КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про надання матеріальної допомоги до Дня партизанської слави

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

3EB20BE4-3BD9-40DF-A1BE-42D18405DD0A

Номер рішення

268

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління соціальної політики

Відповідальна особа

Т.І. Прищепа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Соціальна політика .

Перше оприлюднення

18.09.2018

11:01

Останні зміни

18.09.2018

11:04

Дата прийняття

18.09.2018

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

На виконання  пункту 1.6. розділу І міської цільової Програми соціального захисту та соціальної підтримки ветеранів, інвалідів, одиноких пенсіонерів, малозабезпечених верств населення, молоді, сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Чорноморської територіальної громади на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 06.01.2016 року № 29-VII (зі змінами та доповненнями), керуючись ст. ст. 34, 42, 64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  

  1. Виділити 2060,00 грн. з коштів міського бюджету, передбачених на соціальний захист населення, для надання матеріальної допомоги до Дня партизанської слави:

            - 0816511566             Нестеренко Ніні Онуфріївні

          м. Чорноморськ, вул. Приморська, 20      2000,00 грн.

 

  1. Фінансовому управлінню  Чорноморської міської ради Одеської області (Яковенко О.М.) забезпечити фінансування управління соціальної політики Чорноморської міської ради Одеської області (Прищепа Т.І.) матеріальної допомоги в сумі 2060,00 грн., в тому числі поштового збору, за рахунок коштів міського бюджету, передбачених на соціальний захист населення.
  2. Управлінню соціальної політики Чорноморської міської ради Одеської області (Прищепа Т.І.) забезпечити своєчасну виплату виділених коштів.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Чумель Н.І.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань