КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол двадцять четвертої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Тип документу

Протоколи засідань міської ради

Ідентифікаційний номер

E0B022C2-A0B9-4F7C-8AEB-02F904979F27

Номер рішення

Протокол двадцять четвертої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

xls

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

17.04.2018

14:28

Останні зміни

19.04.2018

15:21

Дата прийняття

12.04.2018

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Протокол 
  двадцять четвертої сесії  Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання
                 
м.Чорноморськ         12 квітня 2018 року
Актова зала   10.00    
Всього - 36 депутатів            
Присутні - 35 депутатів (список додається)
Сесію веде міський голова     Хмельнюк В.Я.  
Секретаріат:         Гончаренко О.В.  
            Жорін П.Л.
            Кузар О.В.   
Порядок денний:
1 Про  присвоєння  звання   «Почесний  громадянин міста  Чорноморська Одеської області».
2 Про  звіт  міського голови  щодо здійснення   державної   регуляторної  політики   Чорноморською  міською радою Одеської    області    та    її     виконавчими органами  в 2017 році.
3 Про виконання бюджету міста Чорноморська за  1 квартал 2018 року.   
4 Додатково. Про прийняття у 2018 році окремих видатків у вигляді міжбюджетного трансферту із сільського бюджету Дальницької сільської ради Овідіопольського району до бюджету міста Чорноморська.
5  Про  внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 22 грудня  2017 року № 272 – VII ″Про бюджет  міста  Чорноморська   на  2018 рік″.
6 Про  Міську програму удосконалення казначейського обслуговування міського бюджету  м. Чорноморська та забезпечення матеріально-технічної бази Управління Державної казначейської служби України у м. Чорноморську  Одеської області для обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на 2018 рік.   
7 Про  внесення     змін     та   доповнень  до    рішення    Чорноморської міської ради Одеської області    від 16.02.2018 року № 289 - VII "Про Міську  програму  підтримки   і розвитку навчально-матеріальної бази та соціального захисту студентів Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету на 2018 рік".   
8 Додатково. Про  внесення   змін   до    рішення    Чорноморської міської ради Одеської області від 08.07.2016 року № 119 - VII "Про Міську  програму   протидії  злочинності та посилення громадської безпеки на території міста Чорноморська на 2016-2018 роки".    
9 Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 16.02.2018 року № 286-VII "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Чорноморської міської ради Одеської області на 2018 рік".
10 Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Чорноморської територіальної громади в Одеській області.      
11 Про Міську цільову програму підтримки Чорноморського  міського військового комісаріату, проведення мобілізаційної підготовки військовозобов’язаних м. Чорноморська та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2018 -2020  роки.
12 Про  Програму зайнятості населення м. Чорноморська Одеської області на 2018–2020 роки.
13 Про затвердження Програми розвитку туризму та курорту у м. Чорноморську Одеської області  на 2018-2020 роки.     
14 Про Міську програму підтримки малого підприємництва в місті  Чорноморську на 2018-2020 роки. 
15 Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 16.02.2018 року № 300-VII «Про затвердження плану діяльності  Чорноморської міської ради Одеської області з підготовки регуляторних актів на 2018 рік».  
16 Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності  Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради  Одеської області мереж: водопровідних, каналізаційних та зовнішнього освітлення,  що знаходяться у 9-му мікрорайоні міста Чорноморська Одеської області від дочірнього підприємства «Моноліт-Сервіс». 
17 Про закріплення нежитлових приміщень, які перебувають в комунальній власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області,  на праві господарського відання за комунальним  підприємством   «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської   міської   ради   Одеської   області.  
18 Знято. Про надання згоди на передачу  вбудовано-прибудованих приміщень   будинку творчості з балансу комунального підприємства «Міське управління житлово-комунального господарства»  Чорноморської міської ради Одеської області на баланс відділу освіти Чорноморської  міської  ради  Одеської   області.      
19 Про надання  згоди  на передачу нежитлових приміщень на баланс об’єднання  співвласників багатоквартирного  будинку «МИРНИЙ 30».
20 Про затвердження Інвестиційної програми комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської  міської ради Одеської області   на 2018рік.    
21 Про затвердження Інвестиційної програми комунального підприємства  “Чорноморськводоканал” Чорноморської міської ради Одеської області на 2018 рік.  
22 Про  визнання    таким,   що    втратило чинність рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 20.07.2006 року № 54 -V  «Про Правила благоустрою, санітарного  утримання територій,  забезпечення    чистоти   та    порядку   в межах   Чорноморської    територіальної громади».    
23 Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Чорноморської міської ради Одеської області.    
24 Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року   № 67-VІI «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області».   
25 Про  затвердження   Міської  цільової програми     розвитку   інформаційної системи  містобудівного  кадастру  на території Чорноморської міської ради Одеської області на 2018-2020 роки.
26 Знято. Про затвердження мирової угоди між Чорноморською міською радою Одеської області та Громадською організацією «Спортивний клуб «Бастіон» в новій редакції.
27 Про земельні правовідносини.
28 Про дострокове припинення повноважень депутата Чорноморської міської ради Одеської області   VII  скликання.
29 Про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області                     від 24.12.2015 року  № 20-VII «Про   утворення   виконавчого   комітету Чорноморської   міської  ради Одеської області  VІІ скликання, визначення його чисельності та затвердження його персонального складу».  
30 Додатково. Депутатський запит.
Виступили: Радукан А.П., голова Одеської обласної спілки ветеранів інвалідів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Копотієнко Є.М., депутат Одеської обласної ради.
Голосування за початок роботи пленарного засідання сесії: "за"- 35, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували -1.                  
Голосування за  чисельний  та  персональний  склад  секретаріату сесії  у кількості                                                                                                                                                               трьох осіб, а саме: Гончаренка Олега Васильовича, Жоріна Петра Леонтійовича, Кузар Олени Вікторівни:  "за"- 35, "проти" - 0,  "утримались" - 0, не   голосували -1.                                                                                                                                                                                                                                                                                                            
                                                                                                                                                    
До початку обговорення  порядку денного сесії відповідно до законодавства України з  метою врегулювання реального/потенційного конфлікту інтересів під час прийняття окремих   питань порядку денного  особисто повідомляють   депутати:  Жуха Л.І., Кришмар Д.Ю.,  Миза С.В., Пономарьов Є.О., Кузар О.В. (заяви додаються до протоколу сесії).
     
Голосування за порядок денний за основу з 26 питань (розпорядження міського голови             від   02.04.2018 року  № 106 "Про скликання  двадцять четвертої сесії Чорноморської  міської   ради Одеської області VII скликання"): "за"- 35,  "проти" - 0, "утримались" - 0,            не голосували -1. 
Хмельнюк В.Я. поставив на голосування пропозицію  щодо зняття з розгляду двох питань порядку денного за погодженням сторін, а саме:
18. Про надання згоди на передачу  вбудовано-прибудованих приміщень   будинку творчості з балансу комунального підприємства «Міське управління житлово-комунального господарства»  Чорноморської міської ради Одеської області на баланс відділу освіти Чорноморської  міської  ради  Одеської   області.            
26. Про затвердження мирової угоди між Чорноморською міською радою Одеської області та Громадською організацією «Спортивний клуб «Бастіон» в новій редакції.
Голосування щодо зняття з розгляду питань:"за"- 35, "проти" - 0,  "утримались" - 0, не   голосували -1.                            
Хмельнюк В.Я. поставив на голосування пропозицію додатково включити  до порядку денного три питання, а саме: 
1.Про прийняття у 2018 році окремих видатків у вигляді міжбюджетного трансферту із сільського бюджету Дальницької сільської ради Овідіопольського району до бюджету міста Чорноморська.      
2.Про  внесення   змін   до    рішення    Чорноморської міської ради Одеської області від 08.07.2016 року № 119 - VII "Про Міську  програму   протидії  злочинності та посилення громадської безпеки на території міста Чорноморська на 2016-2018 роки".          
3.Депутатський запит Сміренського І.В. (фракція "Об'єднання "Самопоміч")                        від 11.04.2018 року № 733-зп  "Про звернення  до Прем'єр - міністра України,  Голови Верховної Ради України,  народних депутатів України  щодо запобігання знищенню екстреної медичної допомоги, збільшення оплати праці працівників системи екстренної медичної допомоги, збільшення медичної субвенції Державного бюджету України на 2018 рік".
Голосування за порядок денний (в цілому), з урахуванням змін та доповнень: "за"- 35, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 1.
Голосування за регламент роботи пленарного засідання сесії: "за"- 35, "проти" - 0,  "утримались" - 0, не   голосували -1.  
Слухали: 1. Про  присвоєння  звання   «Почесний  громадянин міста  Чорноморська Одеської області».      
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 1, не голосували - 1.                  
  Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення № 309-VІI  від  12.04.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 2. Про  звіт  міського голови  щодо здійснення   державної   регуляторної  політики   Чорноморською  міською радою Одеської    області    та    її     виконавчими органами  в 2017 році.      
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 33, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 3.                  
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення № 310-VІI  від  12.04.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 3. Про виконання бюджету міста Чорноморська за  1 квартал 2018 року.         
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 35, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 1.                  
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення № 311-VІI  від  12.04.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 4. Про прийняття у 2018 році окремих видатків у вигляді міжбюджетного трансферту із сільського бюджету Дальницької сільської ради Овідіопольського району до бюджету міста Чорноморська.      
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 35, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 1.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:     
     Рішення № 312-VІI  від  12.04.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 5. Про  внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 22 грудня  2017 року № 272 – VII ″Про бюджет  міста  Чорноморська   на  2018 рік″.      
  Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 35, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 1.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:     
   Рішення № 313-VІI  від  12.04.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 6. Про  Міську програму удосконалення казначейського обслуговування міського бюджету  м. Чорноморська та забезпечення матеріально-технічної бази Управління Державної казначейської служби України у м. Чорноморську  Одеської області для обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на 2018 рік.         
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 35, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 1.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:     
     Рішення № 314-VІI  від  12.04.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 7.  Про  внесення     змін     та   доповнень  до    рішення    Чорноморської міської ради Одеської області    від 16.02.2018 року № 289 - VII "Про Міську  програму  підтримки   і розвитку навчально-матеріальної бази та соціального захисту студентів Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету на 2018 рік".         
  Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 35, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 1.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 315-VІI  від  12.04.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 8. Про  внесення   змін   до    рішення    Чорноморської міської ради Одеської області від 08.07.2016 року № 119 - VII "Про Міську  програму   протидії  злочинності та посилення громадської безпеки на території міста Чорноморська на 2016-2018 роки".          
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 35, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 1.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення № 316-VІI  від  12.04.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 9. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 16.02.2018 року № 286-VII "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Чорноморської міської ради Одеської області на 2018 рік".      
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 35, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 1.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 317-VІI  від  12.04.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 10. Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Чорноморської територіальної громади в Одеській області.            
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 35, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 1.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 318-VІI  від  12.04.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 11. Про Міську цільову програму підтримки Чорноморського  міського військового комісаріату, проведення мобілізаційної підготовки військовозобов’язаних м. Чорноморська та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2018 -2020  роки.      
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 35, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 1.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 319-VІI  від  12.04.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 12. Про  Програму зайнятості населення м. Чорноморська Одеської області на 2018–2020 роки.      
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 35, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 1.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 320-VІI  від  12.04.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 13. Про затвердження Програми розвитку туризму та курорту у                          м. Чорноморську Одеської області  на 2018-2020 роки.           
    Інформація Крука Ю.Ю.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 35, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 1.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення № 321-VІI  від  12.04.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 14. Про Міську програму підтримки малого підприємництва в місті  Чорноморську на 2018-2020 роки.       
    Інформація Крука Ю.Ю.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 35, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 1.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення № 322-VІI  від  12.04.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 15. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 16.02.2018 року № 300-VII «Про затвердження плану діяльності  Чорноморської міської ради Одеської області з підготовки регуляторних актів на 2018 рік».        
    Інформація Крука Ю.Ю.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 35, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 1.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення № 323-VІI  від  12.04.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 16. Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності  Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради  Одеської області мереж: водопровідних, каналізаційних та зовнішнього освітлення,  що знаходяться у 9-му мікрорайоні міста Чорноморська Одеської області від дочірнього підприємства «Моноліт-Сервіс».       
    Інформація Пічахчі Л.В.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 35, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 1.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення № 324-VІI  від  12.04.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 17. Про закріплення нежитлових приміщень, які перебувають в комунальній власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області,  на праві господарського відання за комунальним  підприємством   «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської   міської   ради   Одеської   області.        
    Інформація Пічахчі Л.В.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 35, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 1.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення № 325-VІI  від  12.04.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 18. Про надання  згоди  на передачу нежитлових приміщень на баланс об’єднання  співвласників багатоквартирного  будинку «МИРНИЙ 30».      
    Інформація Пічахчі Л.В.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 35, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 1.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення № 326-VІI  від  12.04.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 19.  Про затвердження Інвестиційної програми комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської  міської ради Одеської області   на 2018рік.          
    Інформація Пічахчі Л.В.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 35, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 1.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення № 327-VІI  від  12.04.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 20. Про затвердження Інвестиційної програми комунального підприємства  “Чорноморськводоканал” Чорноморської міської ради Одеської області на 2018 рік.        
    Інформація Пічахчі Л.В.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 35, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 1.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення № 328-VІI  від  12.04.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 21. Про  визнання    таким,   що    втратило чинність рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 20.07.2006 року           № 54 -V  «Про Правила благоустрою, санітарного  утримання територій,  забезпечення    чистоти   та    порядку   в межах   Чорноморської    територіальної громади».          
    Інформація Пічахчі Л.В.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 35, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 1.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення № 329-VІI  від  12.04.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 22. Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Чорноморської міської ради Одеської області.          
    Інформація Пічахчі Л.В.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 35, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 1.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення № 330-VІI  від  12.04.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 23. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року   № 67-VІI «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області».         
    Інформація Лубковського І.А., керуючого справами виконкому,
Виступили: Сміренський І.В., депутат міської ради, Хмельнюк В.Я., міський голова.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 4, не голосували - 1.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення № 331-VІI  від  12.04.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 24. Про  затвердження   Міської  цільової програми     розвитку   інформаційної системи  містобудівного  кадастру  на території Чорноморської міської ради Одеської області на 2018-2020 роки.      
    Інформація Биченка С.Я., заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 35, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 1.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення № 332-VІI  від  12.04.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 25. Про дострокове припинення повноважень депутата Чорноморської міської ради Одеської області   VII  скликання.      
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 35, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 1.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення № 333-VІI  від  12.04.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 26. Про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 24.12.2015 року  № 20-VII «Про   утворення   виконавчого   комітету Чорноморської   міської  ради Одеської області  VІІ скликання, визначення його чисельності та затвердження його персонального складу».        
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 35, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 1.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення № 334-VІI  від  12.04.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 27. Про земельні правовідносини.                                                                               
    Інформація Биченка С.Я., заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішень за основу та в цілому:                           "за" - 35, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 1.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення  з № 335-VІI  по № 335/49-VІI від  12.04.2018 р. прийняті (додаються)     
Слухали: 28. Про депутатський запит Сміренського І.В. (фракція "Об'єднання "Самопоміч") від 11.04.2018 року № 733-зп  "Про звернення  до Прем'єр - міністра України,  Голови Верховної Ради України,  народних депутатів України  щодо запобігання знищенню екстреної медичної допомоги, збільшення оплати праці працівників системи екстренної медичної допомоги, збільшення медичної субвенції Державного бюджету України на 2018 рік".
  Інформація Хмельнюка В.Я.,  міського голови.
Хмельнюк В.Я. поставив на голосування пропозицію розглянути депутатський запит Сміренського І.В. відповідно до регламенту міської ради.
Виступили: Сміренський І.В., Лисиця О.П., Левченко А.Г., депутати міської ради, Хмельнюк В.Я., міський голова.
    Голосування: "за" - 28, "проти" - 0, "утримались" - 7, не голосували - 1.             
Міський голова                            В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань