КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол двадцять третьої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Тип документу

Протоколи засідань міської ради

Ідентифікаційний номер

412EC320-E77A-4C70-B9FF-E340E5149146

Номер рішення

Протокол двадцять третьої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

xls

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

22.02.2018

15:33

Останні зміни

22.02.2018

15:37

Дата прийняття

16.02.2018

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Протокол 
  двадцять третьої сесії  Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання
                 
м.Чорноморськ         16 лютого 2018 року
Актова зала   10.00    
Всього - 36 депутатів            
Присутні на початок засідання - 31 депутат (список додається)
Сесію веде міський голова     Хмельнюк В.Я.  
Секретаріат:         Гапоненко Д.М.  
            Біляєва-Дубровіна  О.В.
            Шлапак О.П.  
Порядок денний:
1 Додатково. Інформація про роботу Іллічівської місцевої прокуратури Одеської області  за 2017 рік.
2 Про виконання бюджету міста Чорноморська за 2017 рік.                                    
3 Про  внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 22 грудня  2017 року № 272 – VII ″Про бюджет  міста  Чорноморська   на  2018 рік″.
4 Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 10.07.2015 року № 637-VI.
5 Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Чорноморської міської ради Одеської області на 2018 рік.
6 Про  внесення  змін та доповнень до   рішення   Чорноморської   міської ради    Одеської  області   від   08.07.2016   року   №  119-VIІ   “Про  Міську  програму  протидії  злочинності  та  посилення  громадської  безпеки  на  території  міста  Чорноморська  на  2016 – 2018  роки”.
7 Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради  Одеської області  від 06.01.2016 року № 28-VII "Про  Міську цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту на 2016 – 2020 роки".                                                                                                 
8 Про  Міську  програму  підтримки   і розвитку навчально-матеріальної бази та соціального захисту студентів Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету  на  2018 рік.                                                                                                                       
9 Про  Міську  програму  підтримки  і розвитку навчально-матеріальної бази  Державного навчального закладу "Іллічівський професійний судноремонтний ліцей"  на 2018 рік.
10 Про упорядкування умов оплати праці.
11 Про Міську    програму   інвентаризації  об’єктів нерухомості, зелених  насаджень  та інженерних мереж з метою створення електронного варіанту великомасштабних планшетів та карти території Чорноморської   міської  ради  Одеської  області на період 2018-2020 роки.    
12 Про  внесення  змін  до   рішення   Чорноморської   міської ради    Одеської  області   від   06.01.2016   року   №  29-VIІ “Про міську  цільову   Програму   соціального  захисту   та   соціальної    підтримки   ветеранів,   інвалідів, одиноких  пенсіонерів, малозабезпечених  верств  населення,  молоді, сімей   з  дітьми,  дітей-сиріт та   дітей,  позбавлених батьківського піклування,  Чорноморської   територіальної  громади  на 2016-2020  роки”.  
13 Про внесення змін та доповнень у Положення про податок на майно (в частині плати за землю) на території Чорноморської міської ради Одеської області, яке затверджено рішенням Чорноморської  міської ради Одеської області  від 10.07.2015 року                                                                                                                                                                № 639-VI.                            
14 Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Чорноморської міської ради Одеської області на 2018 рік.                                                                           
15 Про передачу  транспортного  засобу з  балансу  виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області  на баланс комунальному    підприємству «Зеленгосп»  Чорноморської  міської ради Одеської області.                                                                                                       
16 Про внесення  змін до  рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 22.12.2017 року  № 276-VII «Про надання  згоди  на безоплатне прийняття до комунальної власності  Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області цілісного  майнового  комплексу державного закладу «Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті Міністерства охорони здоров'я України».                                                                                     
17 Про затвердження Положення про Громадський бюджет (Бюджет участі) міста Чорноморська. 
18 Про  Програму соціально – економічного та культурного розвитку міста Чорноморська Одеської області  на 2018 рік.                                                                                                  
19 Про затвердження Програми розвитку туризму та курорту у м. Чорноморську Одеської області  на 2018-2020 роки.                                                                                                         
20 Про   затвердження   плану  діяльності  Чорноморської міської ради Одеської області з підготовки проектів регуляторних актів на  2018 рік.                                                             
21 Про внесення змін та доповнень до  рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 21.08.2015 року № 664-VI “Про затвердження Програми енергозбереження та енергоефективності   м. Чорноморська на 2015-2018 роки ”.                                                                    
22 Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради від 07.04.2017 року № 220-VII «Про затвердження Міської програми сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів в багатоквартирних будинках на території Чорноморської міської ради на 2017-2019 роки».                                                
23 Про затвердження Міської програми регулювання чисельності безпритульних тварин  у   м. Чорноморську Одеської області на 2018-2023 pоки.                                       
24 Про внесення доповнення до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 07.04.2017 року №218 –VII «Про затвердження списку присяжних Іллічівського міського суду Одеської області»
25 Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року №67-VІI «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області».                             
26 Про  Міську  програму  створення  страхового  фонду  документації  міста  Чорноморська  на  2018 – 2022  роки.                                                                                                                
27 Про Міську комплексну цільову програму підтримки учасників  бойових дій та членів їх сімей – жителів м. Чорноморська на 2018- 2020 роки.                                                     
28 Про земельні правовідносини.                                                                               
29 Додатково Депутатські запити.
Виступили: Сміренський І.В., Бугайчук В.В., депутати міської ради.   
Голосування за початок роботи пленарного засідання сесії: "за"- 31, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували -1.                  
Голосування за  чисельний  та  персональний  склад  секретаріату сесії  у кількості                                                                                                                                                               трьох осіб, а саме: Гапоненка Дмитра Миколайовича,  Біляєвої-Дубровіної Ольги Вікторівни, Шлапака Олександра Пилиповича:  "за"- 31, "проти" - 0,  "утримались" - 0,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         не   голосували -1.                                                                                                                                                                                                                                                                                                            
                                                                                                                                                    
До початку обговорення  порядку денного сесії відповідно до законодавства України з  метою врегулювання реального/потенційного конфлікту інтересів під час прийняття окремих   питань порядку денного  особисто повідомляють міський голова  Хмельнюк В.Я. та депутати: Боровська О.Р., Демченко О.Ю., Жуха Л.І., Крючкова Н.Я., Біляєва-Дубровіна О.В., Кришмар Д.Ю., Гапоненко Д.М., Миза С.В. (заяви додаються до протоколу сесії).
     
Голосування за порядок денний за основу з 27 питань (розпорядження міського голови             від   05.02.2018 року  № 45 "Про скликання  двадцять третьої сесії Чорноморської  міської   ради Одеської області VII скликання") з включенням 2-ох додаткових питань: "за"- 29,  "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосували -2. 
Хмельнюк В.Я. поставив на голосування пропозиції  до порядку денного, які надійшли
від голови фракції ВО «Батьківщина» Бугайчука В.В., а саме:
Пропозиція 1. Про включення  до порядку денного питання: «Про створення тимчасової контрольної комісії Чорноморської міської ради Одеської області щодо перевірки фінансово-господарської діяльності бази відпочинку комунального підприємства «Міське управління житлово-комунального господарства», яка розташована за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Приморська, 87».
Голосування за  пропозицію голови фракції ВО «Батьківщина» Бугайчука В.В.: "за"- 6, "проти" - 10,   "утримались" - 15, не голосували -1 (не підтримано).                         
Пропозиція 2: Про включення  до порядку денного питання:  «Про заслуховування звітів заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та голів постійних комісій». 
Голосування за  пропозицію  голови фракції ВО «Батьківщина» Бугайчука В.В.: "за"- 3, "проти" - 10,   "утримались" - 5, не голосували - 14 (не підтримано).                         
Хмельнюк В.Я. поставив на голосування пропозицію фракції  Партії "Відродження" зняти на доопрацювання 19-те питання порядку денного: "Про  затвердження Програми розвитку туризму та курорту у м. Чорноморську Одеської області  на 2018-2020 роки".
Голосування за  пропозицію фракції Партії «Відродження»: "за" - 28, "проти" - 0,   "утримались" - 1, не голосували - 3 (пропозиція підтримана).                         
Голосування за порядок денний (в цілому), з урахуванням змін: "за"- 29, "проти" - 0,   "утримались" - 2, не голосували - 1.
Голосування за регламент роботи пленарного засідання сесії: "за"- 31, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували -1.                 
Виступили: Бугайчук В.В., депутат міської ради; Гуляєв В.О., народний депутат Верховної Ради України.
До пленарного засідання сесії долучилась Кузар О.В., депутат міської ради.
Всього присутніх депутатів 32 (список додається).
Кузар О.В. відповідно до законодавства України з  метою врегулювання реального/потенційного конфлікту інтересів під час прийняття окремих   питань порядку денного  особисто повідомила про наявність конфлікту (заява додається до протоколу сесії).
     
Слухали: 1. Додатково. Інформація про роботу Іллічівської місцевої прокуратури Одеської області  за 2017 рік.
    Інформація Стоєва А.Я.,  керівника Іллічівської місцевої прокуратури, старшого радника юстиції.
    Виступив Бугайчук В.В., депутат міської ради.
  Інформацію взяли до відома.
Слухали: 2. Про виконання бюджету міста Чорноморська за 2017 рік.                                    
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 2.             
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення № 283-VІI  від  16.02.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 3. Про  внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 22 грудня  2017 року № 272 – VII ″Про бюджет  міста  Чорноморська   на  2018 рік″.
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 2.             
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення № 284-VІI  від  16.02.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 4. Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на майно                                                                                                                                                                                             (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 10.07.2015 року № 637-VI.
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосували - 1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:     
     Рішення № 285-VІI  від  16.02.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 5. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Чорноморської міської ради Одеської області на 2018 рік.
  Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 30, "проти" - 0, "утримались" - 2, не голосували - 1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:     
   Рішення № 286-VІI  від  16.02.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 6. Про  внесення  змін та доповнень до   рішення   Чорноморської   міської ради    Одеської  області   від   08.07.2016   року   №  119-VIІ   “Про  Міську  програму  протидії  злочинності  та  посилення  громадської  безпеки  на  території  міста  Чорноморська  на  2016 – 2018  роки”.
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосували - 1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:     
     Рішення № 287-VІI  від  16.02.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 7. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради  Одеської області  від 06.01.2016 року № 28-VII "Про  Міську цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту на 2016 – 2020 роки".                                                                                                 
  Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 2.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 288-VІI  від  16.02.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 8. Про  Міську  програму  підтримки   і розвитку навчально-матеріальної бази та соціального захисту студентів Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету  на  2018 рік.                                                                                                                       
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
Виступив: Сміренський І.В., депутат міської ради.   
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 28, "проти" - 0, "утримались" - 2, не голосували - 3.             
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення № 289-VІI  від 16.02.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 9. Про  Міську  програму  підтримки  і розвитку навчально-матеріальної бази  Державного навчального закладу "Іллічівський професійний судноремонтний  ліцей"  на 2018 рік.
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосували -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 290-VІI  від  16.02.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 10. Про упорядкування умов оплати праці.
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 30, "проти" - 0, "утримались" - 2, не голосували - 1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 291-VІI  від  16.02.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 11. Про Міську    програму   інвентаризації  об’єктів нерухомості, зелених  насаджень  та інженерних мереж з метою створення електронного варіанту великомасштабних планшетів та карти території Чорноморської   міської  ради  Одеської  області на період 2018-2020 роки.    
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосували - 1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 292-VІI  від  16.02.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 12. Про  внесення  змін  до   рішення   Чорноморської   міської ради    Одеської  області   від   06.01.2016   року   №  29-VIІ “Про міську  цільову   Програму   соціального  захисту   та   соціальної    підтримки   ветеранів,   інвалідів, одиноких  пенсіонерів, малозабезпечених  верств  населення,  молоді, сімей   з  дітьми,  дітей-сиріт та   дітей,  позбавлених батьківського піклування,  Чорноморської   територіальної  громади  на 2016-2020  роки”.  
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 32, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 293-VІI  від  16.02.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 13. Про внесення змін та доповнень у Положення про податок на майно (в частині плати за землю) на території Чорноморської міської ради Одеської області, яке затверджено рішенням Чорноморської  міської ради Одеської області  від 10.07.2015 року № 639-VI.                            
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосували - 1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення  № 294-VІI  від  16.02.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 14. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Чорноморської міської ради Одеської області на 2018 рік.                                                                           
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосували - 1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення  № 295-VІI  від  16.02.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 15. Про передачу  транспортного  засобу з  балансу  виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області  на баланс комунальному    підприємству «Зеленгосп»  Чорноморської  міської ради Одеської області.                                                                                                       
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосували - 1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення  № 296-VІI  від  16.02.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 16. Про внесення  змін до  рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 22.12.2017 року  № 276-VII «Про надання  згоди  на безоплатне прийняття до комунальної власності  Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області цілісного  майнового  комплексу державного закладу «Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті Міністерства охорони здоров'я України».                                                                                     
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосував - 1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення  № 297-VІI  від  16.02.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 17. Про затвердження Положення про Громадський бюджет (Бюджет участі) міста Чорноморська. 
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 32, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення  з № 298-VІI  від  16.02.2018 р. прийнято (додається)  
Жорін П.Л., депутат міської ради, покинув пленарне засідання сесії з поважних обставин.
Всього присутніх депутатів 31 (список додається).
Слухали: 18. Про  Програму соціально – економічного та культурного розвитку міста Чорноморська Одеської області  на 2018 рік.                                                                                                  
    Інформація Крука Ю.Ю.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 30, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосували - 1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення  № 299-VІI  від  16.02.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 19. Про   затвердження   плану  діяльності  Чорноморської міської ради Одеської області з підготовки проектів регуляторних актів на  2018 рік.                                                             
    Інформація Крука Ю.Ю.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 30, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосували - 1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення  № 300-VІI  від  16.02.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 20. Про внесення змін та доповнень до  рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 21.08.2015 року № 664-VI “Про затвердження Програми енергозбереження та енергоефективності   м. Чорноморська на 2015-2018 роки ”.                                                                    
    Інформація Пічахчі Л.В.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 30, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосували - 1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення  № 301-VІI  від  16.02.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 21. Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради від 07.04.2017 року № 220-VII «Про затвердження Міської програми сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів в багатоквартирних будинках на території Чорноморської міської ради на 2017-2019 роки».                                                
    Інформація Пічахчі Л.В.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 30, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосували - 1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення  № 302-VІI  від  16.02.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 22. Про затвердження Міської програми регулювання чисельності безпритульних тварин у  м. Чорноморську Одеської області на 2018-2023 pоки.                                       
    Інформація Пічахчі Л.В.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення  № 303-VІI  від  16.02.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 23. Про внесення доповнення до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 07.04.2017 року № 218 –VII «Про затвердження списку присяжних Іллічівського міського суду Одеської області».
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 25, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 7.             
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення   № 304-VІI  від  16.02.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 24. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року №67-VІI «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області».                             
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 29, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 3.             
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення  № 305-VІI  від  16.02.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 25. Про  Міську  програму  створення  страхового  фонду  документації  міста  Чорноморська  на  2018 – 2022  роки.                                                                                                                
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 29, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 3.             
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення  № 306-VІI  від  16.02.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 26. Про Міську комплексну цільову програму підтримки учасників  бойових дій та членів їх сімей – жителів м. Чорноморська на 2018- 2020 роки.                                                     
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 30, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосували - 1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення  з № 307-VІI  від  16.02.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 27. Про земельні правовідносини.                                                                               
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.
Виступила: Дашківська В.В., депутат міської ради, яка запропонувала зняти пункти 1.14, 1.16 і 1.19 переліку земельних питань для більш детального опрацювання, а саме:   
    1.14 "Про надання Іголкіну О.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0036 га у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога,                                                                                       № 2, ряд 9, ділянка № 3-Г";
    1.16 "Про надання Красоті С.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0035 га у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 8, ділянка № 11";
    1.19 "Про надання Подшивайло Т.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0081 га у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога,                                                            № 2, ряд 7, ділянка № 7".
    Голосування за прийняття рішень за основу та в цілому за виключенням пунктів 1.14, 1.16 і 1.19 переліку земельних питань:  "за" - 29, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосували - 2.             
Хмельнюк В.Я. поставив на голосування пропозицію депутата Дашківської В.В. (фракція  Партії "Відродження") зняти на доопрацювання пункти: 1.14, 1.16 і 1.19 переліку земельних питань.
    Голосування:  "за" - 28, "проти" - 1, "утримались" - 1, не голосували - 2.             
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення  з № 308-VІI  по № 308/121-VІI від  16.02.2018 р. прийняті (додаються)     
Слухали: 28. Додатково Про депутатський запит депутата Сміренського І.В. (фракція "Об'єднання "Самопоміч") від 14.02.2018 року № 714-ЗП «Про звернення депутатів Чорноморської міської ради до Президента України та голови Верховної Ради України щодо гарантування заходів для забезпечення незалежності НАБУ».
  Інформація Хмельнюка В.Я.,  міського голови.
    Голосування: "за" - 6, "проти" - 9, "утримались" - 13, не голосували - 4.             
     Запит не підтримано
Слухали: 28/1. Додатково Про депутатський запит депутата Сміренського І.В. (фракція "Об'єднання "Самопоміч") від 16.02.2018 року № 715-ЗП                                                                            «Про припинення сплати за участь у народних колективах Палацу культури м. Чорноморська (Народні ансамблі: "Дана",  "Канарейка", керівник Н.Іванова; "Полундра", керівник С.Курочкіна; студії бального, спортивного, сучасного танців, вокалу, гончарного мистецтва та циркова студія "Оптіміст") шляхом внесення змін до рішення виконавчого комітету Чорноморської міської раді від 28.09.2017 року № 329 "Про затвердження мережі установ культури і мистецтва на 2017-2018 рік". 
    Інформація Хмельнюка В.Я.,  міського голови.
    Голосування: "за" - 6, "проти" - 0, "утримались" -  25, не голосували - 1.             
     Запит не підтримано
Міський голова                            В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань