КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про проведення міської профілактичної акції «Опіка»

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

44DE3D7A-5A08-4EA1-8B42-17789FCB4BE0

Номер рішення

320

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Служба у справах дітей Чорноморської міської ради

Відповідальна особа

Гудкова Л.Ю.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Соціальна політика .

Перше оприлюднення

24.10.2018

10:54

Останні зміни

24.10.2018

10:56

Дата прийняття

24.10.2018

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою забезпечення виконання Міської цільової Програми соціального захисту та соціальної підтримки ветеранів, інвалідів, одиноких пенсіонерів, малозабезпечених верств населення, молоді, сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  Чорноморської територіальної громади на 2016-2020 роки,  яка затверджена рішенням Чорноморської міської ради від 06.01.2016 р. № 29-VII, «Про охорону дитинства»,  відповідно до ст. ст. 32, 42 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні»,  а також  п. п. 48, 52, 57  Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою КМУ від 24.09.2008р. № 866,

            1. В термін з 29.10.2018 р.  по  30.11.2018 р. провести на території Чорноморської  міської ради акцію «Опіка».

             2. Затвердити план заходів щодо проведення профілактичної акції «Опіка» (додається).

             3. Відділам і управлінням міської ради, причетним до виконання даного розпорядження (Кушнір В.Г., Фурсова С.П., Прищепа Т.І.), керівникам загальноосвітніх шкіл м. Чорноморська, Чорноморського морського коледжу Одеського морського національного університету (далі – ЧМК ОНМУ), Чорноморського професійного судноремонтного ліцею (далі – ЧПСЛ), Чорноморського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді (далі ЧМ ЦСССДМ), Чорноморському ВП Овідіопольського ВП ГУНП України в Одеській області, ДЗ «Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті» МОЗ України, головам Олександрівської селищної, Малодолинської і Бурлачобалківської  сільських адміністрацій  надати в службу у справах дітей інформацію про виконання даного розпорядження згідно з визначеними в плані строками.

            4. Інформацію про підсумки операції «Опіка» заслухати на засіданні Координаційної ради у справах дітей в  грудні 2018 року.

           5.      Хід проведення акції «Опіка» висвітлювати в газеті «Чорноморський маяк».

           6.  Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Чорноморської міської ради Лубковського І.А.

 

Міський голова                                                                     В.Я. Хмельнюк     

 

                                                                                

Додаток

до розпорядження міського голови

від__________________№_______

 

 

з/п

 

 

З а х о д и

 

 

Строки

 

Відповідальні

 1.  

Інструктивна  нарада з питань проведення заходів акції

31.10. 2018

Служба у справах дітей

 1.  

 

Комісійне обстеження умов проживання і виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Надання актів обстеження службі у справах дітей.

до  23.11.2018

Керівники закладів освіти,  відділ освіти

 

 

 1.  

Надання службі у справах дітей щорічної    інформації про стан здоров’я,  виховання, утримання і розвитку дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, наявність фактів протиправної поведінки дітей і їх опікунів

до  26.11.2018

 

Керівники закладів освіти,

 ВП Овідіопольського ВП ГУНП України в Одеській області,

ДЗ «Іллічівська басейнова лікарня» МОЗ України

 1.  

 

Надання адресної соціальної, матеріальної, психологічної  допомоги дітям і їх опікунам (піклувальникам, прийомним батькам-вихователям), які опинились в складних життєвих обставинах, потребують  психологічної допомоги.

Протягом терміну проведення акції

ЦСССДМ,

адміністрація навчальних закладів,

відділ у справах сім’ї, молоді і спорту,

Управління соціальної політики,

сільські, селищна адміністрації

 1.  

 

Виявлення обдарованих дітей з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, залучення їх на безоплатній основі до позашкільних закладів, закладів культури, до участі у творчих конкурсах, олімпіадах, фестивалях, тощо.

Протягом терміну проведення акції

Відділ освіти,  навчальні заклади, ЦСССДМ, відділ культури

 

Загальноміські збори для опікунів (піклувальників) дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території Чорноморської міської ради

30.11.2018 року

Служба у справах дітей

 

Керуючий справами                                                               І.А. Лубковський

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань