КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою від 11.04.2019 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

FB0D00E7-EF7B-4DFB-8DB7-96FDD9163BBD

Номер рішення

Протокол № 54

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Благоустрій .

Перше оприлюднення

16.04.2019

15:57

Останні зміни

17.04.2019

10:26

Дата прийняття

11.04.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Депутатська кімната                                                                       14-00

Присутні:

Кришмар Д.Ю., голова постійної комісії,

Гуляєв Д.В., секретар постійної комісії

Члени комісії:

Дудніков М.Ю.,  Ковальчук В.Г., Мартинов Г.О., Опря М.В.

Відсутній Гончаренко О.В.

 

У засіданні  комісії взяли участь:

Лисиця О.П. – секретар міської ради

Ясніцький О.О. – заступник міського голови

Поліщук О.І. – депутат міської ради

Кушніренко Н.В. – керуюча справами

Орішич Р.Ю. – нач.міськрайонного управління в Овідіопольському р-ні та м.Чорноморську держгеокадастру

Охотніков В.В. – начальник юридичного відділу УДРП та ПР

Варижук І.В. –  начальник організаційного відділу

Маляренко О.С. – начальник УКВтаЗВ

Цинько В.В. – головний спеціаліст УКВтаЗВ

Нарожний Г.О. – начальник УЕРіТ

Рябова Т.Ю. – головний спеціаліст УЕРіТ з питань екології

Харченко В.О. – інспектор відділу торгівлі з вуличної торгівлі

Штембуляк О.Б. – начальник ЦНАП

Казанцева Н.К. – в.о. начальника управління архітектури та містобудування

Мацюк А.В. – заступник начальника УАМ

Гапоненко Д.М. – заступник начальника ВКГіБ

Липач О.О. – начальник відділу ДАБК

Підпалий В.А. – в.о. директора КП «Муніципальна охорона»   

Мироняк В.Б., ПП «МАЯК», мешканці міста, запрошені на засідання

ЗМІ

Результати голосування за початок роботи комісії: за – 6 (одностайно).

 

Порядок денний:

            1. Додатково Про створення комісії з виконання заходів по виявленню та усуненню  рекламних написів щодо розповсюдження наркотиків на фасадах будинків, магазинів, на парканах, зупинках та в інших місцях загального користування міста Чорноморська.

            2.Про обрання заступника голови постійної комісії.

            3.Планове питання Про виконання умов договорів оренди землі в частині благоустрою прилеглої території.

            4.Проект рішення Чорноморської міської ради Одеської області Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Чорноморської міської ради Одеської області на 2020 рік.

            5.Про хід виконання рекомендацій постійної комісії від 19.03.2019 року, протокол № 53, пункт 4, а саме:

            5.1.Інформація заступника міського голови Ясніцького О.О. про проведення робочої наради щодо електрифікації вул. Парусної, 18, 20;

          5.2.Інформація управління державної реєстрації прав та правового забезпечення Чорноморської міської ради щодо подання до Міністерства юстиції України листа зі скаргою на рішення державного реєстратора щодо державної реєстрації машино-місць по вул. Парусній, 20а;

          5.3.Інформація управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради  про здійснення самоврядного контролю за додержанням земельного законодавства щодо використання земельної ділянки площею 0,248 га, кадастровий номер 5110800000:01:001:0006;

          5.4.Інформація управління архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської ради про розташування об'єктів по вул. Парусній, 20 згідно з генеральним планом міста (лист УАМ від 03.04.2019 року № 013-17 (вх. від 03.04.2019 року № 1197).

            6.На виконання рекомендацій спільного засідання постійних комісій з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою; з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності від 05.02.2019 року, протокол № 50/66 щодо корегування детального плану території комплексної забудови 13 мікрорайону міста (розділ електрифікації) (проект рішення Чорноморської міської ради Одеської області).

            7.Про вплив промислових підприємств на житлову забудову м. Чорноморська та прилеглих до нього селища Олександрівка та села Малодолинське (на виконання рекомендації постійної комісії від 19.03.2019 року протокол № 53).

            8.Про лист Сербіна А. від 15.03.2019 року № 1137 щодо спору між заявником та головою ЖБК «Іллічівець-1» відносно знесення двох декоративних дерев-кущів.

            9.Лист громадської організації ветеранів АТО міста Чорноморська від 13.03.2019 року № 1132 щодо надання згоди на розміщення на довгостроковий період тимчасових споруд для зайняття підприємницькою діяльністю на території центрального міського пляжу.

            10.Повторно Звернення мешканців м. Чорноморська, с. Малодолинське,                            вул. Миру, 1 від 06.02.2019 року №1045 щодо розв’язання спору між власниками квартир багатоквартирного будинку та виїзду на місце.

            11.Лист ГО «Водно-моторне спортивно-оздоровче товариство рибалок-любителів» від 12.03.2019 року № 42 (від 14.03.2019 року № 1136) про надання дозволу на розробку проекту землеустрою на земельну ділянку площею 3,3188 га з подальшою передачею в оренду.

            12.Про земельні правовідносини.

 

Результати голосування   щодо  прийняття   порядку денного  з   11  питань за основу:   за – 6 (одностайно).

 

            Надійшла пропозиція голови постійної комісії Кришмаря Д.Ю. про включення до порядку денного додаткового питання: «Про створення комісії з виконання заходів по виявленню та усуненню  рекламних написів щодо розповсюдження наркотиків на фасадах будинків, магазинів, на парканах, зупинках та в інших місцях загального користування міста Чорноморська».

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

Результати голосування   за включення додаткового питання до порядку денного:   за – 6 (одностайно).

 

            До  початку  обговорення   питань порядку денного з  заявою  виступив  член постійної  комісії  Дудніков М.Ю.

                Слухали  Дуднікова М.Ю., який   повідомив,  що   вбачає  ознаки  потенційного конфлікту інтересів  у  своїй  участі   під  час  вирішення  (обговорення)   пункту 3.14 переліку земельних питань, оскільки він є співзасновником ТОВ «ПОРОМНИК».

               Дудніков М.Ю.  зазначив,  що   на   підставі  вищенаведеного,   керуючись  ст. 59-1    Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про запобігання корупції»,  він звертається до  членів  постійної комісії  з проханням приєднати дане повідомлення до протоколу засідання постійної комісії та прийняти рішення щодо його участі в голосуванні  під зовнішнім контролем з питання:

        3.14 Про передачу в оренду строком на 49 років земельної ділянки площею 0,1231 га під будівлею кафе з мансардним поверхом товариству з обмеженою відповідальністю "ПОРОМНИК" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Паромна, 24 та про розірвання договору оренди землі з Корнієнко О.С.

 

            Слухали: 1.Додатково Про створення комісії з виконання заходів по виявленню та усуненню  рекламних написів щодо розповсюдження наркотиків на фасадах будинків, магазинів, на парканах, зупинках та в інших місцях загального користування міста Чорноморська.

Інформація Кришмаря Д.Ю.

            Вирішили: 1. Рекомендувати міському голові Хмельнюку В.Я. доручити відповідним службам підготувати протягом двох тижнів розпорядження міського голови «Про створення комісії з виконання заходів по виявленню та усуненню  рекламних написів щодо розповсюдження наркотиків на фасадах будинків, магазинів, на парканах, зупинках та в інших місцях загального користування міста Чорноморська» (далі – комісія).

До складу комісії включити представників:

КП «МУЖКГ»;

відділу КГіБ;

КУ «Муніципальна варта»;

управління економічного розвитку та торгівлі;

Чорноморського міського відділення поліції Овідіопольського відділу ГУ Національної поліції України в Одеській області;

громадських організацій, формувань (за згодою).

В даному розпорядженні передбачити в тому числі такі заходи:

            - заступнику міського голови Пічахчі Л.В. направити листи головам ОСББ, ЖБК, начальнику КП «МУЖКГ» та керівникам підприємств різних форм власності, які обслуговують та утримують багатоквартирні житлові будинки, а  також усім  комунальним підприємствам та навчальним закладам міста здійснити обстеження фасадів будинків та закладів щодо виявлення наркотичних написів та вжиття заходів щодо їх усунення.

            - комісії обстежити всі торгівельні заклади, офіси щодо виявлення написів з рекламою наркотичних засобів. У разі виявлення видати власникам таких об’єктів приписи  або скласти на них протоколи про адміністративне правопорушення.

            -фінансовому управлінню Чорноморської міської ради передбачити кошти для придбання необхідних матеріалів та  фарби, на усунення  рекламних написів щодо розповсюдження наркотиків з фасадів будинків та в інших місцях загального користування м. Чорноморська.     

            - начальнику посилити

            2.Про виконання рекомендації та інформацію про прийнятті заходи надати на наступне засідання комісії.

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

            Слухали: 2.Про обрання заступника голови постійної комісії.

Інформація Кришмаря Д.Ю.

            Вирішили: Заступником голови постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою Чорноморської міської ради Одеської області обрати члена постійної комісії Дуднікова Михайла Юрійовича.

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

            Слухали: 3.Планове питання Про виконання умов договорів оренди землі в частині благоустрою прилеглої території.

Інформація Маляренка О.С.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Гапоненко Д.М., Ясніцький О.О., Охотніков В.В.,                          Харченко В.О., Ковальчук В.Г., Опря М.В., Мартинов Г.О., Дудніков М.Ю.

            Вирішили: 1.Інформацію начальника управління комунальної власності та земельних відносин Маляренка О.С.  взяти до відома.

            2.Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин                             (Маляренко О.С.) надавати відділу комунального господарства і благоустрою (Кілар О.В.) при поновленні договорів оренди землі інформацію з переліком об’єктів, які виносяться на розгляд  постійною комісією.

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

            Слухали: 4.Проект рішення Чорноморської міської ради Одеської області Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Чорноморської міської ради Одеської області на 2020 рік.

 Інформація Маляренко О.С.

            Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Чорноморської міської ради Одеської області на 2020 рік».

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

            Слухали: 5. Про хід виконання рекомендацій постійної комісії від 19.03.2019 року, протокол № 53, пункт 4.

            Слухали: 5.1.Інформація заступника міського голови Ясніцького О.О. про результати проведення робочої наради щодо електрифікації вул. Парусної, 18, 20.

Виступили: Мартинов Г.О., Дудніков М.Ю., Казанцева  Н.К., Мацюк А.В., Кришмар Д.Ю.

            Вирішили: Інформацію заступника міського голови Ясніцького О.О. взяти до відома.

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

          Слухали: 5.2.Інформація управління державної реєстрації прав та правового забезпечення Чорноморської міської ради щодо подання до Міністерства юстиції України листа зі скаргою на рішення державного реєстратора щодо державної реєстрації машино-місць по вул. Парусній, 20а.

Інформація Охотнікова В.В.

Виступили: Дудніков М.Ю., Кришмар Д.Ю., Мартинов Г.О., Мацюк А.В.

            Вирішили: 1.Інформацію начальника юридичного відділу  Охотнікова В.В. взяти до відома.

          2.Рекомендувати юридичному відділу (Охотніков В.В.) на наступне засідання постійної комісії надати копію скарги до Міністерства юстиції України на рішення державного реєстратора щодо державної реєстрації машино-місць по вул. Парусній, 20а.

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

          Слухали: 5.3.Інформація управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради  про здійснення самоврядного контролю за додержанням земельного законодавства щодо використання земельної ділянки площею 0,248 га, кадастровий номер 5110800000:01:001:0006.

Інформація Маляренко О.С.

Виступив Мартинов Г.О.

            Вирішили: Інформацію начальника управління комунальної власності та земельних відносин  (Маляренко О.С.) взяти до відома і розгляд питання продовжити на наступному засіданні постійної комісії.

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

          Слухали: 5.4.Інформація управління архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської ради про розташування об'єктів по вул. Парусній, 20 згідно з генеральним планом міста (лист УАМ від 03.04.2019 року № 013-17 (вх. від 03.04.2019 року № 1197).

Інформація Казанцевої Н.К., Мацюк А.В.

Виступив Мартинов Г.О.

            Вирішили: Управлінню архітектури  та містобудування (Казанцева Н.К.) надати на наступне засідання постійної комісії графічні матеріали містобудівних умов і обмежень по вул. Парусній, 18, Парусній, 20, Парусній, 15б.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

            Слухали: 6.На виконання рекомендацій спільного засідання постійних комісій з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою; з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності від 05.02.2019 року, протокол № 50/66 щодо корегування детального плану території комплексної забудови 13 мікрорайону міста (розділ електрифікації) (проект рішення Чорноморської міської ради Одеської області).

Інформація Казанцевої Н.К., Мацюк А.В.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Мартинов Г.О., Ясніцький О.О., Дудніков М.Ю.

            Вирішили: 1.Проект рішення Чорноморської міської ради «Про надання дозволу на розроблення детального плану території 13 мікрорайону м. Чорноморська Одеської області щодо включення до інвестиційної програми ОСР» взяти за основу.

            2.Рекомендувати  управлінню архітектури та містобудування (Казанцева Н.К.) більш детально вивчити питання  та винести його на наступне засідання постійної комісії.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

            Слухали: 7.Про вплив промислових підприємств на житлову забудову м. Чорноморська та прилеглих до нього селища Олександрівка та села Малодолинське (на виконання рекомендації постійної комісії від 19.03.2019 року протокол № 53).

Інформація Рябової Т.Ю.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Нарожний Г.О., Мартинов  Г.О.

            Вирішили: Рекомендувати управлінню економічного розвитку і торгівлі (Нарожний Г.О.) у робочому порядку погодити вартість науково-дослідних робіт. Про результати проведеної роботи повідомити постійну комісію.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

            Слухали: 8.Про лист Сербіна А. від 15.03.2019 року № 1137 щодо спору між заявником та головою ЖБК «Іллічівець-1» відносно знесення двох декоративних дерев-кущів.

Інформація Рябової Т.Ю.

            Вирішили: Інформацію головного спеціаліста з питань охорони навколишнього середовища Рябової Т.Ю. взяти до відома.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

            Слухали: 9.Лист громадської організації ветеранів АТО міста Чорноморська від 13.03.2019 року № 1132 щодо надання згоди на розміщення на довгостроковий період тимчасових споруд для зайняття підприємницькою діяльністю на території центрального міського пляжу.

Інформація Кришмаря Д.Ю.

            Вирішили: Рекомендувати Центру надання адміністративних послуг (Штембуляк О.Б.)  надати заявникові роз’яснення щодо порядку подачі документів дозвільного характеру.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

            Слухали: 10.Повторно Звернення мешканців м. Чорноморська, с. Малодолинське, вул. Миру, 1 від 06.02.2019 року №1045 щодо розв’язання спору між власниками квартир багатоквартирного будинку та виїзду на місце.

Інформація Мартинова Г.О.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Липач О.О., Ясніцький О.О., Орішич Р.Ю.

            Вирішили: Інформацію Мартинова Г.О. з цього питання взяти до відома.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

            Слухали: 11.Лист ГО «Водно-моторне спортивно-оздоровче товариство рибалок-любителів» від 12.03.2019 року № 42 (від 14.03.2019 року № 1136) про надання дозволу на розробку проекту землеустрою на земельну ділянку площею 3,3188 га з подальшою передачею в оренду.

Інформація Кришмаря Д.Ю.

            Вирішили: Рекомендувати Центру надання адміністративних послуг (Штембуляк О.Б.)  надати заявникові роз’яснення щодо порядку подачі документів дозвільного характеру.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

            Слухали: 12.Про земельні правовідносини.

Інформація Маляренка О.С.

      12.1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічної документації:

 

Надійшла пропозиція начальника управління комунальної власності та земельних відносин Маляренка О.С. пункт  12.1.1 «Повторно Про надання Лозовській Н.І., Лозовському І.В., Лозовському Д.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,0036 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Шмідта, 51-А» зняти з розгляду для більш детального вивчення.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

            Слухали: 12.1.2 повторно Про надання Манцеровій Т.Г. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0038 га у власність для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,  вул. Молодіжна, 5.

                         12.1.3 повторно Про надання Манцеровій Т.Г. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0180 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,  вул. Молодіжна, 5.

Інформація Маляренка О.С.

Виступив Мартинов Г.О.

            Вирішили: Відкласти розгляд даних питань для більш детального вивчення та доопрацювання.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

            Надійшла пропозиція начальника управління комунальної власності та земельних відносин Маляренка О.С. пункт  12.1.4 «Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "КЕМПІНГ АББО" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 1,7886 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна,13 під будівлями та спорудами кемпінгу» зняти з розгляду по заяві ТОВ «КЕМПІНГ АББО» (лист ТОВ «КЕМПІНГ АББО» від 10.04.2019 року № 18 (вх.  від 10.04.2019 року № 1219).

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

            12.2. Про затвердження (погодження) проекту землеустрою та технічної документації:

 

            Слухали: 12.2.1 повторно Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 49 років виробничо-комерційній фірмі "КВАРЦ" земельної ділянки                    площею 2,0000 га, цільове призначення якої змінюється з "для розташування комплексу по зберіганню і перевантаженню контейнерів, генеральних і інших вантажів" на                         "для будівництва та ремонту об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури та дорожнього господарства", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                    с. Малодолинське, в районі транспортного цеху ТОВ "ІСРЗ" було знято з порядку денного за заявою заявника (лист ВКФ «КВАРЦ»  від 19.03.2019 року № 1148).

Інформація Маляренка О.С.

Виступили: Мартинов Г.О., Кушніренко Н.В., Кришмар Д.Ю.

 

            Слухали: 12.2.2 Про затвердження Бут В.Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,0142 га, цільове призначення якої змінюється з "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" на "для будівництва та експлуатації магазину", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Кооперативна, 23/1.

Інформація Маляренка О.С.

Виступили: Мартинов Г.О., Цинько В.В.

            Вирішили: Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин (Маляренко О.С.) підготувати новий проект рішення «Про відмову Буту В.Б. у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,0142 га, цільове призначення якої змінюється з "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" на "для будівництва та експлуатації магазину", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Кооперативна, 23/1» у зв’язку з відсутністю детального плану території та винести його на пленарне засідання Чорноморської міської ради Одеської області.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

            Слухали: 12.2.3 Про затвердження Кукош А.Г., Крючкову В.А., Карасовському К.О. технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок загальною площею 0,2400 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 9-й мікрорайон для будівництва виробничої бази (цеху) по виготовленню металопластикових рам для вікон і дверей та про передачу в оренду: Кукош А.Г. земельної ділянки площею 0,0470 га; Крючкову В.А. земельної ділянки площею 0,0642 га; Карасовському К.О. земельної ділянки площею 0,1288 га.

Інформація Маляренка О.С.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Мартинов Г.О.

            Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження Кукош А.Г., Крючкову В.А., Карасовському К.О. технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок загальною площею 0,2400 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 9-й мікрорайон для будівництва виробничої бази (цеху) по виготовленню металопластикових рам для вікон і дверей та про передачу в оренду: Кукош А.Г. земельної ділянки площею 0,0470 га; Крючкову В.А. земельної ділянки площею 0,0642 га; Карасовському К.О. земельної ділянки площею 0,1288 га».

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

            Слухали: 12.2.4 Про затвердження Куліковій В.П., Пушній О.Л. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі   (на місцевості) площею 0,0732 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Виноградна, 40/1 для подальшої передачі у спільну сумісну власність.

Інформація Маляренка О.С.

Виступили: Мартинов Г.О., Ковальчук В.Г., Кришмар Д.Ю., Орішич Р.Ю., Дудніков М.Ю.

            Вирішили: Відкласти розгляд питання до виїзду на місце члена постійної комісії Мартинова Г.О.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

            Слухали: 12.2.5 Про затвердження Мєшалкіну О.М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0953 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Вербна, 25-А для подальшої передачі у власність.

Інформація Маляренка О.С.

Виступили: Мартинов Г.О., Кришмар Д.Ю.

            Вирішили: Відкласти розгляд питання до виїзду на місце члена постійної комісії Мартинова Г.О.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

            Слухали: 12.2.6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,1302 га Сурманідзе К.Л., цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 79/13 (колективний лист від мешканців вул. Приморської від 03.04.2019 року № 1195).

Інформація Маляренка О.С.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Казанцева Н.К.

            Вирішили: Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин (Маляренко О.С.) підготувати новий проект рішення «Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,1302 га Сурманідзе К.Л., цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 79/13» у зв’язку з відсутністю детального плану території та винести його на пленарне засідання Чорноморської міської ради Одеської області.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

            Слухали: 12.2.7 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,0470 га Сурманідзе К.Л., цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 79/13 колективний лист від мешканців вул. Приморської від 03.04.2019 року № 1195).

Інформація Маляренка О.С.

            Вирішили: Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин (Маляренко О.С.) підготувати новий проект рішення «Про відмову у затвердженні проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,0470 га Сурманідзе К.Л., цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 79/13» у зв’язку з відсутністю детального плану території та винести його на пленарне засідання Чорноморської міської ради Одеської області.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

            Слухали: 12.2.8 Про затвердження фізичній особі-підприємцю Бутенко В.Ф. технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки загальною площею 0,0775 га для експлуатації та обслуговування існуючого прибудованого приміщення двоповерхової будівлі магазину з підвальним поверхом за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Паркова, 2-А/51-Н та передачу в оренду на 3 роки фізичній особі-підприємцю Бутенко В.Ф. земельної ділянки площею 0,0407 га для експлуатації та обслуговування існуючого прибудованого приміщення двоповерхової будівлі магазину з підвальним поверхом за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 2-А/51-Н та товариству з обмеженою відповідальністю "ІСТРЕЙТ" земельної ділянки площею                  0,0368 га для експлуатації та обслуговування існуючого прибудованого приміщення двоповерхової будівлі магазину з підвальним поверхом за адресою: Одеська область,                     м. Чорноморськ,  вул. Паркова, 2-А/51-Н.

Інформація Маляренка О.С.

            Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження фізичній особі-підприємцю Бутенко В.Ф. технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки загальною площею 0,0775 га для експлуатації та обслуговування існуючого прибудованого приміщення двоповерхової будівлі магазину з підвальним поверхом за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Паркова, 2-А/51-Н та передачу в оренду на 3 роки фізичній особі-підприємцю Бутенко В.Ф. земельної ділянки площею 0,0407 га для експлуатації та обслуговування існуючого прибудованого приміщення двоповерхової будівлі магазину з підвальним поверхом за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 2-А/51-Н та товариству з обмеженою відповідальністю "ІСТРЕЙТ" земельної ділянки площею 0,0368 га для експлуатації та обслуговування існуючого прибудованого приміщення двоповерхової будівлі магазину з підвальним поверхом за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ,  вул. Паркова, 2-А/51-Н».

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

            Слухали: 12.2.9 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0698 га  в натурі (на місцевості) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону за адресою: Одеська область,   м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 3  для будівництва торгово-готельного комплексу.

Інформація Маляренка О.С.

Виступили: Лисиця О.П., Мартинов Г.О.

            Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0698 га  в натурі (на місцевості) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону за адресою: Одеська область,   м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 3  для будівництва торгово-готельного комплексу».

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

12.3. Про правовідносини з орендарями, користувачами земельних ділянок:

 

            Слухали: 12.3.1 повторно Про надання дозволу на продаж фізичній особі-підприємцю  Мироняк В.Б. земельної  ділянки площею 0,0171 га під існуючим магазином-баром за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Приморська, 1-А та проведення її експертної грошової оцінки (лист голови первинної організації ветеранів с.Бурлача Балка від 18.03.2019 року № 1146; лист управління архітектури та містобудування  від 03.04.2019 року № 013-18 (від 03.04.2019 року  № 1198).

Інформація Маляренка О.С.

Виступили: Міхмель В.С., Мартинов Г.О., Казанцева Н.К.

            Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання дозволу на продаж фізичній особі-підприємцю Мироняк В.Б. земельної  ділянки площею 0,0171 га під існуючим магазином-баром за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Приморська, 1-А та проведення її експертної грошової оцінки».

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

            Надійшла пропозиція начальника управління комунальної власності та земельних відносин Маляренка О.С. пункт 12.3.2 «Повторно Про передачу в оренду земельної ділянки площею 0,0456 га обслуговуючому кооперативу "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "НОМЕР ОДИН" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 9 для розташування Бізнес-центру та про розірвання договору оренди землі з Липач Б.І. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості» зняти з порядку денного за заявою Липача Б.Р. від 10.04.2019 року № 1223/1.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

              Слухали: 12.3.3 повторно Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "СОГОС ШИППІНГ КОМПАНІ" договору оренди землі площею 0,1750 га для розташування громадської будівлі багатофункціонального призначення за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Корабельна строком  на 10 років.

Інформація Маляренка О.С.

Виступив Кришмар Д.Ю.

            Вирішили: Відкласти розгляд питання та запросити на наступне засідання постійної комісії заявника.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

              Слухали: 12.3.4 повторно Про поновлення приватному підприємству "МАЯК" договору оренди землі площею 0,0040 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                         вул. Олександрійська, 11-М для комплексного благоустрою території строком на 5 років.

Інформація Маляренка О.С.

Виступили: Орішич Р.Ю., Мартинов Г.О., Віннер,  Гуляєв Д.В.

            Вирішили: Відкласти розгляд питання до виїзду на місце постійної комісії Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

              Слухали: 12.3.5 повторно Про поновлення приватному підприємству "МАЯК" договору оренди землі площею 0,0231 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                       вул. Олександрійська, 11-М для комплексного благоустрою території строком на 5 років.

Інформація Маляренка О.С.

Виступили: Орішич Р.Ю., Мартинов Г.О., Віннер,  Гуляєв Д.В.

              Вирішили: Відкласти розгляд питання до виїзду на місце постійної комісії.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

              Слухали: 12.3.6 Про поновлення фізичній особі-підприємцю Ацабриці Н.В. договору оренди землі  площею 0,00115 га під існуючим квітковим павільйоном за адресою: Одеська область,    м. Чорноморськ, проспект Миру, 27-В/6 строком на 5 років.

Інформація Маляренка О.С.

               Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення фізичній особі-підприємцю Ацабриці Н.В. договору оренди землі  площею 0,00115 га під існуючим квітковим павільйоном за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, проспект Миру, 27-В/6 строком на 5 років».

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

              Слухали: 12.3.7 Про поновлення фізичній особі-підприємцю Гукасяну Г.Г. договору оренди землі площею 0,0120 га для розташування офісу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Шкільний, 4-Б строком на 1 рік.

Інформація Маляренка О.С.

Виступили: Гуляєв Д.В., Ясніцький О.О., Казанцева Н.К.

               Вирішили: Відкласти розгляд питання до виїзду на місце постійної комісії.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

              Слухали: 12.3.8 Про передачу в оренду строком на 49 років земельної ділянки площею 0,0648 га Патурідісу Олексію за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект   Миру, 19/141-Н для реконструкції вбудовано-прибудованого приміщення під магазин непродовольчих товарів та припинення договору оренди землі з товариством з обмеженою відповідальністю "АЛЬЯНС".

Інформація Маляренка О.С.

              Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про передачу в оренду строком на 49 років земельної ділянки площею 0,0648 га Патурідісу Олексію за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 19/141-Н для реконструкції вбудовано-прибудованого приміщення під магазин непродовольчих товарів та припинення договору оренди землі з товариством з обмеженою відповідальністю "АЛЬЯНС».

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

              Слухали: 12.3.9 Про поновлення фізичній особі-підприємцю Тулуповій Т.М. договору оренди землі  площею 0,0025 га за під існуючий магазин за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Олександрійська, 13-А строком на 5 років.

Інформація Маляренка О.С.

              Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення фізичній особі-підприємцю Тулуповій Т.М. договору оренди землі  площею 0,0025 га за під існуючий магазин за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Олександрійська, 13-А строком на 5 років».

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

              Слухали: 12.3.10 Про поновлення фізичній особі-підприємцю Тулуповій Т.М. договору оренди землі площею 0,0050 га під існуючий магазин за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Олександрійська, 13-Б строком на 5 років.

Інформація Маляренка О.С.

              Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення фізичній особі-підприємцю Тулуповій Т.М. договору оренди землі площею 0,0050 га під існуючий магазин за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Олександрійська, 13-Б строком на 5 років».

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

              Слухали: 12.3.11 Про поновлення фізичній особі-підприємцю Хухрій Л.В. договору оренди землі площею 0,00115 га під існуючим квітковим павільйоном за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 27-В/7 строком на 5 років.

Інформація Маляренка О.С.

            Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення фізичній особі-підприємцю Хухрій Л.В. договору оренди землі площею 0,00115 га під існуючим квітковим павільйоном за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, проспект Миру, 27-В/7 строком на 5 років».

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

              Слухали: 12.3.12 Про передачу в оренду строком на 5 років земельної ділянки площею 0,0573 га товариству з обмеженою відповідальністю "СПЛІТ-ІЛЛІЧІВСЬК" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 3 та про розірвання договору оренди землі з товариством з обмеженою відповідальністю "СПЛІТ-ІЛЛІЧІВСЬК" та товариством з обмеженою відповідальністю "ЛІТАМ".

Інформація Маляренка О.С.

               Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про передачу в оренду строком на 15 років земельної ділянки площею 0,0573 га товариству з обмеженою відповідальністю "СПЛІТ-ІЛЛІЧІВСЬК" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 3 та про розірвання договору оренди землі з товариством з обмеженою відповідальністю "СПЛІТ-ІЛЛІЧІВСЬК" та товариством з обмеженою відповідальністю "ЛІТАМ».

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

            Слухали: 12.3.13 Про поновлення фізичній особі-підприємцю Тарановській Г.М. договору оренди землі площею 0,0429 га для експлуатації та обслуговування існуючого магазину за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 18 строком на 10 років.

Інформація Маляренка О.С.

            Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення фізичній особі-підприємцю Тарановській Г.М. договору оренди землі площею 0,0429 га для експлуатації та обслуговування існуючого магазину за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 18 строком на 10 років».

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

            Слухали: 12.3.14 Про передачу в оренду строком на 49 років земельної ділянки площею 0,1231 га під будівлею кафе з мансардним поверхом товариству з обмеженою відповідальністю "ПОРОМНИК" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Паромна, 24 та про розірвання договору оренди землі з Корнієнко О.С.

Інформація Маляренка О.С.

            Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про передачу в оренду строком на 49 років земельної ділянки площею 0,1231 га під будівлею кафе з мансардним поверхом товариству з обмеженою відповідальністю "ПОРОМНИК" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Паромна, 24 та про розірвання договору оренди землі з Корнієнко О.С.».

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

12.4. Про відмову:

 

           Слухали: 12.4.1 повторно Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю "АУРУМ" у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,5427 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 23 для обслуговування існуючої будівлі у зв’язку з невідповідністю нормам пункту 2 статті 123 Земельного кодексу України, зокрема відсутністю письмової, засвідченої нотаріально, згоди землекористувача про вилучення земельної ділянки.

Інформація Маляренка О.С.

Виступили: Охотніков В.В., Ясніцький О.О., Мартинов Г.О., Ковальчук В.Г.

           Вирішили: Відкласти розгляд питання для більш детального вивчення.

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

           Слухали: 12.4.2 Про відмову приватному підприємству "ТАНЯ" у задоволенні клопотання про припинення договору оренди землі на земельну ділянку площею 0,140 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 15-Т під існуючою автозаправочною станцією у зв’язку  з   невідповідністю  наданої  заяви  вимогам  пункту 29 зазначеного договору оренди землі.

Інформація Маляренка О.С.

           Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову приватному підприємству "ТАНЯ" у задоволенні клопотання про припинення договору оренди землі на земельну ділянку площею 0,140 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги, 15-Т під існуючою автозаправочною станцією у зв’язку  з   невідповідністю  наданої  заяви  вимогам  пункту 29 зазначеного договору оренди землі».

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

          Слухали: 12.4.3 Про відмову Грищук Л.М. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви нормам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська.

Інформація Маляренка О.С.

          Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову Грищук Л.М. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви нормам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська».

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

         Слухали: 12.4.4 Про відмову Кедруку І.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною                площею 0,10 га у власність на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема: земельна ділянка, зазначена у графічних матеріалах, розташована за межами Чорноморської міської ради Одеської області.

Інформація Маляренка О.С.

         Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову Кедруку І.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною  площею 0,10 га у власність на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема: земельна ділянка, зазначена у графічних матеріалах, розташована за межами Чорноморської міської ради Одеської області».

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

         Слухали: 12.4.5 Про відмову Ананійчуку В.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0713 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Дмитра Горбунова, 33, кв. 1 у зв’язку з невідповідністю нормам статті 89 Земельного кодексу України.

Інформація Маляренка О.С.

          Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову Ананійчуку В.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0713 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Дмитра Горбунова, 33, кв. 1 у зв’язку з невідповідністю нормам статті 89 Земельного кодексу України».

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

          Слухали: 12.4.6 Про відмову Гончаруку Ю.І. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,0334 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Олександрійська, 101-А для ведення особистого селянського господарства у зв’язку з невідповідністю генеральному плану                                             м. Чорноморська Одеської області та нормам статті 134 Земельного кодексу України.

Інформація Маляренка О.С.

          Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову Гончаруку Ю.І. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,0334 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Олександрійська, 101-А для ведення особистого селянського господарства у зв’язку з невідповідністю генеральному плану м. Чорноморська Одеської області та нормам статті 134 Земельного кодексу України».

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

         Слухали: 12.4.7 Про відмову у задоволенні клопотання Скорищенко О.П. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки                          площею 3 га, 4 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 1 у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статей 121, 134 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська.

Інформація Маляренка О.С.

Виступив Кришмар Д.Ю.

         Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову у задоволенні клопотання Скорищенко О.П. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 3 га, 4 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 1 у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статей 121, 134 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська».

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

         Слухали: 12.4.8 Про відмову Грищуку С.В. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки площею 0,1 га на території  Чорноморської міської ради Одеської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України,  генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

Інформація Маляренка О.С.

         Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову Грищуку С.В. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки площею 0,1 га на території  Чорноморської міської ради Одеської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України,  генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статті 121 Земельного кодексу України».

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

Голова постійної комісії                                                            Д.Ю. Кришмар

Секретар постійної комісії                                                             Д.В. Гуляєв

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань