КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчих органів та структурних підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

0E420F3F-485C-4DF3-8ACF-CF983473494E

Номер рішення

435

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ кадрів

Відповідальна особа

Варабіна С.Г.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Вакансії .

Перше оприлюднення

24.12.2019

14:53

Останні зміни

24.12.2019

14:59

Дата прийняття

23.12.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Відповідно до статті 10 Закону України від 07.06.2001 року № 2493-ІІІ «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України  від 14.10.2014 року № 1700- VII «Про запобігання корупції», постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», наказу Головного управління державної служби України від 8 липня 2011 року   № 164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», розпорядження міського голови від 11.06.2019 року № 210 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та проведення іспиту на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчих органів та структурних підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області» зі змінами, керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України від 21.05.1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області.
 2. Повідомлення про оголошення конкурсу опублікувати на офіційній вебсторінці Чорноморської міської ради Одеської області (додаток 1).
 3. Затвердити перелік питань на перевірку та оцінку знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області (додаток 2).
 4. Керуючій справами виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області Кушніренко Н.В. забезпечити прийом кадрових документів від претендентів на заміщення вакантної посади протягом 30 календарних днів з дня опублікування повідомлення про оголошення конкурсу.

5.Чорноморської міської ради Одеської області Кушніренко Н.В.

 

Міський голова                                                                                                       В.Я. Хмельнюк

 

 

Додаток 1 до розпорядження міського голови

 •  

 

 

1. Виконавчий комітет Чорноморської міської ради Одеської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

– головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області.

2. Вимоги до кандидатів:

– вища освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, та стажем роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або на державній службі для головного спеціаліста -  на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років;

 • вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку, бути впевненим користувачем ПК;

–  обов’язкове досконале володіння державною мовою.

Особи, які відповідають вимогам та бажають взяти участь у конкурсі, мають подати до конкурсної комісії наступні документи:

 • заяву про участь у конкурсі;
 • 2 фотокартки розміром 4х6 см.;
 • копію паспорта громадянина України;
 • копію  ідентифікаційного номеру;
 • письмову заяву про участь у конкурсі;
 • письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;
 • копію (копії) документа (документів) про освіту;
 • заповнену особову картку встановленого зразка (форма № П-2ДС, автобіографія);
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
 • копію трудової книжки;
 • медичні довідки про стан здоров’я (сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду (ф.№140) та Медичну довідку про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів(ф. № 122-2/о))
 • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік відповідно до вимог  ЗУ «Про запобігання корупції».

3. Заява про участь у конкурсі та відповідні документи подаються до конкурсної комісії виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області за адресою:  Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 33, Чорноморська міська рада Одеської області протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Телефон  (04868) 5-20-31.

Додаткова інформація щодо підготовки до участі в конкурсі, функціональних обов’язків  та умов оплати праці надається за зверненням до конкурсної комісії.

 

 

Керуюча справами                                                                                              Н.В. Кушніренко

 

 

 

 

Додаток 2 до розпорядження міського голови

 •  

 

Питання на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень головного спеціаліста Чорноморської міської ради Одеської області

 1. Бюджетний період (стаття 3 Бюджетного кодексу України)
 2. На який термін розпорядники бюджетних коштів у договорах про закупівлю робіт з капітального ремонту можуть передбачати попередню оплату? (п.п. 3 п.1 постанови Кабінету Міністрів України «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» від 23.04.2014 №117)
 3. Стадії та учасники бюджетного періоду (стаття 19 Бюджетного кодексу України)
 4. Мета бухгалтерського обліку та фінансової звітності (стаття 3 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність»).
 5. Додаткова заробітна плата в структурі заробітної плати (ст.2 Закону України «Про оплату праці»)
 6. Які форми фінансової звітності складає бюджетна установа? (п.1 р.4 Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку в державному секторі 101 "Подання фінансової звітності")
 7. Мета проведення інвентаризації (п.5 р.1 Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань)
 8. Які події вважаються особливими обставинами, за яких Державний бюджет України може бути затверджений на термін інший, ніж один календарний рік? (стаття 3 Бюджетного кодексу України)
 9. Складові частини кошторису бюджетної установи (пункт 1 Порядку складання, розгляду, затвердження та основні вимоги до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 № 228).
 10. Що таке бюджетний запит? (п.9 ст.2 Бюджетного кодексу України)
 11. Які зобов’язання не вважаються бюджетними? (п.4 ст. 48 Бюджетного кодексу України)
 12. У чому полягає інвентаризація дебіторської та кредиторської заборгованості? (п.7.1 Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань)
 13. Строки і періодичність виплати заробітної плати (ст. 24 Закону України «Про оплату праці»)
 14. Порядок здійснення платежів відповідно до взятих бюджетних зобов'язань (ст. 49 Бюджетного кодексу України)
 15. Хто несе відповідальність за організацію бухгалтерського обліку на підприємстві (установі, організації)? (п.3 ст 8 Закону України «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні»)
 16. Які вартісні границі закупівлі одного предмета товарів, робіт та послуг із застосування процедур закупівлі? (ст. 2 закону України «Про публічні закупівлі»)
 17. Що таке бюджетне зобов’язання? (п.7 ст.2 Бюджетного кодексу України)
 18. Звітний період для складання фінансової звітності (ст. 13 Закону України «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні»)
 19. Як поділяються видатки бюджету за економічною класифікацією (п.5 ст. 10 Бюджетного кодексу України)
 20. У який період проводиться інвентаризація необоротних активів перед складанням річної фінансової звітності? (п.10 Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань)
 21. За яким кодом економічної класифікації видатків здійснюються видатки на оплату добових під час відрядження? (п.п.1 п. 2.2.5 Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків)
 22. Які процедури закупівель за державні кошти передбачені чинним законодавством? (ст. 12 Закону України «Про публічні закупівлі»)
 23. Що таке фінансова звітність підприємства (установи, організації) (ст.1 Закону України «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні»)
 24. Складові першої групи власних надходжень бюджетних установ (п.4 ст.13 Бюджетного кодексу України)
 25. Яку інформацію має містити бюджетна звітність? (п.4 р.1 Порядку складання фінансової, бюджетної та іншої звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів)
 26. Структура заробітної плати. (ст. 2 Закону України «Про оплату праці»)
 27. Хто є розпорядником бюджетних коштів? (п.47 ст 2 Бюджетного кодексу України)
 28. Поняття бухгалтерського обліку (ст. 1 Закону України «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні»)
 29. Що є порушенням бюджетного законодавства? (п.1 ст 116 Бюджетного кодексу України).
 30. Яка адміністративна санкція передбачена за порушення законодавства про закупівлі?  (ст. 164-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення)

 

Керуюча справами                                                                 Н.В. Кушніренко

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань