КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою від 09.08.2018 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

EE091051-CEF9-4605-8FF5-5A666E231BF8

Номер рішення

Протокол № 44

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Благоустрій .

Перше оприлюднення

16.08.2018

15:30

Останні зміни

16.08.2018

15:32

Дата прийняття

09.08.2018

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Депутатська кімната                                                                 15-00

 

Присутні:

 

Червачов С.М., голова постійної комісії

Лисиця О.П., заступник голови комісії

Миза С.В., секретар комісії

Члени комісії:

Жорін П.Л., Кришмар Д.Ю., Пономарьов Є.О.

 

Відсутній:                             Гончаренко О.В.

 

У роботі  комісії взяли участь:

Боровська О.Р. –  секретар міської ради

Биченко С.Я. –  заступник міського голови

Гапоненко Д.М. – депутат міської ради

Зайцев В.В. – депутат міської ради

Маляренко О.С. –  начальник УКВ та ЗВ

Нарожний Г.О. – начальник  УЕРіТ

Охотніков В.В. – начальник юридичного відділу УДРП та ПЗ

Степаненко Н.В. –  заступник начальника УКВ та ЗВ

Ткач О.М. – головний спеціаліст УАМ

Мельошин С.А. – директор міського пляжу

ЗМІ

Мешканці міста Чорноморська (список осіб додається)

 

Результати голосування за початок роботи постійної комісії: за – 6 (одностайно).

 

Порядок денний:

1.Додатково Лист управління архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської  ради Одеської області від 08.08.2018 року № 013-54 щодо повторного розгляду заяв фізичних осіб про розміщення тимчасових споруд.

1.1.ФОП Скляренко О.В. – на розміщення стаціонарної тимчасової споруди (біля існуючого кафе) за адресою: м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Перемоги (згідно з наданою схемою);

1.2.ФОП Ксюк Ю.А. – на розміщення стаціонарної тимчасової споруди за адресою:                         м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 18-А (згідно з наданою схемою).

2.Про земельні правовідносини. 

3.Додатково Про виконання рекомендацій постійної комісії від 19.07.2018 року, протокол № 43, про законність використання земельної ділянки площею 0,25 га  кафе «Афаліна», за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 35 та щодо правових підстав використання кафе «Афаліна» прилеглої території для ведення підприємницької діяльності, а саме: території міського пляжу   (піщана зона) орієнтовною площею                              1000 кв.м.

     

Пропозиції до порядку денного:

         Виступив голова комісії Червачов С.М. з пропозицією включити додатково до порядку денного комісії наступні питання:

- про розгляд листа управління архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської  ради Одеської області від 08.08.2018 року № 013-54 щодо повторного розгляду заяв фізичних осіб про розміщення тимчасових споруд, а саме:

  • ФОП Скляренко О.В. – на розміщення стаціонарної тимчасової споруди (біля існуючого кафе) за адресою: м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Перемоги (згідно з наданою схемою);
  • ФОП Ксюк Ю.А. – на розміщення стаціонарної тимчасової споруди за адресою:                         м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 18-А (згідно з наданою схемою);

- про виконання рекомендацій постійної комісії від 19.07.2018 року, протокол № 43, про законність використання земельної ділянки площею 0,25 га  кафе «Афаліна», за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 35 та щодо правових підстав використання кафе «Афаліна» прилеглої території для ведення підприємницької діяльності, а саме: території міського пляжу   (піщана зона) орієнтовною площею                              1000 кв.м.

Результати голосування   щодо  прийняття  за основу  та в цілому порядку   денного  з   трьох   питань:  за – 4, проти – 0, утримались - 2.

 

До  початку  обговорення   питань   порядку  денного  із  заявою  виступив  секретар постійної  комісії  Миза С.В.

Слухали  Мизу С.В., який   повідомив,  що   вбачає  ознаки  потенційного конфлікту інтересів  у  своїй  участі   під  час  вирішення  (обговорення)   пункту 3.1.  питання  2  порядку   денного “Про  земельні правовідносини”, оскільки він є начальником комунального підприємства «Міське управління комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області.

        Миза С.В.  зазначив,  що   на   підставі  вищенаведеного,   керуючись  ст. 59-1    Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про запобігання корупції»,  він звертається до  членів  постійної комісії  з проханням приєднати дане повідомлення до протоколу засідання постійної комісії та прийняти рішення щодо його участі в голосуванні  під зовнішнім контролем з питання:

3.1 Про надання дозволу на передачу комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області земельної ділянки площею 0,0040 га із земельної ділянки площею 8,4937 га за адресою: Одеська обл., м. Чорноморськ, парк Приморський (біля екстрим-майданчику) для будівництва туалету загального користування на умовах договору про право користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцію).

Поставлено на голосування у процедурному порядку питання щодо можливості участі секретаря постійної комісії Мизи С.В. у прийнятті рішення з пункту 3.1 питання  2  порядку денного  під зовнішнім наглядом.

Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримався – 1 (Миза С.В.).

Рішення прийнято

 

До  початку  обговорення   питань   порядку  денного  із  заявою  виступив  член постійної  комісії  Кришмар Д.Ю.

Слухали  Кришмаря Д.Ю., який   повідомив,  що   вбачає  ознаки  потенційного конфлікту інтересів  у  своїй  участі   під  час  вирішення  (обговорення)   пункту 3.1.  питання  2    порядку   денного “Про  земельні правовідносини”, оскільки він є заступником начальника комунального підприємства «Міське управління комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області.

       Кришмар Д.Ю.  зазначив,  що   на   підставі  вищенаведеного,   керуючись  ст. 59-1    Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про запобігання корупції»,  він звертається до  членів  постійної комісії  з проханням приєднати дане повідомлення  до протоколу засідання постійної комісії та прийняти рішення щодо його участі в голосуванні  під зовнішнім контролем з питання:

3.1 Про надання дозволу на передачу комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області земельної ділянки площею 0,0040 га із земельної ділянки площею 8,4937 га за адресою: Одеська обл., м. Чорноморськ, парк Приморський (біля екстрим-майданчику) для будівництва туалету загального користування на умовах договору про право користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцію).

Поставлено на голосування у процедурному порядку питання щодо можливості участі члена постійної комісії Кришмаря Д.Ю. у прийнятті рішення з пункту 3.1  питання  2  порядку денного  під зовнішнім наглядом.

Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримався – 1 (Кришмар Д.Ю.).

Рішення прийнято

 

Слухали: 1.Додатково Лист управління архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської  ради Одеської області від 08.08.2018 року № 013-54 щодо повторного розгляду заяв фізичних осіб про розміщення тимчасових споруд.

Інформація Ткач О.М.

 

Слухали: 1.1.ФОП Скляренко О.В. – на розміщення стаціонарної тимчасової споруди (біля існуючого кафе) за адресою: м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Перемоги (згідно з наданою схемою).

Виступили  Червачов С.М., Юрченко М.С.

Вирішили: Рекомендувати управлінню архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської  ради Одеської області (Протопопов С.Є.) надати ФОП Скляренко О.В. дозвіл на розміщення стаціонарної тимчасової споруди (біля існуючого кафе) за адресою: м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Перемоги (згідно з наданою схемою).

Результати голосування : за –  6 (одностайно)

 

Слухали: 1.2.ФОП Ксюк Ю.А. – на розміщення стаціонарної тимчасової споруди за адресою:  м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 18-А (згідно з наданою схемою).

Виступили: Биченко С.Я., Миза С.В.

Вирішили: Рекомендувати управлінню архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської  ради Одеської області (Протопопов С.Є.) надати ФОП Ксюк Ю.А. дозвіл на розміщення стаціонарної тимчасової споруди за адресою:                              м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 18-А (згідно з наданою схемою).

Результати голосування : за –  6 (одностайно)

 

Слухали: 2.Про земельні правовідносини.

Інформація Маляренка О.С.   

2.1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічної документації:

 

Слухали: 2.1.1 Про надання громадській організації «ВОДНО-МОТОРНЕ СПОРТИВНО- ОЗДОРОВЧЕ ТОВАРИСТВО РИБАЛОК-ЛЮБИТЕЛІВ» дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 3,3448 га за                адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 25 під існуючим причалом «Бугово-№ 114».

Виступили: Биченко С.Я., Червачов С.М., Миза С.В., Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання громадській організації «ВОДНО-МОТОРНЕ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧЕ ТОВАРИСТВО РИБАЛОК-ЛЮБИТЕЛІВ» дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 3,3448 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 25 під існуючим причалом «Бугово-№ 114».

Результати голосування: за – 5; проти - 0; утримались - 1.

 

Слухали: 2.1.2 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ЄВРО-ІНВЕСТ ХОЛДІНГ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) площею                       0,005 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 13-Б під фактично існуючим торговельним павільйоном у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомого майна (перебуває в оренді у Денисьєвій Н.Є.).

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ЄВРО-ІНВЕСТ ХОЛДІНГ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) площею 0,005 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 13-Б під фактично існуючим торговельним павільйоном у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомого майна (перебуває в оренді у Денисьєвій Н.Є.)».

Результати голосування: за – 6 (одностайно)

 

Слухали: 2.1.3 Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1730 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське для розташування залізничних колій.

Виступив Биченко С.Я.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1730 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                        с. Малодолинське для розташування залізничних колій».

Результати голосування: за – 5; проти - 0; утримались - 1.

 

Слухали: 2.1.4 Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,3780 га за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,                               вул. Винокурова, 9 для розташування залізничних колій до виробничо-технологічної бази.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,3780 га за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                              с. Малодолинське, вул. Винокурова, 9 для розташування залізничних колій до виробничо-технологічної бази».

Результати голосування: за – 5; проти - 0; утримались - 1.

 

Слухали: 2.1.5 Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 1,8265 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське для розташування залізничних колій.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 1,8265 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                           с. Малодолинське для розташування залізничних колій».

Результати голосування: за – 5; проти - 0; утримались - 1.

Слухали: 2.1.6 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ І.Т.Т." дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 13,4075 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                         с. Малодолинське, район станції "Ксенієво" для розташування майданчика для складування і транспортування контейнерів.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ І.Т.Т." дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 13,4075 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, район станції "Ксенієво" для розташування майданчика для складування і транспортування контейнерів».

Результати голосування: за – 5; проти - 0; утримались - 1.

 

Слухали: 2.1.7 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) площею 0,2740 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 9-й мікрорайон для багатоповерхової житлової забудови.

Виступили: Биченко С.Я., Голубятніков М.І.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання товариству з обмеженою відповідальністю будівельній фірмі "МОНОЛІТ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) площею 0,2740 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                 9-й мікрорайон для багатоповерхової житлової забудови».

Результати голосування: за – 6 (одностайно)

 

Слухали: 2.1.8 Про надання Стеценко О.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0980 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Бурлача Балка, провулок Приморський, 15.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання Стеценко О.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0980 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Бурлача Балка, провулок Приморський, 15».

Результати голосування: за – 6 (одностайно)

 

Слухали: 2.1.9 Про надання спільному підприємству у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю "ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі                       (на місцевості) площею 0,2094 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                       вул. Сухолиманська, 69.

Виступив Жорін П.Л.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання спільному підприємству у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю "ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2094 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Сухолиманська, 69».

Результати голосування: за – 6 (одностайно)

 

Слухали: 2.1.10 вчетверте Про надання об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку "ІЛКМАРКСА 2-Б" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1907 га в постійне користування за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 2-Б для обслуговування багатоквартирного житлового будинку, будівель і споруд та під проїздами, проходами та площадками та скасування рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 08.07.2016 року                               № 133/12-VII "Про надання об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку "ІЛКМАРКСА 2-Б" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0782 га в постійне користування за адресою: Одеська область,                                  м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 2-Б".

Виступили: Кришмар Д.Ю., Голубятніков М.І., Миза С.В., Щербакова Є.Ю.,                     Червачов С.М., Биченко С.Я.

Вирішили: 1.Рекомендувати відкласти розгляд проекту рішення  «Про надання об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку "ІЛКМАРКСА 2-Б" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1907 га в постійне користування за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 2-Б для обслуговування багатоквартирного житлового будинку, будівель і споруд та під проїздами, проходами та площадками та скасування рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 08.07.2016 року № 133/12-VII "Про надання об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку "ІЛКМАРКСА 2-Б" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0782 га в постійне користування за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 2-Б» до більш детального вивчення у зв’язку з листом ТОВ «Парадайз 2018» від 09.08.2018 року № 117 (від 09.08.2018 року вх. № 1-016-1937 (додається).

2.Рекомендувати управлінню державної реєстрації прав та правового забезпечення (Скрипниченко Д.В.) вивчити дане питання та надати юридичне обґрунтування.

Результати голосування: за – 5; проти - 1; утримались - 0.

 

Слухали: 2.1.11 вдруге Про надання Ращенко В.О., Кухаренку Р.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                              вул. 1 Травня, 1-Ж.

Заявники Ращенко В.О., Кухаренко Р.О. відізвали свою заяву.

 

Слухали: 2.1.12 вдруге Про надання дозволу Кукош А.Г., Мереуці М.П. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0108 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область,                               м. Чорноморськ, вул. Торгова, 1-Б під існуючим магазином з подальшою передачею в оренду у зв’язку з переходом права власності на частину об’єкту нерухомого майна.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Миза С.В., Степанюк Д.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання дозволу Кукош А.Г., Мереуці М.П. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0108 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Торгова, 1-Б під існуючим магазином з подальшою передачею в оренду у зв’язку з переходом права власності на частину об’єкту нерухомого майна».

Результати голосування: за – 5; проти - 0; утримались - 1.

 

Слухали: 2.1.13 Про надання колективному підприємству перукарні "ФАНТАЗІЯ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0389 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 32-Б/1-Н для реконструкції перукарні та магазину з подальшою передачею в оренду строком на 3 роки.

Виступили: Жорін П.Л., Миза С.В., Пономарьов Є.О., Голубятніков М.І.

Вирішили: Рекомендувати відмовити колективному підприємству перукарні "ФАНТАЗІЯ" у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0389 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 32-Б/1-Н для реконструкції перукарні та магазину з подальшою передачею в оренду строком на 3 роки у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану міста.

Результати голосування: за – 6 (одностайно)

 

Слухали: 2.2. Про затвердження (погодження) проекту землеустрою та технічної документації:

Надійшла пропозиція проголосувати за пункти 2.2.1 – 2.2.11 разом окрім пункту 2.2.6, який розглянути окремо.

Результати голосування: за – 6 (одностайно)

 

Слухали: 2.2.1 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   площею 0,0700 га Бісовському В.В. в оренду для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Зелений, 11-А.

2.2.2 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0656 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 12 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у власність Єфремовій Н.І.

2.2.3 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                площею 0,0098 га у власність Заболотній О.І. за адресою: Одеська область,                             м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 6, будинок № 7 для індивідуального дачного будівництва.

2.2.4 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0821 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 12-А для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у власність Івановій Ю.М.

2.2.5 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                      площею 0,0036 га у власність Іголкіну О.М. за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 9, будинок № 3-Г для індивідуального дачного будівництва.

2.2.7 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                площею 0,0081 га у власність Подшивайло Т.І. за адресою: Одеська  область,                             м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 7, будинок № 4 для індивідуального дачного будівництва.

2.2.8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                 площею 0,0196 га Раєвій Л.М. у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 64-Б.

2.2.9 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                    площею 0,0453 га Сіпрашвілі С.В. у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Пушкіна, 30-А.

2.2.10 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                  площею 0,0016 га для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону для подальшої передачі в оренду для розміщення комерційного об’єкту нерухомості за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, проспект Миру, 15-Ч.

2.2.11 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки               площею 0,0029 га для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону для подальшої передачі в оренду для розміщення прибудови стоматологічного кабінету за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, проспект Миру, 9.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити наступні проекти рішень:

      2.2.1 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   площею 0,0700 га Бісовському В.В. в оренду для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Зелений, 11-А.

2.2.2 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0656 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 12 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у власність Єфремовій Н.І.

2.2.3 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                площею 0,0098 га у власність Заболотній О.І. за адресою: Одеська область,                             м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 6, будинок № 7 для індивідуального дачного будівництва.

2.2.4 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0821 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 12-А для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у власність Івановій Ю.М.

2.2.5 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                      площею 0,0036 га у власність Іголкіну О.М. за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 9, будинок № 3-Г для індивідуального дачного будівництва.

2.2.7 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                площею 0,0081 га у власність Подшивайло Т.І. за адресою: Одеська  область,                             м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 7, будинок № 4 для індивідуального дачного будівництва.

2.2.8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                 площею 0,0196 га Раєвій Л.М. у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 64-Б.

2.2.9 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                    площею 0,0453 га Сіпрашвілі С.В. у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Пушкіна, 30-А.

2.2.10 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                  площею 0,0016 га для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону для подальшої передачі в оренду для розміщення комерційного об’єкту нерухомості за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, проспект Миру, 15-Ч.

2.2.11 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки               площею 0,0029 га для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону для подальшої передачі в оренду для розміщення прибудови стоматологічного кабінету за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, проспект Миру, 9.

Результати голосування: за – 6 (одностайно)

 

Слухали: 2.2.6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,0235 га у власність Петровському В.С. за адресою: Одеська  область,     м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, будинок № 29 для індивідуального дачного будівництва.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,0235 га у власність Петровському В.С. за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, будинок № 29 для індивідуального дачного будівництва».

Результати голосування: за – 4; проти - 0; утримались - 2.

 

Під час обговорення  пункту 2.2.6 земельних питань надійшла пропозиція про включення до плану роботи постійної комісії на ІІ півріччя 2018 року питання щодо  каналізування 423 причалу (с. Бурлача Балка) та ГОО «Посейдон» на стадії відведення земельної ділянки у власність з запрошенням на засідання комісії Голубятнікова М.І., Бондаренка В.Г. та голів правління 423 причалу і ГОО «Просейдон».

Виступили: Миза С.В., Кришмар Д.Ю., Голубятніков М.І., Биченко С.Я., Боровська О.Р.

Результати голосування: за – 6 (одностайно)

 

2.3. Про правовідносини з орендарями, користувачами земельних ділянок:

 

Слухали: 2.3.1 Про надання дозволу на передачу комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області земельної ділянки площею 0,0040 га із земельної ділянки площею 8,4937 га за адресою: Одеська обл., м. Чорноморськ, парк Приморський (біля екстрим-майданчику) для будівництва туалету загального користування на умовах договору про право користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцію).

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання дозволу на передачу комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області земельної ділянки площею 0,0040 га із земельної ділянки площею 8,4937 га за адресою: Одеська обл., м. Чорноморськ, парк Приморський (біля екстрим-майданчику) для будівництва туалету загального користування на умовах договору про право користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцію)».

Результати голосування: за – 6 (одностайно)

 

Слухали: 2.3.2 Про надання дозволу на продаж фізичній особі-підприємцю Бурлаці Г.В. земельної  ділянки площею 0,0084 га для реконструкції будівлі нежитлового приміщення за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 14-М та проведення її експертної грошової оцінки.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання дозволу на продаж фізичній особі-підприємцю Бурлаці Г.В. земельної  ділянки площею 0,0084 га для реконструкції будівлі нежитлового приміщення за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 14-М та проведення її експертної грошової оцінки».

Результати голосування: за – 6 (одностайно)

 

Слухали: 2.3.3 Про передачу в оренду земельної ділянки площею 0,0050 га строком на                 10 років під існуючим магазином фізичній особі-підприємцю Марущак Т.В. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 31/4 та припинення договору оренди землі з Храпенко А.М.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про передачу в оренду земельної ділянки площею 0,0050 га строком на 10 років під існуючим магазином фізичній особі-підприємцю Марущак Т.В. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 31/4 та припинення договору оренди землі з Храпенко А.М.».

Результати голосування: за – 6 (одностайно)

 

Слухали: 2.3.4 вчетверте  Про поновлення договору оренди землі площею 0,0430 га                    Єрмакову Т.М. для реконструкції магазину під агентство весіль з готельними номерами за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 4-В строком на 1 рік.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Єрмаков Т.М., Охотніков Д.В., Миза С.В., Червачов С.М.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про поновлення договору оренди землі площею 0,0430 га  Єрмакову Т.М. для реконструкції магазину під агентство весіль з готельними номерами за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 4-В строком на                       1 рік».

Результати голосування: за – 4; проти - 0; утримались - 2.

 

Слухали: 2.4. Про відмову:

Надійшла пропозиція розглянути пункти 2.4.1 – 2.4.3 разом.

Результати голосування: за – 6 (одностайно)

 

Слухали: 2.4.1 Про відмову Кривошеєву Р.М. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,01 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території  Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю  наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.2 Про відмову Остапчуку В.В. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.3 Про відмову внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 16.06.2017 року № 249/94-VII «Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди яких виставляється на торги окремими лотами у 2017-2018 роках, та про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону».

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проекти рішень, а саме:

      2.4.1 Про відмову Кривошеєву Р.М. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,01 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території  Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю  наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.2 Про відмову Остапчуку В.В. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

2.4.3 Про відмову внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 16.06.2017 року № 249/94-VII «Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди яких виставляється на торги окремими лотами у 2017-2018 роках, та про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону».

Результати голосування: за – 6 (одностайно)

 

Слухали: 3.Додатково Про виконання рекомендацій постійної комісії                                            від 19.07.2018 року, протокол № 43, про законність використання земельної ділянки площею 0,25 га  кафе «Афаліна», за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 35 та щодо правових підстав використання кафе «Афаліна» прилеглої території для ведення підприємницької діяльності, а саме: території міського пляжу   (піщана зона) орієнтовною площею  1000 кв.м.

Інформація Червачова С.М.

Виступили: Миза С.В., Червачов С.М., Сидоров О.М., Степанюк Д.В.

 

Голова постійної комісії                                                     С.М. Червачов

Секретар постійної комісії                                                      С.В. Миза

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань