КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про затвердження комплексної схеми розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Іллічівської міської ради

Тип документу

Рішення виконавчого комітету

Ідентифікаційний номер

57BF364B-ADDA-4A8E-9568-BC5C883CD70C

Номер рішення

78

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова:

Перше оприлюднення

05.03.2014

22:00

Останні зміни

26.08.2016

13:52

Дата прийняття

05.03.2014

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

На виконання пункту 2 рішення виконавчого комітету Іллічівської міської ради від 30.05.2013 року № 177, враховуючи результати проведеної роботи по відстеженню результатів розміщення пересувних тимчасових споруд (ТС) для провадження підприємницької діяльності у 2013 році, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою від 20.02.2014 року, керуючись п.1.5 рішення сесії Іллічівської міської ради від 21.06.2012 року № 204-VI, Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011р.  № 244, статтями 52, 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

виконавчий комітет Іллічівської міської ради вирішив:

 

  1. Затвердити комплексну схему розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Іллічівської міської ради.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника управління архітектури та містобудування Протопопова С.Є. та першого заступника міського голови Биченка С.Я.

 

Міський голова                                                                              В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань