КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

24E68AD4-21EE-434C-AAEE-73DB6E814FAB

Номер рішення

261

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ з питань внутрішньої політики

Відповідальна особа

Мельошина Л.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Свята .

Перше оприлюднення

29.07.2019

16:35

Останні зміни

29.07.2019

16:40

Дата прийняття

29.07.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою гідного відзначення у 2019 році Дня Державного Прапора України та  28-ї річниці незалежності України, на підставі ст.ст. 42, 64 Закону України «Про місцеве  самоврядування  в  Україні»:

 

        1. Затвердити план заходів щодо підготовки і відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України (додаток).

 

         2.   Відділу культури (Крістанова Ю.А.), відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Фурсова С.П.), відділу освіти (Кушнір В.Г.) розробити та провести культурно-масові та спортивні заходи з нагоди святкування Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України.

 

             3.  Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеської області (Яковенко О.М.) профінансувати головних розпорядників коштів, які задіяні в святкуванні Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці  незалежності України, в межах загальних асигнувань, затверджених у кошторисах установ на проведення культурно – масових та спортивних заходів. 

 

           4.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Лубковського І.А.

 

 

 

                   Міський голова                                                                        В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань