Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

peredacha.jpg
  • Назва об’єктів оцінки: нежитлове приміщення площею (підвал): 104,9 кв. м Місцезнаходження об’єкта оцінки: центральна міська бібліотека ім.І.Рядченка м.Чорноморськ, проспект Миру, 30-Г. Балансоутримувач: відділ культури Чорноморської міської ради, м. Чорноморськ, проспект Миру, 33, каб.308.  Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати. Дата оцінки: 11.02.2019. Замовник оцінки – відділ культури Чорноморської міської ради. Платник – відділ культури Чорноморської міської ради.

До участі в конкурсі залучаються суб’єкти оціночної діяльності – суб’єкти господарювання, які мають сертифікат суб’єкта оціночної діяльності за відповідними напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів. Учасникам конкурсу потрібно подати до  конкурсної  комісії  конкурсну документацію відповідно до діючого  законодавства про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, яка складається з   

під­твердних документів та конкурсної пропозиції претендента, а саме: заяву про участь у конкурсі з відбору суб’єкта оціночної діяльності встановленою формою; інформацію про претендента; інформацію щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна разом із копіями документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки  (за наявності); пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт (не більше 5 календарних днів), запечатану в окремому конверті.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті окремо по кожному об’єкту оцінки до конкурсної комісії за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) до 17.00. На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

Конкурс відбудеться через 14 календарних днів  після  опублікування цієї інформації об 14.00 у  каб. № 314, 308  за адресою:  Одеська область, м. Чорноморськ, Проспект Миру, 33 (тел. для довідок 6-22-53, 5-20-30, 5-13-66».

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань