КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол двадцятої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Тип документу

Протоколи засідань міської ради

Ідентифікаційний номер

2FAF978D-E27C-43C5-8144-3BBDE7807D24

Номер рішення

Протокол двадцятої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

xls

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

23.06.2017

12:19

Останні зміни

23.06.2017

12:19

Дата прийняття

16.06.2017

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Протокол   
  двадцятої сесії  Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання  
                   
м.Чорноморськ         16 червня 2017 року  
Актова зала   10.00      
Всього - 36 депутатів              
Присутні - 34 депутати (список додається)              
Сесію веде міський голова     Хмельнюк В.Я.    
Секретаріат:         Жуха Л.І.    
            Зайцев В.В.    
            Маляренко О.С.    
Порядок денний:  
1.  Про виконання бюджету міста Чорноморська за  1 квартал 2017 року  
2. Про  внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 25 листопада  2016 року № 157 – VII ″Про бюджет  міста  Чорноморська   на  2017 рік″.  
3. Про  Міську  програму  підтримки   і розвитку навчально-матеріальної бази та соціального захисту студентів Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету  на  2017 рік.                                                                                                              
4. Про упорядкування умов оплати праці.   
5. Про Міську цільову програму підтримки   Чорноморського  міського військового комісаріату та проведення мобілізаційної підготовки військовозобов’язаних м. Чорноморська Одеської області на 2017 рік.                                                                                                                    
6. Про   затвердження     Міської      програми забезпечення  житлом    дітей-сиріт,   дітей, позбавлених    батьківського      піклування, осіб та молоді з їх числа на 2017-2019 роки.       
7. Про надання  відділу культури Чорноморської міської  ради  Одеської  області дозволу  на  списання  збірно-розбірної сцени.     
8. Про внесення доповнень до рішення    Чорноморської  міської    ради   Одеської  області  від  10.06.2016  року  № 92-VII  «Про  затвердження  статуту комунального підприємства - фірми   «Райдуга»  ( в новій редакції)».                                                                                
9. Додатково. Про    передачу з балансу (оперативного управління)  відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області на баланс (в господарське відання)  комунальним підприємствам   Чорноморської  міської   ради   Одеської   області   об’єктів, розташованих за  адресою: Одеська  область, м.Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Зелена, 2-Б – будівлі гуртожитку з упорядкованою прибудинковою територією і дитячим майданчиком та об’єктів  і мереж, які забезпечують тепло-  і водопостачання будівлі гуртожитку.  
10. Додатково. Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області  Державного  закладу «Стоматологічна поліклініка Міністерства  охорони здоров’я  України  міста Чорноморська».                                                                                                         
11. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради  Одеської області від 12.09.2014 року № 536-VI «Про   постійну комісію  з    питань    реалізації   державної регуляторної    політики на території Чорноморської міської ради Одеської області».   
12. Про  погодження  фізичній особі-підприємцю Швецю І.В. розміщення стаціонарної тимчасової споруди - торговельного кіоску за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, проспект Миру, 27.   
13. Знято з розгляду.Про затвердження Правил утримання собак, котів і диких тварин на території Чорноморської міської ради Одеської області.                                                                  
14. Додатково. Про прийняття теплотраси на баланс комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області.  
15. Про скасування рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25 листопада 2016 року № 167-VII «Про  передачу з балансу комунального підприємства «Міське управління житлово-комунального господарства»  Чорноморської міської ради Одеської області на баланс комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області  вузлу теплової енергії  житлового будинку  за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ,  проспект  Миру, 35-А».           
16. Про   встановлення     розміру  кошторисної заробітної  плати,  який    враховується  при визначені   вартості будівництва  ( нового будівництва,     реконструкції,     реставрації, капітального          ремонту,  технічного переоснащення)  об’єктів,   що здійснюється за рахунок коштів бюджету м. Чорноморська Одеської області.                                                                                                                                                           
17. Про  затвердження     мирової     угоди між    Чорноморською    міською   радою Одеської     області     та    Громадською організацією спортивний клуб «Бастіон».                          
18. Про встановлення назви «Вишневий» провулку, що знаходиться за адресою:Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське та впорядкування адресації об’єктів нерухомості, розташованих на території Чорноморської міської ради Одеської області.  
19. Додатково. Про план роботи Чорноморської міської ради Одеської області на друге півріччя  2017 року.  
20. Про земельні правовідносини.  
Голосування за початок роботи пленарного засідання сесії: "за"- 34, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосував -1.                    
Голосування за  чисельний  та  персональний  склад  секретаріату сесії  у кількості трьох осіб, а саме: Жухи Леоніда Івановича,  Зайцева Василя Володимировича,                                        Маляренка Олексія Сергійовича:  "за"- 34, "проти" - 0,  "утримались" - 0, не голосував -1.            
                                                                                                                                                    
 
До початку обговорення  порядку денного сесії  оголошені заяви міського голови та депутатів міської ради щодо усунення  від обговорення та не участі у голосуванні  з деяких питань порядку денного сесії, питання стосуються їх, у зв'язку з чим  виникає приватний інтерес щодо вирішення деяких питань, що свідчить про ознаки потенційного конфлікту інтересів (особисті заяви додаються до протоколу).
     
 
Голосування за порядок денний за основу з 16 питань (розпорядження міського голови             від   02.06.2017 року № 201 "Про скликання  двадцятої сесії Чорноморської  міської   ради Одеської області VII скликання"): "за"- 28,  "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосувало -7.   
Хмельнюк В.Я.: Депутатські запити голови фракції Бугайчука В.В. від 15.06.2017 року                 № 557 про висловлення недовіри заступникам міського голови Биченку С.Я. та Чумель Н.І. та від 16.06.2017 року № 560 про висловлення недовіри заступнику міського голови Биченку С.Я. відповідно до чинного законодавста не відносяться до повноважень міської ради. Запропонований проект рішення відповідно до Регламету міської ради не розглядався постійною комісією та не був опублікований на сайті міської ради відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації"  
Виступили: Левченко А.Г., Бугайчук В.В., Лисиця О.П., депутати міської ради, Скрипниченко Д.В., начальник управління державної реєстрації прав та правового забезпечення  
Хмельнюк В.Я.: Запропонував  додаково включити до порядку денного питання, а саме:  
  1. Про передачу з балансу (оперативного управління)  відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області на баланс (в господарське відання)  комунальним підприємствам   Чорноморської  міської   ради   Одеської   області   об’єктів, розташованих за  адресою: Одеська  область, м.Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Зелена, 2-Б – будівлі гуртожитку з упорядкованою прибудинковою територією і дитячим майданчиком та об’єктів  і мереж, які забезпечують тепло-  і водопостачання будівлі гуртожитку.  
  2. Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області  Державного  закладу «Стоматологічна поліклініка Міністерства  охорони здоров’я  України  міста Чорноморська».     
  3. Про прийняття теплотраси на баланс комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області.  
  4. Про план роботи Чорноморської міської ради Одеської області на друге півріччя  2017 року  
Голосування за пропозицію щодо включення додаткових 4-ох питань до порядку денного: "за"- 33,  "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосувало -2.   
Хмельнюк В.Я.: Поставив на голосування  пропозицію депутата Сміренського І.В. "Про зняття з порядку денного сесії питання «Про затвердження Правил утримання собак, котів і диких тварин на території Чорноморської міської ради Одеської області»                                                                    
Голосування за пропозицію Сміренського І.В. щодо зняття з розгляду сесії питання: "за"- 29,  "проти" - 1, "утримались" - 4, не голосував -1.   
Хмельнюк В.Я.: Поставив на голосування пропозицію депутата Сміренського І.В.  про включення до порядку денного сесії питання «Про внесення змін до рішення Чорноморської  міської ради Одеської області від 06.11.2015 року № 4-VII «Про постійні комісії Чорноморської міської ради сьомого скликання та обрання їх голів», а саме включення депутата Сміренського І.В. до складу постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності.  
Голосування за пропозицію Сміренського І.В. щодо включення додаткового питання до порядку денного сесії: "за"- 13,  "проти" - 10, "утримались" - 8, не голосувало -4.   
Голосування за порядок денний в цілому з урахуванням змін,  доповнень та наданих депутатами запитів: "за"- 19,  "проти" - 0, "утримались" - 9, не голосувало -7.   
Голосування за регламент роботи пленарного засідання сесії: "за"- 33, "проти" - 0,   "утримались" - 1, не голосував -1.                   
Слухали: 1. Про виконання бюджету міста Чорноморська за  1 квартал 2017 року  
    Інформація Чумель Н.І., заступника міського голови.  
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 33, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосував -1.               
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:  
     Рішення № 231-VІI  від  16.06.2017р. прийнято (додається)       
Слухали: 2. Про  внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 25 листопада  2016 року № 157 – VII ″Про бюджет  міста  Чорноморська   на  2017 рік″.     
    Інформація Чумель Н.І., заступника міського голови.  
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 25, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосував -9.               
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:  
     Рішення № 232-VІI  від  16.06.2017р. прийнято (додається)       
Слухали: 3. Про  Міську  програму  підтримки   і розвитку навчально-матеріальної бази та соціального захисту студентів Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету  на  2017 рік.       
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.  
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 32, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосував -2.               
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:  
     Рішення № 233-VІI  від  16.06.2017р. прийнято (додається)       
Слухали: 4. Про упорядкування умов оплати праці.     
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.  
  Виступив Хмельнюк В.Я. з пропозицією виключити з проекту рішення пункт 4 та відповідно пункт 5,6 вважати 4,3.  
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому з урахуванням змін: "за" - 33, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосував -1.               
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:  
     Рішення № 234-VІI  від  16.06.2017р. прийнято (додається)       
Слухали: 5. Про Міську цільову програму підтримки   Чорноморського  міського військового комісаріату та проведення мобілізаційної підготовки військовозобов’язаних м. Чорноморська Одеської області на 2017 рік.                                                                                                                       
 
 
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.  
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 33, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосував -1.               
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:       
     Рішення № 235-VІI  від  16.06.2017р. прийнято (додається)       
Слухали: 6. Про   затвердження     Міської      програми забезпечення  житлом    дітей-сиріт,   дітей, позбавлених    батьківського      піклування, осіб та молоді з їх числа на 2017-2019 роки.           
  Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.  
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 32, "проти" - 0, "утримались" - 2, не голосував -1.               
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:       
   Рішення № 236-VІI  від  16.06.2017р. прийнято (додається)       
Слухали: 7. Про надання  відділу культури Чорноморської міської  ради  Одеської  області дозволу  на  списання  збірно-розбірної сцени.     
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.  
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 33, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосував -1.               
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:       
     Рішення № 237-VІI  від  16.06.2017р. прийнято (додається)       
Слухали: 8. Про внесення доповнень до рішення    Чорноморської  міської    ради   Одеської  області  від  10.06.2016  року  № 92-VII  «Про  затвердження  статуту комунального підприємства - фірми   «Райдуга»  ( в новій редакції)».                                                                                
  Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.  
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 33, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосував -1.               
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:  
     Рішення № 238-VІI  від  16.06.2017р. прийнято (додається)       
Слухали: 9. Додатково. Про    передачу з балансу (оперативного управління)  відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області на баланс (в господарське відання)  комунальним підприємствам   Чорноморської  міської   ради   Одеської   області   об’єктів, розташованих за  адресою: Одеська  область, м.Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Зелена, 2-Б – будівлі гуртожитку з упорядкованою прибудинковою територією і дитячим майданчиком та об’єктів  і мереж, які забезпечують тепло-  і водопостачання будівлі гуртожитку.   
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.  
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 33, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосував -1.               
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:  
     Рішення № 239-VІI  від  16.06.2017р. прийнято (додається)       
Слухали: 10. Додатково. Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області  Державного  закладу «Стоматологічна поліклініка Міністерства  охорони здоров’я  України  міста Чорноморська».  
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.  
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 33, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосував -1.               
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:  
     Рішення № 240-VІI  від  16.06.2017р. прийнято (додається)       
Слухали: 11. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради  Одеської області від 12.09.2014 року № 536-VI «Про   постійну комісію  з    питань    реалізації   державної регуляторної    політики на території Чорноморської міської ради Одеської області».   
    Інформація Крука Ю.Ю.,  заступника міського голови.  
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 33, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосував -1.               
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:  
     Рішення № 241-VІI  від  16.06.2017р. прийнято (додається)       
Слухали: 12. Про  погодження  фізичній особі-підприємцю Швецю І.В. розміщення стаціонарної тимчасової споруди - торговельного кіоску за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, проспект Миру, 27.   
    Інформація Крука Ю.Ю.,  заступника міського голови.  
  Депутатський запит Кришмаря Д.Ю. від      №     "Про розміщення Швецю І.В. стаціонарної тимчасової споруди - торговельного кіоску за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, проспект Миру, 27."  
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 32, "проти" - 0, "утримались" - 2, не голосував -1.               
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:  
     Рішення № 242-VІI  від  16.06.2017р. прийнято (додається)       
Слухали: 13. Додатково. Про прийняття теплотраси на баланс комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області.     
    Інформація Биченка С.Я.,  заступника міського голови.  
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 33, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосував -1.                    
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:  
     Рішення № 243-VІI  від  16.06.2017р. прийнято (додається)       
Слухали: 14. Про скасування рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25 листопада 2016 року № 167-VII «Про  передачу з балансу комунального підприємства «Міське управління житлово-комунального господарства»  Чорноморської міської ради Одеської області на баланс комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області  вузлу теплової енергії  житлового будинку  за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ,  проспект  Миру, 35-А».    
    Інформація Биченка С.Я.,  заступника міського голови.  
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 33, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосував -1.               
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:  
     Рішення № 244-VІI  від  16.06.2017р. прийнято (додається)       
Слухали: 15. Про   встановлення     розміру  кошторисної заробітної  плати,  який    враховується  при визначені   вартості будівництва  ( нового будівництва,     реконструкції,     реставрації, капітального  ремонту,  технічного переоснащення)  об’єктів,   що здійснюється за рахунок коштів бюджету м. Чорноморська Одеської області.                                                                                                
    Інформація Биченка С.Я.,заступника імського голови .  
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 33, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосував -1.               
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:  
     Рішення № 245-VІI  від  16.06.2017р. прийнято (додається)       
Слухали: 16. Про  затвердження     мирової     угоди між    Чорноморською    міською   радою Одеської     області     та    Громадською організацією спортивний клуб «Бастіон».    
    Інформація Биченка С.Я.,  заступника міського голови.  
Виступили: Левченко А.Г., депутат міської ради  
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 20, "проти" - 0, "утримались" - 15, не голосував -0.               
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:  
     Рішення № 246-VІI  від  16.06.2017р. прийнято (додається)       
Слухали: 17. Про встановлення назви «Вишневий» провулку, що знаходиться за адресою:Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське та впорядкування адресації об’єктів нерухомості, розташованих на території Чорноморської міської ради Одеської області.  
    Інформація Биченка С.Я.,  заступника міського голови.  
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 33, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосував -1.               
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:  
     Рішення № 247-VІI  від  16.06.2017р. прийнято (додається)       
Слухали: 18. Додатково. Про план роботи Чорноморської міської ради Одеської області на друге півріччя  2017 року  
Виступили: Жуха Л.І., депутат міської ради, з пропозицією включити додатково  до плану роботи міської ради  на друге півріччя 2017 року питання про заслуховування звітів заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та голів постійних комісії на сесіях міської ради.  
    Хмельнюк В.Я., міський голова,  запропонував підтримати пропозицію депутата міської ради Жухи Л.І. та прийняти до уваги депутатський запит голів депутатських фракції  "Батьківщина" Бугайчука В.В, "Відродження" Левченка А.Г., "Самопомочі" Сміренського І.В. від 16.06.2017 року № 559   
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому з урахуванням доповнень: "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.               
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:  
     Рішення № 248-VІI  від  16.06.2017р. прийнято (додається)       
Слухали: 19. Про земельні правовідносини.   
    Інформація Биченка С.Я.,  заступника міського голови, який запропонував:                                                                                                                           
  1. З переліку земельних питань за заявами зняти пункти:  
    2.2 Про погодження та затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки площею 0,8028 га приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське для розташування залізничних колій та передачу в оренду строком на 49 років приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" земельних ділянок: площею 0,1557 га, площею 0,1730 га,  площею 0,1783 га та площею 0,2958 га для розташування залізничних колій за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське.  
    3.1 Про передачу в оренду земельної ділянки площею 3,7131 га товариству з обмеженою відповідальністю "ІЗТ" для розміщення та експлуатації виробничих приміщень за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, с. Малодолинське та припинення договору оренди землі на зазначену земельну ділянку з приватним акціонерним товариством "ІСРЗ" строком на 49 років.   
    4.5 Про відмову у встановленні товариству з обмеженою відповідальністю фірмі "ЛІМАН" нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,8600 га  за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Приморська, 31 для розташування виробничої бази з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 (землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво) на бюджетний період терміном  до 31.12.2017 року у зв’язку з невідповідністю Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26.11.2016 року № 489  "Про затвердження Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів".  
    4.12 Про відмову у внесенні змін до договору оренди земельної ділянки                    площею 0,4954 га відповідно до витягу про нормативну грошову оцінку земельної ділянки з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 15, яка перебуває в оренді у товариства з обмеженою відповідальністю «ТРІАЛ», керуючись рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 07.04.2017 року № 209-VII «Щодо надходження плати за землю до бюджету міста Чорноморська у 2017 році».  
    4.16 Про відмову у внесенні змін до договору оренди земельної ділянки площею  0,2816 га відповідно до витягу про нормативну грошову оцінку земельної ділянки з коефіцієнтом функціонального використання 1 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 21, яка перебуває в оренді у фізичної особи-підприємця Червачова С.М., керуючись рішенням Чорноморської міської ради Одеської області                   від 07.04.2017 року № 209-VII «Щодо надходження плати за землю до бюджету міста Чорноморська у 2017 році».  
    4.18 Про відмову у внесенні змін до договору оренди земельної ділянки площею 1,0 га відповідно до витягу про нормативну грошову оцінку земельної ділянки з коефіцієнтом функціонального використання 0,5 за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Набережна, 19, яка перебуває в оренді у товариства з обмеженою відповідальністю «БЕРЕГ-ЯРД», керуючись рішенням Чорноморської міської ради Одеської області  від 07.04.2017 року № 209-VII«Щодо надходження плати за землю до бюджету  міста Чорноморська у 2017 році».  
    4.19 Про відмову у внесенні змін до договору оренди земельної ділянки площею 0,1756 га відповідно до витягу про нормативну грошову оцінку земельної ділянки з коефіцієнтом функціонального використання 1,2 за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Промислова, 12-А, яка перебуває в оренді у товариства з обмеженою відповідальністю «ІНВАР», керуючись рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 07.04.2017 року № 209-VII «Щодо надходження плати за землю до бюджету міста Чорноморська у 2017 році».  
    4.20 Про відмову у внесенні змін до договору оренди земельної ділянки площею 0,9464 га відповідно до витягу про нормативну грошову оцінку земельної ділянки з коефіцієнтом функціонального використання 1,2 за адресою: Одеська  область,  м. Чорноморськ, вул. Промислова, 10, яка перебуває в оренді у товариства з обмеженою відповідальністю «ІНВАР», керуючись рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 07.04.2017 року № 209-VII «Щодо надходження плати за землю до бюджету міста Чорноморська у 2017 році».  
    4.21 Про відмову у внесенні змін до договору оренди земельної ділянки площею 3,3544 га відповідно до витягу про нормативну грошову оцінку земельної ділянки з коефіцієнтом функціонального використання 1,2 за адресою: Одеська   область,  м. Чорноморськ, вул. Промислова, 12, яка перебуває в оренді у товариства з обмеженою відповідальністю «ІНВАР», керуючись рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 07.04.2017 року № 209-VII «Щодо надходження плати за землю до бюджету міста Чорноморська у 2017 році».  
    4.35 Про відмову у наданні приватному підприємству «ТК МОРГАН ГРУПП» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0375 га  цільове призначення якої змінюється з "для розташування спортивно-оздоровчого центру" на "для розташування жилого будинку", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 1-В з подальшою передачею в оренду до узгодження питання відповідності плану зонування території або детальному плану території.   
  2. Проголосувати за перелік земельних питань з запропонованими змінами, окрім пунктів 2.21, 3.7, 3.8, 3.9, 6.1                                                                        
    Голосування за прийняття рішень за основу та в цілому з урахуванням змін та окрім пунктів 2.21, 3.7, 3.8, 3.9, 6.1:   "за" - 33, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосував -1.               
Хмельнюк В.Я. Поставив на голосування окремі пункти переліку земельних питань, а саме:  
    2.21 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 4,6213 га під будівлі та споруди за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 15 (територія міського пляжу)  комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області та передачу земельної ділянки в постійне користування.  
    3.8 Про передачу у постійне користування комунальному підприємству "Міське управління житлово-комунального господарства" Чорноморської міської ради Одеської області земельної ділянки площею 0,75 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, промислова зона.  
    3.9 Про передачу у постійне користування комунальному підприємству "Міське управління житлово-комунального господарства" Чорноморської міської ради Одеської області земельної ділянки площею 0,475 га для розміщення газотурбінної електростанції за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, промислова зона.  
    6.1 Про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 27.01.2017 року  № 202/28-VII "Про надання дозволу комунальному підприємству "МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" Чорноморської міської ради Одеської області на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,4000 га  для проектування капітального ремонту зеленої зони, розширення парку Приморський за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ (за фекальною насосною станцією)" стосовно зміни площі земельної ділянки з 0,4000 га на 0,4964 га.  
  Голосування за прийняття рішень за основу та в цілому :   "за" - 32, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосував -2.               
Хмельнюк В.Я. Поставив на голосування окремий пункт переліку земельних питань, а саме:  
    3.7 Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Учбово-тренажерний комплекс «АДМІРАЛ» земельної ділянки площею 0,5200 га для розташування виробничої бази за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Приморська, 7        в оренду строком на 49 років та припинення договору оренди землі з товариством з обмеженою відповідальністю «Автотранспортне підприємство «ПІВДЕННЕ».     
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 33, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосувли -2.               
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:  
     Рішення  з № 249-VІI по №249/97-VІI  від  16.06.2017р. прийняті (додаються)       
Міський голова                            В.Я. Хмельнюк  

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань