КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про скликання двадцять четвертої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

FB0677AF-0DC2-4674-989C-3D0F70BEDA82

Номер рішення

106

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

02.04.2018

13:54

Останні зміни

02.04.2018

13:57

Дата прийняття

02.04.2018

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Керуючись статтями 26, 42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”:

I. Скликати двадцять четверту сесію Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання  12.04.2018 року  о 10.00  годині  в  приміщенні  міської  ради.

II.Рекомендувати для  розгляду пленарного засідання двадцять четвертої сесії Чорноморської  міської  ради  Одеської області  VII скликання  такі  питання:

 

 1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чорноморська Одеської області».
 2. Про  звіт  міського голови  щодо здійснення   державної   регуляторної  політики   Чорноморською  міською радою Одеської    області    та    її     виконавчими органами  в 2017 році.
 3. Про виконання бюджету міста Чорноморська за  1 квартал 2018 року.                  
 4. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради                          Одеської області  від 22 грудня  2017 року № 272 – VII ″Про бюджет  міста  Чорноморська                             на  2018 рік″.
 5. Про Міську програму удосконалення казначейського обслуговування міського бюджету м. Чорноморська та забезпечення матеріально-технічної бази Управління Державної казначейської служби України у м. Чорноморську  Одеської області для обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на 2018 рік.                                                              
 6. Про  внесення змін та   доповнень  до  рішення  Чорноморської міської ради Одеської області від 16.02.2018 року № 289 - VII "Про Міську  програму  підтримки   і розвитку навчально-матеріальної бази та соціального захисту студентів Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету на 2018 рік".                                                                       
 7. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 16.02.2018 року № 286-VII "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Чорноморської міської ради Одеської області на 2018 рік".                                                                                                                                         
 8. Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Чорноморської територіальної громади в Одеській області.                                     
 9. Про Міську цільову програму підтримки Чорноморського  міського військового комісаріату, проведення мобілізаційної підготовки військовозобов’язаних м. Чорноморська та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2018 -2020  роки.                                                                                                                                         
 10. Про  Програму зайнятості населення м. Чорноморська Одеської області на                   2018–2020 роки.                                                                                                                                         
 11. Про затвердження Програми розвитку туризму та курорту у м. Чорноморську Одеської області  на 2018-2020 роки.                                                                                                         
 12. Про Міську програму підтримки малого підприємництва в місті  Чорноморську на 2018-2020 роки.                                                                                                                                         
 13. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 16.02.2018 року № 300-VII «Про затвердження плану діяльності  Чорноморської міської ради Одеської області з підготовки регуляторних актів на 2018 рік».                         
 14. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності  Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради  Одеської області мереж: водопровідних, каналізаційних та зовнішнього освітлення,  що знаходяться у 9-му мікрорайоні міста Чорноморська Одеської області від дочірнього підприємства «Моноліт-Сервіс».                        
 15. Про закріплення нежитлових приміщень, які перебувають в комунальній власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області,  на праві господарського відання за комунальним  підприємством «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської   міської   ради   Одеської   області.                                                 
 16. Про надання згоди  на  передачу нежитлових приміщень з балансу комунального підприємства «Міське управління житлово-комунального господарства»  Чорноморської міської ради Одеської області на баланс відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської  області.                                                                                                                                        
 17. Про надання  згоди  на передачу нежитлових приміщень на баланс об’єднання  співвласників багатоквартирного  будинку «МИРНИЙ 30».                                                           
 18. Про затвердження Інвестиційної програми комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської  міської ради Одеської області   на 2018 рік.                                   
 19. Про затвердження Інвестиційної програми комунального підприємства  “Чорноморськводоканал” Чорноморської міської ради Одеської області на 2018 рік.                                     
 20. Про  визнання    таким,   що    втратило чинність рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 20.07.2006 року № 54-V  «Про Правила   благоустрою санітарного  утримання  територій,  забезпечення чистоти та порядку в межах Чорноморської    територіальної громади».                                                 
 21. Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Чорноморської міської ради Одеської області.                                         
 22. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року   № 67-VІI «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області».                                
 23. Про  затвердження   Міської  цільової програми     розвитку   інформаційної системи  містобудівного  кадастру  на території Чорноморської міської ради Одеської області на 2018-2020 роки.
 24. Про затвердження мирової угоди між Чорноморською міською радою Одеської області та Громадською організацією «Спортивний клуб «Бастіон» в новій редакції.
 25. Про земельні правовідносини.
 26. Кадрові питання.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань