КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою від 29.08.2018 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

3D979D82-29D7-4D56-8EB1-05ED325EB726

Номер рішення

Протокол № 45

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Благоустрій .

Перше оприлюднення

05.09.2018

13:50

Останні зміни

05.09.2018

13:55

Дата прийняття

29.08.2018

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Депутатська кімната                                                                              15-00

Присутні:

Червачов С.М., голова постійної комісії

Лисиця О.П., заступник голови комісії

Миза С.В., секретар комісії

Члени комісії:

Жорін П.Л., Кришмар Д.Ю., Пономарьов Є.О.

Відсутній                                                                               Гончаренко О.В.

У роботі  комісії взяли участь:

Боровська О.Р. –  секретар міської ради

Биченко С.Я. –  заступник міського голови 

Чумель Н.І. – заступник міського голови

Яковенко О.М. – начальник фінансового управління

Охотніков В.В. –  начальник юрвідділу УДРПтаПЗ

Маляренко О.С. –  начальник УКВ та ЗВ

Степаненко Н.В. –  заступник начальника УКВ та ЗВ

Панас Б.Р. – редактор газети «Чорноморський маяк»

ІТ-3

Мешканці міста Чорноморська (список додається)

Результати голосування за початок роботи постійної комісії: за – 6 (одностайно).

Порядок денний:

1.Про  внесення   змін     та   доповнень   до рішення  Чорноморської міської   ради  Одеської   області     від  12.04.2016  року № 75-VII  «Про реформування друкованого засобу масової інформації газети «Чорноморський маяк» та редакції газети  «Чорноморський маяк», засновником якої є Чорноморська міська рада» (Проект рішення Чорноморської міської ради Одеської області).                      

2.Про земельні правовідносини.

Результати голосування   щодо  прийняття  за основу  та в цілому порядку   денного  з   двох   питань:  за – 6 (одностайно).

  • 1.Про  внесення   змін     та   доповнень   до рішення  Чорноморської міської   ради  Одеської   області     від  12.04.2016  року № 75-VII  «Про реформування друкованого засобу масової інформації газети «Чорноморський маяк» та редакції газети  «Чорноморський маяк», засновником якої є Чорноморська міська рада» (Проект рішення Чорноморської міської ради Одеської області).                      

Інформація Яковенко О.М.

Виступили: Чумель Н.І., Кришмар Д.Ю., Червачов С.М., Биченко С.Я., Охотніков В.В., Миза С.В., Панас Б.Р., Воронцов М.П.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про внесення   змін     та   доповнень   до рішення  Чорноморської міської   ради  Одеської   області     від  12.04.2016  року № 75-VII  «Про реформування друкованого засобу масової інформації газети «Чорноморський маяк» та редакції газети  «Чорноморський маяк», засновником якої є Чорноморська міська рада».

Результати голосування: за –  4, проти – 0, утримались – 2.

Слухали: 2.Про земельні правовідносини.

Інформація Маляренка О.С.

Слухали: Повторно 2.1 Про надання дозволу Кукош А.Г., Мереуці М.П. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0108 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Торгова, 1-Б під існуючим магазином з подальшою передачею в оренду у зв’язку з переходом права власності на частину об’єкту нерухомого майна.

Вирішили: Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області (Маляренко О.С.) виключити з переліку земельних питань, що виносяться на розгляд пленарного засідання сесії, питання  «Про надання дозволу Кукош А.Г., Мереуці М.П. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0108 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Торгова, 1-Б під існуючим магазином з подальшою передачею в оренду у зв’язку з переходом права власності на частину об’єкту нерухомого майна» у зв’язку з депутатським зверненням депутата Чорноморської міської ради Одеської області Філатової Г.В. від 29.08.2018 року № 823-ЗВ.

Результати голосування: за – 6 (одностайно)

Слухали: Повторно  2.2 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0196 га Раєвій Л.М. у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 64-Б.

Заявник Раєва Л.М. відкликала свою заяву.

Вирішили: Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області (Маляренко О.С.) виключити з переліку земельних питань, що виносяться на розгляд пленарного засідання сесії, питання  «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0196 га Раєвій Л.М. у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 64-Б» у зв’язку з заявою Раєвої Л.М.

Результати голосування: за – 6 (одностайно)

Слухали:  Повторно 2.3 Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1730 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське для розташування залізничних колій.

Повторно 2.4 Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,3780 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Винокурова, 9 для розташування залізничних колій до виробничо-технологічної бази.

Повторно 2.5 Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 1,8265 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське для розташування залізничних колій.

Повторно 2.6 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ І.Т.Т." дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 13,4075 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, район станції "Ксенієво" для розташування майданчика для складування і транспортування контейнерів.

Виступили: Миза С.В., Червачов С.М.

Вирішили: Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області (Маляренко О.С.) виключити з переліку земельних питань, що виносяться на розгляд пленарного засідання сесії, наступні питання: 

2.3 Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1730 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське для розташування залізничних колій;

2.4 Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,3780 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Винокурова, 9 для розташування залізничних колій до виробничо-технологічної бази;

2.5 Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 1,8265 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське для розташування залізничних колій;

2.6 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ І.Т.Т." дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 13,4075 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, район станції "Ксенієво" для розташування майданчика для складування і транспортування контейнерів

у зв’язку зі зверненням зборів мешканців села Малодолинське стосовно відновлення пішохідного переходу на станції Ксенієво.

Результати голосування: за – 6 (одностайно)

Слухали:  Повторно 2.7 Про надання Сміренському І.В., Шевченко Ю.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,0140 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 21-Д під будівлею існуючого інтернет-кафе.

Виступили: Пономарьов Є.О., Охотніков В.В., Степаненко Н.В., Маляренко О.С., Миза С.В., Кришмар Д.Ю., Червачов С.М., Биченко С.Я.

Вирішили: Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області (Маляренко О.С.) виключити з переліку земельних питань, що виносяться на розгляд пленарного засідання сесії, питання «Про надання Сміренському І.В., Шевченко Ю.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,0140 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 21-Д під будівлею існуючого інтернет-кафе».

Результати голосування: за –  4, проти – 0, утримались – 2.

 

Голова постійної комісії                                                            С.М. Червачов

Секретар постійної комісії                                                                С.В. Миза

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань