Повідомлення про намір передати в оренду об'єкти комунальної власності

peredacha.jpg

Управління комунальної власності та земельних відносин, повідомляє про намір передати в оренду об'єкти комунальної власності, - нежитлові приміщення, які знаходяться на балансі управління, зазначеною загальною площею за наступними адресами:

м. Чорноморськ, вул. Данченка,3-Е/4-Н – 23,90 кв.м. (1поверх);

м. Чорноморськ, вул. Данченка, 3-Е/5-Н – 20,0 кв.м (1поверх).

Мета використання - для розміщення  складів (розмір орендної ставки складає  від 15 % від вартості орендованого майна); суб'єктів господарювання, що надають побутове обслуговування населенню (розмір орендної ставки складає 5 % від вартості орендованого майна); для розміщення офісу (розмір орендної ставки складає 18 % від вартості орендованого майна); для використання за іншим призначенням (розмір орендної ставки складає до 40 % від вартості орендованого майна).

Максимально можливий строк оренди - 5 років, якщо орендар не запропонує менший термін.

Заяви про оренду кожного із зазначених об' єктів приймаються протягом десяти робочих днів після публікації  цього оголошення в газеті "Чорноморський маяк" за адресою: 68003, м. Чорноморськ, проспект Миру, 33, 2-й поверх, кімн. № 206, 210. У разі надходження двох і більше заяв на один об'єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини четвертої ст. 9 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" та п. 4.4. Положення про порядок передачі в оренду майна, що перебуває в комунальній власності Іллічівської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради , затвердженого рішенням виконавчого комітету Чорноморської міської ради  від 29.12.2011 р. № 962.

За інформацією слід звертатися у робочі дні до управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради  Одеської області, кімн. № 206, 210 , тел. (04868) 6-52-44 з 8:00 до 12 :00 та з 13:00 до 17:00 крім суботи та неділі.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань