КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол сорокової сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Тип документу

Протоколи засідань міської ради

Ідентифікаційний номер

9EA335F6-43DD-46FA-88AE-12FE97B2DA69

Номер рішення

Протокол сорокової сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

xls

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Комунальне майно .

Перше оприлюднення

11.09.2020

09:56

Останні зміни

11.09.2020

09:58

Дата прийняття

04.09.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Протокол 
  сорокової сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання
                 
м.Чорноморськ         04 вересня 2020 року
Актова зала   10.00    
Всього депутатів - 36             
Присутні на початку пленарного засідання сесії - 30 депутатів (список додається)   
З 12 питання порядку денного присутні - 31 депутат (долучився до роботи Дудніков М.Ю.)
Сесію веде міський голова   Хмельнюк В.Я.  
Секретаріат:       Гапоненко Д.М.  
          Демченко О.Ю.
           Харченко В.Я.  
До початку пленарного засідання сесії  міський голова Хмельнюк В.Я. вручив грамоту Одеської обласної державної адміністрації депутату міської ради Демченко О.Ю. з нагоди Дня незалежності України.       
  Порядок денний
1 ДОДАТКОВО. Про   затвердження на посаді заступника міського   голови з  питань діяльності   виконавчих   органів  Чорноморської  міської ради Одеської області Васильєва Олександра Андрійовича, включення до складу виконавчого  комітету та затвердження посадових обов’язків.
2 ДОДАТКОВО. Про надання права на укладання та підписання договорів, угод, правовстановлюючих документів заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області  Васильєву Олександру Андрійовичу.  
3 Про виконання бюджету міста Чорноморська за 1 півріччя 2020 року.
4 Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області   від 20 грудня 2019 р. № 516 – VII "Про бюджет міста Чорноморська на 2020 рік".
5 Про звільнення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МТБ  БАНК» від  плати за оренду нерухомого майна, яке належить до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської  міської ради Одеської   області, за період    з 01 квітня 2020 року   по 31 травня 2020 року.
6 ДОДАТКОВО. Про внесення змін до Кошторису фінансування заходів, визначених Міською цільовою програмою підтримки Чорноморського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, проведення мобілізаційної підготовки військовозобов'язаних м. Чорноморська та забезпечення заходів, пов'язаних із виконанням військового обов'язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2018 -2020  роки, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 12.04.2018р.    № 319-VII".
7 ДОДАТКОВО. Про внесення змін до Міської цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 06.01.2016 року № 28-VII.
8 ДОДАТКОВО. Про внесення змін та доповнень до міської цільової Програми соціального захисту та соціальної підтримки ветеранів, осіб з інвалідністю, одиноких пенсіонерів, малозабезпечених верств населення, молоді, сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Чорноморської територіальної громадина 2016-2020 роки (зі змінами), затвердженої рішенням Чорноморськоїміської ради Одеської областівід 06.01.2016 року № 29-VIІ.
9 Про внесення змін та доповнень до Міської програми "Здоров’я населення Чорноморської  територіальної громади" на 2016 - 2020 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року  № 39-VIІ (зі змінами та доповненнями).
10 Про внесення змін та доповнень до Міської програми  протидії  злочинності та посилення громадської  безпеки  на  території  Чорноморської  міської ради Одеської області  на  2019 – 2022  роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 09.04.2019р. № 415-VII.
11 Про реорганізацію Чорноморської вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Чорноморської міської ради Одеської області шляхом її приєднання до Чорноморської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Чорноморської міської ради  Одеської області.
12 Про затвердження статуту комунальної установи "Муніципальна варта" Чорноморської міської ради Одеської області в новій редакції.
                                                                                                 
13 Про затвердження структури та штатного розпису комунальної установи ″Муніципальна варта″ Чорноморської міської ради Одеської області і Умов оплати праці працівників комунальної установи ″Муніципальна варта″ Чорноморської міської ради Одеської області в новій редакції.
14 Про затвердження Інвестиційної програми комунального підприємства           “Чорноморськводоканал” Чорноморської міської ради Одеської області на 2020рік.
15 Про надання згоди на безоплатну передачу вузлів  обліку теплової енергії з балансу комунального підприємства "Чорноморськтеплоенерго" Чорноморської міської ради Одеської області на баланси об’єднань співвласників багатоквартирних  будинків та житлово-будівельних кооперативів.  
16 Про затвердження  переліку  об’єктів   комунальної власності Чорноморської   територіальної  громади,   що    підлягають       відчуженню  у  2020 році.
17 Про надання    дозволу     на     відчуження     вбудованого нежитлового приміщення загальною площею 19,6 кв.м, розташованого за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. 1 Травня,10/85-Н, шляхом  викупу   (з урахуванням здійснених поліпшень орендованого майна, яке неможливо відокремити  від  вказаного  об’єкта без завдання йому шкоди)  орендарем - фізичною  особою – підприємцем  Рогінською Ларисою Андріївною.
18 Про  закріплення  нежитлових приміщень, які перебувають у комунальній власності Чорноморської територіальної громади в особі   Чорноморської  міської  ради Одеської області  та  розташовані за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, село  Малодолинське, вул. Зелена, 2-Б, на праві господарського відання за комунальним підприємством «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської  міської  ради Одеської області.
19 Про збільшення статутного капіталу та   затвердження Статуту комунального підприємства «Чорноморськводоканал» Чорноморської міської ради Одеської області в новій редакції.
20 Про приведення  орендних  відносин,  щодо майна, яке належить до комунальної  власності  Чорноморської  територіальної  громади  в особі Чорноморської міської ради Одеської області,   у відповідність до норм чинного   законодавства.
21 Про затвердження Типового договору оренди землі на території Чорноморської міської ради Одеської області.
22 Земельні правовідносини.
Сесія проводиться за допомогою електронної системи голосування
Голосування за початок роботи пленарного засідання сесії: "за"- 30, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                  
Голосування за  чисельний  та  персональний  склад  секретаріату сесії  у кількості                                                                                                                                                               трьох осіб, а саме:  Гапоненка Д.М., Демченко О.Ю., Харченка В.Я.: "за"- 31, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                                                                                                                                                            
Голосування за порядок денний за основу з 17 питань, згідно розпорядження міського голови про скликання сесії:  "за"- 31, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
5 додаткових питань:
1 Про   затвердження на посаді заступника міського   голови з  питань діяльності   виконавчих   органів  Чорноморської  міської ради Одеської області Васильєва Олександра Андрійовича, включення до складу виконавчого  комітету та затвердження посадових обов’язків.
2 Про надання права на укладання та підписання договорів, угод, правовстановлюючих документів заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області  Васильєву Олександру Андрійовичу.  
3 Про внесення змін до Кошторису фінансування заходів, визначених Міською цільовою програмою підтримки Чорноморського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, проведення мобілізаційної підготовки військовозобов'язаних м. Чорноморська та забезпечення заходів, пов'язаних із виконанням військового обов'язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2018 -2020  роки, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 12.04.2018р.    № 319-VII"
4 Про внесення змін до Міської цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 06.01.2016 року № 28-VII
5 Про внесення змін та доповнень до міської цільової Програми соціального захисту та соціальної підтримки ветеранів, осіб з інвалідністю, одиноких пенсіонерів, малозабезпечених верств населення, молоді, сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Чорноморської територіальної громадина 2016-2020 роки (зі змінами), затвердженої рішенням Чорноморськоїміської ради Одеської областівід 06.01.2016 року № 29-VIІ.
Голосування за порядок денний в цілому (з урахуванням 5-ти доповнень) з 22 питань:  "за"- 28, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 3.               
Голосування за порядок  роботи (регламент) пленарного засідання 40-ї сесії: "за"- 31, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
До початку обговорення  порядку денного сесії відповідно до законодавства України з  метою врегулювання реального/потенційного конфлікту інтересів  особисто повідомляють Хмельнюк В.Я., Лисиця О.П., Гапоненко Д.М.,  Бугайчук В.В., Мартинов Г.А., депутати міської ради (їх заяви додаються до протоколу сесії).
     
Слухали: 1. Про   затвердження на посаді заступника міського   голови з  питань діяльності   виконавчих   органів  Чорноморської  міської ради Одеської області Васильєва Олександра Андрійовича, включення до складу виконавчого  комітету та затвердження посадових обов’язків.      
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.     
  Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 25, "утримались" - 2, "проти" - 2, "не голосували" - 2.                 
  Голосування за прийняття рішення в цілому: "за"- 25, "утримались" - 2, "проти" - 2, "не голосували" - 2.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  04.09.2020 р. № 588-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 2. Про надання права на укладання та підписання договорів, угод, правовстановлюючих документів заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області  Васильєву Олександру Андрійовичу.        
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.     
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 25, "утримались" - 2, "проти" - 2, "не голосували" - 2.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 23, "утримались" - 2, "проти" - 2, "не голосували" - 4.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  04.09.2020 р. № 589-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 3. Про виконання бюджету міста Чорноморська за 1 півріччя 2020 року.
  Інформація Яволової Н.О., заступника міського голови.     
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 31, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" -0.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 31, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  04.09.2020 р. № 590-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 4. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області   від 20 грудня 2019 р. № 516 – VII "Про бюджет міста Чорноморська на 2020 рік".
    Інформація Яволової Н.О., заступника міського голови.     
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 29, "утримались" - 1, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 29, "утримались" - 1, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  04.09.2020 р. № 591-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 5. Про звільнення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МТБ  БАНК» від  плати за оренду нерухомого майна, яке належить до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської  міської ради Одеської   області, за період    з 01 квітня 2020 року   по 31 травня 2020 року.
  Інформація Яволової Н.О., заступника міського голови.     
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 30, "утримались" - 1, "проти" - 0, "не голосували" -0.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 29, "утримались" - 1, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  04.09.2020 р. № 592-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 6. ДОДАТКОВО. Про внесення змін до Кошторису фінансування заходів, визначених Міською цільовою програмою підтримки Чорноморського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, проведення мобілізаційної підготовки військовозобов'язаних м. Чорноморська та забезпечення заходів, пов'язаних із виконанням військового обов'язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2018 -2020  роки, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 12.04.2018р.    № 319-VII".      
  Інформація Лубковського І.А., заступника міського голови.    
 
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 31, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" -0.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 30, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  04.09.2020 р. № 593-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 7. ДОДАТКОВО. Про внесення змін до Міської цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 06.01.2016 року № 28-VII.      
  Інформація Лубковського І.А., заступника міського голови.    
 
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 29, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" -2.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 30, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  04.09.2020 р. № 594-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 8. ДОДАТКОВО. Про внесення змін та доповнень до міської цільової Програми соціального захисту та соціальної підтримки ветеранів, осіб з інвалідністю, одиноких пенсіонерів, малозабезпечених верств населення, молоді, сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Чорноморської територіальної громадина 2016-2020 роки (зі змінами), затвердженої рішенням Чорноморськоїміської ради Одеської областівід 06.01.2016 року № 29-VIІ.      
  Інформація Лубковського І.А., заступника міського голови.    
 
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 31, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" -0.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 30, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  04.09.2020 р. № 595-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 9. Про внесення змін та доповнень до Міської програми "Здоров’я населення Чорноморської  територіальної громади" на 2016 - 2020 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року  № 39-VIІ (зі змінами та доповненнями).      
  Інформація Лубковського І.А., заступника міського голови.    
 
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 31, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" -0.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 31, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  04.09.2020 р. № 596-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 10. Про внесення змін та доповнень до Міської програми  протидії  злочинності та посилення громадської  безпеки  на  території  Чорноморської  міської ради Одеської області  на  2019 – 2022  роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 09.04.2019р. № 416-VII.      
  Інформація Лубковського І.А., заступника міського голови.    
 
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 28, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" -3.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 28, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 3.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  04.09.2020 р. № 597-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 11. Про реорганізацію Чорноморської вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Чорноморської міської ради Одеської області шляхом її приєднання до Чорноморської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Чорноморської міської ради  Одеської області.      
  Інформація Лубковського І.А., заступника міського голови.    
 
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 30, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" -1.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 30, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  04.09.2020 р. № 598-VІI прийнято (додається)     
До роботи долучився депутат міської ради Дудніков М.Ю.
Слухали: 12. Про затвердження статуту комунальної установи "Муніципальна варта" Чорноморської міської ради Одеської області в новій редакції.
                                                                                                     
  Інформація Лубковського І.А., заступника міського голови.    
 
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 30, "утримались" - 1, "проти" - 0, "не голосували" -1.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 29, "утримались" - 1, "проти" - 0, "не голосували" - 2.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  04.09.2020 р. № 599-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 13.  Про затвердження структури та штатного розпису комунальної установи ″Муніципальна варта″ Чорноморської міської ради Одеської області і Умов оплати праці працівників комунальної установи ″Муніципальна варта″ Чорноморської міської ради Одеської області в новій редакції.      
  Інформація Лубковського І.А., заступника міського голови.    
 
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 29, "утримались" - 2, "проти" - 0, "не голосували" -1.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 27, "утримались" - 1, "проти" - 0, "не голосували" - 4.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  04.09.2020 р. № 600-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 14.  Про затвердження Інвестиційної програми комунального підприємства           “Чорноморськводоканал” Чорноморської міської ради Одеської області на 2020рік.      
  Інформація Нарожного Г.О., заступника міського голови.    
 
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 31, "утримались" - 1, "проти" - 0, "не голосували" -0.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 31, "утримались" - 1, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  04.09.2020 р. № 601-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 15. Про надання згоди на безоплатну передачу вузлів  обліку теплової енергії з балансу комунального підприємства "Чорноморськтеплоенерго" Чорноморської міської ради Одеської області на баланси об’єднань співвласників багатоквартирних  будинків та житлово-будівельних кооперативів.        
  Інформація Нарожного Г.О., заступника міського голови.    
 
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 31, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" -1.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 30, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 2.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  04.09.2020 р. № 602-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 16. Про затвердження  переліку  об’єктів   комунальної власності Чорноморської   територіальної  громади,   що    підлягають       відчуженню  у  2020 році.
  Інформація Нарожного Г.О., заступника міського голови.    
 
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 31, "утримались" - 1, "проти" - 0, "не голосували" -0.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 31, "утримались" - 1, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  04.09.2020 р. № 603-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 17. Про надання    дозволу     на     відчуження     вбудованого нежитлового приміщення загальною площею 19,6 кв.м, розташованого за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. 1 Травня,10/85-Н, шляхом  викупу   (з урахуванням здійснених поліпшень орендованого майна, яке неможливо відокремити  від  вказаного  об’єкта без завдання йому шкоди)  орендарем - фізичною  особою – підприємцем  Рогінською Ларисою Андріївною.
  Інформація Нарожного Г.О., заступника міського голови.    
 
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 30, "утримались" - 1, "проти" - 0, "не голосували" -1.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 30, "утримались" - 1, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  04.09.2020 р. № 604-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 18. Про  закріплення  нежитлових приміщень, які перебувають у комунальній власності Чорноморської територіальної громади в особі   Чорноморської  міської  ради Одеської області  та  розташовані за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, село  Малодолинське, вул. Зелена, 2-Б, на праві господарського відання за комунальним підприємством «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської  міської  ради Одеської області.
  Інформація Нарожного Г.О., заступника міського голови.    
 
Виступив: Хмельнюк В.Я., міський голова, та зауважив про необхідність виправлення в даному рішенні помилкового покладання контролю на заступника міського голови Ясніцького О.О., у зв'язку з тим, що на данний час він є  звільненим з посади.
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 29, "утримались" - 2, "проти" - 0, "не голосували" -1.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 28, "утримались" - 1, "проти" - 0, "не голосували" - 3.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  04.09.2020 р. № 605-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 19. Про збільшення статутного капіталу та   затвердження Статуту комунального підприємства «Чорноморськводоканал» Чорноморської міської ради Одеської області в новій редакції.
  Інформація Нарожного Г.О., заступника міського голови.    
 
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 31, "утримались" - 1, "проти" - 0, "не голосували" -0.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 30, "утримались" - 1, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  04.09.2020 р. № 606-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 20. Про приведення  орендних  відносин,  щодо майна, яке належить до комунальної  власності  Чорноморської  територіальної  громади  в особі Чорноморської міської ради Одеської області,   у відповідність до норм чинного   законодавства.
  Інформація Нарожного Г.О., заступника міського голови.    
 
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 32, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" -0.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 32, "утримались" - 0, "проти" - 0, "не голосували" - 0.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  04.09.2020 р. № 607-VІI прийнято (додається)     
Слухали: 21. Про затвердження Типового договору оренди землі на території Чорноморської міської ради Одеської області.
  Інформація Нарожного Г.О., заступника міського голови.    
 
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 30, "утримались" - 0, "проти" - 1, "не голосували" -1.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 30, "утримались" - 1, "проти" - 0, "не голосували" - 1.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  04.09.2020 р. № 608-VІI прийнято (додається)     
До початку голосування за пункт 22 "Земельні правовідносини"  порядку денного сесії відповідно до законодавства України з  метою врегулювання реального/потенційного конфлікту інтересів  особисто повідомив Дудніков М.Ю., депутат міської ради (його заява додається до протоколу сесії).
     
Слухали: 22. Земельні правовідносини.      
  Інформація Нарожного Г.О., заступника міського голови.    
 
    Голосування за прийняття рішення за основу:  "за"- 26, "утримались" - 1, "проти" - 2, "не голосували" -3.                 
    Голосування за прийняття рішення в цілому:  "за"- 26, "утримались" - 1, "проти" - 2, "не голосували" - 3.                 
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення від  04.09.2020 р. з № 609-VІI по № 609/101 -VII прийняті (додаються)     
Виступив: Хмельнюк В.Я., міський голова, та поінформував про зміни у складі депутатських фракцій та створення нових груп:
    1. Надійшло повідомлення про створення депутатської групи «За майбутнє» в Чорноморській міській раді Одеської області. 
    Прийнято до відома. Група зареєстрована  
    2.  Надійшли повідомлення від депутатів: Чегаринської К.В., Бузька Ю.І., Жухи Л.І., Мизи С.В., Наумової Т.І., Біляєвої-Дубровіної О.В. про вихід з депутатської фракції Чорноморської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
    Прийнято до відома
    3. Надійшло повідомлення про створення депутатської групи "Опозиційна платформа - За життя"  в Чорноморській міській раді Одеської області.
 
    Прийнято до відома. Група зареєстрована  
Міський голова        В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань