КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про запобігання поширенню інфекцій, спричинених коронавірусом COVID-19, в закладах освіти міста Чорноморськ

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

8365FAF3-0CD1-4308-82B0-CB1B9CACB97C

Номер рішення

88

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ освіти

Відповідальна особа

Н.В. Вороненко

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Здоров'я ,  Освіта .

Перше оприлюднення

12.03.2020

13:54

Останні зміни

12.03.2020

13:57

Дата прийняття

12.03.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Беручи до уваги Постанову Кабінету Міністрів України «Про  запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 №211 та з метою забезпечення виконання рішення позачергової комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації від 11.03.2020 року «Про недопущення занесення та поширення на території області випадків захворювання, спричинених новим коронавірусом COVID-19», протокол №4, листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 року №1/9-154:

 

 1. Начальнику відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області (Вороненко Н.В.) призупинити освітній процес з 12.03.2020 до 03.04.2020 у закладах освіти міста Чорноморськ.
 2. Заборонити проведення спортивних, культурних та інших масових заходів, зокрема проведення олімпіад, спартакіад, змагань, конкурсів (у тому числі конкурсів фахової майстерності, очних курсів підвищення кваліфікації), виставок, концертів тощо.
 3. Сприяти проведенню навчальних занять за допомогою дистанційних технологій.
 4. Забезпечити відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації.
 5. Організувати інформування здобувачів освіти та співробітників закладів освіти щодо заходів запобігання поширення хвороби, її проявів та дій у випадку захворювання.
 6. Організувати роботу чергових груп (за потребою) при закладах дошкільної освіти для дітей, які залишаються без батьківського нагляду.
 7. Розглянути питання щодо часткового переведення працівників на роботу в дистанційному режимі та на виконання інших видів робіт (організаційно-педагогічна, методична, консультаційна тощо).
 8. Обмежити проведення запланованих нарад, колегій, перевірок до нормалізації епідемічної ситуації.
 9. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Лубковського І.А.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань