КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про результати виконання Програмисоціально-економічного та культурногорозвитку міста Іллічівська за 9 місяців2009 року та виконання заходів щодостабілізації фінансово - економічноїситуації в місті Іллічівську в зв’язку зісвітовою ф

Тип документу

Рішення виконавчого комітету

Ідентифікаційний номер

6A4C1B57-425B-481E-AEB6-33999949CC5D

Номер рішення

1149

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова:

Перше оприлюднення

08.12.2009

14:45

Останні зміни

26.08.2016

13:54

Дата прийняття

08.12.2009

Частота оновлення

Щоразу при оновленні


Виконання заходів щодо стабілізації фінансово-економічної ситуації в місті Іллічівську в зв’язку зі світовою фінансовою кризою.

• З бюджету міста здійснюється фінансування 18 міських програм, які забезпечені коштами в повному обсязі, та на теперішній час мають актуальне призначення.
• Протягом 9 місяців 2009 року забезпечено постійний моніторинг діяльності промислових та транспортних підприємств міста, який проводився щодекадно, щомісячно та з наростаючим підсумком.
• Рішенням Іллічівської міської ради від 27.03.2009 року № 530 та від 29.05.2009 року № 546 надано дозвіл на продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення за наданими заявками.
• Підприємства та фізичні особи – підприємці перерахували авансові внески у розмірі 20 відсотків вартості земельної ділянки, визначеної за нормативною грошовою оцінкою земельної ділянки. На теперішній час зроблена експертна грошова оцінка земельних ділянок та складаються договори купівлі - продажу вказаних земельних ділянок.
• Станом на 18.09.2009 року продані два об’єкта комунальної власності:
- очікування надходжень коштів від продажу земельних ділянок у 2009 році складає – 10 545 940,00 грн.;
- очікування надходжень коштів від продажу нерухомого майна комунальної власності у 2009 році складає – 1 470 172, 02 грн.
• Щодекадно відділом торгівлі та побуту міськвиконкому проводиться моніторинг цін на основну групу товарів народного споживання, інформація надається в облдержадміністрацію в Головне управління економіки.
• Центром зайнятості забезпечено контроль в частині вивільнення працівників та дотриманням законодавства про зайнятість та про працю. З роботодавцями проводилась робота щодо упередження масового звільнення та зняття соціальної напруги в колективах.
• Протягом 9 місяців 2009 року до громадських робот було залучено 114 осіб, у тому числі за рахунок коштів підприємств 32 особи, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття – 7 осіб ( упорядкування міського кладовища), за рахунок коштів міського бюджету - 75 осіб ( учні загальноосвітніх шкіл у вільний від навчання час у період літніх канікул).
• З метою залучення безробітних до організації підприємницької діяльності центром зайнятості проведено 119 профінформаційних семінарів різної тематичної направленості, спрямованих на орієнтацію громадян з відкриття власної справи. Для забезпечення укомплектування роботодавців кваліфікованою робочою силою проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 56 безробітних, з них 37 осіб безпосередньо на робочих місцях під конкретне замовлення роботодавців.
• Малозабезпечених громадян міста за рахунок коштів міського бюджету були проведені святкові обіди з нагоди Міжнародного жіночого дня, Міжнародного дня людини похилого віку, Нового року та Різдва із розрахунку по 450 малозабезпечених громадян на кожному із свят. Також за рахунок коштів міського бюджету було організовано безкоштовне харчування ( «солдатська» каша, рибацька юшка) для громадян міста, в тому числі для малозабезпечених верств населення, з нагоди святкування Дня міста Іллічівська, Дня квітів та дарів осені.
• Виплата адресної матеріальної допомоги ветеранам педагогічної та медичної праці міста проводиться щомісячно.Керуючий справами С.І.Достовалов

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань