КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол дев'ятнадцятої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Тип документу

Протоколи засідань міської ради

Ідентифікаційний номер

80FC8F70-7BC9-49F2-AEAA-7EE85020E9CA

Номер рішення

Протокол дев'ятнадцятої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

xls

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

14.04.2017

14:48

Останні зміни

14.04.2017

14:50

Дата прийняття

14.04.2017

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Протокол 
   дев'ятнадцятої сесії  Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання
                 
м.Чорноморськ         07 квітня 2017 року
Актова зала   10.00    
Всього - 36 депутатів            
Присутні - 31 депутати (список додається)            
Сесію веде міський голова     Хмельнюк В.Я.  
Секретаріат:         Демченко О.Ю.  
            Крючкова Н.Я.  
            Марченко А.А.  
Порядок денний:
1. Про почесного громадянина міста Чорноморська.
2. Інформація про роботу Іллічівської місцевої прокуратури Одеської області  за 2016 рік.
3. Про виконання міського бюджету міста Чорноморська за  2016 рік.
4. Про  внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 25 листопада   2016 року № 157 – VII ″Про бюджет  міста  Чорноморська   на  2017 рік″.
5. Про затвердження результатів конкурсу по розміщенню тимчасово вільних коштів загального фонду бюджету міста Чорноморська на депозитних рахунках у банках. 
6. Щодо надходжень плати за землю до бюджету міста Чорноморська у 2017 році.
7. Про надання дозволу на отримання у 2017 - 2018 роках комунальним підприємством "Чорноморськтеплоенерго" Чорноморської міської ради Одеської області кредитів (овердрафтів)  в банківських установах.  
8. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 08.07.2016 року № 119-VII "Про Міську програму  протидії  злочинності та посилення громадської  безпеки  на  території  міста  Чорноморська  на  2016 – 2018  роки" .  
9. Про  внесення  змін  та доповнень до  рішення  Чорноморської    міської ради  Одеської  області від 06.01.2016 року   № 29-VIІ “Про  міську цільову  Програму   соціального захисту  та  соціальної  підтримки ветеранів, інвалідів,  одиноких  пенсіонерів, малозабезпечених   верств  населення,  молоді, сімей  з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування,   Чорноморської   територіальної   громади на      2016-2020  роки ”.     
10. Про затвердження договору купівлі - продажу будівель та споруд автостоянки, розташованих за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ вул. Парусна, 1-С,  у зв'язку з відчуженням шляхом викупу орендарем - приватним підприємством "СТО ПЛЮС".   
11. Про надання згоди  на  безоплатне  прийняття    від  Васильєвої  О.Г.  до комунальної  власності  Чорноморської територіальної громади в особі  Чорноморської міської ради Одеської області  вузлу обліку теплової  енергії  житлового будинку за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. 1 Травня,15-А.   
12. Про надання згоди  на  безоплатне  прийняття    від  Усиніної С.М.  до комунальної  власності  Чорноморської територіальної громади в особі  Чорноморської міської ради Одеської області вузлу обліку теплової  енергії  житлового будинку за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Олександрійська,18-А ( 4,5 під’їзди).   
13. Про   виконання  Програми соціально-економічного  та культурного розвитку міста Чорноморська за 2016 рік.      
14. Про затвердження Договору про співробітництво між Чорноморською міською радою Одеської області (Україна) і адміністрацією міста Девня  (Варненська область, Республіка Болгарія).
15. Про затвердження  списку присяжних Іллічівського  міського суду Одеської  області.                                                                                             
16. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 12.03.2016 року   №67-VІI «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області». 
17. Про затвердження Міської програми сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів в багатоквартирних будинках на території Чорноморської міської ради Одеської області  на 2017-2019 роки. 
18. Про  внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 10.06.2016 року № 98-VII  «Про затвердження Статуту комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області (у новій редакції)».  
19. Про надання дозволу комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства»Чорноморської  міської  ради  Одеської області на  списання  шарнірного  механізму,  відвала комунального  та   машинки для чистки труб.       
20. Про внесення змін до додатку до рішення Чорноморської міської ради від 12.04.2016 року  № 79-VII «Про затвердження Міської програми розвитку земельних відносин та охорони земель Чорноморської міської ради Одеської області  на  2016-2020 роки».
21. Про проведення нормативної грошової оцінки землі населеного пункту міста Чорноморська          (у тому числі: сел. Олександрівка, с. Бурлача Балка,                              с. Малодолинське) в межах Чорноморської міської ради Одеської області.      
22. Про  затвердження   Положення   про управління капітального будівництва Чорноморської міської ради Одеської області  (в новій редакції).  
23. Про надання дозволу на розробку детальногоплану території за адресою: Одеська область,   м. Чорноморськ, вул. Набережна, 13-Гдля  розташування профілакторію. 
24. Про  внесення   змін  до   генерального  плану   міста Чорноморська  Одеської   області   по    виключенню об'єкту готельно - оздоровчого комплексу за адресою: Одеська    область,    м. Чорноморськ, вул. Пляжна,  7.        
25. Про земельні правовідносини.  
26. Про звернення Чорноморської  міської  ради Одеської області до:
- Кабінету Міністрів України щодо підготовки відповідної нормативної бази та роз’яснення питання з утворення госпітальних округів(депутатське звернення Кузар О.В.)
- Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, народних депутатів України щодо збільшення оплати праці у сфері охорони здоров’я та збільшення медичної субвенції з державного бюджету на 2017 рік (депутатське звернення Кузар О.В.)
- Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України щодо недопущення скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі (депутатське звернення Бугайчука В.В.)
Голосування за початок роботи пленарного засідання сесії: "за"- 31, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосував -1.                  
Голосування за  чисельний  та  персональний  склад  секретаріату сесії  у кількості трьох осіб, а саме: Демченко Оксана  Юріївна,  Крючкова  Надія  Яковлівна,                                        Марченко Андрій Анатолійович:  "за"- 31, "проти" - 0,  "утримались" - 0, не голосував -1.            
                                                                                                                                                    
Голосування за порядок денний за основу: "за"- 31,  "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1. 
Виступив Хмельнюк В.Я. Зняти з порядку денного пункти 23 та 24, а саме:   "Про надання дозволу на розробку детальногоплану території за адресою: Одеська область,                     м. Чорноморськ, вул. Набережна, 13-Гдля  розташування профілакторію" та   "Про  внесення   змін  до   генерального  плану   міста Чорноморська  Одеської   області   по    виключенню об'єкту готельно - оздоровчого комплексу за адресою: Одеська    область, м. Чорноморськ, вул.Пляжна,7"          
  Доповнити пункт 26 порядку денного "Про звернення Чорноморської  міської   ради Одеської   області   до   Президента України щодо скасування    рішення     НКРЕКП     про встановлення абонентської плати для населення за підключення до системи газопостачання"                       (депутатське звернення Бугайчука В.В.)
Голосування за порядок денний в цілому з урахуванням змін та доповнень: "за"- 30, "проти" - 0,   "утримався" - 1,  не голосував -1.                          
Голосування за регламент роботи пленарного засідання сесії: "за"- 31, "проти" - 0,   "утримались" - 0, не голосував -1.                 
Слухали: 1. Про почесного громадянина міста Чорноморська.      
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 205-VІI  від  07.04.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 2. Інформація про роботу Іллічівської місцевої прокуратури Одеської області  за 2016 рік.      
    Інформація Карбовського С.Г., заступника керівника Іллічівської місцевої прокуратури юриста  першого класу.

 
Виступив  Поліщук О.І., депутат міської ради.
     Інформацію прийняли  до відома
Слухали: 3. Про виконання міського бюджету міста Чорноморська за  2016 рік.      
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення № 206-VІI  від  07.04.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 4. Про  внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 25 листопада   2016 року № 157 – VII ″Про бюджет  міста  Чорноморська   на  2017 рік″.      
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення № 207-VІI  від  07.04.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 5. Про затвердження результатів конкурсу по розміщенню тимчасово вільних коштів загального фонду бюджету міста Чорноморська на депозитних рахунках у банках.       
 
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:     
     Рішення № 208-VІI  від  07.04.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 6. Щодо надходжень плати за землю до бюджету міста Чорноморська у 2017 році.      
  Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:     
   Рішення № 209-VІI  від  07.04.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 7. Про надання дозволу на отримання у 2017 - 2018 роках комунальним підприємством "Чорноморськтеплоенерго" Чорноморської міської ради Одеської області кредитів (овердрафтів)  в банківських установах.  
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:     
     Рішення № 210-VІI  від  07.04.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 8. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 08.07.2016 року № 119-VII "Про Міську програму  протидії  злочинності та посилення громадської  безпеки  на  території  міста  Чорноморська  на  2016 – 2018  роки" .  
  Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 211-VІI  від  07.04.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 9. Про  внесення  змін  та доповнень до  рішення  Чорноморської    міської ради  Одеської  області від 06.01.2016 року   № 29-VIІ “Про  міську цільову  Програму   соціального захисту  та  соціальної  підтримки ветеранів, інвалідів,  одиноких  пенсіонерів, малозабезпечених   верств  населення,  молоді, сімей  з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування,   Чорноморської   територіальної   громади на      2016-2020  роки ”.     
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення № 212-VІI  від  07.04.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 10. Про затвердження договору купівлі - продажу будівель та споруд автостоянки, розташованих за адресою: Одеська область,                                    м. Чорноморськ вул. Парусна, 1-С,  у зв'язку з відчуженням шляхом викупу орендарем - приватним підприємством "СТО ПЛЮС".   
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
  Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 213-VІI  від  07.04.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 11. Про надання згоди  на  безоплатне  прийняття    від  Васильєвої  О.Г.  до комунальної  власності  Чорноморської територіальної громади в особі  Чорноморської міської ради Одеської області  вузлу обліку теплової  енергії  житлового будинку за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. 1 Травня,15-А.   
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 214-VІI  від  07.04.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 12. Про надання згоди  на  безоплатне  прийняття    від  Усиніної С.М.  до комунальної  власності  Чорноморської територіальної громади в особі  Чорноморської міської ради Одеської області вузлу обліку теплової  енергії  житлового будинку за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Олександрійська,18-А ( 4,5 під’їзди).   
    Інформація Чумель Н.І.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 215-VІI  від  07.04.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 13. Про   виконання  Програми соціально-економічного  та культурного розвитку міста Чорноморська за 2016 рік.      
    Інформація Крука Ю.Ю.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.                  
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 216-VІI  від  07.04.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 14. Про затвердження Договору про співробітництво між Чорноморською міською радою Одеської області (Україна) і адміністрацією міста Девня  (Варненська область, Республіка Болгарія).
    Інформація Крука Ю.Ю.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 217-VІI  від  07.04.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 15. Про затвердження  списку присяжних Іллічівського  міського суду Одеської  області.                                                                                             
    Інформація Лубковського І.А.,  керуючого справами виконкому.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення № 218-VІI  від  07.04.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 16. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 12.03.2016 року   №67-VІI «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області». 
    Інформація Лубковського І.А.,  керуючого справами виконкому.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада  Одеської області вирішила:
     Рішення № 219-VІI  від  07.04.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 17. Про затвердження Міської програми сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів в багатоквартирних будинках на території Чорноморської міської ради Одеської області  на 2017-2019 роки. 
    Інформація Пічахчі Л.В.,  заступника міського голови.
Виступив:  Кришмар Д.Ю., депутат міської ради.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 220-VІI  від  07.04.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 18. Про  внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 10.06.2016 року № 98-VII  «Про затвердження Статуту комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області (у новій редакції)».  
    Інформація Пічахчі Л.В.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 221-VІI  від  07.04.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 19. Про надання дозволу комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства»Чорноморської  міської  ради  Одеської області на  списання  шарнірного  механізму,  відвала комунального  та   машинки для чистки труб.       
    Інформація Пічахчі Л.В.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 222-VІI  від  07.04.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 20. Про внесення змін до додатку до рішення Чорноморської міської ради від 12.04.2016 року  № 79-VII «Про затвердження Міської програми розвитку земельних відносин та охорони земель Чорноморської міської ради Одеської області  на  2016-2020 роки».
    Інформація Биченка С.Я.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 29, "проти" - 0, "утримались" - 2, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення № 223-VІI  від  07.04.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 21. Про проведення нормативної грошової оцінки землі населеного пункту міста Чорноморська   (у тому числі: сел. Олександрівка, с. Бурлача Балка,   с. Малодолинське) в межах Чорноморської міської ради Одеської області.      
    Інформація Биченка С.Я.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 29, "проти" - 0, "утримались" - 2, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 224-VІI  від  07.04.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 22. Про  затвердження   Положення   про управління капітального будівництва Чорноморської міської ради Одеської області  (в новій редакції).  
    Інформація Биченка С.Я.,  заступника міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 225-VІI  від  07.04.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 23. Про звернення Чорноморської  міської  ради Одеської області.
23.1. Про звернення Чорноморської  міської  ради Одеської області до Кабінету Міністрів України щодо підготовки відповідної нормативної бази та роз’яснення питання з утворення госпітальних округів (депутатське звернення Кузар О.В.)
 
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 226-VІI  від  07.04.2017р. прийнято (додається)     
23.2. Про звернення Чорноморської  міської  ради Одеської області до Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, народних депутатів України щодо збільшення оплати праці у сфері охорони здоров’я та збільшення медичної субвенції з державного бюджету на 2017 рік (депутатське звернення Кузар О.В.)
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.
Виступили: Жуха Л.І., депутат міської ради та запропонував доопрацювати рішення та доповнити його після слів "...у сфері охорони здоров’я..." словами "...та у бюджетній сфері...".
  Хмельнюк В.Я., міський голова та поставив на голосування  з урахуванням пропозиції депутата Жухи Л.І.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 227-VІI  від  07.04.2017р. прийнято (додається)     
23.3. Про звернення Чорноморської  міської  ради Одеської області до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України щодо недопущення скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі (депутатське звернення Бугайчука В.В.)
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 228-VІI  від  07.04.2017р. прийнято (додається)     
Додатково 23.4. Про звернення Чорноморської  міської  ради Одеської області до Президента України щодо скасування    рішення  НКРЕКП     про встановлення абонентської плати для населення за підключення до системи газопостачання (депутатське звернення Бугайчука В.В.)
 
    Інформація Хмельнюка В.Я., міського голови.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
    Чорноморська міська рада Одеської області  вирішила:
     Рішення № 229-VІI  від  07.04.2017р. прийнято (додається)     
Слухали: 24. Про земельні правовідносини.  
    Інформація Биченка С.Я.,  заступника міського голови, який запропонував внести зміни та доповнення до переліку земельних питань.  
    Зняти п.1.7. "Про надання ЧОРНОМОРСЬКОМУ МІСЬКОМУ СПОЖИВЧОМУ ТОВАРИСТВУ дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,6453 га  за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Перемоги для будівництва та обслуговування об’єктів транспортної інфраструктури з подальшою передачею в оренду строком на 49 років"
    Зняти п. 1.29. "Про надання Трегубову А.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1005 га за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Зелений, 21 з подальшою передачею у власність" 
    Відкласти п. 3.17 "Про припинення договору оренди землі площею 0,2578 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 2, укладеного між Чорноморською міською радою Одеської області та товариством з обмеженою відповідальністю "МЕБЛІ ІЛЛІЧІВСЬК" для реконструкції з розширенням магазину у зв’язку з невиконанням умов договору оренди землі та закінченням строку його дії" та взяти під  контроль роботи з реконструкції магазину.
    Пункт 1.11 "Про надання фізичній особі-підприємцю Фірсовій В.А. дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок під існуючим магазином за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 20-А для подальшої передачі в оренду строком на 10 років" перенести в розділ 4. переліку земельних питань  "Про відмову" та вважати його пунктом 4.30.
Виступили: Зайцев В.В., Левченко А.Г., Кришмар Д.Ю., депутати міської ради.
  Хмельнюк В.Я., міський голова та поставив на голосування питання "Про земельні правовідносини" за виключенням пунктів 1.7; 1.29; 3.17 та запропонував пункти 1.11; 4.18 проголосувати окремо.  
    Голосування за прийняття рішень за основу та в цілому з урахуванням змін та доповнень:   "за" - 31, "проти" - 0, "утримались" - 0, не голосував -1.             
Слухали: 1.11 Про відмову у надані фізичній особі-підприємцю Фірсовій В.А. дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок під існуючим магазином за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 20-А для подальшої передачі в оренду строком на 10 років.
Виступили: Крючкова Н.Я., Наумова Т.І., депутати міської ради.
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 21, "проти" - 0, "утримались" - 11, не голосувли -0.             
Слухали: 4.18. Про відмову у наданні дозволу Бакалінській Н.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0990 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Зелений, 21 у зв’язку з невідповідністю нормам пункту 4 статті 116 Земельного кодексу України, а саме: використання раніше права безоплатної приватизації земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка). 
    Голосування за прийняття рішення за основу та в цілому:                           "за" - 21, "проти" - 0, "утримались" - 11, не голосувли -0.             
    Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:
     Рішення  з № 230-VІI по №230/87-VІI  від  07.04.2017р. прийняті (додаються)     
Виступили: Саньков  С.В., представник забудовника ТОВ «СТС»,                                     Левченко А.Г., Мартинов Г.О., депутати міської ради,                               Хмельнюк В.Я., міський голова.
Міський голова                            В.Я. Хмельнюк
                 
                 
                 
                 
                 
                 

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань