Повідомлення про намір передати в оренду об'єкт комунальної власності

peredacha.jpg

Управління комунальної власності та земельних відносин, повідомляє про намір передати в оренду об'єкт комунальної власності, - частку нежитлових приміщень, які знаходяться на балансі управління, зазначеною загальною площею за наступною адресою:

м. Чорноморськ, вул. Парусна,5-А – 112,30 кв.м. (1 поверх);

Мета використання - для розміщення  складів (розмір орендної ставки складає  від 15 % від вартості орендованого майна); суб'єктів господарювання, що надають побутове обслуговування населенню (розмір орендної ставки складає 5 % від вартості орендованого майна); для розміщення офісу (розмір орендної ставки складає 18 % від вартості орендованого майна); для використання за іншим призначенням (розмір орендної ставки складає до 40 % від вартості орендованого майна).

Максимально можливий строк оренди - 5 років, якщо орендар не запропонує менший термін.

Заяви про оренду кожного із зазначених об' єктів приймаються протягом десяти робочих днів після публікації  цього оголошення в газеті "Чорноморський маяк" за адресою: 68003, м. Чорноморськ, проспект Миру, 33, 2-й поверх, кімн. № 206, 210. У разі надходження двох і більше заяв на один об'єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини четвертої ст. 9 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" та п. 4.4. Положення про порядок передачі в оренду майна, що перебуває в комунальній власності Іллічівської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Чорноморської міської ради  від 29.12.2011 р. № 962.

За інформацією слід звертатися у робочі дні до управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради  Одеської області, кімн. № 206, 210 , тел. (04868) 6-52-44 з 8:00 до 12 :00 та з 13:00 до 17:00 крім суботи та неділі.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань