КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчих органів та структурних підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

BDBDB9F5-BA93-4047-9004-11A2922B0F8F

Номер рішення

287

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ кадрів

Відповідальна особа

Варабіна С.Г.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Вакансії ,  Конкурси .

Перше оприлюднення

22.08.2019

14:38

Останні зміни

22.08.2019

14:41

Дата прийняття

22.08.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Відповідно до статті 10 Закону України від 07.06.2001 року № 2493-ІІІ «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України  від 14.10.2014 року № 1700- VII «Про запобігання корупції», постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», наказу Головного управління державної служби України від 8 липня 2011 року № 164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», розпорядження міського голови від 11.06.2019 року № 210 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та проведення іспиту на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчих органів та структурних підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області», керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України   від 21.05.1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора управління забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області.
 2. Повідомлення про оголошення конкурсу опублікувати на офіційній веб-сторінці Чорноморської міської ради Одеської області та у газеті «Чорноморський маяк» (додаток 1).
 3. Затвердити перелік питань на перевірку та оцінку знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень адміністратора управління забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області  (додаток 2).
 4. Керуючій справами виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області Кушніренко Н.В. забезпечити прийом кадрових документів від претендентів на заміщення вакантної посади протягом 30 календарних днів з дня опублікування повідомлення про оголошення конкурсу.
 5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючу справами  виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області  Кушніренко Н.В.

 

 

Міський голова                                                                                                       В.Я. Хмельнюк

 

Додаток 1 до розпорядження міського голови

 •  

 

 

1. Виконавчий комітет Чорноморської міської ради Одеської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

– адміністратора управління забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області.

  2. Вимоги до кандидатів:    

           – вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста та стажем роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років;

           –  вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку, бути впевненим користувачем ПК (MS Office, Outlook Express, Internet);

           –  обов’язкове досконале володіння  державною мовою.

            Особи, які відповідають вимогам     та бажають взяти участь у конкурсі, мають подати до конкурсної комісії наступні документи:

 • заяву про участь у конкурсі;
 • 2 фотокартки розміром 4х6 см.;
 • копію паспорта громадянина України;
 • копію  ідентифікаційного номеру;
 • письмову заяву про участь у конкурсі;
 • письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;
 • копію (копії) документа (документів) про освіту;
 • заповнену особову картку встановленого зразка (форма № П-2ДС, автобіографія);
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
 • копію трудової книжки;
 • медичні довідки про стан здоров’я (сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду (ф.№140) та Медичну довідку про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів(ф. № 122-2/о))
 • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік відповідно до вимог  ЗУ «Про запобігання корупції».

            3. Заява про участь у конкурсі та відповідні документи подаються до конкурсної комісії виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області за адресою:  Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 33, Чорноморська міська рада Одеської області протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

            Телефон  (04868) 5-20-31.

           Додаткова інформація щодо підготовки до участі в конкурсі, функціональних обов’язків  та умов оплати праці надається за зверненням до конкурсної комісії.

 

 

Керуюча справами                                                                                              Н.В. Кушніренко

 

Додаток 2 до розпорядження міського голови

 •  

Питання на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки Чорноморської міської ради Одеської області

1. Визначення термінів: адміністративна послуга, суб’єкт звернення, суб’єкт надання адміністративної послуги (стаття 1 Закону України «Про адміністративні послуги»).

2. Сфера дії Закону України «Про адміністративні послуги» (стаття 2 Закону України «Про адміністративні послуги»).

3. Законодавство у сфері надання адміністративних послуг (стаття 3 Закону України «Про адміністративні послуги»).

4. Державна політика у сфері надання адміністративних послуг (стаття 4 Закону України «Про адміністративні послуги»).

 5. Основні вимоги до регулювання надання адміністративних послуг (стаття 5 Закону України «Про адміністративні послуги»).

6. Інформація про адміністративні послуги (стаття 6 Закону України «Про адміністративні послуги»).

7. Вимоги щодо якості надання адміністративних послуг(стаття 7 Закону України «Про адміністративні послуги»).

 8. Інформаційна і технологічна картки адміністративної послуги (стаття 8 Закону України «Про адміністративні послуги»).

 9. Визначення, що таке «дозвільний центр» по відношенню до «центру надання адміністративних послуг» послуг (стаття 20 Закону України «Про адміністративні послуги»).

 10. Визначення терміну «документ дозвільного характеру». (стаття 1 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»).

11. Принцип мовчазної згоди та порядок його застосування. (стаття 1 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», Постанова КМУ від 27.012010 №77).

12. Декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства та порядок її розгляду. (стаття 1 та стаття 4 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»).

13. Порядок надання адміністративних послуг. (стаття 9 Закону України «Про адміністративні послуги»).

14. Перелік документів, які подає суб’єкт звернення у випадках, передбачених законом, для отримання адміністративної послуги. (стаття 9 Закону України «Про адміністративні послуги»).

15. Строки надання адміністративних послуг (стаття 10 Закону України «Про адміністративні послуги»).

16. Центр надання адміністративних послуг – що це? Ким утворюються центри надання адміністративних послуг? (стаття 12,20 Закону України «Про адміністративні послуги»)

17. Адміністратор- суть посади. (стаття 13 Закону України «Про адміністративні послуги»)

 18. Основні завдання адміністратора (стаття 13 Закону України «Про адміністративні послуги»).

19. Права адміністратора (стаття 13 Закону України «Про адміністративні послуги»).

20. Основні вимоги до дозвільної системи у сфері господарської діяльності. (стаття 4 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»).

21. Відповідальність у сфері видачі документів дозвільного характеру. (стаття 10 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»).

22. Ким призначається та звільняється з посади адміністратор? (стаття 13 Закону України «Про адміністративні послуги»).

23. Організаційне забезпечення надання адміністративних послуг (стаття 14 Закону України «Про адміністративні послуги»).

24. Надання супутніх послуг (стаття 15 Закону України «Про адміністративні послуги»).

25. Фінансове та інше забезпечення надання адміністративних послуг (стаття 18 Закону України «Про адміністративні послуги»).

26. Відповідальність за порушення вимог законодавства у сфері надання адміністративних послуг (стаття 19 Закону України «Про адміністративні послуги»).

27. Вимоги до підготовки технологічної картки адміністративної послуги. (Постанова КМУ від 30.01.2013 №44).

28. Єдиний державний портал адміністративних послуг (стаття 17 Закону України «Про адміністративні послуги»).

29. Час прийому суб’єктів звернень у центрі надання адміністративних послуг. (стаття 12 Закону України «Про адміністративні послуги»).

30. Реєстр адміністративних послуг (стаття 16 Закону України «Про адміністративні послуги»).

 

Керуюча справами                                                                 Н.В. Кушніренко

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань