КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про заходи у зв'язку з 81-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937 - 1938 років

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

66A07C97-1949-4C84-ADDF-90D654945EBB

Номер рішення

152

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ з питань внутрішньої політики

Відповідальна особа

Мельошина Л.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: День жалоби .

Перше оприлюднення

24.04.2019

11:09

Останні зміни

24.04.2019

11:10

Дата прийняття

24.04.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою гідного вшанування пам'яті жертв Великого терору - масових політичних репресій 1937 - 1938 років, донесення до українського суспільства та світової спільноти об'єктивної інформації про злочини, вчинені у XX столітті комуністичним тоталітарним режимом на території України, а також сприяння утвердженню в суспільстві ідеалів гуманізму, керуючись Указом Президента України від 21 травня 2007 року № 431/2007 «Про заходи у зв'язку з 70-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937 – 1938 років»,  на підставі ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

           1. Провести до 19 травня 2019 року благоустрій території біля пам'ятного знаку — Хреста жертвам голодоморів і комуністичного терору в Україні.

Кілар О.В., Миза С.В.

 

    2.  Організувати та провести протягом травня в бібліотечних установах міста тематичні виставки архівних документів та фотоматеріалів, присвячених подіям Великого терору, іншим злочинам комуністичного тоталітарного режиму, вчиненим протягом 1917-1991 років. 

 Крістанова Ю.А.

 

     3.  Організувати та провести протягом травня в навчальних закладах міста тематичні класні години, лекції, засідання за круглим столом, семінари, інші методичні, наукові, інформаційно-просвітницькі заходи про умови, перебіг і наслідки Великого терору.

                                                                  Кушнір В.Г.

 

      4. Організувати та провести 19 травня 2019 р. панахиду та покладання квітів до пам'ятного знаку — Хреста жертвам голодоморів і комуністичного терору в Україні.

                                                                       Мельошина Л.В., Крістанова Ю.А.

 

            5.  Забезпечити кошик квітів та квіти розсипом для покладання.

                                                                       Мельошина Л.В., Бонєва О.В.

 

            6. Звернутися через міські засоби масової інформації до керівників підприємств, установ і організацій про необхідність приспустити 19 травня 2019 р. Державні Прапори України на адміністративних будівлях і спеціально обладнаних місцях та обмежити проведення розважальних заходів.  

                                                                        Кушніренко Н.В., Мельошина Л.В., Миза С.В.

                7.  Сприяти, в межах компетенції, реалізації ініціатив об’єднань громадян, спрямованих на проведення тематичних заходів у зв'язку з 81-ми роковинами Великого   терору – масових  політичних репресій 1937 - 1938 років.

                       

                        Протягом травня  2019 р.     Мельошина Л.В., Крістанова Ю.А.,

                                                                        Кушнір В.Г., Фурсова С.П.

 

            8.  Забезпечити  висвітлення матеріалів, пов’язаних  з  81-ми роковинами Великого терору - масових політичних репресій 1937 - 1938 років,  на офіційному веб-сайті Чорноморської міської ради Одеської області та засобах масової інформації.

                         Травень  2019 р.                    Артеменко А.А., Мельошина Л.В., Фоменко М.В.,                                                                                                    Панас Б.Р.

 

            9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Лубковського І.А.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань