КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчих органів та структурних підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

EC77BD39-FAFC-4AD4-B6E0-98081CE73AE7

Номер рішення

385

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ кадрів

Відповідальна особа

Варабіна С.Г.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Вакансії ,  Конкурси .

Перше оприлюднення

15.11.2019

15:41

Останні зміни

15.11.2019

15:41

Дата прийняття

15.11.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Відповідно до статті 10 Закону України від 07.06.2001 року № 2493-ІІІ «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України  від 14.10.2014 року № 1700- VII «Про запобігання корупції», постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», наказу Головного управління державної служби України від 8 липня 2011 року   № 164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», розпорядження міського голови від 11.06.2019 року № 210 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та проведення іспиту на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчих органів та структурних підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області», керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України від 21.05.1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу охорони здоров’я  Чорноморської міської ради Одеської області.
 2. Повідомлення про оголошення конкурсу опублікувати на офіційній вебсторінці Чорноморської міської ради Одеської області (додаток 1).
 3. Затвердити перелік питань на перевірку та оцінку знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень начальника відділу охорони здоров’я Чорноморської міської ради Одеської області (додаток 2).
 4. Керуючій справами виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області Кушніренко Н.В. забезпечити прийом кадрових документів від претендентів на заміщення вакантної посади протягом 30 календарних днів з дня опублікування повідомлення про оголошення конкурсу.
 5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючу справами виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області Кушніренко Н.В.

 

Міський голова                                                                                                       В.Я. Хмельнюк

 

 

Додаток 1 до розпорядження міського голови

від  15.11.2019 р.  №  385

 

 

1. Виконавчий комітет Чорноморської міської ради Одеської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

– начальника відділу охорони здоров’я  Чорноморської міської ради Одеської області.

  2. Вимоги до кандидатів:

           – вища освіта медичного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вищою кваліфікаційною категорією за спеціалізацією «Управління та організація охорони здоров’я»  та стажем роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або на державній службі на керівних посадах не менше 5 років, або стаж роботи за фахом  на керівних посадах не менше 7 років;

           –  вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку, бути впевненим користувачем ПК;

           –  обов’язкове досконале володіння державною мовою.

            Особи, які відповідають вимогам та бажають взяти участь у конкурсі, мають подати до конкурсної комісії наступні документи:

 • заяву про участь у конкурсі;
 • 2 фотокартки розміром 4х6 см.;
 • копію паспорта громадянина України;
 • копію  ідентифікаційного номеру;
 • письмову заяву про участь у конкурсі;
 • письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;
 • копію (копії) документа (документів) про освіту;
 • заповнену особову картку встановленого зразка (форма № П-2ДС, автобіографія);
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
 • копію трудової книжки;
 • медичні довідки про стан здоров’я (сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду (ф.№140) та Медичну довідку про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів(ф. № 122-2/о))
 • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік відповідно до вимог  ЗУ «Про запобігання корупції».

            3. Заява про участь у конкурсі та відповідні документи подаються до конкурсної комісії виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області за адресою:  Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 33, Чорноморська міська рада Одеської області протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

            Телефон  (04868) 5-20-31.

           Додаткова інформація щодо підготовки до участі в конкурсі, функціональних обов’язків  та умов оплати праці надається за зверненням до конкурсної комісії.

 

 

Керуюча справами                                                                                              Н.В. Кушніренко

 

 

Додаток 2 до розпорядження міського голови

від  15.11.2019 р.  №  385

Питання на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки Чорноморської міської ради Одеської області

 

1.                      Дайте визначення терміну «Охорона здоров’я» ? (ст. 3 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я)

2.                      Дайте визначення терміну «Послуга з медичного обслуговування населення» ? (ст. 3 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я)

3.                      Дайте визначення терміну «Домедична допомога» ? (ст. 3 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я)

4.                      Які основні принципи охорони здоров'я? (ст. 4 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я)

5.                      Які гарантії права на охорону здоров'я? (ст. 7 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я)

6.                      Які є види медичної допомоги? (ст. 8 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я)

7.                      Які  обов'язки громадян у сфері охорони здоров'я? (ст. 10 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я)

8.                      Які права і обов'язки іноземців та осіб без громадянства? (ст. 11 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я)

9.                      Яке наукове забезпечення охорони здоров'я? (ст. 20 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я)

10.                  Як підтримується необхідний для здоров'я життєвий рівень населення? (ст. 25 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я)

 1. Для кого медичні огляди є обов'язковими? (ст. 31 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я)
 2. Як держава сприяє здоровому способу життя? (ст. 32 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я) 
 3. Дайте визначення терміну «лікуючий лікар»? (ст. 34 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я)
 4. Дайте визначення терміну «екстрена медична допомога»? (ст. 35 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я)
 5. Як відбувається направлення хворих на лікування за кордон? (ст. 36 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я)
 6. Як відбувається надання медичної допомоги в невідкладних та екстремальних ситуаціях? ( ст. 37 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я)
 7. Як відбувається вибір лікаря і закладу охорони здоров'я? (ст. 38 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я)
 8. Дайте визначення терміну «лікарська таємниця»? (ст. 40 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я)
 9. Які загальні умови медичного втручання? (ст. 42 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я)

20.                  Які спеціальні заходи профілактики та лікування соціально небезпечних захворювань? (ст. 53 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я)

21.                  Який порядок забезпечення лікарськими засобами та імунобіологічними препаратами? (ст. 54 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я)

22.                  Як відбувається забезпечення протезною допомогою? (ст. 56 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я)

23.                  Як заохочується материнство? Гарантії охорони здоров'я матері та дитини? (ст. 57 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я)

24.                  Ким забезпечується піклування про зміцнення та охорону здоров'я дітей і підлітків? ( ст. 59 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я)

25.                  Які  пільги надаються матерям в разі хвороби дітей? (ст. 64 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я)

26.                  Що визначає військово-лікарська експертиза? (ст. 70 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я)

27.                  Яка процедура судово-медичної і судово-психіатричної експертизи? (ст. 71 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я)

 1. Дайте визначення «альтернативна медична експертиза»? (ст. 73 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я)
 2. Які професійні обов'язки медичних і фармацевтичних працівників? (ст. 78 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я)

30. Як відбувається підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації медичних і фармацевтичних працівників? (ст. 75 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я)

 

Керуюча справами                                                                 Н.В. Кушніренко

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань