КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол двадцять п'ятої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Тип документу

Протоколи засідань міської ради

Ідентифікаційний номер

19B2C06C-601F-4EB9-A79C-CC3493A1C789

Номер рішення

Протокол двадцять п'ятої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

xls

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

12.06.2018

15:29

Останні зміни

12.06.2018

15:31

Дата прийняття

08.06.2018

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Протокол 
  двадцять п'ятої сесії  Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання
                 
м.Чорноморськ         08 червня 2018 року
Актова зала   10.00    
Всього - 35 депутатів            
Присутні - 32 депутати (список додається)
Сесію веде секретар міської ради     Боровська О.Р.  
Секретаріат:         Наумова Т.І.  
            Крючкова Н.Я.
            Мартинов Г.О.  
Порядок денний:
1 Про  внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 22 грудня 2017 року № 272 – VII ″Про бюджет  міста  Чорноморська   на  2018 рік″.     
2 Про внесення змін та доповнень до Міської програми удосконалення казначейського обслуговування міського бюджету м. Чорноморська та забезпечення матеріально-технічної бази Управління Державної казначейської служби України у м. Чорноморську Одеської області для обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на 2018 рік, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 12.04.2018 року   № 314-VII.                                                                                                 
3 Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Чорноморської міської ради Одеської області на 2019 рік.
4 Про  делегування представників до роботи у складі Госпітальної ради госпітального округу № 1 Одеської області.                                                                              
5 Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Чорноморської міської ради Одеської області на 2019 рік.                                           
6 Про приведення  нормативно-правових актів  щодо   орендних  відносин,  пов’язаних   із передачею   в  оренду майна,  що  перебуває у    комунальній    власності  Чорноморської  територіальної  громади  в особі Чорноморської міської ради Одеської області,   у відповідність до норм чинного   законодавства.                                   
7 Про затвердження договору на фінансування заходів з благоустрою території Чорноморської міської ради Одеської області.                                           
8 Про затвердження списку жителів м. Чорноморська Одеської області, що  постраждали внаслідок надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, пов’язаної із зсувом ґрунту, та надання їм одноразової грошової допомоги.
9  Знято Про затвердження мирової угоди між Чорноморською міською радою Одеської області та Громадською організацією «Спортивний клуб «Бастіон» в новій редакції.
10 Про   затвердження  технічної  документації  з   нормативної  грошової оцінки земель міста Чорноморська    (у тому числі:  сел. Олександрівка,    с. Малодолинське,   с. Бурлача Балка)    в межах Чорноморської міської ради Одеської області.                          
11 Про земельні правовідносини.
Голосування за початок роботи пленарного засідання сесії: "за"- 32, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.                  
Голосування за  чисельний  та  персональний  склад  секретаріату сесії  у кількості                                                                                                                                                               трьох осіб, а саме: Наумової Тетяни Іванівни, Крючкової Надії Яковлівни, Мартинова Геннадія Олексійовича :  "за"- 32, "проти" - 0,  "утримались" - 0, не голосували - 0.                                                                                                                                                                                                                                                                                                            
                                                                                                                                                    
До початку обговорення  порядку денного сесії відповідно до законодавства України з  метою врегулювання реального/потенційного конфлікту інтересів під час прийняття окремих   питань порядку денного  особисто повідомили   депутати:  Маляренко О.С., Кришмар Д.Ю.,  Миза С.В., Кузар О.В., Крючкова Н.Я., Демченко О.Ю., Гончаренко О.В. (заяви додаються до протоколу сесії).
     
Голосування за порядок денний за основу з 11 питань (розпорядження міського голови             від   25.05.2018 року  № 173 "Про скликання  двадцять п'ятої сесії Чорноморської  міської   ради Одеської області VII скликання"): "за"- 32,  "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 0. 
Боровська О.Р. поставила на голосування пропозицію  щодо зняття з розгляду  9 питання порядку денного за заявою суб'єкта подання, а саме:
 "9. Про затвердження мирової угоди між Чорноморською міською радою Одеської області та Громадською організацією «Спортивний клуб «Бастіон» в новій редакції".
Голосування за зняття 9 питання порядку денного: "за"- 32, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.                  
Виступили: Мартинов Г.О., Маляренко О.С., депутати міської ради
Голосування за порядок денний (в цілому), з урахуванням змін: "за"- 28, "проти" - 1,   "утримались" - 3, не голосували - 0.
Голосування за регламент роботи пленарного засідання сесії: "за"- 32, "проти" - 0,  "утримались" - 0, не   голосували - 0.  
Слухали: 1. Про  внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 22 грудня 2017 року № 272 – VII ″Про бюджет  міста  Чорноморська   на  2018 рік″.     
    Інформація Яковенко О.М., начальника фінансового управління.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 30, "проти" - 0, "утримались" - 2, не голосували - 0.                  
  Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення № 336-VІI  від  08.06.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 2. Про внесення змін та доповнень до Міської програми удосконалення казначейського обслуговування міського бюджету м. Чорноморська та забезпечення матеріально-технічної бази Управління Державної казначейської служби України у м. Чорноморську Одеської області для обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на 2018 рік, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 12.04.2018 року   № 314-VII.                                                                                                 
    Інформація Яковенко О.М., начальника фінансового управління.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 32, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 0.                  
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення № 337-VІI  від  08.06.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 3. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Чорноморської міської ради Одеської області на 2019 рік.
    Інформація Яковенко О.М., начальника фінансового управління, яка запропонувала внести зміни у додаток 1 до даного рішення, а саме:
- код  1220.5 – адміністративно-побутові    будівлі    промислових   підприємств  –  ставки податку за 1 кв. метр для фізичних осіб  встановити у розмірі  1,000 (відсотків розміру мінімальної заробітної плати) замість 0,700;
- код  1230.9 – будівлі торговельні інші -  ставки податку за 1 кв. метр для фізичних осіб встановити у розмірі  1,500 (відсотків розміру мінімальної заробітної плати) замість 1,000;
- код 1252.1 –  резервуари    для    нафти,    нафтопродуктів    та   газу – ставки    податку за 1 кв. метр для фізичних осіб встановити у розмірі  0,500 (відсотків розміру мінімальної заробітної плати)  замість 0,100 ;
-  код 1252.2 –  резервуари  та ємності  інші – ставки    податку  за 1 кв. метр для фізичних осіб встановити у розмірі  0,500  (відсотків розміру мінімальної заробітної плати) замість  0,100;
- код 1252.3 –  силоси   для   зерна – ставки    податку  за   1 кв. метр  для  фізичних   осіб встановити у розмірі  0,500  (відсотків розміру мінімальної заробітної плати) замість  0,100;
- код 1252.4 –  силоси для цементу та інших сипучих матеріалів – ставки    податку  за 1 кв. метр для фізичних осіб встановити у розмірі  0,500  (відсотків розміру мінімальної заробітної плати) замість  0,100.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому з урахуванням  змін: "за" - 32, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 0.                  
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення № 338-VІI  від  08.06.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 4. Про  делегування представників до роботи у складі Госпітальної ради госпітального округу № 1 Одеської області.                                                                              
    Інформація Яковенко О.М., начальника фінансового управління.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 1.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:     
     Рішення № 339-VІI  від  08.06.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 5. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Чорноморської міської ради Одеської області на 2019 рік.                                           
  Інформація Яковенко О.М., начальника фінансового управління.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 32, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 0.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:     
   Рішення № 340-VІI  від  08.06.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 6. Про приведення  нормативно-правових актів  щодо   орендних  відносин,  пов’язаних   із передачею   в  оренду майна,  що  перебуває у    комунальній    власності  Чорноморської  територіальної  громади  в особі Чорноморської міської ради Одеської області,   у відповідність до норм чинного   законодавства.                                   
    Інформація Яковенко О.М., начальника фінансового управління, яка запропонувала внести наступні зміни до даного рішення, а саме:                                - п. 1.2 викласти   в   такій   редакції:  “підприємства,  установи,  організації,  засновником яких є Чорноморська  міська рада Одеської області,  щодо нерухомого майна, яке перебуває в комунальній власності  Чорноморської територіальної громади в особі  Чорноморської міської ради Одеської області, загальна площа якого не перевищує 200 квадратних метрів на одне підприємство, установу, організацію (які є балансоутримувачами)  та іншого окремого індивідуально визначеного майна”;
-     п. 3.3 викласти в наступній редакції:  “за  нерухоме  майно:
     3.3.1  яке знаходиться на балансі виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області, крім управління комунальної власності  та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області - 100 відсотків на відповідні рахунки виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області, відкритих в територіальному органі Державної казначейської служби України, як власні  надходження;
   3.3.2  яке знаходиться на  балансі  управління комунальної власності  та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області – 100 відсотків до міського бюджету”.
Виступили: Мартинов Г.О., депутат міської ради
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому з урахуванням  змін:   "за" - 26, "проти" - 4, "утримались" - 2, не голосували - 0.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:     
     Рішення № 341-VІI  від  08.06.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 7. Про затвердження договору на фінансування заходів з благоустрою території Чорноморської міської ради Одеської області.                                           
  Інформація Крука Ю.Ю.,  заступника міського голови.
Виступили: Сміренський І.В., депутат міської ради.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 32, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 0.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 342-VІI  від  08.06.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 8. Про затвердження списку жителів м. Чорноморська Одеської області, що  постраждали внаслідок надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, пов’язаної із зсувом ґрунту, та надання їм одноразової грошової допомоги.
    Інформація Биченка С.Я., заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 32, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 0.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення № 343-VІI  від  08.06.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 9. Про   затвердження  технічної  документації  з   нормативної  грошової оцінки земель міста Чорноморська    (у тому числі:  сел. Олександрівка,    с. Малодолинське,   с. Бурлача Балка)    в межах Чорноморської міської ради Одеської області.                          
    Інформація Биченка С.Я., заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 32, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 0.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 343-VІI  від  08.06.2018 р. прийнято (додається)     
Слухали: 10. Про земельні правовідносини.
    Інформація Биченка С.Я., заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішень за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували - 1.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення  з № 345-VІI  по № 345/74-VІI від  08.06.2018 р. прийняті (додаються).     
Секретар міської ради       О.Р.Боровська

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань