КАРТКА ДОКУМЕНТА

Розпорядження міського голови №690/10.08.2009

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

E4034A57-67F4-4D72-B146-FB3421FB9340

Номер рішення

690

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова:

Перше оприлюднення

20.08.2009

12:43

Останні зміни

26.08.2016

13:44

Дата прийняття

20.08.2009

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

У зв’язку зі світовою фінансовою кризою, зниженням реальних доходів громадян, з метою забезпечення населення м. Іллічівська якісними товарами за цінами нижче ринкових, приймаючи до уваги численні звернення мешканців міста, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.05.2009 року № 516-р, керуючись статтями 30, 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Іллічівської міської ради (Олійник В.М.) організувати у всіх мікрорайонах міста Іллічівська торгівлю плодоовочевою продукцією на визначених для цього територіях.

2. Управлінню архітектури та містобудування м. Іллічівська (Протопопов С.Є.) та відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Олійник В.М.) спільно з міським управлінням житлово-комунального господарства (Нарожний Г.О.) визначити місця для організації торгівлі сільськогосподарською продукцією на території м. Іллічівська при наявності відповідних дозволів виконавчого комітету Іллічівської міської ради.

3. Центральній санітарно-епідеміологічній станції на водному транспорті (Голубятніков М. І.), Іллічівському МВ ГУМВС України в Одеській області (Білий В.А.) надати відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів допомогу в організації та проведенні торгівлі плодоовочевою продукцією на території м. Іллічівська в рамках їхніх повноважень.

4. Зобов’язати суб’єктів господарювання та громадян, які прийматимуть участь у торгівлі:

4.1. Забезпечити наявність на місці торгівлі відповідного дозволу виконавчого комітету Іллічівської міської ради, таблички з реквізитами суб’єкта господарювання, документів, які засвідчують їх як суб’єктів господарювання (юридичні та фізичні особи) або паспортні дані на громадянина, документів, які підтверджують якість та походження товарів, що знаходяться в реалізації, телефони відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів на видному місці, медичні книжки з допуском до роботи та бейджи з персональними даними для всього обслуговуючого персоналу;

4.2. Здійснювати підприємницьку діяльність у відповідності з законодавством України, при умові виконання санітарних норм і правил, встановлених нормативно-законодавчими актами.

4.3. По закінченні проведення торговельної діяльності забезпечити прибирання місця торгівлі та прилеглих до них територій, вивезення сміття (щоденно).

5. Відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів надавати заявникам дозвіл на право торгівлі сільськогосподарською продукцією у спеціально визначених для цього місцях за підписом заступника міського голови на термін не більше 30 днів, при умові попередньої сплати суб’єктом торгівлі до місцевого бюджету ринкового збору у розмірах, встановлених для торгуючих на ринках м. Іллічівська, та на розрахунковий рахунок міського управління житлово-комунального господарства вартість прибирання територій м. Іллічівська згідно розрахунків, наданих МУЖКГ.

5.1. Плату справляти виключно через банківські установи із розрахунку на кількість днів, вказаних у заяві, поданій на ім’я заступника міського голови суб’єктом торгівлі.

6. Надати право відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів вилучати у суб’єктів торгівлі дозволи на право торгівлі сільськогосподарською продукцією у мікрорайонах міста у разі виявлення порушень суб’єктами торгівлі вимог, викладених у пунктах 4 – 4.3.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на відділ торгівлі, побуту та захисту прав споживачів виконавчого комітету Іллічівської міської ради


Міський голова В.Я.Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань