КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол двадцять першої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Тип документу

Протоколи засідань міської ради

Ідентифікаційний номер

5D46663F-3D8D-4C76-A0B5-D3AB34A48C73

Номер рішення

Протокол двадцять першої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

xls

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

28.09.2017

11:24

Останні зміни

28.09.2017

11:29

Дата прийняття

22.09.2017

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Протокол 
  двадцять першої сесії  Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання
                 
м.Чорноморськ         22 вересня 2017 року
Актова зала   10.00    
Всього - 36 депутатів            
Присутні - 34 депутати (список додається)            
Сесію веде міський голова     Хмельнюк В.Я.  
Секретаріат:         Журило С.І.  
            Міркула С.В.  
            Філатова Г.В.   
Порядок денний:
1. Інформація про роботу Іллічівської місцевої прокуратури Одеської області  за 6 місяців 2017 року.
2. Про виконання бюджету міста Чорноморська за 1 півріччя 2017 року.
3. Про  внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 25 листопада 2016 року № 157 – VII ″Про бюджет  міста  Чорноморська   на  2017 рік″.
4. Про внесення змін та доповнень до  рішення Чорноморської міської ради   від 16.06.2017 року № 233-VII "Про  Міську  програму  підтримки   і розвитку навчально-матеріальної бази та соціального захисту студентів Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету  на 2017 рік".  
5. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради  Одеської області від 06.01.2016 року  № 28-VII "Про  Міську цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту на 2016 – 2020 роки".  
6. Про внесення змін та доповнень до  рішення Чорноморської міської ради   від 12.03.2016 року № 39-VIІ "Про Міську   програму „Здоров’я населення   Чорноморської  територіальної громади”  на    2016 - 2020   роки ”.  
7. Міська програма забезпечення матеріально-технічної бази для функціонування Центру обслуговування платників податків Чорноморської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області на 2017 рік.
8. Про  надання дозволу на отримання у 2018 - 2019 роках комунальним підприємством "Чорноморськводоканал" Чорноморської міської ради Одеської області кредитів (овердрафтів)  в банківських установах.    
9. Про затвердження Положення про Чорноморський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Одеської області (в новій редакції). 
10. Про надання дозволу комунальному  підприємству-фірмі «Райдуга»  на  звільнення  громадських організацій, які здійснюють  діяльність  в охороні  громадського  порядку на території міста Чорноморська Одеської області   від  відшкодування  витрат  балансоутримувача  на  утримання  орендованого   нерухомого  майна площею  до 12 кв.м. та  надання  комунальних  послуг.
11. Додатково. Про внесення змін до рішення  Чорноморської  міської ради Одеської області  від 16.06.2017 року № 243-VII  «Про  прийняття теплотраси на баланс комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області». 
12. Додатково. Про участь в конкурсному відборі проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.
13. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року №67-VІI «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області».    
14. 14. Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 10.06.2011 року  № 75-VI “Про Положення  та  склад комісії   Чорноморської міської  ради Одеської області з  питань  поновлення   прав реабілітованих”.   
15. Про здійснення заходів щодо приймання-передачі до комунальної  власності  Чорноморської  територіальної  громади  Одеської  області ділянки водоводу Д500 мм протяжністю  240 м., прокладеного за адресою: Одеська     область, м. Чорноморськ, с.  Бурлача Балка, від вул. Шкільна до  вул. Приморська.   
16. Про  внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 10.06.2016 року   № 100-VII ″Про затвердження Статуту комунального підприємства ″Чорноморськводоканал″ Чорноморської міської ради Одеської області (у новій редакції)″.
17. Про  внесення   змін   та   доповнень   до   рішення  Чорноморської  міської    ради   Одеської    області від 10.06.2016 року № 101-VII «Про затвердження Статуту  комунального підприємства «Зеленгосп» Чорноморської   міської   ради   Одеської   області (у новій редакції)».
18. Про  передачу  житлового  будинку, розташованого   за   адресою: Одеська область,                                    м.  Чорноморськ, вул.  Парусна,  8,    з балансу комунального   підприємства     «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області на баланс об’єднання співвласників   багатоквартирного  будинку «ПАРУСНА - 8».   
19. Про  погодження  ТОВ фірмі «ЛІМАН» розміщення двох стаціонарних тимчасових споруд для обладнання автостанції за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, вул.Парусна,12.
20. Про надання дозволу на розробку детальногоплану території за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Набережна, 13-Гдля  розташування профілакторію. 
21. Про земельні правовідносини.
22. Депутатські запити.
Голосування за початок роботи пленарного засідання сесії: "за"- 34, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосував -1.                  
Голосування за  чисельний  та  персональний  склад  секретаріату сесії  у кількості трьох осіб, а саме: Журилу Сергія Івановича,  Міркулу Сергія Володимировича,                                        Філатову Ганну Василівну:  "за"- 34, "проти" - 0,  "утримались" - 0, не голосував -1.            
                                                                                                                                                    
До початку обговорення  порядку денного сесії  оголошені заяви міського голови та депутатів міської ради щодо усунення  від обговорення та не участі в голосуванні  з деяких питань порядку денного сесії, питання стосуються їх, у зв'язку з чим  виникає приватний інтерес щодо вирішення деяких питань, що свідчить про ознаки потенційного конфлікту інтересів (особисті заяви Хмельнюка В.Я., Боровської О.Р., Жухи Л.І.,                                 Журила С.І., Кузарь О.В., Мизи С.В., Шлапака О.П. додаються до протоколу сесії).
     
Голосування за порядок денний за основу з 22 питань (розпорядження міського голови             від   11.09.2017 року № 316 "Про скликання  двадцять першої сесії Чорноморської  міської   ради Одеської області VII скликання"): "за"- 32,  "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували -3. 
Хмельнюк В.Я.:  Додатково включити 2 питання порядку денного:

   
1. Про внесення змін до рішення  Чорноморської  міської ради Одеської області                                  від 16.06.2017 року № 243-VII  «Про  прийняття теплотраси на баланс комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області».
2. Про участь в конкурсному відборі проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.
Хмельнюк В.Я.: Зняти для доопрацювання 2  питання порядку денного:
1.Про затвердження Положення про управління соціальної політики Чорноморської  міської  ради  Одеської області (в новій редакції).      
2.Про  внесення  змін   та  доповнень  до  рішення     Чорноморської   міської  ради  Одеської області від  26.07.2013 року  № 357-VІ  “Про  затвердження     Положення   про Почесного  громадянина  міста Чорноморська  у новій редакції”. 
Хмельнюк В.Я.: Депутатські звернення голови фракції ВО «Батьківщина» Бугайчука В.В. від 19.09.2017 року № 606, депутата Сміренського І.В. від  21.09.2017 року № 608  щодо пропозиції про включення до  порядку денного додаткових питань направити відповідно до Регламенту міської ради  для проходження відповідної процедури підготовки проектів рішень міської ради. 
  Депутатське звернення депутата Філатової Г.В. щодо пропозиції про включення до порядку денного питання  «Про виступ Шубодьрова І.Я. про причини руйнування берегової частини міста Чорноморська та пропозиції щодо виходу з цього становища» включити до порядку денного та розглянути останнім питанням у порядку денному.
 
Голосування за порядок денний в цілому з урахуванням змін,  доповнень: "за"- 32,  "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували -3. 
Голосування за регламент роботи пленарного засідання сесії: "за"- 34, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосував -1.                 
Слухали: 1. Інформація про роботу Іллічівської місцевої прокуратури Одеської області  за 6 місяців 2017 року.
    Інформація керівника Іллічівської місцевої прокуратури старшого радника юстиції   Стоєва Андрія Яковича.
Виступили: Кришмар Д.Ю., Левченко А.Г., Миза С.В., депутати міської ради, Хмельнюк В.Я., міський голова.
    Інформацію  прийняти до відома.
Слухали: 2. Про виконання бюджету міста Чорноморська за 1 півріччя 2017 року.
    Інформація Чумель Н.І., заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 250-VІI  від  22.09.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 3. Про  внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 25 листопада 2016 року № 157 – VII ″Про бюджет  міста  Чорноморська   на  2017 рік″.
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
Виступив: Хмельнюк В.Я., міський голова.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 32, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували -3.             
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення № 251-VІI  від  22.09.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 4. Про внесення змін та доповнень до  рішення Чорноморської міської ради   від 16.06.2017 року № 233-VII "Про  Міську  програму  підтримки   і розвитку навчально-матеріальної бази та соціального захисту студентів Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету  на 2017 рік".  
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 33, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -2.             
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення № 252-VІI  від  22.09.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 5. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради  Одеської області від 06.01.2016 року  № 28-VII "Про  Міську цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту на 2016 – 2020 роки".  
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:     
     Рішення № 253-VІI  від  22.09.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 6. Про внесення змін та доповнень до  рішення Чорноморської міської ради   від 12.03.2016 року № 39-VIІ "Про Міську   програму „Здоров’я населення   Чорноморської  територіальної громади”  на    2016 - 2020   роки ”.  
  Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:     
   Рішення № 254-VІI  від  22.09.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 7. Міська програма забезпечення матеріально-технічної бази для функціонування Центру обслуговування платників податків Чорноморської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області на 2017 рік.
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:     
     Рішення № 255-VІI  від  22.09.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 8. Про  надання дозволу на отримання у 2018 - 2019 роках комунальним підприємством "Чорноморськводоканал" Чорноморської міської ради Одеської області кредитів (овердрафтів)  в банківських установах.    
  Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
Виступили: Левченко А.Г., Сміренський І.В., депутати міської ради, Хмельнюк В.Я., міський голова.     
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 23, "проти" - 1, "утримались" - 10, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 256-VІI  від  22.09.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 9. Про затвердження Положення про Чорноморський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Одеської області (в новій редакції). 
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення № 257-VІI  від  22.09.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 10. Про надання дозволу комунальному  підприємству-фірмі «Райдуга»  на  звільнення  громадських організацій, які здійснюють  діяльність  в охороні  громадського  порядку на території міста Чорноморська Одеської області   від  відшкодування  витрат  балансоутримувача  на  утримання  орендованого   нерухомого  майна площею  до 12 кв.м. та  надання  комунальних  послуг.
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 33, "проти" - 0, "утримався" - 1, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 258-VІI  від  22.09.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 11. Додатково. Про внесення змін до рішення  Чорноморської  міської ради Одеської області  від 16.06.2017 року № 243-VII  «Про  прийняття теплотраси на баланс комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області». 
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 259-VІI  від  22.09.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 12. Додатково. Про участь в конкурсному відборі проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.
    Інформація Крука Ю.Ю.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 260-VІI  від  22.09.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 13. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року №67-VІI «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області».    
    Інформація Лубковського І.А.,  керуючого справами виконкому.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 261-VІI  від  22.09.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 14. Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 10.06.2011 року  № 75-VI “Про Положення  та  склад комісії   Чорноморської міської  ради Одеської області з  питань  поновлення   прав реабілітованих”.   
    Інформація Лубковського І.А.,  керуючого справами виконкому.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 262-VІI  від  22.09.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 15. Про здійснення заходів щодо приймання-передачі до комунальної  власності  Чорноморської  територіальної  громади  Одеської  області ділянки водоводу Д500 мм протяжністю  240 м., прокладеного за адресою: Одеська     область, м. Чорноморськ, с.  Бурлача Балка, від вул. Шкільна до  вул. Приморська.   
    Інформація Пічахчі Л.В.,заступника міського голови .
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення № 263-VІI  від  22.09.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 16. Про  внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 10.06.2016 року   № 100-VII ″Про затвердження Статуту комунального підприємства ″Чорноморськводоканал″ Чорноморської міської ради Одеської області (у новій редакції)″.
    Інформація Пічахчі Л.В.,заступника міського голови .
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення № 264-VІI  від  22.09.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 17. Про  внесення   змін   та   доповнень   до   рішення  Чорноморської  міської    ради   Одеської    області від 10.06.2016 року № 101-VII «Про затвердження Статуту  комунального підприємства «Зеленгосп» Чорноморської   міської   ради   Одеської   області (у новій редакції)».
    Інформація Пічахчі Л.В.,заступника міського голови .
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 265-VІI  від  22.09.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 18. Про  передачу  житлового  будинку, розташованого   за   адресою: Одеська область, м.  Чорноморськ, вул.  Парусна,  8,    з балансу комунального   підприємства     «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області на баланс об’єднання співвласників   багатоквартирного  будинку «ПАРУСНА - 8».   
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 266-VІI  від  22.09.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 19. Про  погодження  ТОВ фірмі «ЛІМАН» розміщення двох стаціонарних тимчасових споруд для обладнання автостанції за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, вул.Парусна,12.      
    Інформація Биченка С.Я.,  заступника міського голови.
    Виступив Хмельнюк В.Я. з пропозицією доповнити п.1 проекту рішення  словами "… терміном на один рік".
Виступили: Поліщук О.І., Левченко А.Г., Кришмар Д.Ю.,  депутати міської ради.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому із запропанованим доповненням: "за" - 32, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосували -2.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 267-VІI  від  22.09.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 20. Про надання дозволу на розробку детального плану території за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Набережна, 13-Г, для  розташування профілакторію.       
    Інформація Биченка С.Я.,  заступника міського голови.
Виступили: Кришмар Д.Ю., Левченко А.Г.,   депутати міської ради
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 21, "проти" - 8, "утримались" - 5, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 268-VІI  від  22.09.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 21. Про земельні правовідносини. 
    Інформація Биченка С.Я.,  заступника міського голови.                                                                                                                       
Биченко С.Я.  Відповідно до службових довідок начальника управління комунальної власності та земельних відносин Маляренка О.С.  від 21.09.2017 року               № 1-016-2135 та від 22.09.2017 року № 1-017-2146 поставити окремо на голосування про зняття з розгляду пленарного засідання сесії пунктів переліку земельних питань, а саме:  
    2.31 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000 га Пінягіній В.І. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Південна, 6/2 (стара адреса: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Південна, 6, кв. 2).
     5.2 Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 27.01.2017 року № 202/11-VII "Про надання Південному регіональному управлінню Державної прикордонної служби України  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,0 га в постійне користування за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 15" стосовно зміни назви землекористувача на військову частину 2138 (Одеського прикордонного загону) та відмову у внесенні змін в площу земельної ділянки.
Левченко А.Г. У звязку з чисельними зверненнями учасників та ветеранів антитерористичної операції окремо поставити на голосування окремо пункт переліку земельних, а саме:
     4.5 Про відмову громадській організації "Чорноморське міське об’єднання учасників та ветеранів антитерористичної операції "РУБЕЖ" у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,35 га в оренду строком на 49 років за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Паркова (біля стадіону "Бастіон") для розміщення стоянкових місць у зв’язку з невідповідністю генеральному плану м. Чорноморська та нормам статті 134 Земельного кодексу України.
Биченко С.Я.  Зважаючи на чисельні звернення мешканців 9-го мікрорайону міста Чорноморська, не враховувати заяву будівельної фірми «МОНОЛІТ» про зняття з розгляду сесії  проекту рішення та окремо поставити на голосування пункт переліку земельних, а саме:
  2.32 Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" для забудови 9-го мікрорайону міста Чорноморська для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку загальною площею 9,3281 га (кадастровий номер 5110800000:02:004:0008). 
Голосування за прийняття рішень за основу та в цілому окрім пунктів переліку земельних питань 2.31, 2.32, 4.5, 5.2: "за" - 30, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосували -4.             
Голосування про зняття з розгляду пленарного засідання сесії  пункту  2.31 переліку земельних питань на доопрацювання: "за" - 34, "проти" -0, "утримались" - 0, не голосував -1.                  
Голосування за пункт 2.32 переліку земельних питань про прийняття рішення за основу та в цілому: "за" - 32, "проти" -0, "утримались" - 2, не голосував -1.                  
Голосування за пункт 4.5 переліку земельних питань про прийняття рішення за основу та в цілому: "за" - 18, "проти" -10, "утримались" - 6, не голосував -1.                  
Голосування про зняття з розгляду пленарного засідання сесії  пункту  5.2  переліку земельних питань на доопрацювання:   "за" - 35, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосувало -0.             
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення  з № 269-VІI по № 269/170-VІI  від  22.09.2017р. прийняті (додаються)     
Слухали: 22. Про депутатський запит Сміренського І.В. щодо звернення  Чорноморської  міської ради Одеської області до Президента   України, Голови Верховної Ради України, голів парламентських фракцій щодо підтримання законопроекту про зняття депутатської недоторканності. 
     Інформує  міський голова Хмельнюк Валерій Якович. 
Виступив: Сміренський І.В.,   депутат міської ради.
    Голосування : "за" - 15, "проти" - 0, "утримались" - 10, не голосували -10.             
     Запит не підтримано
Слухали додатково:  Депутатське звернення депутата Філатової Г.В. щодо пропозиції  про включення до порядку денного питання  «Про виступ Шубодьрова І.Я. про причини руйнування берегової частини міста Чорноморська та пропозиції щодо виходу з цього становища».
 
    Голосування: "за" - 6, "проти" - 14, "утримались" - 6, не голосували -9.             
    Пропозиція не підтримана
Міський голова                            В.Я. Хмельнюк
                 

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань