КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про призначення міської літературної премії імені Василя Сагайдака за кращий твір

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

F1933BE2-43B3-44B2-B4A2-5590B38B5D75

Номер рішення

311

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx, pdf

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ культури

Відповідальна особа

Крістанова Ю.А.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Культура .

Перше оприлюднення

22.10.2018

15:33

Останні зміни

22.10.2018

15:44

Дата прийняття

22.10.2018

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Відповідно до рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради   Одеської області  від 27.04.2017 р. № 155 «Про заснування міської літературної премії імені Василя Сагайдака за кращий твір» та протоколу засідання комісії по визначенню переможця конкурсу на здобуття міської літературної премії імені Василя Сагайдака за кращий твір від 17.10.2018 р. № 1, з метою вшанування пам’яті нашого земляка, відомого українського поета, громадського діяча Василя Сагайдака та заохочення професійних та непрофесійних літераторів до нових творчих пошуків у галузі літератури, створення високохудожніх поетичних творів, спрямованих на відродження і утвердження духовності в суспільстві, на підставі статей 12, 15 Закону України «Про культуру», керуючись статтями 52, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,

1. Призначити міську літературну премію імені Василя Сагайдака за кращий твір – Сидорук Валентині Олександрівні у розмірі 5000,00 грн. (п’ять тисяч грн. 00 коп.).

2. Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеської області (Яковенко О.М.) профінансувати відділ  культури Чорноморської міської ради Одеської області в сумі 5000,00 грн. (п’ять тисяч грн. 00 коп.) за рахунок коштів, передбачених кошторисом.

3. Відділу  культури Чорноморської міської ради Одеської області (Крістанова Ю.А.) забезпечити виплату матеріального заохочення професійних та непрофесійних літераторів та фінансування витрат, пов’язаних з врученням премії за рахунок коштів, передбачених у кошторисі видатків фінансування міської літературної премії імені Василя Сагайдака за кращий твір.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Чумель Н.І.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань