КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про підготовку та проведення святкування Нового 2020 року та різдвяних свят

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

0B9735BB-55E4-43D5-B587-57E47AE8BAE7

Номер рішення

396

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ з питань внутрішньої політики

Відповідальна особа

Мельошина Л.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Свята ,  Урочисті заходи .

Перше оприлюднення

29.11.2019

13:54

Останні зміни

29.11.2019

13:56

Дата прийняття

29.11.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З  метою належної організації святкування  Нового 2020 року та різдвяних свят у місті Чорноморську, відповідно до ст.42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

            1. Затвердити план основних заходів щодо підготовки та проведення святкування Нового 2020 року та різдвяних свят (додаток).

 

            2. Відділу культури, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, службі у справах дітей, відділу освіти розробити та забезпечити виконання програми культурно-масових і спортивних заходів на період святкування Нового 2020 року та різдвяних свят.

 

            3. Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеської області                    (Яковенко О.М.) профінансувати головних розпорядників, які задіяні в святкуванні                    Нового 2020 року та різдвяних свят, в межах загальних асигнувань, затверджених в кошторисах установ на проведення культурно – масових та спортивних заходів.  

 

            4. Контроль  за  виконанням  розпорядження  покласти  на  заступників  міського  голови Лубковського І.А., Нарожного Г.О.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань