КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про внесення змін та доповнень до розпорядження міського голови Чорноморської міської ради Одеської області від 11.06.2019 року № 210 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та проведення іспиту на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчих органів та структурних підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області»

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

D2C4C87D-8C21-4CB2-82B6-CA9E08E121E9

Номер рішення

368

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ кадрів

Відповідальна особа

Варабіна С.Г.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Вакансії .

Перше оприлюднення

11.11.2019

13:20

Останні зміни

11.11.2019

13:22

Дата прийняття

11.11.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України «Про запобігання корупції», постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», наказу Головного управління державної служби України від 8 липня 2011 року № 164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в України»:

1. Внести зміни та доповнення до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчих органів та структурних підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області:

«2.4.1. публікація оголошення про проведення конкурсу на офіційній вебсторінці Чорноморської міської ради Одеської області;»

«3.1. Оголошення про проведення конкурсу публікується на офіційній вебсторінці Чорноморської міської ради Одеської області не пізніше ніж за місяць до початку конкурсу, а також доводиться до відома працівників виконавчих органів та структурних підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області шляхом розміщення на інформаційному стенді.»

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючу справами   Кушніренко Н.В.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань