КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол сімнадцятої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Тип документу

Протоколи засідань міської ради

Ідентифікаційний номер

E68BE36B-B4EE-4E0E-BCD9-327614AC4632

Номер рішення

Протокол сімнадцятої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

xls

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

02.02.2017

09:32

Останні зміни

02.02.2017

09:41

Дата прийняття

27.01.2017

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Протокол 
   сімнадцятої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання
                 
м.Чорноморськ         27 січня 2017 року
Актова зала   10.00    
Всього - 36 депутатів            
Присутні - 34 депутати (список додається)            
Сесію веде міський голова     Хмельнюк В.Я.  
Секретаріат:         Гаврилюк Л. М. О.В.  
            Лисиця О. П.  
            Поліщук О.І.  
Порядок денний:
1. Про  внесення  змін та доповнень до  рішення  Чорноморської  міської  ради  Одеської області від  25 листопада 2016  року  №  157 – VІІ   „Про  бюджет  міста  Чорноморська  на    2017 рік”.
2. Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на майно (в частині транспортного податку) на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області  від 05.01.2015 року № 574-VI.     
3. Про внесення змін до Положення про єдиний податок на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 10.07.2015 року № 636-VI.                                                                                           
4. Про внесення змін до Положення про податок на майно ( в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області  від 10.07.2015 року № 637-VI. 
5. Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на майно (в частині плати за землю) на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської  міської ради Одеської області  від 10.07.2015 року № 639-VI.                                 
6. Про затвердження плану прийняття регуляторних актів на території Чорноморської міської ради Одеської області в 2017 році.           
7. Про     звіт     міського      голови    про здійснення     державної    регуляторної  політики   Чорноморською  міською радою Одеської області та її  виконавчими органами  в 2016 році.
8. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради   Одеської області від 06.01.2016 року № 28-VII "Про  Міську цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту   на 2016 – 2020 роки".   
9. Про  внесення  доповнень  до  рішення  Чорноморської    міської     ради    Одеської  області від 06.01.2016 року   № 29-VIІ “Про  міську цільову  Програму   соціального захисту  та  соціальної  підтримки ветеранів, інвалідів,  одиноких  пенсіонерів, малозабезпечених   верств  населення,  молоді, сімей  з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування,   Чорноморської   територіальної   громади на   2016-2020  роки ”.  
10. Додатково. Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 05.01.2015 року № 579-VI "Про встановлення надбавок та премій міському голові та його заступникам" (із змінами внесеними рішенням Чорноморської міської ради Одеської області     від 25.11.2016 року № 160-VII).   
11. Про затвердження Статуту міського методичного кабінету відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області (в новій редакції).                                                     
12. Про затвердження статутів загальноосвітніх навчальних закладів Чорноморської міської ради Одеської області (в новій редакції).                                                                            
13. Про затвердження статутів позашкільних навчальних закладів Чорноморської міської ради Одеської області  (в новій редакції).     
14. Про затвердження статутів дошкільних навчальних закладів Чорноморської міської ради Одеської області (в новій редакції).                                                                            
15. Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності  Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області закладів охорони здоров’я: основних фондів, оборотних та необоротних активів, транспортних  засобів, мереж, будівель та споруд, що знаходяться в державній власності в особі Міністерства охорони здоров’я України та перебувають на балансі державного закладу «Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті Міністерства охорони здоров'я України».    
16. Про   Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Чорноморська на 2017 рік.  
17. Про  приєднання   м.Чорноморська  Одеської області  до Європейської ініціативи «Угода мерів».
18. Про  затвердження  Програми  охорони довкілля,  раціонального  використання природних    ресурсів   та  забезпечення екологічної    безпеки     на      території                 м. Чорноморська    Одеської  області  на 2017-2020 роки.   
19. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року   № 67-VІI «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області».
20. Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності  Чорноморської територіальної громади в особі  Чорноморської міської ради Одеської області позамайданчикових теплових мереж, мереж водопостачання, зливної та господарчо-фекальної каналізації від обслуговуючого  кооперативу «КОЛЬОРОВИЙ БУЛЬВАР».                                
21. Про  передачу тракторної  газонокосарки ETESIA з балансу комунального підприємства «Міське управління житлово-комунального господарства»  Чорноморської міської ради Одеської області на баланс комунального підприємства «Зеленгосп» Чорноморської міської ради Одеської області.                                                                                                                          
22. Про  передачу нежитлових приміщень  з балансу комунального підприємства «Міське управління житлово-комунального господарства»  Чорноморської міської ради Одеської області на баланс відділу культури Чорноморської міської ради Одеської області.              
23. Про затвердження  Інвестиційної програми комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго»  Чорноморської  міської   ради   Одеської  області на 2017 рік.
24. Про затвердження Інвестиційної програми комунального підприємства  “Чорноморськводоканал” Чорноморської міської ради Одеської області на 2017 рік .
25. Додатково. Про  погодження  ТОВ «Юр-Аква1500» та ТОВ «ОДЕСЬКА ПАЛЯНИЦЯ» розміщення стаціонарних тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності  на території   м. Чорноморська Одеської області.  
26. Про передачу  гуртожитку з поза майданчиковими інженерними   мережами   за    адресою:   Одеська  область,   м.    Чорноморськ,     с.  Малодолинське, вул.   Зелена,    2-Б    на    баланс  (в оперативне управління) відділу освіти Чорноморської  міської ради Одеської  області  та в  господарське  відання комунальних підприємств міста.   
27. Про доручення управлінню державної реєстрації та правового забезпечення Чорноморської міської ради Одеської області та управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області підготувати та подати судовий позов про припинення договорів оренди земельних ділянок з товариством з обмеженою відповідальністю "ІН-КОМ-БУД" та товариством з обмеженою відповідальністю будівельною фірмою «МОНОЛІТ» за адресами: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 7, 11 та 13.     
28. Про продовження дії мораторію на розміщення стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Чорноморської міської ради Одеської області.
29. Про план роботи Чорноморської міської ради Одеської області на  перше  півріччя 2017 року. 
30. Про земельні правовідносини.   
Голосування за початок роботи пленарного засідання сесії: "за"- 34, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосував -1.                  
Голосування за  чисельний  та  персональний  склад  секретаріату сесії  у кількості трьох осіб, а саме: Гаврилюк Лілії Миколаївни,  Лисиці Олександра Петровича, Поліщука Олега Ігоровича:  "за"- 34, "проти" - 0,  "утримались" - 0, не голосував -1. 
Голосування за порядок денний за основу: "за"- 34,  "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1. 
Голосування за порядок денний в цілому: "за"- 34, "проти" - 0,   "утримались" - 0,  не голосував -1.                          
Голосування за регламент роботи пленарного засідання сесії: "за"- 34, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосував -1.                 
Слухали: 1. Про  внесення  змін та доповнень до  рішення  Чорноморської  міської  ради  Одеської області від  25 листопада 2016  року  №  157 – VІІ   „Про  бюджет  міста  Чорноморська  на    2017 рік”.      
    Інформація Чумель Н.І., заступника міського голови.
Виступили: Сміренський І.В., депутат міської ради, Хмельнюк В.Я., міський голова
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 32, "проти" - 0, "утримались" - 2, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада вирішила:
     Рішення № 176-VІI  від  27.01.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 2. Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на майно (в частині транспортного податку) на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області  від 05.01.2015 року № 574-VI.           
    Інформація Чумель Н.І., заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада вирішила:
     Рішення № 177-VІI  від  27.01.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 3. Про внесення змін до Положення про єдиний податок на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 10.07.2015 року № 636-VI.                                                                                           
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада вирішила:
     Рішення № 178-VІI  від  27.01.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 4. Про внесення змін до Положення про податок на майно ( в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області  від 10.07.2015 року № 637-VI. 
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада вирішила:
     Рішення № 179-VІI  від  27.01.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 5. Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на майно (в частині плати за землю) на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської  міської ради Одеської області  від 10.07.2015 року № 639-VI (Ставка земельного податку за земельні ділянки, на яких розташовані гаражно-будівельні та гаражні об’єднання, кооперативи, колективи, товариства встановлюється у розмірі 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки).                                         
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
Виступили: Жуха Л.І., Кришмарь Д.Ю., Бузько Ю.І., Левченко А.Г., Жорін П.Л., депутати міської ради,  Гуляєв В.О., народний депутат, Хмельнюк В.Я., міський голова
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 17, "проти" - 0, "утримались" - 7, не голосували -11.             
     Рішення не прийнято
Слухали: 5.1  Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на майно (в частині плати за землю) на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської  міської ради Одеської області  від 10.07.2015 року № 639-VI (Ставка земельного податку за земельні ділянки, на яких розташовані гаражно-будівельні та гаражні об’єднання, кооперативи, колективи, товариства встановлюється у розмірі 0,5 відсотка від їх нормативної грошової оцінки).   
Виступив: Хмельнюк В.Я., міський голова
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 16, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -19.             
     Рішення не прийнято
Виступив: Хмельнюк В.Я., міський голова та запропонував повернутися до розгляду питання "Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на майно (в частині плати за землю) на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської  міської ради Одеської області  від 10.07.2015 року   № 639-VI" після розгляду всіх питань порядку денного пленарного засідання сесії.
Слухали: 6. Про затвердження плану прийняття регуляторних актів на території Чорноморської міської ради Одеської області в 2017 році (за виключенням пунктів 11,12,13 у додатку до рішення).  
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
Виступили: Жуха Л.І.,  Бузько Ю.І.,   депутати міської ради,    Хмельнюк В.Я., міський голова.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 13, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували -22.             
     Рішення не прийнято
Слухали: 6.1 Про затвердження плану прийняття регуляторних актів на території Чорноморської міської ради Одеської області в 2017 році ( у додатку 13 пунктів).  
Виступив: Хмельнюк В.Я., міський голова.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 20, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували -15.             
    Чорноморська міська рада вирішила:
     Рішення № 180-VІI  від  27.01.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 7. Про     звіт     міського      голови    про здійснення     державної    регуляторної  політики   Чорноморською  міською радою Одеської області та її  виконавчими органами  в 2016 році.      
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада вирішила:
     Рішення № 181-VІI  від  27.01.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 8. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради   Одеської області від 06.01.2016 року № 28-VII "Про  Міську цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту   на 2016 – 2020 роки".   
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада вирішила:
     Рішення № 182-VІI  від  27.01.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 9. Про  внесення  доповнень  до  рішення  Чорноморської    міської     ради    Одеської  області від 06.01.2016 року   № 29-VIІ “Про  міську цільову  Програму   соціального захисту  та  соціальної  підтримки ветеранів, інвалідів,  одиноких  пенсіонерів, малозабезпечених   верств  населення,  молоді, сімей  з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування,   Чорноморської   територіальної   громади на   2016-2020  роки ”.  
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада вирішила:
     Рішення № 183-VІI  від  27.01.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 10. Додатково. Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 05.01.2015 року № 579-VI "Про встановлення надбавок та премій міському голові та його заступникам" (із змінами внесеними рішенням Чорноморської міської ради Одеської області     від 25.11.2016 року № 160-VII).         
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
Виступили: Левченко А.Г.,Бузько Ю.І., Жуха Л.І., Лисиця О.П., Сміренський І.В., Шлапак О.П., депутати міської ради,  Хмельнюк В.Я., міський голова
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 16, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -19.             
     Рішення не прийнято
Слухали: 10.1 Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 05.01.2015 року № 579-VI "Про встановлення надбавок та премій міському голові та його заступникам" (із змінами внесеними рішенням Чорноморської міської ради Одеської області     від 25.11.2016 року № 160-VII).         
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
Виступив: Хмельнюк В.Я., міський голова та запропонував відкласти  розгляд  питання.  
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 29, "проти" - 3, "утримались" - 1, не голосували -2.             
      Рішення прийнято     
Слухали: 11. Про затвердження Статуту міського методичного кабінету відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області (в новій редакції).                                                     
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада вирішила:
     Рішення № 184-VІI  від  27.01.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 12. Про затвердження статутів загальноосвітніх навчальних закладів Чорноморської міської ради Одеської області (в новій редакції).                                                                            
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада вирішила:
     Рішення № 185-VІI  від  27.01.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 13. Про затвердження статутів позашкільних навчальних закладів Чорноморської міської ради Одеської області  (в новій редакції).           
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада вирішила:
     Рішення № 186-VІI  від  27.01.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 14. Про затвердження статутів дошкільних навчальних закладів Чорноморської міської ради Одеської області (в новій редакції).                                                                                  
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада вирішила:
     Рішення № 187-VІI  від  27.01.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 15. Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності  Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області закладів охорони здоров’я: основних фондів, оборотних та необоротних активів, транспортних  засобів, мереж, будівель та споруд, що знаходяться в державній власності в особі Міністерства охорони здоров’я України та перебувають на балансі державного закладу «Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті Міністерства охорони здоров'я України».    
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада вирішила:
     Рішення № 188-VІI  від  27.01.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 16. Про   Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Чорноморська на 2017 рік.  
    Інформація Крука Ю.Ю.,  заступника міського голови.
Виступили: Левченко А.Г.,   депутат міської ради,    Крук Ю.Ю.,  заступник міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада вирішила:
     Рішення № 189-VІI  від  27.01.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 17. Про  приєднання   м.Чорноморська  Одеської області  до Європейської ініціативи «Угода мерів».
    Інформація Крука Ю.Ю.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада вирішила:
     Рішення № 190-VІI  від  27.01.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 18. Про  затвердження  Програми  охорони довкілля,  раціонального  використання природних    ресурсів   та  забезпечення екологічної    безпеки     на      території  м. Чорноморська    Одеської  області  на 2017-2020 роки.   
    Інформація Крука Ю.Ю.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада вирішила:
     Рішення № 191-VІI  від  27.01.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 19. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року   № 67-VІI «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області».
    Інформація Лубковського І.А.,  керуючого справами виконкому.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада вирішила:
     Рішення № 192-VІI  від  27.01.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 20. Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності  Чорноморської територіальної громади в особі  Чорноморської міської ради Одеської області позамайданчикових теплових мереж, мереж водопостачання, зливної та господарчо-фекальної каналізації від обслуговуючого  кооперативу «КОЛЬОРОВИЙ БУЛЬВАР».                                
    Інформація Пічахчі Л.В.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада вирішила:
     Рішення № 193-VІI  від  27.01.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 21. Про  передачу тракторної  газонокосарки ETESIA з балансу комунального підприємства «Міське управління житлово-комунального господарства»  Чорноморської міської ради Одеської області на баланс комунального підприємства «Зеленгосп» Чорноморської міської ради Одеської області.                                                                                                                          
    Інформація Пічахчі Л.В.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада вирішила:
     Рішення № 194-VІI  від  27.01.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 22. Про  передачу нежитлових приміщень  з балансу комунального підприємства «Міське управління житлово-комунального господарства»  Чорноморської міської ради Одеської області на баланс відділу культури Чорноморської міської ради Одеської області.              
    Інформація Пічахчі Л.В.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада вирішила:
     Рішення № 195-VІI  від  27.01.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 23. Про затвердження  Інвестиційної програми комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго»  Чорноморської  міської   ради   Одеської  області на 2017 рік.
    Інформація Пічахчі Л.В.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада вирішила:
     Рішення № 196-VІI  від  27.01.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 24. Про затвердження Інвестиційної програми комунального підприємства  “Чорноморськводоканал” Чорноморської міської ради Одеської області на 2017 рік .
    Інформація Пічахчі Л.В.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада вирішила:
     Рішення № 197-VІI  від  27.01.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 25. Додатково. Про  погодження  ТОВ «Юр-Аква1500» та ТОВ «ОДЕСЬКА ПАЛЯНИЦЯ» розміщення стаціонарних тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності  на території   м. Чорноморська Одеської області.  
    Інформація Биченка С.Я.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада вирішила:
     Рішення № 198-VІI  від  27.01.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 26. Про передачу  гуртожитку з поза майданчиковими інженерними   мережами   за    адресою:   Одеська  область,   м.    Чорноморськ,     с.  Малодолинське, вул.   Зелена,    2-Б    на    баланс  (в оперативне управління) відділу освіти Чорноморської  міської ради Одеської  області  та в  господарське  відання комунальних підприємств міста.   
    Інформація Биченка С.Я.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада вирішила:
     Рішення № 199-VІI  від  27.01.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 27. Про доручення управлінню державної реєстрації та правового забезпечення Чорноморської міської ради Одеської області та управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області підготувати та подати судовий позов про припинення договорів оренди земельних ділянок з товариством з обмеженою відповідальністю "ІН-КОМ-БУД" та товариством з обмеженою відповідальністю будівельною фірмою «МОНОЛІТ» за адресами: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 7, 11 та 13.     
    Інформація Биченка С.Я.,  заступника міського голови.
Виступили: Жуха Л.І., Бугайчук В.В., Кришмарь Д.Ю., Мартинов Г.О., Сміренський І.В.,  Левченко А.Г., Хмельнюк В.Я., міський голова, Тринчук П.В., представник ТОВ "ІН-КОМ-БУД", Кльосов О., Ткачук В., представники ініціативної групи.
Виступив: Хмельнюк В.Я., міський голова та запропонував зняти з   розгляду  питання.  
Слухали: 28. Про продовження дії мораторію на розміщення стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Чорноморської міської ради Одеської області.
    Інформація Биченка С.Я.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада вирішила:
     Рішення № 200-VІI  від  27.01.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 29. Про план роботи Чорноморської міської ради Одеської області на  перше  півріччя 2017 року.       
    Інформація Хмельнюка В.Я.,  міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада вирішила:
     Рішення № 201-VІI  від  27.01.2017р. прийнято (додається)     
До початку обговорення  30 питання порядку денного оголошена заява  депутата міської ради Шлапака О.П. (додається до протоколу).
    
Шлапак О.П. Усувається  від обговорення та не буде брати участі у голосуванні з пункту 3.15 «Про поновлення договору оренди землі площею 0,6960 га товариству з обмеженою відповідальністю фірмі «ЛІМАН» для реконструкції, експлуатації та обслуговування будівель та споруд бази стоянки та обслуговування суден за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 99-Б, строком на 49 років». Питання стосується його, у зв'язку з чим у нього виникає приватний інтерес щодо вирішення зазначеного питання, що свідчить про ознаки потенційного конфлікту інтересів.


    
   
Слухали: 30. Про земельні правовідносини.   
    Інформація Биченка С.Я.,  заступника міського голови, який запропонував проголосувати за перелік земельних питань за виключенням пунктів 1,19; 1,26; 3,1; 3,18; 3.23; 3,5; 4,16; 4,17; 4,18; 4,19; 4,30.
    Голосування за прийняття рішення із запропанованими змінами за основу та в цілому: "за" - 33, "проти" - 0, "утримався" - 1, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада вирішила:
     Рішення  з № 202-VІI по №202/110-VІI  від  27.01.2017р. прийняті (додаються)     
Виступив: Хмельнюк В.Я., міський голова та поставив на голосування: 
 1 варіант: "Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на майно (в частині плати за землю) на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської  міської ради Одеської області  від 10.07.2015 року № 639-VI" (Ставка земельного податку за земельні ділянки, на яких розташовані гаражно-будівельні та гаражні об’єднання, кооперативи, колективи, товариства встановлюється у розмірі 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки).                                         
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 15, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосували -20.             
     Рішення не прийнято
 2 варіант: "Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на майно (в частині плати за землю) на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської  міської ради Одеської області  від 10.07.2015 року № 639-VI" (Ставка земельного податку за земельні ділянки, на яких розташовані гаражно-будівельні та гаражні об’єднання, кооперативи, колективи, товариства встановлюється у розмірі 0,5 відсотка від їх нормативної грошової оцінки).   
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 16, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -19.             
     Рішення не прийнято
 3 варіант: "Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на майно (в частині плати за землю) на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської  міської ради Одеської області  від 10.07.2015 року № 639-VI" (Ставка земельного податку за земельні ділянки, на яких розташовані гаражно-будівельні та гаражні об’єднання, кооперативи, колективи, товариства встановлюється у розмірі 0,7 відсотка від їх нормативної грошової оцінки).   
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 16, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -19.             
     Рішення не прийнято
Міський голова                            В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань