КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою від 10.01.2019 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

6CA34F5D-E39C-425F-8F58-B65DD510E825

Номер рішення

Протокол № 48

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Благоустрій .

Перше оприлюднення

14.01.2019

15:24

Останні зміни

14.01.2019

15:30

Дата прийняття

10.01.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Депутатська кімната                                                                   15-00

 

Присутні:

 

Кришмар Д.Ю., голова постійної комісії,

Лисиця О.П., заступник голови постійної комісії

Гуляєв Д.В., секретар постійної комісії

Члени комісії:

Гончаренко О.В., Дудніков М.Ю., Мартинов Г.О., Опря М.В.

 

 

До роботи в комісії запрошені:

Биченко С.Я. –  заступник міського голови

Крючкова Н.Я. – депутат Чорноморської міської ради

Філатова Г.В. – депутат Чорноморської міської ради   

Охотніков В.В. – начальник юридичного відділу УДРП та ПЗ

Маляренко О.С. –  начальник УКВ та ЗВ

Степаненко Н.В. –  заступник начальника УКВ та ЗВ

Цинько В.В. – головний спеціаліст УКВ та ЗВ

Ровкова Л.В. – головний спеціаліст організаційного відділу

Баличев Ф.П. – голова Олександрівської селищної адміністрації

Липач О.О. – начальник відділу ДАБК

СМІ

Результати голосування за початок роботи постійної комісії: за - 7 (одностайно).

 

Порядок денний:

 

1.Про виконання рекомендації постійної комісії від 03.01.2019 року протокол № 47 щодо законності будівництва, яке ведеться на земельній ділянці площею 0,0256 га (кадастровий номер 5110800000:02:011:0032) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 3/П-3.

2.Про виконання рекомендації постійної комісії від 03.01.2019 року протокол № 47 про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0600 га Пащенко О.П. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Набережна, 2-Д та звернення депутата Чорноморської міської ради сьомого скликання Гуляєва Д.В. від 08.01.32019 року № 933-ЗВ, № 934-ЗВ щодо надання роз’яснень з цього питання.

3.Про земельні правовідносини.

 

Результати голосування   щодо  прийняття   в цілому порядку   денного  з   3  питань:     за – 7 (одностайно).

 

    До  початку  обговорення   питань   порядку  денного  із  заявою  виступив  член постійної  комісії  Кришмар Д.Ю.

Слухали  Кришмаря  Д.Ю., який   повідомив,  що   вбачає  ознаки  потенційного конфлікту інтересів  у  своїй  участі   під  час  вирішення  (обговорення)   пунктів 3.2.12,  3.2.26, 3.2.29  переліку земельних правовідносин, оскільки він є заступником начальника КП «МУЖКГ».

    Кришмар Д.Ю.  зазначив,  що   на   підставі  вищенаведеного,   керуючись  ст. 59-1    Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про запобігання корупції»,  він звертається до  членів  постійної комісії  з проханням приєднати дане повідомлення до протоколу засідання постійної комісії та прийняти рішення щодо його участі в голосуванні  під зовнішнім контролем з питань:

2.12 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,1745 га комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області за                       адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Толстого, 20 для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

2.26 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3818 га  в постійне користування комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна (у районі                    вул. Транспортної, 23) для розміщення виробничої бази.

2.29 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,9900 га комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області за                       адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна для обслуговування території громадського призначення загального користування.

Взято до відома

 

До  початку  обговорення   питань   порядку  денного  із  заявою  виступив  член постійної  комісії  Гончаренко О.В.

Слухали  Гончаренка О.В., який   повідомив,  що   вбачає  ознаки  потенційного конфлікту інтересів  у  своїй  участі   під  час  вирішення  (обговорення)   пункту 3.2.19 переліку земельних питань, оскільки він є співзасновником підприємства.

    Гончаренко О.В.  зазначив,  що   на   підставі  вищенаведеного,   керуючись  ст. 59-1    Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про запобігання корупції»,  він звертається до  членів  постійної комісії  з проханням приєднати дане повідомлення до протоколу засідання постійної комісії та прийняти рішення щодо його участі в голосуванні  під зовнішнім контролем з питання:

2.19 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком                     на 49 років виробничо-комерційній фірмі "КВАРЦ" земельної ділянки площею 2,0000 га, цільове призначення якої змінюється з "для розташування комплексу по зберіганню і перевантаженню контейнерів, генеральних і інших вантажів" на "для будівництва та ремонту об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури та дорожнього господарства", за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, в районі транспортного                              цеху ТОВ "ІСРЗ".

Взято до відома

 

Слухали: 1. Про виконання рекомендації постійної комісії від 03.01.2019 року протокол № 47 щодо законності будівництва, яке ведеться на земельній ділянці площею 0,0256 га (кадастровий номер 5110800000:02:011:0032) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 3/П-3.

Інформація Липач  О.О.

Виступив Мартинов Г.О.

Вирішили: Інформацію начальника відділу ДАБК Липач О.О. щодо законності будівництва, яке ведеться на земельній ділянці площею 0,0256 га (кадастровий номер 5110800000:02:011:0032) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 3/П-3, взяти до відома.

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 2. Про виконання рекомендації постійної комісії від 03.01.2019 року протокол № 47 про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0600 га Пащенко О.П. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Набережна, 2-Д та звернення депутата Чорноморської міської ради сьомого скликання Гуляєва Д.В. від 08.01.32019 року № 933-ЗВ, № 934-ЗВ щодо надання роз’яснень з цього питання.

Інформація Баличева Ф.П.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Охотніков В.В., Биченко С.Я., Дудніков М.Ю., Гуляєв Д.В.

Мартинов Г.О., який запропонував за відсутності документів на право власності у заявників надавати схему прив’язки.

Вирішили: 1. Відкласти розгляд даного питання до наступного засідання постійної комісії з запрошенням на нього голови Олександрівської селищної адміністрації Баличева Ф.П., заявниці Пащенко О.П.

2. Рекомендувати начальнику організаційного відділу (Кушніренко Н.В.) на наступне засідання постійної комісії з цього питання надати пакет документів, на підставі яких було прийнято рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 07.04.2017 року                      № 230/68-Ⅶ.

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 3.Про земельні правовідносини.                                                         

3.1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічної документації:

 

Слухали: 3.1.1 Про надання Гущиній А.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,083 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Толстого, 1.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання Гущиній А.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,083 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Толстого, 1».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.1.2 Про надання Кукош А.Г., Крючкову В.А., Карасовському К.О. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,2400 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 9-й мікрорайон для будівництва виробничої бази (цеху) для будівництва виробничої бази (цеху) по виготовленню металопластикових рам для вікон і дверей.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили  Дудніков М.Ю., Мартинов Г.О., Лисиця О.П.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання Кукош А.Г., Крючкову В.А., Карасовському К.О. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,2400 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 9-й мікрорайон для будівництва виробничої бази (цеху) для будівництва виробничої бази (цеху) по виготовленню металопластикових рам для вікон і дверей».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.1.3 Про надання Кушнєрьову В.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0594 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Маяковського, 6.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання Кушнєрьову В.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0594 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Маяковського, 6».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.1.4 Про надання Перепелиці А.Г. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0040 га у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,                            вул. Чорноморська дорога,  № 2, ряд 8, будинок № 13-Б.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Мартинов Г.О., Охотніков В.В., Биченко С.Я.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову у наданні Перепелиці А.Г. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0040 га у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога,  № 2, ряд 8, будинок № 13-Б» до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів"  інвентаризації для визначення земель під будівлями, дорогами та земель загального користування.

Результати голосування: за – 6, проти – 0, утримався – 1.

 

Слухали: 3.1.5 Про надання Булці С.Є. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0054 га для розміщення магазину за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Данченка, 3-И з подальшою передачею в оренду у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомого майна.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Мартинов Г.О., Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання Булці С.Є. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0054 га для розміщення магазину за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Данченка, 3-И з подальшою передачею в оренду у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомого майна».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.1.6 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ІП ТЕРМІНАЛ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,2569 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,                       вул. Заводська, 80-Ж під фактично існуючими будівлями та спорудами.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ІП ТЕРМІНАЛ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,2569 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Заводська, 80-Ж під фактично існуючими будівлями та спорудами».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.1.7 Про надання Кушнерову Ю.І. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) орієнтовною площею 0,049 га для подальшої передачі у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Маяковського, 6-А.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання Кушнерову Ю.І. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) орієнтовною площею 0,049 га для подальшої передачі у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Маяковського, 6-А».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.1.8 Про надання Сутулову О.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0075 га у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,                            вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 8, ділянка № 17 за умови встановлення земельного сервітуту площею 0,0008 га на право проходу, проїзду через земельну ділянку.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову у наданні Сутулову О.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0075 га у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 8, ділянка № 17 за умови встановлення земельного сервітуту площею 0,0008 га на право проходу, проїзду через земельну ділянку» до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів"  інвентаризації для визначення земель під будівлями, дорогами та земель загального користування.

Результати голосування: за – 6, проти – 0, утримався – 1.

 

Слухали: 3.1.9 Про надання Годініній Л.О., Годініній Ю.А., Годініну А.М., Терешенку М.Д. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,0384 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Молодіжна, 7, кв. 4.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання Годініній Л.О., Годініній Ю.А., Годініну А.М., Терешенку М.Д. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,0384 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Молодіжна, 7, кв. 4».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.1.10 Про надання Громову А.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0104 га у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,                            вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 11, ділянка № 18-А.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову у наданні Громову А.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0104 га у власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 11, ділянка № 18-А» до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів"  інвентаризації для визначення земель під будівлями, дорогами та земель загального користування.

Результати голосування: за – 6, проти – 0, утримався – 1.

 

 

Слухали: 3.1.11 Про надання Кущ Т.О., Матіященко Ю.Ю. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки                     площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                             сел. Олександрівка, вул. Київська, 1.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання Кущ Т.О., Матіященко Ю.Ю. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  сел. Олександрівка, вул. Київська, 1».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.1.12 Про надання Мазуряну А.Т. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0910 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Спортивна, 41/2.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання Мазуряну А.Т. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0910 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Спортивна, 41/2».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.1.13 Про надання державі в особі Державної судової адміністрації України дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,0380 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Праці, 10 для експлуатації існуючої будівлі Іллічівського міського суду Одеської області.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання державі в особі Державної судової адміністрації України дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,0380 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Праці, 10 для експлуатації існуючої будівлі Іллічівського міського суду Одеської області».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.1.14 Про надання Шмигіну В.М., Шмигіній Т.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0289 га у спільну сумісну власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область,                        м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, будинок № 7.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Мартинов Г.О., Охотніков В.В., Кришмар Д.Ю., Биченко С.Я., Дудніков Д.Ю.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову у наданні Шмигіну В.М., Шмигіній Т.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0289 га у спільну сумісну власність для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 13, будинок № 7» до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів"  інвентаризації для визначення земель під будівлями, дорогами та земель загального користування.

Результати голосування: за – 6, проти – 0, утримався – 1.

Слухали: 3.1.15 Про надання Якушенкову А.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0322 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Центральна, 74.

Вирішили: Відкласти розгляд даного питання до виїзду на місце.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Надійшла пропозиція розглянути пункти 3.1.16-3.1.26 разом.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.1.16 Про надання Аутукасу Л.В.  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0030 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 9.

3.1.17 Про надання Дуброву А.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0031 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 7.

3.1.18 Про надання Кім Н.Б. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0039 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 84.

3.1.19 Про надання Куманецькому Д.Ю. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0034 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 56.

3.1.20 Про надання Линнік Л.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0039 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 86.

3.1.21 Про надання Мандро Г.З. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0031 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 80.

3.1.22 Про надання Чемодакову Д.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0048 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 28.

3.1.23 Про надання Чернецькому А.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0043 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 50.

3.1.24 Про надання Булавці А.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0031 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 113.

3.1.25 Про надання Гавриленку В.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0029 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 66.

3.1.26 Про надання Мажниковій В.Ф. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0025 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 105.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Охотніков В.В., Мартинов Г.О., Лисиця О.П.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проекти рішень, а саме:

     3.1.16 Про надання Аутукасу Л.В.  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0030 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 9.

3.1.17 Про надання Дуброву А.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0031 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 7.

3.1.18 Про надання Кім Н.Б. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0039 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 84.

3.1.19 Про надання Куманецькому Д.Ю. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0034 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 56.

3.1.20 Про надання Линнік Л.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0039 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 86.

3.1.21 Про надання Мандро Г.З. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0031 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 80.

3.1.22 Про надання Чемодакову Д.О. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0048 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 28.

3.1.23 Про надання Чернецькому А.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0043 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 50.

3.1.24 Про надання Булавці А.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0031 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 113.

3.1.25 Про надання Гавриленку В.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0029 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 66.

3.1.26 Про надання Мажниковій В.Ф. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0025 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 105.

Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримались – 2 .

 

Слухали: 3.1.27 Про надання Бегуновій Г.Ю., Бегуновій Ю.Ю., Коваль І.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,1421 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,  вул. Вишнева, 38.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання Бегуновій Г.Ю., Бегуновій Ю.Ю., Коваль І.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,1421 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,  вул. Вишнева, 38».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.1.28 Про надання громадській організації об’єднанню "ПОСЄЙДОН" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) площею 1,0035 га, яка перебуває в оренді за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська                дорога, 2-А для розміщення причалу рибалок - аматорів.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступив Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання громадській організації об’єднанню "ПОСЄЙДОН" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) площею 1,0035 га, яка перебуває в оренді за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська  дорога, 2-А для розміщення причалу рибалок - аматорів».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.1.29 Про надання Мазур Н.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1530 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Миру, 104-А.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання Мазур Н.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1530 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Миру, 104-А».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.1.30 Про надання Трандафір О.М. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0700 га з подальшою передачею у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Зелений, 11-А.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступив Лисиця О.П.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання Трандафір О.М. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0700 га з подальшою передачею у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Зелений, 11-А».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.1.31 Про надання фізичній особі – підприємцю Бутенко В.Ф. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,0775 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 2-А/51-Н для експлуатації та обслуговування існуючого прибудованого приміщення двоповерхової будівлі магазину з підвальним поверхом.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Лисиця О.П., Мартинов Г.О.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання фізичній особі – підприємцю Бутенко В.Ф. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,0775 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 2-А/51-Н для експлуатації та обслуговування існуючого прибудованого приміщення двоповерхової будівлі магазину з підвальним поверхом».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.1.32 Про надання акціонерному товариству "ОДЕСАОБЛЕНЕРГО" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,2166 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,  вул. Космонавтів, 55.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання акціонерному товариству "ОДЕСАОБЛЕНЕРГО" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,2166 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,  вул. Космонавтів, 55».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.1.33 Про надання Барциховській Л.Л. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0315 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Толстого, 18.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання Барциховській Л.Л. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0315 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Толстого, 18».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.1.34 Про надання Битковій С.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,1319 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Залізнична, 37.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання Битковій С.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,1319 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Залізнична, 37».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.1.35 Про надання Вакар Н.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0644 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Центральна, 95.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання Вакар Н.А. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0644 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Центральна, 95».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.1.36 Про надання Матіяш М.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0331 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Молодіжна, 32.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання Матіяш М.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0331 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Молодіжна, 32».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.1.37 Про надання казенному підприємству «МОРСЬКА ПОШУКОВО-РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 2,0010 га за адресою: Одеська область,                         м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Судноремонтна, 33 для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту за умови встановлення земельного сервітуту орієнтовною площею 0,1016 га (право проїзду на транспортному засобі по наявному шляху).

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Охотніков В.В., Кришмар Д.Ю., Биченко С.Я., Мартинов Г.О.

Вирішили: 1. Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання казенному підприємству «МОРСЬКА ПОШУКОВО-РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 2,0010 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Судноремонтна, 33 для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту за умови встановлення земельного сервітуту орієнтовною площею 0,1016 га (право проїзду на транспортному засобі по наявному шляху)».

2. Рекомендувати начальнику управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області (Маляренко О.С.) включити до рішення пункт про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення сервітуту.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.1.38 Про надання публічному акціонерному товариству "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0032 га в оренду  за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, гаражний кооператив "Парус", будинок 9-В, гараж 41 для обслуговування нежитлового приміщення. 

Інформація Степаненко Н.В.

Виступив Охотніков В.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання публічному акціонерному товариству "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0032 га в оренду  за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, гаражний кооператив "Парус", будинок 9-В, гараж 41 для обслуговування нежитлового приміщення».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.1.39 Про надання Шишкіній А.В., Івженко Ж.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1066 га у спільну сумісну власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,                              вул. Перемоги, 14 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання Шишкіній А.В., Івженко Ж.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1066 га у спільну сумісну власність за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Перемоги, 14 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

3.2. Про затвердження (погодження) проекту землеустрою та технічної документації:

 

Слухали: 3.2.1 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком  на 5 років Барабаш Т.В. земельної ділянки площею 0,0037 га за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 2/4-Н під  вбудовано-прибудованим нежитловим приміщенням.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком  на 5 років Барабаш Т.В. земельної ділянки площею 0,0037 га за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 2/4-Н під  вбудовано-прибудованим нежитловим приміщенням».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.2.2 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1155 га Бурлаці Л.Г. у власність для індивідуального садівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, садове товариство "Судноремонтник", 5 лінія, ділянка  № 41-А.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Охотніков В.В., Лисиця О.П., Мартинов Г.О.

Вирішили: Відкласти розгляд питання до виїзду на місце.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Член постійної комісії Гончаренко О.В. покинув засідання з поважної причини.

 

Слухали: 3.2.3 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0254 га у власність Гапоненко М.М. за адресою: Одеська  область,                              м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 10, будинок № 1/2 для індивідуального дачного будівництва.

Інформація Степаненко Н.В.

1.Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0254 га у власність Гапоненко М.М. за адресою: Одеська  область,  м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 10, будинок № 1/2 для індивідуального дачного будівництва».

Результати голосування: за – 2, проти – 0, утримались – 4.

Виступили: Маляренко О.С., Степаненко Н.В., Биченко С.Я., Охотніков В.В., Гуляєв Д.В., Кришмар Д.Ю.

Член постійної комісії Гончаренко О.В. повернувся до засідання.

2.Вирішили: Відкласти розгляд питання до виїзду на місце.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.2.4 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0046 га у власність Дімітрієвій Л.Ф. для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 3 будинок № 20-Б.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Відкласти розгляд питання до виїзду на місце.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.2.5 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення Другаленко О.В., Давтян В.В. земельної ділянки площею 0,0572 га у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Середня, 26.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення Другаленко О.В., Давтян В.В. земельної ділянки площею 0,0572 га у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Середня, 26».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.2.6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0026 га у власність Єригановій Л.Г. для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 2, будинок № 8.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Відкласти розгляд питання до виїзду на місце.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.2.7 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0122 га у спільну сумісну власність Ткачуку С.В., Ткачук О.І. для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ,                      с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 11, будинок № 8-А.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Відкласти розгляд питання до виїзду на місце.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.2.8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0066 га у власність Трубіцину А.А. для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 10, будинок № 3.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Відкласти розгляд питання до виїзду на місце.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.2.9 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування відділу культури Чорноморської міської ради Одеської області площею 0,1515 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 8/70-Н під нежитловим вбудовано-прибудованим приміщенням музею образотворчих мистецтв та дитячої бібліотеки з навісом з благоустроєм прилеглої території.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування відділу культури Чорноморської міської ради Одеської області площею 0,1515 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 8/70-Н під нежитловим вбудовано-прибудованим приміщенням музею образотворчих мистецтв та дитячої бібліотеки з навісом з благоустроєм прилеглої території».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.2.10 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,1956 га відділу культури Чорноморської міської ради Одеської області під будівлею бібліотеки та нежитловим вбудованим приміщенням з благоустроєм прилеглої території за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  проспект Миру, 30-Г, 30-Г/1-Н.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,1956 га відділу культури Чорноморської міської ради Одеської області під будівлею бібліотеки та нежитловим вбудованим приміщенням з благоустроєм прилеглої території за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  проспект Миру, 30-Г, 30-Г/1-Н».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.2.11 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0408 га у власність Птіциній Н.Б. за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 2, будинок № 16 для індивідуального дачного будівництва.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Відкласти розгляд питання до виїзду на місце.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.2.12 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,1745 га комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Толстого, 20 для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,1745 га комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Толстого, 20 для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку».

Результати голосування: за – 6, проти – 0, утримався – 1.

 

Слухали: 3.2.13 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0068 га у власність Скорій В.І. за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 7, будинок № 2-В для індивідуального дачного будівництва.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Відкласти розгляд питання до виїзду на місце.

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.2.14 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0800 га Тимощук Г.К. у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Миру, 28.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0800 га Тимощук Г.К. у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Миру, 28».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.2.15 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,2500 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Спортивна, 5-Г, виключення її з переліку земельних ділянок, право оренди яких виставляється на торги окремими лотами у 2017-2018 роках, та залишення її в землях запасу Чорноморської міської ради Одеської області.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,2500 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Спортивна, 5-Г, виключення її з переліку земельних ділянок, право оренди яких виставляється на торги окремими лотами у 2017-2018 роках, та залишення її в землях запасу Чорноморської міської ради Одеської області».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.2.16 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність Бахарєву В.І., Бахарєвій Н.Г., Бахарєвій О.В. земельної ділянки площею 0,0701 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Робоча, 8/4.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність Бахарєву В.І., Бахарєвій Н.Г., Бахарєвій О.В. земельної ділянки площею 0,0701 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Робоча, 8/4».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.2.17 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність Єпішевій Н.Л., Єпішеву Л.М. земельної ділянки площею 0,0049 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Виноградна, 61/2.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступив Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність Єпішевій Н.Л., Єпішеву Л.М. земельної ділянки площею 0,0049 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Виноградна, 61/2».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.2.18 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок товариства з обмеженою відповідальністю "ІП ТЕРМІНАЛ" загальною площею 3,8554 га під фактично існуючу виробничу базу по намиву та переробці морського піску за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,  вул. Заводська, 80-Ж, передачу в оренду строком на 49 років товариству з обмеженою відповідальністю "ІП ТЕРМІНАЛ" земельної ділянки площею 3,5210 га та передачу управлінню капітального будівництва Чорноморської міської ради Одеської області в постійне користування земельної ділянки площею 0,3344 га. Про надання управлінню капітального будівництва Чорноморської міської ради Одеської області дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3344 га, цільове призначення якої змінюється з "під фактично існуючу виробничу базу по намиву та переробці морського піску" на "для будівництва мостового переходу через Сухий лиман з підходами в с. Малодолинське на автомобільній дорозі "Одеса - Чорноморськ".

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Гуляєв Д.В., Гончаренко О.В., Биченко С.Я., Мартинов Г.О., Охотніков В.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок товариства з обмеженою відповідальністю "ІП ТЕРМІНАЛ" загальною площею 3,8554 га під фактично існуючу виробничу базу по намиву та переробці морського піску за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,  вул. Заводська, 80-Ж, передачу в оренду строком на 49 років товариству з обмеженою відповідальністю "ІП ТЕРМІНАЛ" земельної ділянки площею 3,5210 га та передачу управлінню капітального будівництва Чорноморської міської ради Одеської області в постійне користування земельної ділянки площею 0,3344 га. Про надання управлінню капітального будівництва Чорноморської міської ради Одеської області дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3344 га, цільове призначення якої змінюється з "під фактично існуючу виробничу базу по намиву та переробці морського піску" на "для будівництва мостового переходу через Сухий лиман з підходами в с. Малодолинське на автомобільній дорозі "Одеса - Чорноморськ».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.2.19 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 49 років виробничо-комерційній фірмі "КВАРЦ" земельної ділянки площею 2,0000 га, цільове призначення якої змінюється з "для розташування комплексу по зберіганню і перевантаженню контейнерів, генеральних і інших вантажів" на "для будівництва та ремонту об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури та дорожнього господарства", за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, в районі транспортного  цеху ТОВ "ІСРЗ".

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Мартинов Г.О., Гончаренко О.В., Охотніков В.В., Биченко С.Я., Маляренко О.С., Дудніков М.Ю.

Вирішили: Відкласти розгляд питання до виїзду на місце.

Результати голосування: за – 6, проти – 0, утримався – 1.

 

Слухали: 3.2.20 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,7402 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 2 в постійне користування об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку "НОМЕР СІМ".

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,7402 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 2 в постійне користування об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку "НОМЕР СІМ».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.2.21 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 5,4634 га управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області для облаштування парку відпочинку за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, с. Малодолинське, між вул. Миру та вул. Шмідта.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 5,4634 га управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області для облаштування парку відпочинку за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, с. Малодолинське, між вул. Миру та вул. Шмідта».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.2.22 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком  на 5 років фізичній особі-підприємцю Волошину Г.А. земельної ділянки площею 0,0010 га за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Данченка, 21-А під  існуючою будівлею по ремонту взуття.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком  на 5 років фізичній особі-підприємцю Волошину Г.А. земельної ділянки площею 0,0010 га за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Данченка, 21-А під  існуючою будівлею по ремонту взуття».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.2.23 Про затвердження Залюбовській Л.Ф. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Малодолинське, вул. Зарічна, 2 для подальшої передачі у власність.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження Залюбовській Л.Ф. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Малодолинське, вул. Зарічна, 2 для подальшої передачі у власність».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.2.24 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність Чибісову Г.Г., Гончарук С.А., Гончаруку В.В., Гончаруку О.В. земельної ділянки площею 0,1044 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Малодолинське, вул. Лібентальська, 39.

Інформація Степаненко Н.В.

Вичтупили: Маляренко О.С., Мартинов Г.О.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність Чибісову Г.Г., Гончарук С.А., Гончаруку В.В., Гончаруку О.В. земельної ділянки площею 0,1044 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Малодолинське, вул. Лібентальська, 39».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.2.25 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0196 га Раєвій Л.М. у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 64-Б.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0196 га Раєвій Л.М. у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 64-Б».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.2.26 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3818 га  в постійне користування комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна (у районі                    вул. Транспортної, 23) для розміщення виробничої бази.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3818 га  в постійне користування комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна (у районі вул. Транспортної, 23) для розміщення виробничої бази».

Результати голосування: за – 6, проти – 0, утримався – 1.

 

Слухали: 3.2.27 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,0714 га відділу культури Чорноморської міської ради Одеської області для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 103.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,0714 га відділу культури Чорноморської міської ради Одеської області для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 103».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.2.28 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0423 га Жаворонковій В.С. у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Сонячна, 17.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0423 га Жаворонковій В.С. у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Сонячна, 17».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.2.29 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,9900 га комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна для обслуговування території громадського призначення загального користування.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Мартинов Г.О., Маляренко О.С.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,9900 га комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна для обслуговування території громадського призначення загального користування».

Результати голосування: за – 6, проти – 0, утримався – 1.

 

Слухали: 3.2.30 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1266 га Федоровій Є.М. у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Дмитра Горбунова, 126.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1266 га Федоровій Є.М. у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Дмитра Горбунова, 126».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

3.3. Про правовідносини з орендарями, користувачами земельних ділянок:

 

Слухали: 3.3.1 Про поновлення Олешко В.М., Добрєвій М.В. договору оренди землі                      площею 0,0033 га під існуючою житловою прибудовою до квартири за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,     вул. Олександрійська, 3 строком на 5 років.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення Олешко В.М., Добрєвій М.В. договору оренди землі площею 0,0033 га під існуючою житловою прибудовою до квартири за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Олександрійська, 3 строком на 5 років».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.3.2 Про передачу в оренду строком на 10 років земельної ділянки площею 0,2638 га Чикуру В.М. під будівлею складу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                         с. Малодолинське, вул. Залізнична, 3-С та припинення договору оренди землі з приватним акціонерним товариством "УКРТОРГСТРОЙМАТЕРІАЛИ".

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про передачу в оренду строком на 10 років земельної ділянки площею 0,2638 га Чикуру В.М. під будівлею складу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Залізнична, 3-С та припинення договору оренди землі з приватним акціонерним товариством "УКРТОРГСТРОЙМАТЕРІАЛИ».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.3.3 Про поновлення Кириленко Н.В. договору оренди землі строком на 5 років             площею 0,0085 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 12-М під існуючою будівлею магазину.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення Кириленко Н.В. договору оренди землі строком на 5 років  площею 0,0085 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 12-М під існуючою будівлею магазину».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали:  3.3.4 Про поновлення фізичній особі-підприємцю Міндруль І.В. договору оренди землі строком на 10 років площею 0,0065 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 13-П/3 під існуючою будівлею перукарні.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення фізичній особі-підприємцю Міндруль І.В. договору оренди землі строком на 10 років площею 0,0065 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 13-П/3 під існуючою будівлею перукарні».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.3.5 Про поновлення Семеновій І.І., Семенову А.А. договору оренди землі строком на 5 років площею 0,0020 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                 проспект Миру, 10, кв. 22 для реконструкції існуючого балкону під прибудову для розміщення інвалідних колясок з ганком і пандусом.

Інформація Степаненко Н.В.

Витсупили: Биченко С.Я., Гуляєв Д.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення Семеновій І.І., Семенову А.А. договору оренди землі строком на 10  років площею 0,0020 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 10, кв. 22 для реконструкції існуючого балкону під прибудову для розміщення інвалідних колясок з ганком і пандусом».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.3.6 Про поновлення фізичній особі-підприємцю Колесник В.Т. договору оренди землі  строком на 10 років площею 0,0080 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  сел. Олександрівка, вул. Київська, 17-А під існуючою будівлею магазину з реконструкцією та благоустроєм прилеглої території.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення фізичній особі-підприємцю Колесник В.Т. договору оренди землі  строком на 10 років площею 0,0080 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  сел. Олександрівка, вул. Київська, 17-А під існуючою будівлею магазину з реконструкцією та благоустроєм прилеглої території».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.3.7 Про укладання договору оренди землі в новій редакції між Чорноморською міською радою Одеської області та товариством з обмеженою відповідальністю "ЧОРНОМОР МОРЕПРОДУКТ" на земельну ділянку площею 0,6500 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Приморська, 5 у зв’язку зі зміною назви та адреси юридичної особи.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про укладання договору оренди землі в новій редакції між Чорноморською міською радою Одеської області та товариством з обмеженою відповідальністю "ЧОРНОМОР МОРЕПРОДУКТ" на земельну ділянку площею 0,6500 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Приморська, 5 у зв’язку зі зміною назви та адреси юридичної особи».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.3.8 Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "ЯТРАНЬ" договору оренди землі строком на 5 років площею 0,1826 га за адресою: Одеська область,                       м. Чорноморськ, проспект Миру, 35 для розміщення автостоянки гостьового автотранспорту та благоустрою прилеглої території.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "ЯТРАНЬ" договору оренди землі строком на 5 років площею 0,1826 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 35 для розміщення автостоянки гостьового автотранспорту та благоустрою прилеглої території».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.3.9 Про передачу в оренду строком на 5 років земельної ділянки площею 0,0054 га товариству з обмеженою відповідальністю "ЄВРО-ІНВЕСТ ХОЛДІНГ" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 13-Б під фактично існуючим торговельним павільйоном у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості та припинення договору оренди землі з Денисьєвою Н.Є.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про передачу в оренду строком на 5 років земельної ділянки площею 0,0054 га товариству з обмеженою відповідальністю "ЄВРО-ІНВЕСТ ХОЛДІНГ" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 13-Б під фактично існуючим торговельним павільйоном у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості та припинення договору оренди землі з Денисьєвою Н.Є.».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.3.10 Про передачу в оренду строком на 5 років земельної ділянки площею 0,0050 га Губарю В.Є. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 17-А під існуючим магазином та припинення договору оренди землі з приватним підприємством "МІЛЕНА" у зв’язку з переходом права власності на об’єкти нерухомості.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про передачу в оренду строком на 5 років земельної ділянки площею 0,0050 га Губарю В.Є. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 17-А під існуючим магазином та припинення договору оренди землі з приватним підприємством "МІЛЕНА" у зв’язку з переходом права власності на об’єкти нерухомості».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.3.11 Про передачу в оренду земельної ділянки площею 5,1198 га товариству з обмеженою відповідальністю "УКРАЇНСЬКА ЧОРНОМОРСЬКА ІНДУСТРІЯ" для розміщення заводу по глибокій переробці сільськогосподарської продукції за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 44 та припинення договору оренди землі з компанією "ЕСТРОН КОРПОРЕЙШН ЛІМІТЕД" у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступив Охотніков В.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про передачу в оренду земельної ділянки площею 5,1198 га товариству з обмеженою відповідальністю "УКРАЇНСЬКА ЧОРНОМОРСЬКА ІНДУСТРІЯ" для розміщення заводу по глибокій переробці сільськогосподарської продукції за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 44 та припинення договору оренди землі з компанією "ЕСТРОН КОРПОРЕЙШН ЛІМІТЕД" у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

3.4. Про відмову:

 

Слухали: 3.4.1 Про відмову Білику О.Ю. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною               площею 0,1 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема: розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Чорноморської міської ради Одеської області. 

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову Білику О.Ю. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема: розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Чорноморської міської ради Одеської області».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.4.2 Про відмову у наданні колективному підприємству перукарні "ФАНТАЗІЯ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,0389 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 32-Б/1-Н для реконструкції перукарні та магазину з подальшою передачею в оренду строком на 49 років у зв’язку з невідповідністю генеральному плану розташування існуючої будівлі перукарні та магазину.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Мартинов Г.О., Маляренко О.С.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову у наданні колективному підприємству перукарні "ФАНТАЗІЯ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,0389 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 32-Б/1-Н для реконструкції перукарні та магазину з подальшою передачею в оренду строком на 49 років у зв’язку з невідповідністю генеральному плану розташування існуючої будівлі перукарні та магазину».

Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримались – 2 .

 

Слухали: 3.4.3 Про відмову Білоусу В.М. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки на території  Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України,  генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову Білоусу В.М. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки на території  Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України,  генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статті 121 Земельного кодексу України».

Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримались – 2 .

 

Слухали: 3.4.4 Про відмову Гордієнко Л.Р. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку  з   невідповідністю  наданої  заяви  вимогам   статті  118 Земельного кодексу України, генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статей 118, 121 Земельного кодексу України.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову Гордієнко Л.Р. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку  з   невідповідністю  наданої  заяви  вимогам   статті  118 Земельного кодексу України, генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статей 118, 121 Земельного кодексу України».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.4.5 Про відмову Мінаєву М.М. у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0155 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                           вул. Олександрійська, 12-Б під існуючим магазином-баром з літнім майданчиком для подальшої передачі в оренду у зв’язку з невідповідністю нормам статті 120 Земельного кодексу України.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову Мінаєву М.М. у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0155 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 12-Б під існуючим магазином-баром з літнім майданчиком для подальшої передачі в оренду у зв’язку з невідповідністю нормам статті 120 Земельного кодексу України».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.4.6 Про відмову Сауляку П.І. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статей 118, 121 Земельного кодексу України.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову Сауляку П.І. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статей 118, 121 Земельного кодексу України».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.4.7 Про відмову Сліпченку С.М. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Чорноморської міської ради Одеської області. 

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову Сліпченку С.М. у задоволенні клопотання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Чорноморської міської ради Одеської області».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.4.8 Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю "Фірма "СТРЕЛЕЦЬ" у задоволенні клопотання про припинення договору оренди землі на земельну ділянку площею 0,1799 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 2-М у зв’язку з переходом права власності для реконструкції магазину "Морячок", який укладений 09 вересня 2005 року, посвідчений приватним нотаріусом Чорноморського міського нотаріального округу Одеської області Котик Н.В. за № 5877 та зареєстрований у Одеській регіональній філії державного підприємства "Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах" 13 вересня 2005 року № 040550800141 у зв’язку  з   невідповідністю  наданої  заяви  вимогам  пункту 30 зазначеного договору оренди землі.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступив Маляренко О.С.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю "Фірма "СТРЕЛЕЦЬ" у задоволенні клопотання про припинення договору оренди землі на земельну ділянку площею 0,1799 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 2-М у зв’язку з переходом права власності для реконструкції магазину "Морячок", який укладений 09 вересня 2005 року, посвідчений приватним нотаріусом Чорноморського міського нотаріального округу Одеської області Котик Н.В. за № 5877 та зареєстрований у Одеській регіональній філії державного підприємства "Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах" 13 вересня 2005 року № 040550800141 у зв’язку  з   невідповідністю  наданої  заяви  вимогам  пункту 30 зазначеного договору оренди землі».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.4.9 Про відмову Строгановій М.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статей 118, 121 Земельного кодексу України.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Мартинов Г.О., Кришмар Д.Ю., Биченко С.Я., Гуляєв Д.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову Строгановій М.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статей 118, 121 Земельного кодексу України».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.4.10 Про відмову Величко К.М. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки на території  Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України,  генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову Величко К.М. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки на території  Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України,  генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статті 121 Земельного кодексу України».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.4.11 Про відмову Чухліб Р.П. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0449 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                 с. Малодолинське, вул. Ювілейна, 6 у зв’язку з невідповідністю нормам статті 89 Земельного кодексу України.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову Чухліб Р.П. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0449 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Ювілейна, 6 у зв’язку з невідповідністю нормам статті 89 Земельного кодексу України».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.4.12 Про відмову Антіпі О.О. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території  Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану                             м. Чорноморська.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Мартинов Г.О., Маляренко О.С., Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову Антіпі О.О. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території  Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.4.13 Про відмову у задоволенні клопотання Долінцю В.М. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки              площею 0,1 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову у задоволенні клопотання Долінцю В.М. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,1 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.4.14 Про відмову у задоволенні клопотання Тарасової Н.Р. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки                    площею 0,0010 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область,             м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Миру, біля будинку 1, у зв’язку з невідповідністю генеральному плану м. Чорноморська Одеської області.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступив Мартинов Г.О.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову у задоволенні клопотання Тарасової Н.Р. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки  площею 0,0010 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Миру, біля будинку 1, у зв’язку з невідповідністю генеральному плану м. Чорноморська Одеської області».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.4.15 Про відмову у наданні дозволу Кукош А.Г., Мереуці М.П. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0108 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Торгова, 1-Б під існуючим магазином для подальшої передачі в оренду у зв’язку з порушенням орендарем вимог пункту 5.4 договору оренди землі.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Маляренко О.С., Мартинов Г.О.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову у наданні дозволу Кукош А.Г., Мереуці М.П. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0108 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Торгова, 1-Б під існуючим магазином для подальшої передачі в оренду у зв’язку з порушенням орендарем вимог пункту 5.4 договору оренди землі».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.4.16 Про відмову Паланському С.В. у задоволенні клопотання про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 30.08.2018 року № 358/11-VII  "Про надання Паланському С.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0294 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Виноградна, 30, кв. 1" у зв’язку з невідповідністю зазначених у клопотанні площі та адреси земельної ділянки раніше наданим матеріалам.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову Паланському С.В. у задоволенні клопотання про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 30.08.2018 року № 358/11-VII  "Про надання Паланському С.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0294 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Виноградна, 30, кв. 1" у зв’язку з невідповідністю зазначених у клопотанні площі та адреси земельної ділянки раніше наданим матеріалам».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

3.5. Про внесення змін до рішень Чорноморської міської ради Одеської області:

 

Слухали: 3.5.1 Про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області                    від 30.08.2018 року № 358/7-VII  "Про надання малому приватному підприємству "ГАВАНЬ", Гаврик І.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки площею 0,0362 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, вул. Парусна та проведення її експертної грошової оцінки" стосовно уточнення цільового призначення.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Лисиця О.П., Маляренко О.С.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 30.08.2018 року № 358/7-VII  "Про надання малому приватному підприємству "ГАВАНЬ", Гаврик І.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки площею 0,0362 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, вул. Парусна та проведення її експертної грошової оцінки" стосовно уточнення цільового призначення».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.5.2 Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 08.06.2018 року № 344-VII "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Чорноморська (у тому числі:                                     сел. Олександрівка, с. Малодолинське, с. Бурлача Балка) в межах Чорноморської міської ради Одеської області", а саме: рішення Чорноморської міської ради Одеської області                        від 16.12.2011 року № 129-VI "Про затвердження нормативної грошової оцінки земель населених пунктів на території Чорноморської міської ради" вважати таким, що втрачає чинність з 01.01.2019 року.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Маляренко О.М., Гуляєв Д.В., Гончаренко О.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 08.06.2018 року № 344-VII "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Чорноморська (у тому числі: сел. Олександрівка, с. Малодолинське, с. Бурлача Балка) в межах Чорноморської міської ради Одеської області", а саме: рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 16.12.2011 року № 129-VI "Про затвердження нормативної грошової оцінки земель населених пунктів на території Чорноморської міської ради" вважати таким, що втрачає чинність з 01.01.2019 року».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 3.5.3 Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 30.08.2018 року № 358/60-VII "Про передачу в оренду земельної ділянки                           площею 0,0105 га Драмачову С.В. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                           вул. Паркова, 14-К та розірвання договору оренди землі з Гапоновою Н.В." стосовно виправлення технічної помилки у номері запису про інше речове право та в реєстраційному номері об’єкту нерухомого майна.

 Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати планерному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 30.08.2018 року № 358/60-VII "Про передачу в оренду земельної ділянки  площею 0,0105 га Драмачову С.В. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                           вул. Паркова, 14-К та розірвання договору оренди землі з Гапоновою Н.В." стосовно виправлення технічної помилки у номері запису про інше речове право та в реєстраційному номері об’єкту нерухомого майна».

Результати голосування: за – 7 (одностайно).

 

Голова постійної комісії                                                            Д.Ю. Кришмар

Секретар постійної комісії                                                             Д.В. Гуляєв

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань