КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчих органів та структурних підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

5D07E816-2418-4329-A887-9A1116DA0730

Номер рішення

203

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Варабіна С.Г.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство ,  Конкурси .

Перше оприлюднення

10.07.2020

14:33

Останні зміни

10.07.2020

14:35

Дата прийняття

10.07.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Відповідно до статті 10 Закону України від 07.06.2001 року № 2493-ІІІ «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України  від 14.10.2014 року № 1700- VII «Про запобігання корупції», постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», наказу Головного управління державної служби України від 8 липня 2011 року   № 164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», розпорядження міського голови від 11.06.2019 року № 210 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та проведення іспиту на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчих органів та структурних підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області», керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України від 21.05.1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління  архітектури і містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області.
 2. Повідомлення про оголошення конкурсу опублікувати на офіційній вебсторінці Чорноморської міської ради Одеської області (додаток 1).
 3. Затвердити перелік питань на перевірку та оцінку знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень начальника управління  архітектури і містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області (додаток 2).
 4. Керуючій справами виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області Кушніренко Н.В. забезпечити прийом кадрових документів від претендентів на заміщення вакантної посади протягом 30 календарних днів з дня опублікування повідомлення про оголошення конкурсу.
 5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючу справами виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області Кушніренко Н.В.

 

Міський голова                                                                         В.Я. Хмельнюк

 

 

Додаток 1 до розпорядження міського голови

від  10.07.2020 р.  № 203

 

1. Виконавчий комітет Чорноморської міської ради Одеської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

– начальника управління  архітектури і містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області;

2. Вимоги до кандидатів:

– вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку, бути впевненим користувачем ПК (MS Office, Outlook Express, Internet)  та комп’ютерних програм ArchiCAD. AutoCAD;

– обов’язкове досконале володіння державною мовою.

Згідно статті 14 Закону України «Про архітектурну діяльність» в конкурсі можуть брати участь особи, які мають вищу архітектурну освіту та стаж організаційної і професійної роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше 5 років.

Особи, які відповідають вимогам та бажають взяти участь у конкурсі, мають подати до конкурсної комісії наступні документи:

 • заяву про участь у конкурсі;
 • 2 фотокартки розміром 4х6 см.;
 • копію паспорта громадянина України;
 • копію ідентифікаційного номеру;
 • письмову заяву про участь у конкурсі;
 • письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;
 • копію (копії) документа (документів) про освіту;
 • заповнену особову картку встановленого зразка (форма № П-2ДС, автобіографія);
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
 • копію трудової книжки;
 • медичні довідки про стан здоров’я (сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду (ф.№140) та Медичну довідку про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів(ф. № 122-2/о))
 • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2019 рік відповідно до вимог розділу VII  Закону України «Про запобігання корупції».

3. Заява про участь у конкурсі та відповідні документи подаються до конкурсної комісії виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 33, Чорноморська міська рада Одеської області протягом 30  календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Телефон (04868) 5-20-31.

Додаткова інформація щодо підготовки до участі в конкурсі, функціональних обов’язків та умов оплати праці надається за зверненням до конкурсної комісії.

 

Керуюча справами                                                                 Н.В. Кушніренко

 

 

Додаток 2 до розпорядження міського голови

від  10.07.2020 р.  № 203

 

Питання на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки начальника Чорноморської міської ради Одеської області

 1. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки, що він визначає. Склад будівельного паспорту. (ст.27 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»)
 2. Ким видаються містобудівні умови та обмежується забудова земельних ділянок, склад містобудівних умов. (ст.29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказ Мінрегіону від 07.07.2011 №109)
 3. Порядок видачі містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок (наказ Мінрегіону від 07.07.2011 №109)
 4. Об’єкти та суб’єкти містобудування (ст.4 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»)
 5. Дати означення понять «містобудівна документація», «містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки», «проектна документація», «схеми планування території на регіональному рівні» (ст.1 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»)
 6. Види містобудівної документації, дати означення (ст.1 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»)
 7. Планування територій на місцевому рівні (ст.16 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»)
 8. Генеральний план населеного пункту (ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»)
 9. Детальний план території (ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»)
 10. Що таке містобудівний кадастр, його призначення (ст.22 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»)
 11. Що таке містобудівний моніторинг (ст.23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»)
 12. Що таке технічні умови і ким вони видаються (ст.30 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»)
 13. Проектна документація на будівництво (ст.31 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»)
 14. Право на виконання будівельних робіт (ст.34 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»)
 15. Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів (ст.39 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»)
 16. Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів, порядок їх проведення. (ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»)
 17. Тимчасові споруди для проведення підприємницької діяльності. Порядок отримання паспорту прив’язки тимчасової споруди. (ст.20 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказ Мінрегіону України від 21.10.2011 №244)
 18. Пайова участь у розвитку інфраструктури населеного пункту (ст.40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»)
 19. Комплекс робіт, пов’язаних із створенням об’єкта архітектури (ст.4 Закону України «Про архітектурну діяльність)
 20. Розроблення та затвердження проекту об’єкта архітектури (ст.7 Закону України «Про архітектурну діяльність)
 21. Будівництво об’єкта архітектури; державний архітектурно-будівельний контроль та нагляд (ст.ст. 9,10 Закону України «Про архітектурну діяльність)
 22. Права архітектора (ст.22 Закону України «Про архітектурну діяльність)
 23. Права замовників (ст.23 Закону України «Про архітектурну діяльність)
 24. Обов’язки архітектора, інших проектувальників (ст.26 Закону України «Про архітектурну діяльність)
 25. Обов’язки замовників та підрядників (ст.27 Закону України «Про архітектурну діяльність)
 26. Головні напрями містобудівної діяльності (ст.2 Закону України «Про основи містобудування»)
 27. Зміст державного регулювання у сфері містобудування (ст.8 Закону України «Про основи містобудування»)
 28. Компетенція обласних і районних рад у сфері містобудування (ст.11 Закону України «Про основи містобудування»)
 29. Компетенція сільських, селищних, міських рад та їх виконавчих органів у сфері містобудування (ст.12. Закону України «Про основи містобудування»)
 30. Компетенція місцевих державних адміністрацій в сфері містобудування (ст.13 Закону України «Про основи містобудування»)

 

Керуюча справами                                                                 Н.В. Кушніренко

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань