КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про підготовку та проведення ІІ-го Відкритого фестивалю-конкурсу народної хореографії «Цвіт папороті – 2021»

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

199EFA5E-3DB5-4237-A1A2-B7769AFE1580

Номер рішення

238

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ культури

Відповідальна особа

Крістанова Ю.А.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Культура ,  Конкурси .

Перше оприлюднення

02.06.2021

14:10

Останні зміни

02.06.2021

14:12

Дата прийняття

02.06.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Фестиваль – конкурс  заснований   відділом   культури  Чорноморської   міської   ради Одеського району Одеської області за ініціативи керівника танцювального ансамблю Палацу культури м. Чорноморська Іванової Наталії Ростиславівни.

З метою збереження і розвитку народних традицій та національного фольклору, як праоснови існування нашого народу, джерела натхнення та оберегу української душі, керуючись ст.ст. 42, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

 1. Відділу культури Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області спільно з Палацом культури м. Чорноморська організувати в період з 26 по 28 червня 2021 року проведення ІI-го Відкритого фестивалю-конкурсу народної хореографії «Цвіт папороті – 2021» у місті Чорноморську.  

 

 1. Затвердити Положення про проведення IІ-го Відкритого фестивалю-конкурсу народної хореографії «Цвіт папороті – 2021» (додаток 1).

 

 1. Затвердити організаційний комітет з питань підготовки та проведення IІ-го Відкритого фестивалю-конкурсу народної хореографії «Цвіт папороті – 2021» (додаток 2).  

  

 1. Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Ольга Яковенко) профінансувати витрати на проведення фестивалю-конкурсу за рахунок коштів, передбачених в кошторисі відділу культури на культурно-масові заходи .         

 

 1. КП «МУЖКГ» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Сергій Миза) та ТОВ «Ілкомсвіт» (Данило Басенко) забезпечити надійне, безперервне енергопостачання та підключення апаратури до енергомережі для озвучення гала-концерту на Приморських сходах 28 червня 2021 р.     

 

 1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Ігоря Лубковського.                                                                                                                                                                                 

Міський голова                                                                       Василь ГУЛЯЄВ

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань