КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою від 05.06.2018 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

BCE6A9D3-5991-4B42-AD52-603A249C22F0

Номер рішення

Протокол № 42

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Благоустрій .

Перше оприлюднення

07.06.2018

09:57

Останні зміни

07.06.2018

09:59

Дата прийняття

05.06.2018

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Депутатська кімната                                                             14-00

 

Присутні:

 

Лисиця О.П., заступник голови комісії

Миза С.В., секретар комісії

Члени комісії:

Жорін П.Л., Кришмар Д.Ю., Пономарьов Є.О.

Відсутні: Червачов С.М., Гончаренко О.В.

У роботі комісії взяли участь:

Боровська О.Р. –  секретар міської ради

Биченко С.Я. –  заступник міського голови 

Сміренський І.В. – депутат міської ради

Маляренко О.С. –  начальник УКВ та ЗВ

Кушніренко Н.В. –  начальник організаційного відділу

Охотніков В.В. –  начальник юридичного відділу УДРПтаПЗ

ІТ-3

Результати голосування за початок роботи постійної комісії: за – 5 (одностайно).

Порядок денний:

1. Про земельні правовідносини.

Результати голосування   щодо  прийняття  за основу та в цілому  порядку   денного  з   одного   питання:  за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 1. Про земельні правовідносини.

Інформація Маляренка О.С.

Виступили: Миза С.В., Биченко С.Я.

1.1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічної документації:

1.1.1 Про надання фізичній особі – підприємцю Аністратенко К.В. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,2910 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Шевченка, 7-А під існуючою двоповерховою адміністративною будівлею.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про  надання фізичній особі – підприємцю Аністратенко К.В. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,2910 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Шевченка, 7-А під існуючою двоповерховою адміністративною будівлею».

Результати голосування: за – 4, проти – 0, утримався – 1.

 

1.2. Про затвердження (погодження) проекту землеустрою та технічної документації:

 

Слухали:  1.2.1. вдруге Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок загальною площею 6,2000 га за адресою: Одеська область,   м. Чорноморськ, с. Малодолинське, в районі транспортного цеху ТОВ «ІСРЗ», на земельні ділянки площами:  0,3110 га, 0,9374 га, 2,0000 га, 2,9516 га та переведення до земель запасу Чорноморської міської ради Одеської області земельної ділянки площею 0,3110 га для розташування комплексу по зберіганню і перевантаженню контейнерів, генеральних і інших вантажів (за заявою управління комунальної власності та земельних відносин) та про надання виробничо-комерційній фірмі «КВАРЦ» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га, цільове призначення якої змінюється з "для розташування комплексу по зберіганню і перевантаженню контейнерів, генеральних і інших вантажів" на "для будівництва та ремонту об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури та дорожнього господарства", з подальшою передачею в оренду строком на 49 років, за адресою: Одеська область,                                 м. Чорноморськ, с. Малодолинське, в районі транспортного цеху ТОВ «ІСРЗ».

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок загальною площею 6,2000 га за адресою: Одеська область,   м. Чорноморськ, с. Малодолинське, в районі транспортного цеху ТОВ «ІСРЗ», на земельні ділянки площами:  0,3110 га, 0,9374 га, 2,0000 га, 2,9516 га та переведення до земель запасу Чорноморської міської ради Одеської області земельної ділянки площею 0,3110 га для розташування комплексу по зберіганню і перевантаженню контейнерів, генеральних і інших вантажів (за заявою управління комунальної власності та земельних відносин) та про надання виробничо-комерційній фірмі «КВАРЦ» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га, цільове призначення якої змінюється з "для розташування комплексу по зберіганню і перевантаженню контейнерів, генеральних і інших вантажів" на "для будівництва та ремонту об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури та дорожнього господарства", з подальшою передачею в оренду строком на 49 років, за адресою: Одеська область,                              м. Чорноморськ, с. Малодолинське, в районі транспортного цеху ТОВ «ІСРЗ».

Результати голосування: за – 4, проти – 1, утримались – 0.

 

1.3. Про правовідносини з орендарями, користувачами земельних ділянок:

 

Слухали: 1.3.1 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0096 га фізичній особі-підприємцю Вербицькій Т.А. строком на 3 роки за адресою: Одеська область,                                        м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 11-Ж для експлуатації існуючого магазину змішаної торгівлі та бару.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Миза С.В., Биченко С.Я.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про  поновлення договору оренди землі площею                                        0,0096 га фізичній особі-підприємцю Вербицькій Т.А. строком на 1 рік  за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 11-Ж для експлуатації існуючого магазину змішаної торгівлі та бару».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 1.3.2 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0049 га фізичній особі-підприємцю Зайцевій Т.П. строком на 10 років за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 18/22-Н під існуюче вбудовано-прибудоване приміщення магазину.

Виступили: Миза С.В., Биченко С.Я.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про  поновлення договору оренди землі площею                    0,0049 га фізичній особі-підприємцю Зайцевій Т.П. строком на 10 років за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 18/22-Н під існуюче вбудовано-прибудоване приміщення магазину».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

1.4. Про відмову:

 

Слухали: 1.4.1 Про відмову у наданні дозволу Максименко М.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,111 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                      сел. Олександрівка, провулок Набережний, 7 у зв’язку з невідповідністю генеральному плану міста Чорноморська Одеської області.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Биченко С.Я.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про  відмову у наданні дозволу Максименко М.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею                      0,111 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область,                      м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Набережний, 7 у зв’язку з невідповідністю генеральному плану міста Чорноморська Одеської області».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали:  1.4.2 Про відмову Головченку А.О. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для будівництва індивідуального гаражу на території  Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам  статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про  відмову Головченку А.О. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для будівництва індивідуального гаражу на території  Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам  статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

1.5. Про внесення змін до рішень Чорноморської міської ради Одеської області:

 

Слухали: 1.5.1 вдруге Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області    від 16.06.2017 року № 249/94-VII «Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди яких виставляється на торги окремими лотами у 2017-2018 роках з продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону», доповнивши його підпунктами 1.7, 1.8 наступного змісту:

«1.7 Земельна ділянка площею 0,9374 га (кадастровий номер 5110800000:03:002:0065) для розташування комплексу по зберіганню і перевантаженню контейнерів, генеральних і інших вантажів за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Малодолинське, в районі транспортного цеху ТОВ «ІСРЗ»;

1.8 Земельна ділянка площею  2,9516 га (кадастровий номер 5110800000:03:002:0063) для розташування комплексу по зберіганню і перевантаженню контейнерів, генеральних і інших вантажів за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, в районі транспортного цеху ТОВ «ІСРЗ».

Виступили: Кришмар Д.Ю., Миза С.В., Биченко С.Я., Сміренський І.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про  внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області    від 16.06.2017 року № 249/94-VII «Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди яких виставляється на торги окремими лотами у 2017-                2018 роках з продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону», доповнивши його підпунктами 1.7, 1.8 наступного змісту:

«1.7 Земельна ділянка площею 0,9374 га (кадастровий номер 5110800000:03:002:0065) для розташування комплексу по зберіганню і перевантаженню контейнерів, генеральних і інших вантажів за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Малодолинське, в районі транспортного цеху ТОВ «ІСРЗ»;

        1.8 Земельна ділянка площею  2,9516 га (кадастровий номер 5110800000:03:002:0063) для розташування комплексу по зберіганню і перевантаженню контейнерів, генеральних і інших вантажів за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, в районі транспортного цеху ТОВ «ІСРЗ».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Заступник голови постійної комісії                                         О.П. Лисиця

Секретар постійної комісії                                                          С.В. Миза

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань