КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчих органів та структурних підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

762EAA35-3BA7-4A11-94C1-DA691A0D86D5

Номер рішення

248

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Юридичнй відділ управління державної реєстрації прав та правового забезпечення

Відповідальна особа

Охотніков В.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Вакансії .

Перше оприлюднення

08.07.2019

16:48

Останні зміни

08.07.2019

16:54

Дата прийняття

08.07.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Відповідно до статті 10 Закону України від 07.06.2001 року № 2493-ІІІ «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України  від 14.10.2014 року № 1700- VII «Про запобігання корупції», постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», наказу Головного управління державної служби України від 8 липня 2011 року № 164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», розпорядження міського голови від 11.06.2019 року № 210 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та проведення іспиту на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчих органів та структурних підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області», керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України   від 21.05.1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в України»:

 

 1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу взаємодії з правоохоронними органами, органами ДСНС, оборонної роботи виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області.
 2. Повідомлення про оголошення конкурсу опублікувати на офіційній веб-сторінці Чорноморської міської ради Одеської області та у газеті «Чорноморський маяк» (додаток 1).
 3. Затвердити перелік питань на перевірку та оцінку знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень головного спеціаліста відділу взаємодії з правоохоронними органами, органами ДСНС, оборонної роботи виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області  (додаток 2).
 4. Керуючій справами виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області Кушніренко Н.В., забезпечити прийом кадрових документів від претендентів на заміщення вакантної  посади            протягом 30 календарних днів з дня опублікування повідомлення про оголошення конкурсу.
 5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючу справами  виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області    Кушніренко Н.В.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

 

 

Додаток 1 до розпорядження міського голови

від__________№___________

 

1. Виконавчий комітет Чорноморської міської ради Одеської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

– головного спеціаліста відділу взаємодії з правоохоронними органами, органами ДСНС, оборонної роботи виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області.

2. Вимоги до кандидатів:    

– повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста та стажем роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років;

–  вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку, бути впевненим користувачем ПК (MS Office, Outlook Express, Internet);

 • обов’язкове досконале володіння  державною мовою.

Особи, які відповідають вимогам     та бажають взяти участь у конкурсі, мають подати до конкурсної комісії наступні документи:

 • заяву про участь у конкурсі;
 • 2 фотокартки розміром 4х6 см.;
 • копію паспорта громадянина України;
 • копію  ідентифікаційного коду;
 • письмову заяву про участь у конкурсі;
 • письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;
 • копію (копії) документа (документів) про освіту;
 • заповнену особову картку встановленого зразка (форма № П-2ДС, автобіографія);
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
 • копію трудової книжки;
 • медичні довідки про стан здоров’я (сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду (ф.№140) та Медичну довідку про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів(ф. № 122-2/о))
 • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік відповідно до вимог  ЗУ «Про запобігання корупції».

3. Заява про участь у конкурсі та відповідні документи подаються до конкурсної комісії виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області за адресою:  Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 33, Чорноморська міська рада Одеської області, протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Телефон  (04868) 5-20-31.

Додаткова інформація щодо підготовки до участі в конкурсі, функціональних обов’язків  та умов оплати праці надається за зверненням до конкурсної комісії.

 

Керуюча справами                                                                 Н.В. Кушніренко

 

 

Додаток 2 до розпорядження міського голови

від__________№___________

 

Питання на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки відділу взаємодії з правоохоронними органами, органами ДСНС, оборонної роботи виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області

1. Надати визначення терміну «державна таємниця».

2. Обов'язки громадянина щодо збереження державної таємниці.

3. Яка інформація належить до інформації з обмеженим доступом ?

4. Надати визначення терміну «доступ до державної таємниці».

5. Надати визначення терміну «допуск до державної таємниці».

6. Які завдання повинна виконувати Національна поліція України ?

7. Які правові основи діяльності поліції ?

8. Як повинні взаємодіяти керівники територіальних органів поліції та представники органів місцевого самоврядування ?

9. Для чого потрібні спільні проекти між поліцією і громадськістю?

10. Який порядок створення громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону?

11.Яка правова основа діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону?

12. Які основні завдання повинні виконувати громадські формування з охорони громадського порядку і державного кордону у сфері охорони громадського порядку ?

13. Які основні завдання повинні виконувати громадські  формування з охорони громадського порядку і державного кордону у сфері охорони державного кордону.

14. Які основні завдання повинні виконувати громадські формування з охорони громадського порядку і державного кордону у разі виникнення надзвичайної ситуації ?

15. Які права мають громадські формування з охорони громадського порядку і державного кордону ?

16.Надати визначення терміну «надзвичайна ситуація».

17.Надати визначення терміну «цивільний захист».

18.Надати визначення терміну «небезпечна подія».

19. Надати визначення терміну «оповіщення».

20. Надати визначення терміну «запобігання виникненню надзвичайних ситуацій».

21. Надати визначення терміну «захисна споруда цивільного захисту».

22. Як класифікуються надзвичайні ситуації ?

23. Що включає військовий обов’язок?

24. Хто здійснює організацію підготовки  та проведення призову громадян України на строкову військову службу ?

25. Хто входить до складу міської призовної комісії ?

26. Які завдання покладаються на міську призовну комісію?

27. Дати визначення терміну «мобілізація».

28. Дати визначення терміну «особливий період».

29. Дати визначення терміну «мобілізаційні завдання».

30. Дати визначення терміну «мобілізаційний план».

 

Керуюча справами                                                                 Н.В. Кушніренко

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань