КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про примусову зупинку котельних за адресами: вул. Садова, 1, м. Чорноморська вул. Зелена 2 Б, с. Мала Долина, м. Чорноморська

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

6B41D2A0-ABA6-4917-BC7B-019420230D13

Номер рішення

101

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

КП «Чорномоськтеплоенерго»

Відповідальна особа

А.В.Паншин

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Теплопостачання .

Перше оприлюднення

02.04.2018

09:43

Останні зміни

02.04.2018

09:49

Дата прийняття

30.03.2018

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», ст. 13 Закону України «Про теплопостачання», п.12 «Положення про покладання спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 р. № 187, керуючись ст.ст. 30,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Директору комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області  Паншину А.В., головному лікарю Іллічівської басейнової лікарні на водному транспорті Кузар О.В., в.о. директора ДП МТП «Чорноморськ» Сечкіну С.А., начальнику відділу освіти Кушніру В.Г., керівникам дошкільних установ міста, директорам навчальних установ міста, директору ІМК ОНМУ Жусі Л.І., начальнику міського управління житлово-комунального господарства Мизі С.В., начальникам відомчих житлово-експлуатаційних дільниць та інших відомств:

1.1. Закінчити опалення всіх житлових будинків, громадських приміщень, навчальних закладів, дошкільних установ, медичних закладів та зупинити котельні за адресами:  вул. Садова, 1, м. Чорноморська, вул. Зелена 2Б, с. Мала Долина, м. Чорноморська, з 01.04.2018 року.

2.  Відповідно до п. 12 «Положення про покладання спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу», затвердженого постановою КМУ від 22 березня 2017 р. № 187,  НАК «Нафтогаз Україна постачає природний газ виробникам теплової енергії до 01.04 2018 р. У зв’язку  із відсутністю номінацій постачання обсягів природного газу підприємствам теплоенергетики для виробництва теплової енергії для надання послуг з опалення та постачання гарячої води населенню,  релігійним організаціям, бюджетним установам та іншим суб’єктам господарювання надання послуг з теплопостачання з 01.04.2018 року неможливо.

3.  Керівникам підприємств та співтовариствам, які мають на своєму балансі або у власності житловий фонд здійснити відповідні дії щодо безумовного погашення боргів за спожите тепло та гарячу воду у минулому опалювальному сезоні.

  1. Директору комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області  Паншину А.В., начальнику міського управління житлово-комунального господарства Мизі С.В., керівникам підприємств, установ, які мають на своєму балансі житло, будинки, теплові мережі і бойлерні, приступити до виконання  ремонтних робіт з підготовки до початку опалювального періоду 2018 – 2019 р.р.
  2. Дане розпорядження оприлюднити в засобах масової інформації.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Пічахчі Л.В.

 

Виконуючий обов’язки міського голови                                     С.Я. Биченко

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань