КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчих органів та структурних підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

394AEE22-7BAE-4EF5-BB6A-8B28BD936DA0

Номер рішення

259

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ кадрів

Відповідальна особа

Варабіна С.Г.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Вакансії .

Перше оприлюднення

26.07.2019

15:14

Останні зміни

26.07.2019

15:17

Дата прийняття

26.07.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Відповідно до статті 10 Закону України від 07.06.2001 року № 2493-ІІІ «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України  від 14.10.2014 року № 1700- VII «Про запобігання корупції», постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», наказу Головного управління державної служби України від 8 липня 2011 року № 164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», розпорядження міського голови від 11.06.2019 року № 210 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та проведення іспиту на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчих органів та структурних підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області», керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України   від 21.05.1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу державного архітектурно – будівельного контролю виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області.
 2. Повідомлення про оголошення конкурсу опублікувати на офіційній веб-сторінці Чорноморської міської ради Одеської області та у газеті «Чорноморський маяк» (додаток 1).
 3. Затвердити перелік питань на перевірку та оцінку знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень головного спеціаліста відділу державного архітектурно – будівельного контролю виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області  (додаток 2).
 4. Керуючій справами виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області Кушніренко Н.В., забезпечити прийом кадрових документів від претендентів на заміщення вакантної  посади            протягом 30 календарних днів з дня опублікування повідомлення про оголошення конкурсу.
 5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючу справами  виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області    Кушніренко Н.В.

 

 

 

Виконуюча обов’язки

міського голови                                                                                                       Н.О. Яволова

 

 

Додаток 1 до розпорядження міського голови

 

 

1. Виконавчий комітет Чорноморської міської ради Одеської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

 – головного спеціаліста відділу державного архітектурно – будівельного контролю виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області.

  2. Вимоги до кандидатів:    

           – повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, ­досвід роботи в будівельно проектній галузі та стажем роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років;

           –  вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку, ведення програмного забезпечення AVCAD, ARHICAD, бути впевненим користувачем ПК (MS Office, Outlook Express, Internet);

 • обов’язкове досконале володіння  державною мовою.

            Особи, які відповідають вимогам     та бажають взяти участь у конкурсі, мають подати до конкурсної комісії наступні документи:

 • заяву про участь у конкурсі;
 • 2 фотокартки розміром 4х6 см.;
 • копію паспорта громадянина України;
 • копію  ідентифікаційного коду;
 • письмову заяву про участь у конкурсі;
 • письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;
 • копію (копії) документа (документів) про освіту;
 • заповнену особову картку встановленого зразка (форма № П-2ДС, автобіографія);
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
 • копію трудової книжки;
 • медичні довідки про стан здоров’я (сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду (ф.№140) та Медичну довідку про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів(ф. № 122-2/о))
 • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік відповідно до вимог  ЗУ «Про запобігання корупції».

            3. Заява про участь у конкурсі та відповідні документи подаються до конкурсної комісії виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області за адресою:  Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 33, Чорноморська міська рада Одеської області, протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

            Телефон  (04868) 5-20-31.

           Додаткова інформація щодо підготовки до участі в конкурсі, функціональних обов’язків  та умов оплати праці надається за зверненням до конкурсної комісії.

 

Керуюча справами                                                                                              Н.В. Кушніренко

 

 

  Додаток 2 до розпорядження міського голови

 •  

Питання на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки відділу державного архітектурно – будівельного контролю виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області

1. Що являється проектною документацією?

2. Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» хто являється замовником будівництва?

3. Які основні складові вихідних даних є для проектування?

4. Державний архітектурно-будівельний контроль це -

5. Які є стації проектування згідно ДБН А.2.2-3:2014?

6. Для об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), а також комплексів (будов), до яких входять лише об’єкти з незначними наслідками (СС1) в скільки стадії може здійснюватися проектування?

7. Для об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми наслідками (СС2), а також комплексів (будов), до складу яких входять хоча б один об’єкт, що за класом наслідків (відповідальності) належить до об’єктів із середніми наслідками (СС2) в скільки стадій може здійснюватися проектування?

8. Для об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із значними  наслідками (СС3), а також комплексів (будов), до складу яких входять хоча б один об’єкт, що за класом наслідків (відповідальності) належить до об’єктів із значними наслідками (СС3) в скільки стадій може здійснюватися проектування?

9. В скільки стадій здійснюється проектування при капітальному ремонті?

10. Що таке реконструкція згідно ДБН А.2.2-3:2014?

11. Що таке нове будівництво згідно ДБН А.2.2-3:2014?

12. Що таке капітальний ремонт згідно ДБН А.2.2-3:2014?

13. Згідно ДБН В.2.2-9-2018 як визначається загальна площа громадського будинку, які враховуються приміщення, як розраховується площа багатосвітлових приміщень, нахилих  приміщень та  чи враховуються знижувальні коефіцієнти та які?

14. Відповідно ДБН В.2.2-9-2018 яка висота приміщень:

1) надземних поверхів громадських будинків від підлоги до стелі?

2) у коридорах та холах допускається зменшення до?

3) в допоміжних коридорах і складських приміщень допускається зменшення до?

4) в допоміжних приміщеннях без постійного перебування людей допускається зменшення до?

15. Відповідно ДБН В.2.2-9-2018 яка висота приміщень від підлоги до стелі:

 1. підземного поверху?
 2. підвального поверху?
 3. цокольного поверху?
 4. технічного поверху?

16. При розташуванні приміщень вище першого поверху слід передбачати ліфти, кабіни яких повинні мати розміри не менше:

 • Ширину?
 • Глибину?

Ширину дверного прорізу?

17. Наскрізні проїзди в будинках слід приймати:

 • Завширшки (у просвіті) не менше?
 • Заввишки не менше?

18. Хто розробляє і на основі чого розробляється:

 1. проект організації будівництва?
 2. проект виконання робіт?

19. Які документи належать до виконавчої документації та яким ДБН це визначено?

20. При проектуванні реконструкції і капітального ремонту житлових будинків і окремих квартир, якщо це дозволяють конструктивні та інженерні системи які  допускаються види робіт?

21. Допускається чи забороняється при реконструкції і капітальному ремонті розміщувати кухні і санвузли (ванні кімнати, туалети) над і під житловими кімнатами та яким ДБН це визначено?

22. Допускається чи забороняється при реконструкції житлового будинку розміщення дахових котелень безпосередньо на горищних перекриттях над житловими квартирами та яким ДБН це визначено?

23. Для МГН ширина шляху руху в коридорах, приміщеннях, галереях у чистоті повинна бути не меншою:

а) при русі в одному напрямку - ___м?

б) при зустрічному русі ____м?

24. При проектуванні яка необхідна ширина проходу для МГН в приміщеннях з обладнанням і меблями _____м?

25. При проектуванні яка необхідна ширина балконів і лоджій для МГН _____м?

26. При проектуванні яка необхідна ширина коридору або переходу в інший будинок  для МГН ___м?

27. Чи необхідні містобудівні умови та обмеження для проектування дообладнання об’єктів житлово-громадського призначення засобами для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення та яким документом це визначено?

28. Згідно ДБН В.2.2-15-2005 «Житлові будинки» заначити перелік до складу обов’язкових техніко-економічних показників по житловому будинку в кількості 11 пунктів.

29. Дайте визначення зблокованого житлового будинку.

30. Які приміщення допускається проектувати без природнього освітлення, згідно ДБН В.2.2-15-2005?

 

 

 

Керуюча справами                                                                                              Н.В. Кушніренко

 

 

 

 

УЗГОДЖЕНО:

 

 

Керуюча справами                                                                                          Н.В. Кушніренко

 

 
Начальник управління ДРП та ПЗ                                                                Д. В. Скрипниченко

 

 
Начальник загального відділу                                                                        І.В. Темна

 

 

 

 

 

 

 
Виконавець:                                                                                                     

 

 

 
Розсилки:
<>-загальний відділ           - 1
 • юридичний відділ        - 1

 

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань