КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про затвердження графіка особистого прийому громадян у виконавчих органах Чорноморської міської ради

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

58F6EEC1-5433-45C3-A7F6-68894473D033

Номер рішення

153

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Виконавчий комітет Чорноморської міської ради

Відповідальна особа

Темна І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

24.04.2019

13:31

Останні зміни

24.04.2019

13:31

Дата прийняття

24.04.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою реалізації права громадян міста вносити в органи місцевого самоврядування пропозиції про поліпшення їх діяльності і звертатися з питань, що стосуються реалізації і захисту їх прав та інтересів, відповідно до Закону України «Про звернення громадян», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Затвердити графік прийому громадян міським головою, секретарем ради, заступниками міського голови, керуючою справами виконкому, керівниками виконавчих  органів Чорноморської  міської ради  Одеської  області  та їх  структурних  підрозділів і їх спеціалістами  (додатки № 1, № 2, № 3).

2.Розпорядження міського голови від 10.02.2017 року № 65 «Про затвердження графіка особистого прийому громадян у виконавчих органах Чорноморської міської ради» вважати таким, що втратило чинність.

3.Розпорядження оприлюднити на офіційному Web-сайті Чорноморської міської ради та у міській газеті «Чорноморський маяк».

4.Виконання розпорядження контролюватиму особисто.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань