КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол шістнадцятої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Тип документу

Протоколи засідань міської ради

Ідентифікаційний номер

6EAD7891-AB40-4ABC-B9F8-F54AF2D05FBD

Номер рішення

Протокол шістнадцятої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

xls

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

27.12.2016

13:04

Останні зміни

27.12.2016

13:07

Дата прийняття

27.12.2016

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Протокол 
   шістнадцятої сесії  Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання
м.Чорноморськ         22 грудня 2016 року
Малий зал Палацу культури та мистецтв   14.00    
Всього - 36 депутатів            
Присутні - 31 депутат                                    (список додається)          
Сесію веде міський голова     Хмельнюк В.Я.  
Секретаріат:         Гапоненко Д. М.  
            Гончаренко О. В.  
            Демченко О. Ю.  
Порядок денний:
1. Про  обговорення  Чорноморською  міською  радою  Одеської  області Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та  проекту  рішення  Одеської  обласної ради  «Про  внесення  змін до рішення  Одеської обласної ради                   від  24  червня  2015 року  №1392-VI «Про схвалення  перспективного  плану  формування  територіальних громад  Одеської області».
Голосування за початок роботи пленарного засідання сесії: "за"- 32 (з міським головою), "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосували -0.                  
Голосування за  чисельний  та  персональний  склад  секретаріату сесії  у кількості трьох осіб, а саме: Гапоненка Дмитра Миколайовича,  Гончаренка Олега Васильовича,  Демченко Оксани Юріївни:  "за"- 32 (з міським головою), "проти" - 0,  "утримались" - 0, не голосували - 0.
Голосування за порядок денний за основу: "за"- 23 (з міським головою),  "проти" - 0, "утримались" - 8, не голосували -1. 
Голосування за порядок денний в цілому: "за"- 23 ( з міським головою),  "проти" - 0, "утримались" - 8, не голосували -1. 
Голосування за проведення пленарного засідання 16 сесії 22.12.2016 року в приміщені малого залу Палацу культури та мистецтв: "за"- 23 ( з міським головою),  "проти" - 0, "утримались" - 8, не голосували -1.
Голосування за регламент роботи пленарного засідання сесії: "за"- 23 (з міським головою),  "проти" - 0, "утримались" - 8, не голосували -1.
Слухали:  Про  обговорення  Чорноморською  міською  радою  Одеської  області Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та  проекту  рішення  Одеської  обласної ради  «Про  внесення  змін до рішення  Одеської обласної ради   від  24  червня  2015 року  № 1392-VI «Про схвалення  перспективного  плану  формування  територіальних громад  Одеської області».
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.
Виступили: Левченко А.Г., Харченко В.Я., депутати міської ради, Хмельнюк В.Я., міський голова.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 23 (з міським головою), "проти" - 0, "утримались" - 9, не голосували -0.             
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення № 175-VІI  від  22.12.2016р. прийнято (додається)     
Міський голова                            В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань