КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол вісімнадцятої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Тип документу

Протоколи засідань міської ради

Ідентифікаційний номер

81533947-5D35-456E-AF14-E1CFE0A370F7

Номер рішення

Протокол вісімнадцятої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

xls

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

13.02.2017

09:49

Останні зміни

13.02.2017

10:20

Дата прийняття

03.02.2017

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Протокол 
вісімнадцятої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання
                 
м.Чорноморськ         03 лютого 2017 року
Актова зала   10.00    
Всього - 36 депутатів            
Присутні - 31 депутати (список додається)            
Сесію веде міський голова     Хмельнюк В.Я.  
Секретаріат:          Біляєва О.В.  
             Жорін П.Л.  
             Кришмар Д.Ю.  
Порядок денний:
1. Про  внесення  змін  до  рішення  Чорноморської  міської  ради  Одеської області                  від  27 січня 2017  року  №  176 – VІІ   “Про  внесення  змін та доповнень до  рішення  Чорноморської  міської  ради  Одеської області від  25 листопада 2016  року                            №  157 – VІІ   „Про  бюджет  міста  Чорноморська  на    2017 рік”. 
2.  Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на майно (в частині плати за землю) на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської  міської ради Одеської області  від 10.07.2015 року № 639-VI. 
3. Додатково. Депутатський запит від 03.02.107 року № 402/зап. "Про звернення Чорноморської міської ради Одеської області до Міністерства внутрішніх справ України та до Голови Національної поліції України щодо створення Чорноморського Відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Одеській області".
Голосування за початок роботи пленарного засідання сесії: "за"- 31, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосував -1.                  
Голосування за  чисельний  та  персональний  склад  секретаріату сесії  у кількості трьох осіб, а саме: Біляєвої Ольги Вікторівни,  Жоріна Петра Леонтійовича,  Кришмаря Дмитра Юрійовича:  "за"- 31, "проти" - 0,  "утримались" - 0, не голосував -1.            
Голосування за порядок денний за основу та в цілому з урахуванням депутатського запиту від 03.02.2017 року  № 402: "за"- 31,  "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1. 
Голосування за регламент роботи пленарного засідання сесії: "за"- 31, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосував -1.                 
Слухали: 1. Про  внесення  змін  до  рішення  Чорноморської  міської  ради  Одеської області  від  27 січня 2017  року  №  176 – VІІ   “Про  внесення  змін та доповнень до  рішення  Чорноморської  міської  ради  Одеської області від  25 листопада 2016  року  №  157 – VІІ   „Про  бюджет  міста  Чорноморська  на    2017 рік”. 
    Інформація Чумель Н.І., заступника міського голови.
Виступили: Жуха Л.І., Левченко А.Г., депутати міської ради, Хмельнюк В.Я., міський голова.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 2, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада вирішила:
     Рішення № 203-VІI  від  03.02.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 2. Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на майно (в частині плати за землю) на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської  міської ради Одеської області  від 10.07.2015 року № 639-VI. 
    Інформація Чумель Н.І., заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 34, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада вирішила:
     Рішення № 204-VІI  від  03.02.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 3.  Додатково. Депутатський запит від 03.02.2017 року  № 402/ зап.  "Про звернення Чорноморської міської ради Одеської області до Міністерства внутрішніх справ України та до Голови Національної поліції України щодо створення Чорноморського Відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Одеській області".
Виступили:  Хмельнюк В.Я., міський голова, Левченко А.Г., депутат міської ради.
  Голосування за підтримку депутатського запиту з подальшим доопрацюванням проекту звернення спільно з начальником управління державної реєстрації прав та правового забезпечення Скрипниченко Д.В. та постійною комісією з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та соціального захисту громадян:  "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
     Запит підтримано
Міський голова                            В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань