КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території Чорноморської міської ради Одеської області

Тип документу

Рішення міської ради

Ідентифікаційний номер

405B696C-D2AF-40F6-9DD3-5F911EB416AC

Номер рішення

372

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

КП "МУЖКГ"

Відповідальна особа

Миза С.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Благоустрій .

Перше оприлюднення

21.12.2018

14:36

Останні зміни

21.12.2018

14:36

Дата прийняття

19.12.2018

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою врегулювання відносин у сфері поводження з домашніми тваринами шляхом посилення відповідальності власників тварин за їх утриманням, а також для безпеки життя та здоров’я населення, забезпечення відповідного санітарного, екологічного, епізоотичного та епідеміологічного стану Чорноморської територіальної громади, відповідно до вимог Законів України «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про благоустрій населених пунктів», «Про тваринний світ», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про ветеринарну медицину», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб», враховуючи Європейську конвенцію про захист домашніх тварин та інші нормативно-правові акти, що регулюють відносини у цій сфері, на підставі рекомендацій постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою, керуючись статтями 25, 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:

 1. Затвердити Правила утримання домашніх тварин на території Чорноморської міської ради Одеської області.
 2. Скасувати рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області «Про утримання собак, котів та інших тварин на території міста Чорноморська»                від 26.04.2001 року № 359.
 3. Доручити виконавчому комітету Чорноморської міської ради Одеської області розробити та затвердити положення по ідентифікації та реєстрації домашніх тварин, що знаходяться на території Чорноморської територіальної громади.
 4. Дане рішення опублікувати в газеті «Чорноморський маяк».
 5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою, заступника міського голови Пічахчі Л.В.

 

 

 

Міський голова                                                                                                          В.Я. Хмельнюк

 

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань