КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол двадцять другої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Тип документу

Протоколи засідань міської ради

Ідентифікаційний номер

DD1101E7-6614-4649-8A4B-78041964F31A

Номер рішення

Протокол двадцять другої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

xls

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

29.12.2017

13:20

Останні зміни

29.12.2017

13:23

Дата прийняття

22.12.2017

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Протокол 
  двадцять другої сесії  Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання
                 
м.Чорноморськ         22 грудня 2017 року
Актова зала   10.00    
Всього - 36 депутатів            
Присутні - 34 депутати (список додається)            
Сесію веде міський голова     Хмельнюк В.Я.  
Секретаріат:         Гаврилюк Л.М.  
            Гапоненко Д.М.  
            Лисиця О.П.  
Порядок денний:
1. Про виконання бюджету міста Чорноморська за  9 місяців 2017 року.  
2. Про  внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 25 листопада  2016 року № 157 – VII “Про бюджет  міста  Чорноморська   на  2017 рік”.
3. Про  бюджет  міста  Чорноморська   на  2018 рік. 
4. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області       від 16.06.2017 року № 235-VII "Про Міську цільову програму підтримки   Чорноморського  міського військового комісаріату та проведення мобілізаційної підготовки військовозобов’язаних  м. Чорноморська Одеської області на 2017 рік".  
5. Про надання комунальним підприємствам Чорноморської міської ради Одеської області пільги щодо сплати земельного податку за земельні ділянки. 
6. Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області цілісного майнового комплексу державного  закладу «Стоматологічна поліклініка Міністерства  охорони здоров’я України міста Чорноморська».
7. Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності  Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області цілісного  майнового  комплексу державного закладу «Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті Міністерства охорони здоров'я України».   
8. Про  закріплення  виробничих та невиробничих будівель, які   перебувають  у  комунальній власності Чорноморської територіальної  громади  в  особі   Чорноморської  міської  ради Одеської області на праві господарського  відання  за  комунальним  підприємством  «Чорноморськводоканал» Чорноморської  міської  ради Одеської області.  
9. Про надання  дозволу  комунальному    підприємству «Чорноморськводоканал»  Чорноморської  міської ради Одеської області    на   списання   транспортних засобів з метою подальшої їх реалізації (продажу).   
10. Про внесення змін в  рішення   Чорноморської міської ради Одеської області від 10.06.2016 року  № 100-VII «Про   затвердження  Статуту комунального  підприємства   «Чорноморськводоканал» Чорноморської міської  ради Одеської  області (в новій редакції)». 
11. Про затвердження  Статуту комунального підприємства «Зеленгосп» Чорноморської   міської   ради  Одеської   області  ( в новій редакції).
12. Про    надання   дозволу  спільному  українсько - турецькому підприємству у вигляді  товариства з   обмеженою   відповідальністю   "Ридван"   на  встановлення стаціонарної  тимчасової споруди за  адресою:  Одеська  область,  м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Північна, район поромної переправи. 
13. Про план роботи Чорноморської міської ради Одеської  області  сьомого  скликання на перше   півріччя  2018 року.   
14. Про земельні правовідносини.    
15. Депутатські запити.
Виступили: Бузько Ю.І., Бугайчук В.В., депутати міської ради.   
Голосування за початок роботи пленарного засідання сесії: "за"- 34, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосував -1.                  
Голосування за  чисельний  та  персональний  склад  секретаріату сесії  у кількості трьох осіб, а саме: Гаврилюк Лілію Миколаївну,  Гапоненка Дмитра Миколайовича,                                        Лисицю Олександра Петровича:  "за"- 34, "проти" - 0,  "утримались" - 0, не голосував -1.            
                                                                                                                                                    
        До початку обговорення  порядку денного сесії відповідно до законодавства України з  метою врегулювання реального/потенційного конфлікту інтересів під час прийняття окремих   питань порядку денного  особисто повідомляють міський голова                         Хмельнюк В.Я. та депутати: Біляєва О.В., Боровська О.Р., Гапоненко Д.М., Журило С.І., Демченко О.Ю., Кузар О.В., Маляренко О.С., Миза С.В. (заяви додаються до протоколу сесії).
     
Голосування за порядок денний за основу з 17 питань (розпорядження міського голови             від   11.12.2017 року № 430 "Про скликання  двадцять другої сесії Чорноморської  міської   ради Одеської області VII скликання"): "за"- 33,  "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували -2. 
Хмельнюк В.Я.: Запропонував зняти для доопрацювання 2  питання порядку денного:
1. Про затвердження Положення про управління соціальної політики Чорноморської  міської  ради  Одеської області (в новій редакції).      
2. Про Міську комплексну цільову програму підтримки учасників бойових дій та членів їх сімей – жителів м. Чорноморська на 2018-2020 роки.                                                         
(Заяви суб'єктів подання додаються до протоколу сесії).
Голосування за  пропозицію міського голови: "за"- 34, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосував -1.                         
Виступив: Бузько Ю.І.,  депутат міської ради, з пропозицією зняти на доопрацювання  питання: "Про надання дозволу спільному  українсько - турецькому підприємству у вигляді  товариства з обмеженою відповідальністю   "Ридван"   на  встановлення стаціонарної  тимчасової споруди за  адресою:  Одеська  область,  м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,   вул. Північна, район поромної переправи".
Хмельнюк В.Я.: Поставив на голосування пропозицію залишити в порядку денному питання: "Про надання дозволу спільному  українсько - турецькому підприємству у вигляді  товариства з обмеженою відповідальністю   "Ридван"   на  встановлення стаціонарної  тимчасової споруди за  адресою:  Одеська  область,  м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,                  вул. Північна, район поромної переправи".
Голосування за  пропозицію міського голови: "за"- 12, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували -23 (не підтримано).                         
Хмельнюк В.Я.: Поставив на голосування пропозицію: "Про включення до порядку денного депутатського звернення   депутата Сміренського І.В. від 21.09.2017 року № 608-зв  "Про звернення до Президента та Верховної Ради України  «Про розгляд та прийняття Закону про антикорупційні суди". 
Голосування за  пропозицію міського голови: "за"- 7, "проти" - 0,   "утримались" - 25, не голосували -3 (не підтримано).                         
Голосування за порядок денний (в цілому), з урахуванням змін та доповнень:"за"- 33, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували -2.
Голосування за регламент роботи пленарного засідання сесії: "за"- 34, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосував -1.                 
Слухали: 1. Про виконання бюджету міста Чорноморська за  9 місяців 2017 року.  
    Інформація Чумель Н.І., заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 270-VІI  від  22.12.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 2. Про  внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 25 листопада  2016 року № 157 – VII “Про бюджет  міста  Чорноморська   на  2017 рік”.
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення № 271-VІI  від  22.12.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 3. Про  бюджет  міста  Чорноморська   на  2018 рік. 
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
Виступили: Сміренський І.В., депутат міської ради, Хмельнюк В.Я., міський голова.      
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 30, "проти" - 0, "утримались" - 3, не голосували -2.             
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення № 272-VІI  від  22.12.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 4. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської                  ради Одеської області   від 16.06.2017 року № 235-VII "Про                    Міську  цільову програму підтримки   Чорноморського  міського військового комісаріату та проведення мобілізаційної підготовки військовозобов’язаних  м. Чорноморська Одеської області на 2017 рік".  
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:     
     Рішення № 273-VІI  від  22.12.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 5. Про надання комунальним підприємствам Чорноморської міської ради Одеської області пільги щодо сплати земельного податку за земельні ділянки. 
  Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
Виступив: Сміренський І.В., депутат міської ради.   
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 33, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:     
   Рішення № 274-VІI  від  22.12.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 6. Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області цілісного майнового комплексу державного  закладу «Стоматологічна поліклініка Міністерства  охорони здоров’я України міста Чорноморська».
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:     
     Рішення № 275-VІI  від  22.12.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 7. Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності  Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області цілісного  майнового  комплексу державного закладу «Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті Міністерства охорони здоров'я України».   
  Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 276-VІI  від  22.12.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 8. Про  закріплення  виробничих та невиробничих будівель, які   перебувають  у  комунальній власності Чорноморської територіальної  громади  в  особі   Чорноморської  міської  ради Одеської області на праві господарського  відання  за  комунальним  підприємством  «Чорноморськводоканал» Чорноморської  міської  ради Одеської області.  
    Інформація Пічахчі Л.В.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення № 277-VІI  від  22.12.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 9. Про надання  дозволу  комунальному    підприємству «Чорноморськводоканал»  Чорноморської  міської ради Одеської області    на   списання   транспортних засобів з метою подальшої їх реалізації (продажу).   
    Інформація Пічахчі Л.В.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 32, "проти" - 0, "утримались" - 2, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 278-VІI  від  22.12.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 10. Про внесення змін в  рішення   Чорноморської міської ради Одеської області від 10.06.2016 року  № 100-VII «Про   затвердження  Статуту комунального  підприємства   «Чорноморськводоканал» Чорноморської міської  ради Одеської  області (в новій редакції)». 
    Інформація Пічахчі Л.В.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 2, не голосували -2.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 279-VІI  від  22.12.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 11. Про затвердження  Статуту комунального підприємства «Зеленгосп» Чорноморської   міської   ради  Одеської   області  ( в новій редакції).
    Інформація Пічахчі Л.В.,  заступника міського голови.
Виступив: Сміренський І.В., депутат міської ради.   
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 3, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 280-VІI  від  22.12.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 12. Про план роботи Чорноморської міської ради Одеської  області  сьомого  скликання на перше   півріччя  2018 року.   
    Інформація Хмельнюка В.Я.,  міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 30, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували -5.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 281-VІI  від  22.12.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 13. Про земельні правовідносини. 
    Інформація Биченка С.Я.,  заступника міського голови.                                                                                                                       
Биченко С.Я.  Відповідно до заяви суб'єкта подання  зняти з розгляду пленарного засідання сесії пункт 3.28 переліку земельних питань, а саме:  
    3.28 Про припинення комунальному підприємству «ІЛЛІЧІВСЬКИЙ АКВАПАРК» права постійного користування земельними ділянками площею 3,0000 га для розташування аквапарку за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, вул. Паркова та площею 0,2346 га для розташування додаткових об’єктів аквапарку за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 31.
Виступили: Сміренський І.В., Бугайчук В.В., Бузько Ю.І., Червачов С.М.,                Кришмар Д.Ю., депутати міської ради.
Хмельнюк В.Я.: Запропонував пунк 2.2 переліку земельних питань, а саме: "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з подальшою передачею в оренду строком на 15 років фізичній особі-підприємцю Рольгаузер К.Й. площею 0,0790 га за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 3 для  розташування магазину з офісними приміщеннями"  проголосувати окремо.
Голосування за прийняття рішень за основу та в цілому окрім пунктів переліку земельних питань 2.2 та 3.28: "за" - 25, "проти" - 0, "утримались" - 8, не голосували -2.             
Голосування за пункт 2.2 переліку земельних питань про прийняття рішення за основу та в цілому: "за" - 25, "проти" -2, "утримались" - 8, не голосували -0.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення  з № 282-VІI по № 282/120-VІI  від  22.12.2017р. прийняті (додаються)     
Слухали: 14. Про депутатський запит голови депутатської фракції політичної                партії "Об'єднання Самопоміч" від 21.11.2017р. № 664-запит                               Сміренського І.В.: «Про звернення депутатів Чорноморської міської ради одеської області  до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів в Одеській області».
    Інформація Хмельнюка В.Я.,  міського голови.
Виступили: Кузар О.В., депутат міської ради, Хмельнюк В.Я.,  міський голова.
    Голосування : "за" - 7, "проти" - 0, "утримались" - 28, не голосували -0.             
     Запит не підтримано
Слухали додатково:  Про депутатський запит депутата Сміренського І.В. від 22.12.2017 року № 696-зп щодо прийняття необхідних заходів для виплати заробітної плати, премій, надбавок  працівникам ДЗ «Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті МОЗ України.
  Інформація Хмельнюка В.Я.,  міського голови.
    Голосування: "за" - 4, "проти" - 0, "утримались" - 14, не голосували -17.             
     Запит не підтримано
Міський голова                            В.Я. Хмельнюк
                 

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань