КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол виїзного засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою від 22.11.2018 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

E96C3B76-671F-4A39-B730-7DE1C8EFC517

Номер рішення

Протокол № 46

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Благоустрій .

Перше оприлюднення

27.11.2018

13:30

Останні зміни

27.11.2018

13:33

Дата прийняття

22.11.2018

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Малодолинська сільська адміністрація                                           9-30

 

Присутні:

 

Червачов С.М., голова постійної комісії

Лисиця О.П., заступник голови комісії

Миза С.В., секретар комісії

Члени комісії:

Гончаренко О.В., Жорін П.Л.,

 

Відсутні:                                Кришмар Д.Ю., Пономарьов Є.О.

 

У роботі  комісії взяли участь:

Биченко С.Я. –  заступник міського голови 

Маляренко О.С. –  начальник УКВ та ЗВ

Ленський  А.В. -  голова Малодолинської сільської адміністрації

 

      На підставі ст.13 п.10  Регламенту Чорноморської міської ради  сьомого скликання постійна комісія з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою у складі голови комісії Червачова С.М., заступника голови комісії Лисиці О.П., секретаря комісії Мизи С.В. та членів комісії Жоріна П.Л., Гончаренка О.В., заступник міського голови Биченко С.Я., начальник управління комунальної власності та земельних відносин Маляренко О.С. обстежили земельні ділянки площею 0,1730 га, 0,3780 га, 1,8265 га, розташовані за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Винокурова, 9 для розташування залізничних колій до виробничо-технологічної бази.

      Депутати Жорін П.Л. та Гончаренко О.В. звернулися до голови комісії Червачова С.М. з заявою, що через виробничі  проблеми не зможуть взяти участь у роботі комісії о 14.00 і запропонували продовжити роботу комісії та розглянути питання порядку денного.

      Постійна комісія продовжила свою роботу у приміщенні Малодолинської сільської адміністрації і обговорила питання продовження свого виїзного засідання та перенесення часу розгляду питань порядку денного з 14.00 на 09.30 год.

 

Результати голосування за початок роботи постійної комісії: за – 5 (одностайно).

 

Порядок денний:

1.Додатково  Про  бюджет  міста  Чорноморська   на  2019 рік  (Проект рішення Чорноморської міської ради Одеської області).

2.Щодо  каналізування причалу № 423 Північної коси Сухого лиману  (с.Бурлача Балка,    м.Чорноморськ, Одеська область) та  громадської організації об’єднання  «Посейдон» (с.Бурлача Балка,  м.Чорноморськ, вул. Чорноморська дорога, 2-А, Одеська область).

3.Про підсумки проведення пляжного сезону в 2018 році.                                                                            

4.Про   затвердження    Програми     розвитку у сфері житлово-комунального господарства в  межах   території Чорноморської  міської  ради Одеської області на  2019-2023 роки (Проект рішення Чорноморської міської ради Одеської області).

5.Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 08.06.2018 року № 344-VII "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Чорноморська (у тому числі:                                      сел. Олександрівка,  с. Малодолинське, с. Бурлача Балка) в межах Чорноморської міської ради Одеської області" (Проект рішення Чорноморської міської ради Одеської області).

  1. Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території Чорноморської міської ради Одеської області (Проект рішення Чорноморської міської ради Одеської області).

7.Лист управління архітектури та містобудування виконавчого комітету  Чорноморської міської ради Одеської області від 23.10.2018 року № 013-84 (вх. від 30.10.2018 року                        № 908) щодо розміщення стаціонарних тимчасових споруд на місцях, які не передбачені комплексною схемою розміщення ТС для здійснення підприємницької діяльності:

7.1. ФОП Стамотакі В.П. за адресою: м.Чорноморськ, вул.Торгова, 2-Б (район ринку «Ранковий»);

7.2. ФОП Романюка В.М. за адресою: м.Чорноморськ, с.Бурлача Балка, вул.Північна (район поромної переправи);

7.3.ФОП Бистрицької  Н.В. за адресою: м.Чорноморськ, вул.Олександрійська, 18 (район ринку «Вечірній»).

8.Колективні заяви мешканців міста, що проживають за адресою: м.Чорноморськ, проспект Миру, 15-Б, від 21.08.2018 року № 880 та від 09.11.2018 року № 912  щодо розміщення тимчасової пересувної споруди на прибудинковій території.

9.Заява гр.Шубодьорова І.Є. від 08.11.2018 року № 911 щодо житлового будинку за адресою: м.Чорноморськ, проспект Миру, 3, який є в аварійному стані.

10.Заява гр.Максименко М.А. від 14.11.2018 року № 914 про судову справу щодо земельної ділянки, яка розташована за адресою: м.Чорноморськ, сел.Олександрівка, провулок Набережний, 7.

11.Лист голови правління ПрАТ «ІСРЗ» від 30.08.2018 року № 79/18-063 (вх.№ 886                                  від 30.08.2018 року) щодо надання пояснення причин та правового обґрунтування, що стали підставою для повторного розгляду постійною комісією заяв ПрАТ «ІСРЗ» та прийняття рішення щодо зняття цих питань  з порядку денного 26-ої сесії міської ради.

12.Лист  директора ТОВ «КОМПАНІЯ І.Т.Т.»  від 31.08.2018 року № 887 щодо надання пояснення причин та правового обґрунтування, що стали підставою для повторного розгляду постійною комісією заяви ТОВ «КОМПАНІЯ І.Т.Т.»  та прийняття рішення щодо зняття цього питання з порядку денного 26-ої сесії міської ради.

13.Про земельні правовідносини.                                                         

 

   Виступив заступник міського голови Биченко С.Я. з пропозицією включити додатково до порядку денного постійної комісії питання:  «Про  бюджет  міста  Чорноморська   на  2019 рік». 

Результати голосування   щодо  включення до порядку денного додаткового питання:                   за – 5 (одностайно).

   

Результати голосування   щодо  прийняття  за основу  та в цілому порядку   денного  з   13  питань:  за – 5 (одностайно).

 

    До  початку  обговорення   питань   порядку  денного  із  заявою  виступив  секретар постійної  комісії  Миза С.В.

Слухали  Мизу С.В., який   повідомив,  що   вбачає  ознаки  потенційного конфлікту інтересів  у  своїй  участі   під  час  вирішення  (обговорення)   пунктів 2.12, 2.28, 2.31  питання  13  порядку   денного “Про  земельні правовідносини”, оскільки він є начальником комунального підприємства «Міське управління комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області.

        Миза С.В.  зазначив,  що   на   підставі  вищенаведеного,   керуючись  ст. 59-1    Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про запобігання корупції»,  він звертається до  членів  постійної комісії  з проханням приєднати дане повідомлення до протоколу засідання постійної комісії та прийняти рішення щодо його участі в голосуванні  під зовнішнім контролем з питань:

2.12 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,1745 га комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області за                       адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Толстого, 20 для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку;

2.28 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3818 га  в постійне користування комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна (у районі                    вул. Транспортної, 23) для розміщення виробничої бази;

2.31 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,9900 га комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області за                       адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна для обслуговування території громадського призначення загального користування.

Поставлено на голосування у процедурному порядку питання щодо можливості участі секретаря постійної комісії Мизи С.В. у прийнятті рішень з пунктів 2.12, 2.28, 2.31  питання  13  порядку денного  під зовнішнім наглядом.

Результати голосування: за – 4, проти – 0, утримався – 1 (Миза С.В.).

Рішення прийнято

 

До  початку  обговорення   питань   порядку  денного  із  заявою  виступив  член постійної  комісії  Гончаренко О.В.

Слухали  Гончаренка О.В., який   повідомив,  що   вбачає  ознаки  потенційного конфлікту інтересів  у  своїй  участі   під  час  вирішення  (обговорення)   пункту 2.19  питання  13    порядку   денного “Про  земельні правовідносини”.

       Гончаренко О.В.  зазначив,  що   на   підставі  вищенаведеного,   керуючись  ст. 59-1    Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про запобігання корупції»,  він звертається до  членів  постійної комісії  з проханням приєднати дане повідомлення  до протоколу засідання постійної комісії та прийняти рішення щодо його участі в голосуванні  під зовнішнім контролем з питання:

2.19 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком                     на 49 років виробничо-комерційній фірмі "КВАРЦ" земельної ділянки площею 2,0000 га, цільове призначення якої змінюється з "для розташування комплексу по зберіганню і перевантаженню контейнерів, генеральних і інших вантажів" на "для будівництва та ремонту об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури та дорожнього господарства", за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, в районі транспортного                              цеху ТОВ "ІСРЗ".

Поставлено на голосування у процедурному порядку питання щодо можливості участі члена постійної комісії Гончаренка О.В. у прийнятті рішення з пункту 2.19  питання  13  порядку денного  під зовнішнім наглядом.

Результати голосування: за – 4, проти – 0, утримався – 1 (Гончаренко О.В.).

Рішення прийнято

 

Слухали: 1. Додатково Про  бюджет  міста  Чорноморська   на  2019 рік  (Проект рішення Чорноморської міської ради Одеської області).

Інформація Биченка С.Я.

Виступили: Миза С.В., Лисиця О.П., Червачов С.М., Гончаренко О.В., Жорін П.Л.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про  бюджет  міста  Чорноморська   на  2019 рік».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 2.Щодо  каналізування причалу № 423 Північної коси Сухого лиману  (с.Бурлача Балка, м.Чорноморськ, Одеська область) та  громадської організації об’єднання  «Посейдон» (с.Бурлача Балка,  м.Чорноморськ, вул. Чорноморська дорога, 2-А, Одеська область).

Вирішили: Відкласти розгляд даного питання до наступного засідання постійної комісії.

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 3.Про підсумки проведення пляжного сезону в 2018 році.                                                                             

Інформація Мизи С.В.

Виступили:  Лисиця О.П., Червачов С.М.,  Жорін П.Л.

Вирішили: Інформацію начальника комунального підприємства «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області про підсумки проведення пляжного сезону в 2018 році взяти до відома.

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 4.Про    затвердження    Програми     розвитку у сфері житлово-комунального господарства в  межах   території Чорноморської  міської  ради Одеської області на  2019-2023 роки (Проект рішення Чорноморської міської ради Одеської області).

Інформація Мизи С.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про    затвердження    Програми     розвитку у сфері житлово-комунального господарства в  межах   території Чорноморської  міської  ради Одеської області на  2019-2023 роки».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

  • 5.Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 08.06.2018 року № 344-VII "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Чорноморська (у тому числі: сел. Олександрівка,  с. Малодолинське, с. Бурлача Балка) в межах Чорноморської міської ради Одеської області" (Проект рішення Чорноморської міської ради Одеської області).

 Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 08.06.2018 року № 344-VII "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Чорноморська (у тому числі: сел. Олександрівка,  с. Малодолинське, с. Бурлача Балка) в межах Чорноморської міської ради Одеської області».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

  • 6.Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території Чорноморської міської ради Одеської області (Проект рішення Чорноморської міської ради Одеської області).

Інформація Мизи С.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території Чорноморської міської ради Одеської області».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 7.Лист управління архітектури та містобудування виконавчого комітету  Чорноморської міської ради Одеської області від 23.10.2018 року № 013-84 (вх. від 30.10.2018 року № 908) щодо розміщення стаціонарних тимчасових споруд на місцях, які не передбачені комплексною схемою розміщення ТС для здійснення підприємницької діяльності:

7.1. ФОП Стамотакі В.П. за адресою: м.Чорноморськ, вул.Торгова, 2-Б (район ринку «Ранковий»);

7.2. ФОП Романюка В.М. за адресою: м.Чорноморськ, с.Бурлача Балка, вул.Північна (район поромної переправи);

7.3.ФОП Бистрицької  Н.В. за адресою: м.Чорноморськ, вул.Олександрійська, 18 (район ринку «Вечірній»).

 Інформація Биченка С.Я.

Виступили: Миза С.В., Лисиця О.П., Червачов С.М., Гончаренко О.В., Жорін П.Л.

Вирішили: Відкласти розгляд даного питання до наступного засідання постійної комісії.

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 8.Колективні заяви мешканців міста, що проживають за адресою: м.Чорноморськ, проспект Миру, 15-Б, від 21.08.2018 року № 880 та від 09.11.2018 року                  № 912  щодо розміщення тимчасової пересувної споруди на прибудинковій території.

Інформація Мизи С.В.

Виступив Биченко С.Я.

Вирішили: Рекомендувати управлінню архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області (Протопопов С.Є.) тимчасову пересувну споруду – літній майданчик – за адресою: м.Чорноморськ, проспект Миру, 15-Б виключити з комплексної схеми  розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 9.Заява гр.Шубодьорова І.Є. від 08.11.2018 року № 911 щодо житлового будинку за адресою: м.Чорноморськ, проспект Миру, 3, який є в аварійному стані.

Інформація Мизи С.В.

Виступили: Маляренко О.С., Биченко С.Я.

Вирішили: Рекомендувати комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області (Миза С.В.) надати відповідь заявникові по суті заяви та проінформувати постійну комісію.

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 10.Заява гр.Максименко М.А. від 14.11.2018 року № 914 про судову справу щодо земельної ділянки, яка розташована за адресою: м.Чорноморськ, сел.Олександрівка, провулок Набережний, 7.

Інформація Маляренка О.С.

Виступили:  Миза С.В., Червачов С.М.

Вирішили: Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області (Маляренко О.С.)  вивчити питання та надати відповідь заявникові.

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 11.Лист голови правління ПрАТ «ІСРЗ» від 30.08.2018 року № 79/18-063                        (вх.№ 886  від 30.08.2018 року) щодо надання пояснення причин та правового обґрунтування, що стали підставою для повторного розгляду постійною комісією заяв ПрАТ «ІСРЗ» та прийняття рішення щодо зняття цих питань  з порядку денного 26-ої сесії міської ради.

Інформація Биченка С.Я.

Виступили: Ленський А.В., Миза С.В.,  Червачов С.М.

Вирішили: Рекомендувати управлінню державної реєстрації прав та правового забезпечення (Скрипниченко Д.В.) надати  відповідь заявникові по суті заяви.

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 12.Лист  директора ТОВ «КОМПАНІЯ І.Т.Т.»  від 31.08.2018 року № 887 щодо надання пояснення причин та правового обґрунтування, що стали підставою для повторного розгляду постійною комісією заяви ТОВ «КОМПАНІЯ І.Т.Т.»  та прийняття рішення щодо зняття цього питання з порядку денного 26-ої сесії міської ради.

Інформація Биченка С.Я.

Виступили: Ленський А.В., Миза С.В.,  Червачов С.М.

Вирішили: Рекомендувати управлінню державної реєстрації прав та правового забезпечення (Скрипниченко Д.В.) надати  відповідь заявникові по суті заяви.

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.Про земельні правовідносини.                                                         

Інформація Маляренка О.С.   

 

13.1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічної документації:

 

Надійшла пропозиція розглянути питання з пункту 13.1.1 по пункт 13.1.4 разом.

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.1 вдруге Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1730 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                        с. Малодолинське для розташування залізничних колій.

13.1.2  вдруге Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,3780 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Винокурова, 9 для розташування залізничних колій до виробничо-технологічної бази.

13.1.3  вдруге Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 1,8265 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське для розташування залізничних колій.

13.1.4 вдруге Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ І.Т.Т." дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 13,4075 га за адресою: Одеська область,                                        м. Чорноморськ, с. Малодолинське, район станції "Ксенієво" для розташування майданчика для складування і транспортування контейнерів.

Вирішили: Відкласти розгляд даного питання до проведення загальних зборів мешканців с.Малодолинське.

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.5 Про надання Гущиній А.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,083 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Толстого, 1.

Виступили: Миза С.В., Биченко С.Я.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання Гущиній А.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,083 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Толстого, 1».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.6 Про надання Кукош А.Г., Крючкову В.А., Карасовському К.О. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,2400 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 9-й мікрорайон для будівництва виробничої бази (цеху) для будівництва виробничої бази (цеху) по виготовленню металопластикових рам для вікон і дверей.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання Кукош А.Г., Крючкову В.А., Карасовському К.О. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,2400 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 9-й мікрорайон для будівництва виробничої бази (цеху) для будівництва виробничої бази (цеху) по виготовленню металопластикових рам для вікон і дверей».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.7 Про надання Кушнєрьову В.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0594 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Маяковського, 6.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання Кушнєрьову В.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0594 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Маяковського, 6».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.8 Про надання Перепелиці А.Г. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0040 га у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,                            вул. Чорноморська дорога,  № 2, ряд 8, будинок № 13-Б.

Виступили: Миза С.В., Биченко С.Я.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання Перепелиці А.Г. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0040 га у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,    с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога,  № 2, ряд 8, будинок № 13-Б».

Результати голосування: за –  4, проти – 1, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.9 Про надання Пономарчуку Ф.Н. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1612 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Дмитра Горбунова, 88 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Вирішили: Відкласти розгляд питання про надання Пономарчуку Ф.Н. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1612 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Дмитра Горбунова, 88 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для більш детального вивчення.

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.10 Про надання Булці С.Є. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0054 га для розміщення магазину за адресою: Одеська область,                               м. Чорноморськ, вул. Данченка, 3-И з подальшою передачею в оренду у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомого майна.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання Булці С.Є. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0054 га для розміщення магазину за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Данченка, 3-И з подальшою передачею в оренду у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомого майна».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.11 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ІП ТЕРМІНАЛ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,2569 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                        с. Малодолинське, вул. Заводська, 80-Ж під фактично існуючими будівлями та спорудами.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ІП ТЕРМІНАЛ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,2569 га за адресою: Одеська область,                       м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Заводська, 80-Ж під фактично існуючими будівлями та спорудами».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.12 Про надання Кушнерову Ю.І. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) орієнтовною площею 0,049 га для подальшої передачі у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Маяковського, 6-А.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання Кушнерову Ю.І. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) орієнтовною площею 0,049 га для подальшої передачі у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                       сел. Олександрівка, вул. Маяковського, 6-А».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.13 Про надання Сутулову О.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0075 га у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,                            вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 8, ділянка № 17 за умови встановлення земельного сервітуту площею 0,0008 га на право проходу, проїзду через земельну ділянку.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання Сутулову О.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0075 га у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,           с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 8, ділянка № 17 за умови встановлення земельного сервітуту площею 0,0008 га на право проходу, проїзду через земельну ділянку».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.14 Про надання Годініній Л.О., Годініній Ю.А., Годініну А.М., Терешенку М.Д. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,0384 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Молодіжна, 7, кв. 4.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання Годініній Л.О., Годініній Ю.А., Годініну А.М., Терешенку М.Д. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,0384 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Молодіжна, 7, кв. 4».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.15 Про надання Громову А.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0104 га у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,                            вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 11, ділянка № 18-А.

Виступили: Миза С.В., Биченко С.Я.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ІП ТЕРМІНАЛ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,2569 га за адресою: Одеська область,                                м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Заводська, 80-Ж під фактично існуючими будівлями та спорудами».

Результати голосування: за –  4, проти – 1, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.16 Про надання житлово-будівельному кооперативу  "ШАНС" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3519 га в постійне користування за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 5 під багатоквартирним будинком, належними до нього будівлями, спорудами та прибудинковою територією.

Вирішили: Відкласти розгляд питання до виїзду на місце.

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.17 Про надання Кущ Т.О., Матіященко Ю.Ю. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки                     площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                             сел. Олександрівка, вул. Київська, 1.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання Кущ Т.О., Матіященко Ю.Ю. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,                         м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Київська, 1».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.18 Про надання Мазуряну А.Т. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0910 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Спортивна, 41/2.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання Мазуряну А.Т. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0910 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Спортивна, 41/2».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.19 Про надання державі в особі Державної судової адміністрації України дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,0380 га за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Праці, 10 для експлуатації існуючої будівлі Іллічівського міського суду Одеської області.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання державі в особі Державної судової адміністрації України дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,0380 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Праці, 10 для експлуатації існуючої будівлі Іллічівського міського суду Одеської області».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.20 Про надання Шмигіну В.М., Шмигіній Т.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0289 га у спільну сумісну власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область,                        м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, будинок № 7.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання Шмигіну В.М., Шмигіній Т.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0289 га у спільну сумісну власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, будинок № 7».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.21 Про надання Якушенкову А.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0322 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Центральна, 74.

Виступили: Миза С.В., Биченко С.Я., Червачов С.М.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання Якушенкову А.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0322 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Центральна, 74».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Надійшла пропозиція розглянути питання з пункту 13.1.22  по пункт 13.1.32  разом.

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.22 Про надання Аутукасу Л.В.  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0030 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 9.

13.1.23 Про надання Дуброву А.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0031 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 7.

13.1.24 Про надання Кім Н.Б. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0039 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 84.

13.1.25 Про надання Куманецькому Д.Ю. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0034 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 56.

13.1.26 Про надання Линнік Л.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0039 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 86.

13.1.27 Про надання Мандро Г.З. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0031 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 80.

13.1.28 Про надання Чемодакову Д.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0048 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 28.

13.1.29 Про надання Чернецькому А.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0043 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 50.

13.1.30 Про надання Булавці А.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0031 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 113.

13.1.31 Про надання Гавриленку В.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0029 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 66.

13.1.32 Про надання Мажниковій В.Ф. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0025 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 105.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проекти рішень, а саме:

13.1.22 Про надання Аутукасу Л.В.  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0030 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 9.

13.1.23 Про надання Дуброву А.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0031 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 7.

13.1.24 Про надання Кім Н.Б. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0039 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 84.

13.1.25 Про надання Куманецькому Д.Ю. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0034 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 56.

13.1.26 Про надання Линнік Л.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0039 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 86.

13.1.27 Про надання Мандро Г.З. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0031 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 80.

13.1.28 Про надання Чемодакову Д.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0048 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 28.

13.1.29 Про надання Чернецькому А.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0043 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 50.

13.1.30 Про надання Булавці А.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0031 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 113.

13.1.31 Про надання Гавриленку В.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0029 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 66.

13.1.32 Про надання Мажниковій В.Ф. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0025 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 105.

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.33 Про надання Бегуновій Г.Ю., Бегуновій Ю.Ю., Коваль І.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,1421 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,                            м. Чорноморськ,   с. Малодолинське,  вул. Вишнева, 38.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання Бегуновій Г.Ю., Бегуновій Ю.Ю., Коваль І.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,1421 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,   с. Малодолинське,  вул. Вишнева, 38».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.34 Про надання громадській організації об’єднанню "ПОСЄЙДОН" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) площею 1,0035 га, яка перебуває в оренді за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,                                 вул. Чорноморська   дорога, 2-А для розміщення причалу рибалок - аматорів.

Виступи Миза С.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання громадській організації об’єднанню "ПОСЄЙДОН" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) площею 1,0035 га, яка перебуває в оренді за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська   дорога, 2-А для розміщення причалу рибалок - аматорів».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.35 Про надання Мазур Н.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1530 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Миру, 104-А.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання Мазур Н.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1530 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Миру, 104-А».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.36 Про надання Трандафір О.М. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0700 га з подальшою передачею у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Зелений, 11-А.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання Трандафір О.М. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0700 га з подальшою передачею у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Зелений, 11-А».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.37 Про надання фізичній особі – підприємцю Бутенко В.Ф. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,0775 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 2-А/51-Н для експлуатації та обслуговування існуючого прибудованого приміщення двоповерхової будівлі магазину з підвальним поверхом.

Виступили: Биченко С.Я., Гончаренко О.В., Миза С.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання фізичній особі – підприємцю Бутенко В.Ф. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,0775 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 2-А/51-Н для експлуатації та обслуговування існуючого прибудованого приміщення двоповерхової будівлі магазину з підвальним поверхом».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.38 Про надання акціонерному товариству "ОДЕСАОБЛЕНЕРГО" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,2166 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                  с. Малодолинське,  вул. Космонавтів, 55.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання акціонерному товариству "ОДЕСАОБЛЕНЕРГО" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,2166 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,  вул. Космонавтів, 55».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.39 Про надання Барциховській Л.Л. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0315 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Толстого, 18.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання Барциховській Л.Л. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0315 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                 сел. Олександрівка,  вул. Толстого, 18».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.40 Про надання Битковій С.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,1319 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Залізнична, 37.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання Битковій С.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,1319 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Залізнична, 37».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.41 Про надання Вакар Н.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0644 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Центральна, 95.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання Вакар Н.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0644 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Центральна, 95».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.42 Про надання Матіяш М.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0331 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Молодіжна, 32.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання Бегуновій Г.Ю., Бегуновій Ю.Ю., Коваль І.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,1421 га Про надання Матіяш М.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0331 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Молодіжна, 32».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.43 Про надання казенному підприємству «МОРСЬКА ПОШУКОВО-РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 2,0010 га за адресою: Одеська область,                         м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Судноремонтна, 33 для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту.

Виступив Миза С.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання казенному підприємству «МОРСЬКА ПОШУКОВО-РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 2,0010 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Судноремонтна, 33 для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту» з урахуванням сервітуту.

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.44 Про надання публічному акціонерному товариству "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0032 га в оренду  за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, гаражний кооператив "Парус", будинок 9-В, гараж 41 для обслуговування нежитлового приміщення. 

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання публічному акціонерному товариству "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0032 га в оренду  за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, гаражний кооператив "Парус", будинок 9-В, гараж 41 для обслуговування нежитлового приміщення».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.1.45 Про надання Шишкіній А.В., Івженко Ж.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1066 га у спільну сумісну власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,                              вул. Перемоги, 14 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення  «Про надання Шишкіній А.В., Івженко Ж.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1066 га у спільну сумісну власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Перемоги, 14 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

13.2. Про затвердження (погодження) проекту землеустрою та технічної документації:

 

Надійшла пропозиція розглянути питання з пункту 13.2.1  по пункт 13.2.32  разом.

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.2.1 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 5 років Барабаш Т.В. земельної ділянки площею 0,0037 га за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 2/4-Н під  вбудовано-прибудованим нежитловим приміщенням.

13.2.2 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1155 га Бурлаці Л.Г. у власність для індивідуального садівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, садове товариство "Судноремонтник", 5 лінія, ділянка  № 41-А.

13.2.3 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0254 га у власність Гапоненко М.М. за адресою: Одеська  область,                              м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 10, будинок № 1/2 для індивідуального дачного будівництва.

13.2.4 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0046 га у власність Дімітрієвій Л.Ф. для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 3 будинок № 20-Б.

13.2.5 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення Другаленко О.В.,              Давтян В.В. земельної ділянки площею 0,0572 га у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Середня, 26.

 13.2.6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0026 га у власність Єригановій Л.Г. для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 2, будинок № 8.

13.2.7 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0122 га у спільну сумісну власність Ткачуку С.В., Ткачук О.І. для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ,                      с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 11, будинок № 8-А.

13.2.8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0066 га у власність Трубіцину А.А. для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 10, будинок № 3.

13.2.9 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування відділу культури Чорноморської міської ради Одеської області площею 0,1515 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 8/70-Н під нежитловим вбудовано-прибудованим приміщенням музею образотворчих мистецтв та дитячої бібліотеки з навісом з благоустроєм прилеглої території.

13.2.10 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,1956 га відділу культури Чорноморської міської ради Одеської області під будівлею бібліотеки та нежитловим вбудованим приміщенням з благоустроєм прилеглої території за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,              проспект Миру, 30-Г, 30-Г/1-Н.

13.2.11 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0408 га у власність Птіциній Н.Б. за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 2, будинок № 16 для індивідуального дачного будівництва.

13.2.12 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,1745 га комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області за                       адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Толстого, 20 для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

13.2.13 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0068 га у власність Скорій В.І. за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ,             с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 7, будинок № 2-В для індивідуального дачного будівництва.

13.2.14 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0800 га Тимощук Г.К. у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Миру, 28.

13.2.15 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,2500 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Спортивна, 5-Г, виключення її з переліку земельних ділянок, право оренди яких виставляється на торги окремими лотами у 2017-2018 роках, та залишення її в землях запасу Чорноморської міської ради Одеської області.

13.2.16 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність Бахарєву В.І., Бахарєвій Н.Г., Бахарєвій О.В. земельної ділянки площею 0,0701 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,                               вул. Робоча, 8/4.

13.2.17 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність Єпішевій Н.Л., Єпішеву Л.М. земельної ділянки площею 0,0049 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Виноградна, 61/2.

13.2.18 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок товариства з обмеженою відповідальністю "ІП ТЕРМІНАЛ" загальною площею 3,8554 га під фактично існуючу виробничу базу по намиву та переробці морського піску за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Заводська, 80-Ж, передачу в оренду строком на 49 років товариству з обмеженою відповідальністю "ІП ТЕРМІНАЛ" земельної ділянки площею 3,5210 га та передачу управлінню капітального будівництва Чорноморської міської ради Одеської області в постійне користування земельної ділянки площею 0,3344 га. Про надання управлінню капітального будівництва Чорноморської міської ради Одеської області дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3344 га, цільове призначення якої змінюється з "під фактично існуючу виробничу базу по намиву та переробці морського піску" на "для будівництва мостового переходу через Сухий лиман з підходами в с. Малодолинське на автомобільній дорозі "Одеса - Чорноморськ".

13.2.19 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком                     на 49 років виробничо-комерційній фірмі "КВАРЦ" земельної ділянки площею 2,0000 га, цільове призначення якої змінюється з "для розташування комплексу по зберіганню і перевантаженню контейнерів, генеральних і інших вантажів" на "для будівництва та ремонту об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури та дорожнього господарства", за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, в районі транспортного                              цеху ТОВ "ІСРЗ".

13.2.20 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,7402 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 2 в постійне користування об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку "НОМЕР СІМ".

13.2.21 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,0470 га Сурманідзе К.Л., цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 79/13.

13.2.22 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,1302 га Сурманідзе К.Л., цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 79/13.

13.2.23 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 5,4634 га управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області для облаштування парку відпочинку за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, с. Малодолинське, між                              вул. Миру та вул. Шмідта.

13.2.24 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком                 на 5 років фізичній особі-підприємцю Волошину Г.А. земельної ділянки площею 0,0010 га за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Данченка, 21-А під  існуючою будівлею по ремонту взуття.

13.2.25 Про затвердження Залюбовській Л.Ф. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)                        площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                   с. Малодолинське, вул. Зарічна, 2 для подальшої передачі у власність.

13.2.26 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність Чибісову Г.Г., Гончарук С.А., Гончаруку В.В., Гончаруку О.В. земельної ділянки площею 0,1044 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,                                   м. Чорноморськ,  с. Малодолинське, вул. Лібентальська, 39.

13.2.27 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0196 га Раєвій Л.М. у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 64-Б.

13.2.28 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3818 га  в постійне користування комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна (у районі                    вул. Транспортної, 23) для розміщення виробничої бази.

13.2.29 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,0714 га відділу культури Чорноморської міської ради Одеської області для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 103.

13.2.30 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0423 га Жаворонковій В.С. у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Сонячна, 17.

13.2.31 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,9900 га комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області за                       адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна для обслуговування території громадського призначення загального користування.

13.2.32 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1266 га Федоровій Є.М. у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Дмитра Горбунова, 126.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проекти рішень, а саме:

13.2.1 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком на                  5 років Барабаш Т.В. земельної ділянки площею 0,0037 га за  адресою: Одеська область,             м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 2/4-Н під  вбудовано-прибудованим нежитловим приміщенням.

13.2.2 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1155 га Бурлаці Л.Г. у власність для індивідуального садівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, садове товариство "Судноремонтник", 5 лінія, ділянка  № 41-А.

13.2.3 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0254 га у власність Гапоненко М.М. за адресою: Одеська  область,                              м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 10, будинок № 1/2 для індивідуального дачного будівництва.

13.2.4 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0046 га у власність Дімітрієвій Л.Ф. для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 3 будинок № 20-Б.

13.2.5 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення Другаленко О.В.,              Давтян В.В. земельної ділянки площею 0,0572 га у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Середня, 26.

 13.2.6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0026 га у власність Єригановій Л.Г. для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 2, будинок № 8.

13.2.7 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0122 га у спільну сумісну власність Ткачуку С.В., Ткачук О.І. для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ,                      с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 11, будинок № 8-А.

13.2.8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0066 га у власність Трубіцину А.А. для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 10, будинок № 3.

13.2.9 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування відділу культури Чорноморської міської ради Одеської області площею 0,1515 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 8/70-Н під нежитловим вбудовано-прибудованим приміщенням музею образотворчих мистецтв та дитячої бібліотеки з навісом з благоустроєм прилеглої території.

13.2.10 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,1956 га відділу культури Чорноморської міської ради Одеської області під будівлею бібліотеки та нежитловим вбудованим приміщенням з благоустроєм прилеглої території за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,              проспект Миру, 30-Г, 30-Г/1-Н.

13.2.11 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0408 га у власність Птіциній Н.Б. за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 2, будинок № 16 для індивідуального дачного будівництва.

13.2.12 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,1745 га комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області за                       адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Толстого, 20 для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

13.2.13 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0068 га у власність Скорій В.І. за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ,             с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 7, будинок № 2-В для індивідуального дачного будівництва.

13.2.14 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0800 га Тимощук Г.К. у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Миру, 28.

13.2.15 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,2500 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Спортивна, 5-Г, виключення її з переліку земельних ділянок, право оренди яких виставляється на торги окремими лотами у 2017-2018 роках, та залишення її в землях запасу Чорноморської міської ради Одеської області.

13.2.16 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність Бахарєву В.І., Бахарєвій Н.Г., Бахарєвій О.В. земельної ділянки площею 0,0701 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,                               вул. Робоча, 8/4.

13.2.17 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність Єпішевій Н.Л., Єпішеву Л.М. земельної ділянки площею 0,0049 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Виноградна, 61/2.

13.2.18 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок товариства з обмеженою відповідальністю "ІП ТЕРМІНАЛ" загальною площею 3,8554 га під фактично існуючу виробничу базу по намиву та переробці морського піску за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Заводська, 80-Ж, передачу в оренду строком на 49 років товариству з обмеженою відповідальністю "ІП ТЕРМІНАЛ" земельної ділянки площею 3,5210 га та передачу управлінню капітального будівництва Чорноморської міської ради Одеської області в постійне користування земельної ділянки площею 0,3344 га. Про надання управлінню капітального будівництва Чорноморської міської ради Одеської області дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3344 га, цільове призначення якої змінюється з "під фактично існуючу виробничу базу по намиву та переробці морського піску" на "для будівництва мостового переходу через Сухий лиман з підходами в с. Малодолинське на автомобільній дорозі "Одеса - Чорноморськ".

13.2.19 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком                     на 49 років виробничо-комерційній фірмі "КВАРЦ" земельної ділянки площею 2,0000 га, цільове призначення якої змінюється з "для розташування комплексу по зберіганню і перевантаженню контейнерів, генеральних і інших вантажів" на "для будівництва та ремонту об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури та дорожнього господарства", за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, в районі транспортного                              цеху ТОВ "ІСРЗ".

13.2.20 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,7402 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 2 в постійне користування об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку "НОМЕР СІМ".

13.2.21 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,0470 га Сурманідзе К.Л., цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 79/13.

13.2.22 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,1302 га Сурманідзе К.Л., цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 79/13.

13.2.23 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 5,4634 га управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області для облаштування парку відпочинку за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, с. Малодолинське, між вул. Миру та вул. Шмідта.

13.2.24 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком                 на 5 років фізичній особі-підприємцю Волошину Г.А. земельної ділянки площею 0,0010 га за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Данченка, 21-А під  існуючою будівлею по ремонту взуття.

13.2.25 Про затвердження Залюбовській Л.Ф. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)                        площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                   с. Малодолинське, вул. Зарічна, 2 для подальшої передачі у власність.

13.2.26 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність Чибісову Г.Г., Гончарук С.А., Гончаруку В.В., Гончаруку О.В. земельної ділянки площею 0,1044 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Малодолинське, вул. Лібентальська, 39.

13.2.27 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0196 га Раєвій Л.М. у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 64-Б.

13.2.28 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3818 га  в постійне користування комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна (у районі                    вул. Транспортної, 23) для розміщення виробничої бази.

13.2.29 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,0714 га відділу культури Чорноморської міської ради Одеської області для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 103.

13.2.30 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0423 га Жаворонковій В.С. у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Сонячна, 17.

13.2.31 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,9900 га комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області за                       адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна для обслуговування території громадського призначення загального користування.

13.2.32 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1266 га Федоровій Є.М. у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Дмитра Горбунова, 126.

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

13.3. Про правовідносини з орендарями, користувачами земельних ділянок:

 

Слухали: 13.3.1 Про поновлення Олешко В.М., Добрєвій М.В. договору оренди землі                      площею 0,0033 га під існуючою житловою прибудовою до квартири за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,     вул. Олександрійська, 3 строком на 5 років.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення Олешко В.М., Добрєвій М.В. договору оренди землі площею 0,0033 га під існуючою житловою прибудовою до квартири за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,     вул. Олександрійська, 3 строком на 5 років».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.3.2 Про передачу в оренду строком на 10 років земельної ділянки площею 0,2638 га Чикуру В.М. під будівлею складу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Залізнична, 3-С та припинення договору оренди землі з приватним акціонерним товариством "УКРТОРГСТРОЙМАТЕРІАЛИ".

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про передачу в оренду строком на 10 років земельної ділянки площею 0,2638 га Чикуру В.М. під будівлею складу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Залізнична, 3-С та припинення договору оренди землі з приватним акціонерним товариством "УКРТОРГСТРОЙМАТЕРІАЛИ».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.3.3 Про поновлення договору оренди землі площею 0,0500 га Алієвій Бахар Ханім Мірсохбет кизи для створення озелененої території загального користування за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 31 строком на 5 років.

Виступили: Миза С.В., Биченко С.Я., Червачов С.М.

Вирішили: Відкласти розгляд питання до виїзду на місце.

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.3.4 Про поновлення Кириленко Н.В. договору оренди землі строком на 5 років площею 0,0085 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 12-М під існуючою будівлею магазину.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення Кириленко Н.В. договору оренди землі строком на 5 років площею 0,0085 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 12-М під існуючою будівлею магазину».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.3.5 Про поновлення фізичній особі-підприємцю Корноуху М.Г. договору оренди землі строком на 5 років площею 0,0075 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 32-Б/3-Н під літній майданчик зі сходами до нежитлового вбудовано-прибудованого приміщення.

Виступив Миза С.В.

Вирішили: Відкласти розгляд питання до виїзду на місце.

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.3.6 Про поновлення фізичній особі-підприємцю Міндруль І.В. договору оренди землі строком на 10 років площею 0,0065 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 13-П/3 під існуючою будівлею перукарні.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення фізичній особі-підприємцю Міндруль І.В. договору оренди землі строком на 10 років площею 0,0065 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 13-П/3 під існуючою будівлею перукарні».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.3.7 Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "ПРЕМ’ЄР ПЕТРОЛЕУМ" договору оренди землі строком на 5 років площею 0,5140 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 6-Б для будівництва багатоповерхового житлового будинку.

Виступили: Биченко С.Я., Миза С.В.

Вирішили: Відкласти розгляд питання про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "ПРЕМ’ЄР ПЕТРОЛЕУМ" договору оренди землі строком на 5 років площею 0,5140 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 6-Б для будівництва багатоповерхового житлового будинку до більш детального вивчення .

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.3.8 Про поновлення Семеновій І.І., Семенову А.А. договору оренди землі строком на 15 років площею 0,0020 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 10, кв. 22 для реконструкції існуючого балкону під прибудову для розміщення інвалідних колясок з ганком і пандусом.

Виступили: Биченко С.Я., Миза С.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення Семеновій І.І., Семенову А.А. договору оренди землі строком на 5 років площею 0,0020 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 10, кв. 22 для реконструкції існуючого балкону під прибудову для розміщення інвалідних колясок з ганком і пандусом».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.3.9 Про поновлення фізичній особі-підприємцю Колесник В.Т. договору оренди землі  строком на 10 років площею 0,0080 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  сел. Олександрівка, вул. Київська, 17-А під існуючою будівлею магазину з реконструкцією та благоустроєм прилеглої території.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення фізичній особі-підприємцю Колесник В.Т. договору оренди землі  строком на 10 років площею 0,0080 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  сел. Олександрівка, вул. Київська, 17-А під існуючою будівлею магазину з реконструкцією та благоустроєм прилеглої території».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.3.10 Про укладання договору оренди землі в новій редакції між Чорноморською міською радою Одеської області та товариством з обмеженою відповідальністю "ЧОРНОМОР МОРЕПРОДУКТ" на земельну ділянку площею 0,6500 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Приморська, 5 у зв’язку зі зміною назви та адреси юридичної особи.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про укладання договору оренди землі в новій редакції між Чорноморською міською радою Одеської області та товариством з обмеженою відповідальністю "ЧОРНОМОР МОРЕПРОДУКТ" на земельну ділянку площею 0,6500 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Приморська, 5 у зв’язку зі зміною назви та адреси юридичної особи».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.3.11 Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "ЯТРАНЬ" договору оренди землі строком на 5 років площею 0,1826 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 35 для розміщення автостоянки гостьового автотранспорту та благоустрою прилеглої території.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "ЯТРАНЬ" договору оренди землі строком на 5 років площею 0,1826 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 35 для розміщення автостоянки гостьового автотранспорту та благоустрою прилеглої території».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.3.12 Про передачу в оренду строком на 5 років земельної ділянки площею 0,0054 га товариству з обмеженою відповідальністю "ЄВРО-ІНВЕСТ ХОЛДІНГ" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 13-Б під фактично існуючим торговельним павільйоном у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості та припинення договору оренди землі з Денисьєвою Н.Є.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про передачу в оренду строком на 5 років земельної ділянки площею 0,0054 га товариству з обмеженою відповідальністю "ЄВРО-ІНВЕСТ ХОЛДІНГ" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 13-Б під фактично існуючим торговельним павільйоном у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості та припинення договору оренди землі з Денисьєвою Н.Є.».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.3.13 Про продаж приватному акціонерному товариству "ІЛЛІЧІВСЬКЗОВНІШТРАНС" земельної ділянки площею 28,2400 га для розміщення виробничої бази за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Промислова, 7 за ціною 58 501 984,00 грн. з розстроченням платежу строком на 5  (п’ять) років, вартість 1 кв. м. – 207,16 (Двісті сім грн. 16 коп.).

Виступили: Миза С.В., Червачов С.М., Жорін П.Л., Биченко С.Я.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про продаж приватному акціонерному товариству "ІЛЛІЧІВСЬКЗОВНІШТРАНС" земельної ділянки площею 28,2400 га для розміщення виробничої бази за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Промислова, 7 за ціною 58 501 984,00 грн. з розстроченням платежу строком на 1  (один) рік, вартість 1 кв. м. – 207,16 (Двісті сім грн. 16 коп.)».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.3.14 Про передачу в оренду строком на 5 років земельної ділянки площею 0,0050 га Губарю В.Є. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 17-А під існуючим магазином та припинення договору оренди землі з приватним підприємством "МІЛЕНА" у зв’язку з переходом права власності на об’єкти нерухомості.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про передачу в оренду строком на 5 років земельної ділянки площею 0,0050 га Губарю В.Є. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 17-А під існуючим магазином та припинення договору оренди землі з приватним підприємством "МІЛЕНА" у зв’язку з переходом права власності на об’єкти нерухомості».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Надійшла пропозиція зняти пункт 13.3.15 «Про поновлення Ткачу В.В. договору оренди землі площею 0,0112 га під існуючим прибудованим приміщенням за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Данченка, 7/64-Н строком на 5 років» для більш детального вивчення.

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Голова постійної комісії Червачов С.М. покинув засідання з поважних причин. Продовжує засідання заступник голови комісії Лисиця О.П.

 

Слухали: 13.3.16 Про передачу в оренду земельної ділянки площею 5,1198 га товариству з обмеженою відповідальністю "УКРАЇНСЬКА ЧОРНОМОРСЬКА ІНДУСТРІЯ" для розміщення заводу по глибокій переробці сільськогосподарської продукції за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 44 та припинення договору оренди землі з компанією "ЕСТРОН КОРПОРЕЙШН ЛІМІТЕД" у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.

Виступив Миза С.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про передачу в оренду земельної ділянки площею 5,1198 га товариству з обмеженою відповідальністю "УКРАЇНСЬКА ЧОРНОМОРСЬКА ІНДУСТРІЯ" для розміщення заводу по глибокій переробці сільськогосподарської продукції за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 44 та припинення договору оренди землі з компанією "ЕСТРОН КОРПОРЕЙШН ЛІМІТЕД" у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості».

Результати голосування: за –  4, проти – 0, утримались – 0.

 

 

13.4. Про відмову:

Надійшла пропозиція розглянути питання з пункту 13.4.1  по пункт 13.4.17  разом.

Результати голосування: за –  4, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.4.1 Про відмову Білику О.Ю. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною               площею 0,1 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема: розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Чорноморської міської ради Одеської області. 

13.4.2 Про відмову у наданні колективному підприємству перукарні "ФАНТАЗІЯ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки             площею 0,0389 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 32-Б/1-Н для реконструкції перукарні та магазину з подальшою передачею в оренду строком              на 49 років у зв’язку з невідповідністю генеральному плану розташування існуючої будівлі перукарні та магазину.

13.4.3 Про відмову Білоусу В.М. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки на території  Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України,  генеральному плану  м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

13.4.4 Про відмову Гордієнко Л.Р. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку  з   невідповідністю  наданої  заяви  вимогам   статті  118 Земельного кодексу України, генеральному плану  м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статей 118, 121 Земельного кодексу України.

13.4.5 Про відмову Мінаєву М.М. у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0155 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                           вул. Олександрійська, 12-Б під існуючим магазином-баром з літнім майданчиком для подальшої передачі в оренду у зв’язку з невідповідністю нормам статті 120 Земельного кодексу України.

13.4.6 Про відмову Сауляку П.І. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статей 118, 121 Земельного кодексу України.

13.4.7 Про відмову Сліпченку С.М. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Чорноморської міської ради Одеської області. 

13.4.8 Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю "Фірма "СТРЕЛЕЦЬ" у задоволенні клопотання про припинення договору оренди землі на земельну ділянку площею 0,1799 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 2-М у зв’язку з переходом права власності для реконструкції магазину "Морячок", який укладений 09 вересня 2005 року, посвідчений приватним нотаріусом Чорноморського міського нотаріального округу Одеської області Котик Н.В. за № 5877 та зареєстрований у Одеській регіональній філії державного підприємства "Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах" 13 вересня 2005 року № 040550800141 у зв’язку  з   невідповідністю  наданої  заяви  вимогам  пункту 30 зазначеного договору оренди землі.

13.4.9 Про відмову Строгановій М.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статей 118, 121 Земельного кодексу України.

13.4.10 Про відмову Величко К.М. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки на території  Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України,  генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

13.4.11 Про відмову Чухліб Р.П. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0449 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                 с. Малодолинське, вул. Ювілейна, 6 у зв’язку з невідповідністю нормам статті 89 Земельного кодексу України.

13.4.12 Про відмову Шеремету М.С. у задоволенні клопотання про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0869 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Малодолинське, вул. Космонавтів, 53 та про передачу її у власність у зв’язку з невідповідністю нормам статті 89 Земельного кодексу України.

13.4.13 Про відмову Антіпі О.О. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території  Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану                             м. Чорноморська.

13.4.14 Про відмову у задоволенні клопотання Долінцю В.М. про надання дозволу             на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки              площею 0,1 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська.

13.4.15 Про відмову у задоволенні клопотання Тарасової Н.Р. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки                    площею 0,0010 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область,             м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Миру, біля будинку 1, у зв’язку з невідповідністю генеральному плану м. Чорноморська Одеської області.

13.4.16 Про відмову Паланському С.В. у задоволенні клопотання про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 30.08.2018 року № 358/11-VII  "Про надання Паланському С.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0294 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Виноградна, 30, кв. 1" у зв’язку з невідповідністю зазначених у клопотанні площі та адреси земельної ділянки раніше наданим матеріалам.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проекти наступних рішень:

13.4.1 Про відмову Білику О.Ю. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною               площею 0,1 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема: розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Чорноморської міської ради Одеської області. 

13.4.2 Про відмову у наданні колективному підприємству перукарні "ФАНТАЗІЯ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки             площею 0,0389 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 32-Б/1-Н для реконструкції перукарні та магазину з подальшою передачею в оренду строком              на 49 років у зв’язку з невідповідністю генеральному плану розташування існуючої будівлі перукарні та магазину.

13.4.3 Про відмову Білоусу В.М. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки на території  Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України,  генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

13.4.4 Про відмову Гордієнко Л.Р. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку  з   невідповідністю  наданої  заяви  вимогам   статті  118 Земельного кодексу України, генеральному плану              м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статей 118, 121 Земельного кодексу України.

13.4.5 Про відмову Мінаєву М.М. у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0155 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                           вул. Олександрійська, 12-Б під існуючим магазином-баром з літнім майданчиком для подальшої передачі в оренду у зв’язку з невідповідністю нормам статті 120 Земельного кодексу України.

13.4.6 Про відмову Сауляку П.І. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статей 118, 121 Земельного кодексу України.

13.4.7 Про відмову Сліпченку С.М. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Чорноморської міської ради Одеської області. 

13.4.8 Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю "Фірма "СТРЕЛЕЦЬ" у задоволенні клопотання про припинення договору оренди землі на земельну ділянку площею 0,1799 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 2-М у зв’язку з переходом права власності для реконструкції магазину "Морячок", який укладений 09 вересня 2005 року, посвідчений приватним нотаріусом Чорноморського міського нотаріального округу Одеської області Котик Н.В. за № 5877 та зареєстрований у Одеській регіональній філії державного підприємства "Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах" 13 вересня 2005 року № 040550800141 у зв’язку  з   невідповідністю  наданої  заяви  вимогам  пункту 30 зазначеного договору оренди землі.

13.4.9 Про відмову Строгановій М.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статей 118, 121 Земельного кодексу України.

13.4.10 Про відмову Величко К.М. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки на території  Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України,  генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

13.4.11 Про відмову Чухліб Р.П. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0449 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                 с. Малодолинське, вул. Ювілейна, 6 у зв’язку з невідповідністю нормам статті 89 Земельного кодексу України.

13.4.12 Про відмову Шеремету М.С. у задоволенні клопотання про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0869 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Малодолинське, вул. Космонавтів, 53 та про передачу її у власність у зв’язку з невідповідністю нормам статті 89 Земельного кодексу України.

13.4.13 Про відмову Антіпі О.О. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території  Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану                             м. Чорноморська.

13.4.14 Про відмову у задоволенні клопотання Долінцю В.М. про надання дозволу             на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки              площею 0,1 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська.

13.4.15 Про відмову у задоволенні клопотання Тарасової Н.Р. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки                    площею 0,0010 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область,             м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Миру, біля будинку 1, у зв’язку з невідповідністю генеральному плану м. Чорноморська Одеської області.

13.4.16 Про відмову Паланському С.В. у задоволенні клопотання про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 30.08.2018 року № 358/11-VII  "Про надання Паланському С.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0294 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Виноградна, 30, кв. 1" у зв’язку з невідповідністю зазначених у клопотанні площі та адреси земельної ділянки раніше наданим матеріалам.

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Голова постійної комісії Червачов С.М. долучився до робот комісії.

 

Слухали: 13.4.17 вдруге Про відмову у наданні Сміренському І.В., Шевченко Ю.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки                         площею 0,0140 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 21-Д під будівлею існуючого інтернет-кафе у зв’язку з невідповідністю нормам статті 134 Земельного кодексу України, а саме: обов’язковість продажу права на земельну ділянку на конкурсних засадах (земельних торгах).

Виступили: Биченко С.Я., Жорін П.Л., Миза С.В., Червачов С.М.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову у наданні Сміренському І.В., Шевченко Ю.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,0140 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 21-Д під будівлею існуючого інтернет-кафе у зв’язку з невідповідністю нормам статті 134 Земельного кодексу України, а саме: обов’язковість продажу права на земельну ділянку на конкурсних засадах (земельних торгах)».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.4.18 вдруге Про відмову у наданні дозволу Кукош А.Г., Мереуці М.П. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0108 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область,                     м. Чорноморськ, вул. Торгова, 1-Б під існуючим магазином для подальшої передачі в оренду у зв’язку з порушенням орендарем вимог пункту 5.4 договору оренди землі.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову у наданні дозволу Кукош А.Г., Мереуці М.П. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0108 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Торгова, 1-Б під існуючим магазином для подальшої передачі в оренду у зв’язку з порушенням орендарем вимог пункту 5.4 договору оренди землі».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

13.5. Про внесення змін до рішень Чорноморської міської ради Одеської області:

 

Слухали: 13.5.1 Про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 30.08.2018 року № 358/7-VII  "Про надання малому приватному підприємству "ГАВАНЬ", Гаврик І.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки площею 0,0362 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, вул. Парусна та проведення її експертної грошової оцінки" стосовно уточнення цільового призначення.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 30.08.2018 року № 358/7-VII  "Про надання малому приватному підприємству "ГАВАНЬ", Гаврик І.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки площею 0,0362 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, вул. Парусна та проведення її експертної грошової оцінки" стосовно уточнення цільового призначення».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.5.2 Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 08.06.2018 року № 344-VII "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Чорноморська (у тому числі:                                     сел. Олександрівка, с. Малодолинське, с. Бурлача Балка) в межах Чорноморської міської ради Одеської області", а саме: рішення Чорноморської міської ради Одеської області                        від 16.12.2011 року № 129-VI "Про затвердження нормативної грошової оцінки земель населених пунктів на території Чорноморської міської ради" вважати таким, що втрачає чинність з 01.01.2019 року.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 08.06.2018 року № 344-VII "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Чорноморська (у тому числі:  сел. Олександрівка, с. Малодолинське, с. Бурлача Балка) в межах Чорноморської міської ради Одеської області", а саме: рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 16.12.2011 року № 129-VI "Про затвердження нормативної грошової оцінки земель населених пунктів на території Чорноморської міської ради" вважати таким, що втрачає чинність з 01.01.2019 року».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Слухали: 13.5.3 Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 30.08.2018 року № 358/60-VII "Про передачу в оренду земельної ділянки                           площею 0,0105 га Драмачову С.В. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                           вул. Паркова, 14-К та розірвання договору оренди землі з Гапоновою Н.В." стосовно виправлення технічної помилки у номері запису про інше речове право та в реєстраційному номері об’єкту нерухомого майна.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 30.08.2018 року № 358/60-VII "Про передачу в оренду земельної ділянки  площею 0,0105 га Драмачову С.В. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                           вул. Паркова, 14-К та розірвання договору оренди землі з Гапоновою Н.В." стосовно виправлення технічної помилки у номері запису про інше речове право та в реєстраційному номері об’єкту нерухомого майна».

Результати голосування: за –  5, проти – 0, утримались – 0.

 

Голова постійної комісії                                                            С.М. Червачов

Заступник голови постійної комісії                                              О.П. Лисиця

Секретар постійної комісії                                                                С.В. Миза

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань