КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол тридцять третьої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Тип документу

Протоколи засідань міської ради

Ідентифікаційний номер

0C1A677D-7C92-42A2-AF11-27CD5CF67623

Номер рішення

Протокол тридцять третьої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

xls

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

06.11.2019

11:20

Останні зміни

06.11.2019

11:22

Дата прийняття

01.11.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Протокол 
  тридцять третьої  сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання
                 
м.Чорноморськ         01 листопада 2019 року
Актова зала   10.00    
Всього депутатів - 36             
Присутні - 34 депутати (список додається)    
Сесію веде міський голова   Хмельнюк В.Я.  
Секретаріат:       Гаврилюк Л.М.  
          Журило С.І.
          Шлапак О.П.  
Виступив: Сорокін К.О., голова міської виборчої комісії, який оголосив постанови про обрання та реєстрацію депутатом Чорноморської міської ради Одеської області Амірханової Олесі Надірівни  замість відкликаного за народною ініціативою Звеняцького Михайла Семеновича. 
  Порядок денний
1 Про виконання бюджету міста Чорноморська за 9 місяців 2019 року.
2 Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25 січня 2019 р.  № 382 – VII "Про бюджет міста Чорноморська на 2019 рік".
3 Про внесення доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 16.02.2018 року № 307 –VII «Про Міську комплексну цільову програму підтримки учасників  бойових дій та членів їх сімей – жителів м. Чорноморська на 2018 - 2020 роки».
4 Про внесення змін Міської програми "Здоров’я населення Чорноморської  територіальної громади" на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року № 39-VIІ.
5 Про внесення змін до Міської цільової програми підтримки   Чорноморського  міського військового комісаріату, проведення мобілізаційної підготовки військовозобов’язаних м. Чорноморська та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 12.04.2018р. № 319-VII.                                                                                        
6 Про створення відділу  охорони здоров’я Чорноморської міської ради Одеської області.                                                                                           
7 Про затвердження статутів комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка міста Чорноморська» Чорноморської  міської  ради Одеської області та комунального некомерційного підприємство «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеської області в новій редакції.
8 Про призначення на посаду керівника   (директора)    Чорноморської   загальноосвітньої    школи  І-ІІІ ступенів № 2  Чорноморської міської ради Одеської області за результатами проведеного конкурсу. 
9 Про визнання таким, що  втратило чинність,  рішення   Чорноморської    міської     ради  Одеської   області  від  10.08.2012 № 220-VІ «Про  заходи щодо  імплементації положень   Закону   України    «Про  засади державної  мовної     політики»   на   території  громади міста Чорноморська».                                                    
10 Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року № 67-VІI «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області».
11 Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 01.03.2019 № 399-VII «Про розподіл та затвердження посадових обов’язків між секретарем Чорноморської міської ради Одеської області, заступниками  міського    голови    з питань діяльності виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області та  керуючої   справами (секретаря) виконавчого комітету Чорноморської  міської ради  Одеської  області» (зі змінами та доповненнями).              
12 Про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області                           від 12.04.2013 року №311-VI «Про утворення управління забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг у м. Чорноморську та затвердження Положення про управління забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг у  м. Чорноморську». 
13 Про затвердження Порядку формування кадрового резерву у виконавчих органах та структурних підрозділах Чорноморської міської ради Одеської області.
14 Про  присвоєння об’єкту  благоустрою за адресою:   Одеська область,  м.Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Інститутська,  1-б, статусу  скверу з назвою «Перемоги».                                                                                 
15 Земельні правовідносини.     
16 Різне:
  16.1. Про звернення депутатів Чорноморської міської  ради Одеської області до Президента України щодо майбутнього продажу земель сільськогосподарського призначення  (підготовлено депутатом Бугайчуком В.В.)
  16.2. Про звільнення Пічахчі Л.В. з посади заступника міського голови та внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 24.12.2015 року № 20-VII
  16.3. Про звернення депутатів Чорноморської міської  ради Одеської області до Прем’єр-міністра України щодо подальшого фінансування будівництва об’єкта «Мостовий перехід через Сухий лиман з підходами в с. Малодолинське на автомобільній дорозі Одеса – Чорноморськ» (підготовлено депутатом Левченко А.Г.)
  16.4.  Про звернення депутатів Чорноморської міської ради Одеської області до Президента України та Прем'єр - міністра України  щодо ситуації, яка склалась на державному підприємстві "Морський торговельний порт "Чорноморськ" (підготовлено депутатською групою "За Чорноморськ")
 
Голосування за початок роботи пленарного засідання сесії   : "за"- 35, "проти" - 0, "утримались" - 0, "не голосували" - 0.                  
Виступили: Копотієнко Є.М., депутат Одеської обласної ради, Хмельнюк В.Я., міський голова. 
Голосування за  чисельний  та  персональний  склад  секретаріату сесії  у кількості                                                                                                                                                               трьох осіб, а саме: Гаврилюк Л.М., Журила С.І., Шлапака О.П.:  "за"- 34,  "проти" - 0,  "утримались" - 0, "не голосували" - 1.                                                                                                                                                                                                                                                                                                            
                                                                                                                                                    
Голосування за порядок денний за основу: "за"- 35, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.
Голосування за порядок денний в цілому : "за"- 35, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.
Голосування за регламент роботи пленарного засідання 33 -ї сесії: "за"- 35, "проти" - 0,  "утримались" - 0, не   голосували - 0.  
До початку обговорення  порядку денного сесії відповідно до законодавства України з  метою врегулювання реального/потенційного конфлікту інтересів  особисто повідомляють    Наумова Т.І., Дудніков М.Ю.,  Крючкова Н.Я., депутати міської ради (заяви додаються до протоколу сесії).
     
Слухали: 1. Про виконання бюджету міста Чорноморська за 9 місяців 2019 року.
    Інформація Яволової Н.О., заступника міського голови.     
  Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 35, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.               
  Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 35, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.               
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  01.11.2019 р. № 496-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 2. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25 січня 2019 р.  № 382 – VII “Про бюджет міста Чорноморська на 2019 рік”. 
    Інформація Яволової Н.О., заступника міського голови.     
   
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 31, "проти" - 0,   "утримались" - 3, не голосували - 1.               
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 31, "проти" - 0,   "утримались" - 4, не голосували - 0.               
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  01.11.2019 р. № 497-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 3. Про внесення доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 16.02.2018 року № 307 –VII «Про Міську комплексну цільову програму підтримки учасників  бойових дій та членів їх сімей – жителів            м. Чорноморська на 2018 - 2020 роки».
  Інформація Яволової Н.О., заступника міського голови.     
   
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 34, "проти" - 0,   "утримались" - 1, не голосували - 0.               
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 34, "проти" - 0,   "утримались" - 1, не голосували - 0.               
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  01.11.2019 р. № 498-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 4. Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року № 39-VIІ "Про Міську   програму "Здоров’я населення   Чорноморської  територіальної громади" на    2016 - 2020   роки".    
    Інформація Яволової Н.О., заступника міського голови.     
   
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 35, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.               
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 34, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 1.               
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  01.11.2019 р. № 499-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 5. Про внесення змін до Міської цільової програми підтримки   Чорноморського  міського військового комісаріату, проведення мобілізаційної підготовки військовозобов’язаних м. Чорноморська та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 12.04.2018р. № 319-VII.                                                                                        
  Інформація Яволової Н.О., заступника міського голови.     
   
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 32, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 3.               
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 35, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.               
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  01.11.2019 р. № 500-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 6. Про створення відділу  охорони здоров’я Чорноморської міської ради Одеської області.                                                                                           
    Інформація Лубковського І.А., заступника міського голови.    
Виступили: Сміренський І.В., Кузар О.В., депутати міської ради.
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 29, "проти" - 5,   "утримались" - 1, не голосували - 0.               
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 28, "проти" - 5,   "утримались" - 1, не голосували - 1.               
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення від  01.11.2019 р. № 501-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 7. Про затвердження статутів комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка міста Чорноморська» Чорноморської  міської  ради Одеської області та комунального некомерційного підприємство «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеської області в новій редакції.      
    Інформація Лубковського І.А., заступника міського голови.    
Виступили: Кузар О.В., депутат міської ради, Охотніков В.В., начальник юридичного відділу УДРП та ПЗ.
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 29, "проти" - 4,   "утримались" - 2, не голосували - 0.               
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 29, "проти" - 4,   "утримались" - 2, не голосували - 0.               
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  01.11.2019 р. № 502-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 8. Про призначення на посаду керівника   (директора)    Чорноморської   загальноосвітньої    школи  І-ІІІ ступенів № 2  Чорноморської міської ради Одеської області за результатами проведеного конкурсу.       
    Інформація Лубковського І.А., заступника міського голови.    
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 35, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.               
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 35, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.               
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  01.11.2019 р. № 503-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 9. Про визнання таким, що  втратило чинність,  рішення   Чорноморської    міської     ради  Одеської   області  від  10.08.2012 № 220-VІ «Про  заходи щодо  імплементації положень   Закону   України    «Про  засади державної  мовної     політики»   на   території  громади міста Чорноморська».                                                          
    Інформація Лубковського І.А., заступника міського голови.    
 
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 35, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.               
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 35, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.               
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
   Рішення від  01.11.2019 р. № 504-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 10. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року № 67-VІI «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області».      
    Інформація Кушніренко Н.В., керуючої справами виконкому.  
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 31, "проти" - 4,   "утримались" - 0, не голосували - 0.               
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 31, "проти" - 4,   "утримались" - 0, не голосували - 0.               
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  01.11.2019 р. № 505-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 11. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 01.03.2019 № 399-VII «Про розподіл та затвердження посадових обов’язків між секретарем Чорноморської міської ради Одеської області, заступниками  міського    голови    з питань діяльності виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області та  керуючої   справами (секретаря) виконавчого комітету Чорноморської  міської ради  Одеської  області» (зі змінами та доповненнями).                    
    Інформація Кушніренко Н.В., керуючої справами виконкому.  
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 31, "проти" - 4,   "утримались" - 0, не голосували - 0.               
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 31, "проти" - 4,   "утримались" - 0, не голосували - 0.               
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  01.11.2019 р. № 506-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 12. Про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області                           від 12.04.2013 року №311-VI «Про утворення управління забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг у м. Чорноморську та затвердження Положення про управління забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг у  м. Чорноморську». 
     Інформація Кушніренко Н.В., керуючої справами виконкому.  
   
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 35, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.               
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 35, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.               
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  01.11.2019 р. № 507-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 13. Про затвердження Порядку формування кадрового резерву у виконавчих органах та структурних підрозділах Чорноморської міської ради Одеської області.
    Інформація Кушніренко Н.В., керуючої справами виконкому.  
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 35, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.               
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 35, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.               
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  01.11.2019 р. № 508-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 14. Про  присвоєння об’єкту  благоустрою за адресою:   Одеська область,  м.Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Інститутська,  1-б, статусу  скверу з назвою «Перемоги».                                                                                 
    Інформація Нарожного Г.О., заступника міського голови.    
Виступив: Хмельнюк В.Я., міський голова. 
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 35, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.               
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 32, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 3.               
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  01.11.2019 р. № 509-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 15. Земельні правовідносини.     
    Інформація Нарожного Г.О., заступника міського голови.    
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 30, "проти" - 0,   "утримались" - 5, не голосували - 0.               
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 30, "проти" - 0,   "утримались" - 5, не голосували - 0.               
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  01.11.2019 р. з № 510-VІI по № 510/62 -VII прийняті (додаються)     
Слухали: 16. Різне:
 16.1 Про звернення депутатів Чорноморської міської  ради Одеської області до Президента України щодо майбутнього продажу земель сільськогосподарського призначення  (підготовлено депутатом Бугайчуком В.В.).
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.    
Виступили: Сміренський І.В., Бугайчук В.В., депутати міської ради, Хмельнюк В.Я., міський голова.
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 31, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 4.               
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 31, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 4.               
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  01.11.2019 р. № 511-VІI прийнято (додається)     
                  16.2 Про звільнення Пічахчі Л.В. з посади заступника міського голови та внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 24.12.2015 року № 20-VII.
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.    
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 31, "проти" - 0,   "утримались" - 3, не голосували - 1.               
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 30, "проти" - 0,   "утримались" - 3, не голосували - 2.               
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  01.11.2019 р. № 512-VІI прийнято (додається)     
                     16.3 Про звернення депутатів Чорноморської міської  ради Одеської області до Прем’єр-міністра України щодо подальшого фінансування будівництва об’єкта «Мостовий перехід через Сухий лиман з підходами в с. Малодолинське на автомобільній дорозі Одеса – Чорноморськ» (підготовлено депутатом Левченко А.Г.)
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.    
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 35, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.               
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 35, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.               
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  01.11.2019 р. № 513-VІI прийнято (додається)     
                     16.4 Про звернення депутатів Чорноморської міської ради Одеської області до Президента України та Прем'єр - міністра України  щодо ситуації, яка склалась на державному підприємстві "Морський торговельний порт "Чорноморськ" (підготовлено депутатською групою "За Чорноморськ").
 
    Інформація Бузька Ю.І., депутата  міської ради.    
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 35, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 0.               
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 34, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували - 1.               
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  01.11.2019 р. № 514-VІI прийнято (додається)     
Виступив: Хмельнюк В.Я., міський голова.
     
Міський голова        В.Я. Хмельнюк
                 
                 
                 
                 

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань