КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності VІІ скликання від 26.01.2017 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

BCD48CE4-7890-49AE-A33D-64128065C63F

Номер рішення

Протокол № 30

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Фінанси .

Перше оприлюднення

31.01.2017

15:15

Останні зміни

31.01.2017

15:23

Дата прийняття

26.01.2017

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Протокол № 30
засідання постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності VІІ скликання від 26.01.2017 року

м. Чорноморськ Депутатська кімната
15.00
Присутні: Голова комісії - Жуха Л.І.
Заступник голови комісії - Бузько Ю.І.
Секретар комісії - Маляренко О.С.
Члени комісії: Бугайчук В.В., Левченко А.Г., Наумова Т.І.

На засідання комісії запрошені:
Боровська О.Р. – секретар міської ради
Пічахчі Л.В. - заступник міського голови
Чумель Н.І. - заступник міського голови
Лубковський І. А. – керуючий справами виконкому
Кобильніков О.Б. – депутат обласної ради
Кришмар Д.Ю. – депутат міської ради
Димитрієв О.А. – помічник народного депутата Гуляєва В.О.
Яковенко О.М. – начальник фінансового управління
Кушніренко Н.В. – начальник організаційного відділу
Степаненко Н.В. - заступник начальника управління комунальної власності та земельних відносин
Охотніков В.В. – начальник юридичного відділу
Дабіжа В.І. – головний спеціаліст юридичного відділу
Канарʼян П.Р. – ГО ''Поліція громадської безпеки''
Георгієв О.Б. – інформаційний ресурс “Чорноморськ-інфо”
Погребняк В.О. – інформаційний ресурс “Чорноморськ-інфо”
ІТ – 3

Порядок денний:

Знято з розгляду. Про затвердження плану прийняття регуляторних актів
на території Чорноморської міської ради Одеської області в 2017 році.

Про внесення змін до Положення про єдиний податок на території Чорноморської
міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 10.07.2015 року № 636-VI.

Про внесення змін до Положення про податок на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 10.07.2015 року № 637-VI.
Про умови оплати праці міського голови, секретаря міської ради, заступників
міського голови та керуючого справами виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області.

Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на майно (в частині
плати за землю) на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 10.07.2015 року № 639-VI.

Пропозиції щодо порядку денного:
Виступив голова постійної комісії Жуха Л.І. з пропозицією зняти з порядку денного
розгляд питання № 1 “Про затвердження плану прийняття регуляторних актів на території Чорноморської міської ради Одеської області в 2017 році” у зв’язку з тим, що рішення з цього питання було прийнято на попередньому засіданні постійної комісії, яке відбулося 24.01.2017 року.

Голосування щодо прийняття в цілому порядку денного з чотирьох питань:
за – 6 (одноголосно)

Слухали: 1. Про внесення змін до Положення про єдиний податок на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 10.07.2015 року № 636-VI.
Інформація Чумель Н.І.
Виступили: Яковенко О.М., Левченко А.Г., Жуха Л.І.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення “Про внесення змін до Положення про єдиний податок на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 10.07.2015 року № 636-VI”.

Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримався – 1

Слухали: 2. Про внесення змін до Положення про податок на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 10.07.2015 року № 637-VI.
Інформація Яковенко О.М.
Виступили: Левченко А.Г., Бугайчук В.В., Наумова Т.І., Чумель Н.І., Жуха Л.І.

Вирішили: 1. Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення “Про внесення змін до Положення про податок на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 10.07.2015 року № 637-VI” з урахуванням пропозиції депутата Левченка А.Г. щодо збільшення розмірів ставки податку для об’єктів житлової нерухомості, передбачених п.1.2.1 цього Положення, а саме: квартира/квартири загальною площею від 120 кв.м., будинок/будинки загальною площею від 250 кв.м., різні типи об`єктів житлової нерухомості загальною площею від 370 кв.м. – 1% відсоток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв.м. бази оподаткування ( а не 0,5%, що запропоновано в даному проекті рішення).

Результати голосування: за – 1, проти – 3, утрималися – 2
Рішення не прийнято

Вирішили: 2. Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення “Про внесення змін до Положення про податок на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 10.07.2015 року № 637-VI”, підготовлений фінансовим управлінням.
Результати голосування: за – 5, проти – 1, утрималися – 0
Рішення прийнято

Слухали: 3. Про умови оплати праці міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови та керуючого справами виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області.
Інформація Чумель Н.І.
Виступили: Левченко А.Г., Яковенко О.М., Бугайчук В.В., Маляренко О.С.,
Боровська О.Р., Наумова Т.І., Жуха Л.І.

Вирішили: 1. Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення “Про умови оплати праці міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови та керуючого справами виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області ” з умовою виключення з додатків до проекту даного рішення п. 3.

Результати голосування: за – 4, проти – 0, утрималися – 2

Вирішили: 2. Рекомендувати Чорноморському міському голові Хмельнюку В.Я. розглянути можливість підвищення розмірів заробітної плати працівникам Чорноморської міської ради Одеської області.

Результати голосування: за – 6 (одноголосно)

Слухали: 4. Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на майно (в частині плати за землю) на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 10.07.2015 року № 639-VI.
Інформація Чумель Н.І.
Виступили: Левченко А.Г., Степаненко Н.В., Кришмар Д.Ю., Бузько Ю.І.,
Наумова Т.І., Жуха Л.І.
Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення “Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на майно (в частині плати за землю) на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 10.07.2015 року № 639-VI”.

Результати голосування: за – 4, проти – 0, утримався – 2

Голова постійної комісії поставив на голосування пропозицію щодо включення до порядку денного засідання комісії питання “Про затвердження плану прийняття регуляторних актів на території Чорноморської міської ради Одеської області в 2017 році”.
Виступили: Чумель Н.І., Боровська О.Р., Левченко А.Г., Бугайчук В.В., Бузько Ю.І.,
Жуха Л.І.

Результати голосування: за – 0, проти – 0, утрималися – 6
Пропозиція не підтримана


Голова комісії                                         Л.І. Жуха

Секретар комісії                                   О.С. Маляренко

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань