КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про міську Програму забезпеченнямолоді житлом на 2013-2017 роки

Тип документу

Рішення міської ради

Ідентифікаційний номер

9B9AEF0A-4F2C-4429-8E84-44D57BAA9BD4

Номер рішення

268-VI

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

xls,doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова:

Перше оприлюднення

25.12.2012

22:00

Останні зміни

26.08.2016

13:49

Дата прийняття

25.12.2012

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

УКРАЇНА

ІЛЛІЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА 

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

  

  

21.12.2012 р.                                                                                    № 268-VI

 

 

Про міську Програму забезпеченнямолоді житлом на 2013-2017 роки

 

 

       З метою реалізації у м. Іллічівську Державної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року  № 967, враховуючи рекомендації постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності, протокол від 18 грудня 2012 року  № 51 та  постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою, протокол від 13 грудня  2012 року № 59, керуючись статтями 26, 30, 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в  Україні”,

 

Іллічівська міська рада вирішила:

 

1. Затвердити міську Програму забезпечення  молоді житлом на 2013-2017 роки (далі Програма), що додається.

2. Фінансовому управлінню Іллічівської міської ради спільно з управлінням капітального будівництва Іллічівської міської ради передбачати під час складання  проекту міського бюджету на відповідний рік кошти, необхідні для виконання завдань і заходів Програми, виходячи з можливостей  міського бюджету.

3. Одеському регіональному управлінню Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» разом з Іллічівською міською радою координувати щороку завдання з виконання міської Програми та подавати пропозиції на фінансування з Державного бюджету до  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства – державного замовника-координатора Державної Програми.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з фінансово-економічних питань, бюджету  інвестицій та комунальної власності, заступника міського голови Рибалку М.В.

 

Міський голова                                                              В.Я. Хмельнюк

 

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань