Протокол №13 засідання громадської комісії з житлових питань при виконкомі Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області

Протокол.jpg

ПРОТОКОЛ  № 13

м. Чорноморськ                                                                                                                              07.12.2021

 

засідання громадської комісії з житлових питань при виконкомі

Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області

Місце та час проведення: 1 поверх виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, каб. 117 дистанційно

Взяли участь у засіданні комісії:

 

Голова комісії:                      - Ігор  Сурнін, заступник міського голови

 

Члени комісії             - Сергій Миза, начальник комунального підприємства «Міське

                                                 управління житлово-комунального господарства» Чорноморської

                міської ради Одеського району  Одеської області;

- Олександр Ковтун, голова  комітету сприяння військовослужбовцям,

                                        звільненим  з військової служби у відставку у м. Чорноморську;

                                      - Володимир Холод, заступник голови міської спілки  ветеранів

    Афганістану м. Чорноморська;

                                      - Ніна Касап, голова Чорноморської міської організації профспілки

                                        робітників  освіти і науки України;

                                      - Катерина Шведова, член ради ветеранів м. Чорноморська;

                                      - Дмитро Скрипниченко, начальник управління державної реєстрації  

                                        прав та правового забезпечення виконавчого комітету  Чорноморської  

                                        міської  ради Одеського району Одеської області.

Секретар                              - Балабанова   Анастасія   Олександрівна, головний  спеціаліст відділу

    будівництва  та  реконструкції  управління   капітального будівництва

    Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.

 

Порядок денний:

1. Прийом громадян на квартирний облік.

2. Про внесення змін  по квартирному обліку громадян.

3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради від 29.10.2021 № 263 «Про виведення  із числа службових трьох квартир у м. Чорноморську та закріплення їх за працівниками КП «МУЖКГ» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області»

4. Про зміну договору найму жилого приміщення.

1. Прийом громадян на квартирний облік.

Клопотання служби у справах дітей виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області у відповідності до вимог пунктом 4 статті 46 Житлового Кодексу Української РСР (із змінами від 16.12.2020), ч. 5 статті 25 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 33 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» у відповідності до змін, затверджених Законом  України від 16 грудня 2020 року № 1095 – IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа» щодо прийняття на квартирний облік неповнолітньої Славової Ксенії Миколаївни, 11 липня 2005 року народження, яка перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей виконкому Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області як дитина-сирота у зв’язку з фактичним проживанням  у межах Чорноморської територіальної громади на час посиротіння.

Після смерті матері (відомості про батька внесені відповідно до ч. 1 статті 135 Сімейного Кодексу України) Славова Ксенія перебуває під піклуванням брата Славова О.О. відповідно до рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 27.09.2018, навчається у вечірній школі Чорноморської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, мешкає із сім’єю опікуна в орендованій їм однокімнатній квартирі  № 13 по  вул. 1 Травня, № 7 у м. Чорноморську Одеського району Одеської області.

У будинку за адресою: Одеська область, Кілійський район, с. Старі Трояни, вул. Г. Нестера,  № 5,  де Славова Ксенія зареєстрована і має право користування житловою площею, ніхто не проживає з 2010 року.

Будинок частково зруйнований та знаходиться в непридатному для проживання стані, тому не підлягає зберіганню за дитиною, що підтверджується актом Суворовської селищної ради Ізмаїльського району Одеської області від 20.05.2021.

Дитина не має нерухомого майна за правом власності згідно інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно від 02.11.2021 № 282412731.

- Заява Кравченко Олени Юріївни щодо прийняття її на квартирний облік. Мешкає по вул. Миру, 46 у с. Малодолинське. Відсутні дані технічного паспорту для підрахунку кількості метрів житлової площі припадає на кожного члена родини. 24.11.2021 надана відповідь про відсутність необхідних документів.

Вирішили: винести питання на розгляд членів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області з пропозицією прийняти на квартирний облік  неповнолітню Славову Ксенію з правом позачергового отримання житла.

Питання щодо прийняття на квартирний облік Кравченко О.Ю. відкласти до подання повного пакету документів.

Голосували: «за» - 8, «проти» - 0, «утримались» - 0.

2. Про внесення змін  по квартирному обліку громадян

Переоформлення квартирної облікової справи з Манакова Д.Р. на Манакову О.О. у зв’язку з його смертю. Манакова Олена Олександрівна перебуває на квартирному обліку з 28.07.2016 у складі сім’ї чоловіка Манакова Дмитра Романовича з правом першочергового отримання житла, який є учасником АТО. У зв’язку зі смертю чоловіка (свідоцтво про смерть I-ЖД №  від     2021, видано Чорноморським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Південного міжрегіонального управління юстиції (м. Одеса) Манакова О.О. у відповідності до вимог пунктів 27,28,29 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень» має право перебувати на квартирному обліку на загальній підставі тому, що смерть чоловіка не пов’язана з захворюваннями, отриманими при прийнятті ним участі в антитерористичній операції, у відповідності до вимог статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Вирішили: відкласти питання до отримання актового запису про смерть Манакова Д.Р. 

Голосували: «за» - 8, «проти» - 0, «утримались» - 0.

3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради від 29.10.2021 № 263 «Про виведення  із числа службових трьох квартир у м. Чорноморську та закріплення їх за працівниками КП «МУЖКГ» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області»

В частині номеру квартири за адресою: вулиця Парусна, 10 у м. Чорноморську, яка була надана двірнику ЖЕД  № 3 Лавренюк Людмилі Миколаївні згідно з рішенням виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 28.11.2019         № 282, в рішенні виконкому від 29.10.2021 № 263  помилково вказаний номер квартири: «однокімнатна службова квартира № 76 жилою площею 12,6 кв.м по вулиці Парусній, 10 у м. Чорноморську» замість «однокімнатна квартира № 75 жилою площею 12,6 кв.м по вулиці Парусній, 10 у м. Чорноморську».

Вирішили: винести питання на розгляд членів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області з пропозицією щодо внесення змін до рішення в частині номеру квартири з «76» на «75» по вул. Парусній, 10 у м. Чорноморську.

Голосували: «за» - 8, «проти» - 0, «утримались» - 0.

4. Про зміну договору найму жилого приміщення

- Заява    Ленського Романа Валерійовича щодо зміни договору найму  на  квартиру  №  29   по  вулиці   Хантадзе,  № 12-А   у     м. Чорноморську Одеського   району   Одеської  області  у    зв’язку   зі   смертю  попереднього наймача  його дідуся  Смирнова  Сергія  Івановича. Склад  сім’ї   - один. 

Вирішили: винести питання на розгляд членів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області з пропозицією  доручити комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області внести зміни до договору найму житлового приміщення та переоформити особовий рахунок на  заявника.

Голосували: «за» - 8, «проти» - 0, «утримались» - 0.

 

Голова комісії                                                                     Ігор  СУРНІН

Секретар комісії                                                                 Анастасія БАЛАБАНОВА

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань