КАРТКА ДОКУМЕНТА

Розпорядження міського голови №313/23.03.2009

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

768B34E2-A59F-4418-B6B3-5229D8DF8634

Номер рішення

313

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова:

Перше оприлюднення

08.04.2009

14:30

Останні зміни

26.08.2016

13:44

Дата прийняття

08.04.2009

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Враховуючи обмежений фінансовий ресурс на лікування хворих на цукровий і нецукровий діабет в Державному бюджеті України на 2009 рік, приймаючи до уваги лист Міністерства фінансів України від 27.02.2009 р. № 31-19020-20-5/5510 "Про врахування цільових коштів на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет" та з метою поліпшення допомоги хворим на цукровий і нецукровий діабет, зменшення кількості ускладнень внаслідок цієї хвороби, що призводять до інвалідності та смертності громадян Іллічівської територіальної громади, відповідно до рішення Іллічівської міської ради від 25.07.2008р. № 449 – V "Про міську комплексну Програму "Здоров'я нації" на 2008 – 2011 роки", керуючись статтями 34, 64 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",

виконавчий комітет Іллічівської міської ради вирішив:

1. Затвердити умови та порядок додаткового забезпечення хворих на цукровий і нецукровий діабет препаратами інсуліну та його аналогами за рахунок коштів міського бюджету (додаток № 1).

2. Відпуск лікарських засобів хворим на цукровий і нецукровий діабет здійснювати через аптечний заклад – комунальне підприємство "Аптека № 1" за рахунок коштів міського бюджету, передбачених на соціальний захист населення.

3. Управлінню соціальної політики Іллічівської міської ради (Михайлова Г.П.) заключити з комунальним підприємством "Аптека № 1" угоду щодо відпуску хворим на цукровий і нецукровий діабет препаратів інсуліну та його аналогів за рахунок коштів міського бюджету.

4. Дане рішення опублікувати в газеті "Чорноморський маяк".

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови Рибалку М.В. та Галімова С.І.


Міський голова В.Я.Хмельнюк


Додаток № 1
до рішення виконавчого комітету
Іллічівської міської ради
від _________ 2009р. №________


Умови та порядок
додаткового забезпечення хворих на цукровий і нецукровий діабет препаратами інсуліну та його аналогами за рахунок коштів міського бюджету

Дані умови та порядок додаткового забезпечення хворих на цукровий і нецукровий діабет препаратами інсуліну та його аналогами за рахунок коштів міського бюджету розроблено на підставі статей 34, 64 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Іллічівської міської ради від 25.07.2008р. № 449 – V "Про міську комплексну Програму "Здоров'я нації" на 2008 – 2011 роки", листа Міністерства фінансів України від 27.02.2009 р. № 31-19020-20-5/5510 "Про врахування цільових коштів на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет".

1. Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті надає комунальному підприємству "Аптека № 1" та управлінню соціальної політики Іллічівської міської ради реєстри хворих на цукровий і нецукровий діабет, у разі необхідності щомісячно вносить в реєстри зміни про хворих та несе повну відповідальність за достовірність інформації, зазначеної у відповідному реєстрі.

2. Препарати інсуліну та його аналогів додатково надаються хворим на цукровий і нецукровий діабет, які зареєстровані та проживають у місті Іллічівську, сел. Олександрівка, с. Малодолинське, с. Бурлача Балка за рецептами, які виписуються лікарями-ендокринологами Іллічівської басейнової лікарні на водному транспорті у відповідності до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19 липня 2005 року N 360 "Про затвердження Правил виписування рецептів та вимог-замовлень на лікарські засоби і вироби медичного призначення, Порядку відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів, Інструкції про порядок зберігання, обліку та знищення рецептурних бланків та вимог-замовлень" (із змінами та доповненнями) в межах сум, передбачених на ці цілі в міському бюджеті на 2009 рік.
При цьому, рецепт на препарати інсуліну та його аналогів виписується у випадках недостатнього їх придбання за рахунок коштів державного та обласного бюджетів.

3. Комунальне підприємство "Аптека № 1" на підставі рецептурних бланків № 1 (ф-1), виписаних лікарями-ендокринологами Іллічівської басейнової лікарні на водному транспорті, складає помісячно реєстри про додаткове отримання хворими інсулінів на пільгових умовах.
Реєстри складаються у трьох примірниках, один із примірників прошивається з рецептурними бланками № 1 (ф-1) та залишається в аптеці, другий направляється Іллічівській басейновій лікарні, а третій разом з рахунком на оплату – управлінню соціальної політики Іллічівської міської ради для перевірки та затвердження.

5. Управління соціальної політики Іллічівської міської ради здійснює перевірку належності особи до реєстру хворих на цукровий і нецукровий діабет, після чого затверджує реєстри про додаткове отримання хворими інсулінів на пільгових умовах.
Кошти комунальному підприємству "Аптека № 1" перераховуються на підставі затверджених реєстрів про додаткове отримання хворими інсулінів на пільгових умовах у місяці, у якому отримані такі реєстри.

6. Управління соціальної політики Іллічівської міської ради щомісячно до 10 числа наступного за звітним надає фінансовому управлінню Іллічівської міської ради інформацію про використання бюджетних коштів на безоплатне придбання ліків хворим на цукровий і нецукровий діабет.


Начальник фінансового управління Н. І. Чумель

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань