КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про проведення загальноміського суботника 24 листопада 2018 року

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

4A6048C6-0EAF-4BC4-BB5C-4F4F7D957D72

Номер рішення

324

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

КП "МУЖКГ"

Відповідальна особа

Миза С.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Підприємства ,  Житлово-комунальне господарство .

Перше оприлюднення

02.11.2018

15:45

Останні зміни

02.11.2018

15:45

Дата прийняття

02.11.2018

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

        З метою наведення належного санітарного стану та благоустрою території Чорноморської міської ради, керуючись ст.ст.30, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

       1. Підприємствам, установам та організаціям міста  незалежно  від  форм   власності, навчальним закладам, установам культури та охорони здоров’я, медицини, сільським адміністраціям  та   фізичним   особам   24 листопада  2018 року організувати та провести суботник на своїх та додатково закріплених за ними територіях Чорноморської територіальної громади згідно з додатком  №1 до рішення міськвиконкому від 28.02.2008 року  №192  «Про закріплення за підприємствами, приватними підприємцями та установами вулиць, доріг, парків та інших територій Чорноморської територіальної  громади для їх благоустрою та прибирання».

           

2. Керівникам нижчезазначених підприємств розглянути питання виділення вантажівок та автонавантажувачів для очищення  внутрішньоквартальних доріг, територій та вивозу листя, а саме:

- ПАТ «ЧСРЗ» – два самоскида;

- ДП «ЧМТП» – два автонавантажувача, три самоскиди;

- ТОВ «Автодор» – три самоскиди, два автонавантажувача;

- ВАТ «Укржилстрой плюс» - один самоскид, один автонавантажувач;

- «Хай Рейз Констракшинз» - два самоскида;

- КП «Чорноморськводоканал» - один самоскид, один автонавантажувач;

- КП «Чорноморськтеплоенерго» - один самоскид, один автонавантажувач;

 

Збір  техніки  о  8:30    24 листопада  2018 року  біля   виконкому   по   проспекту Миру, 33.  Оперативне  керівництво   технікою   покласти на начальника КП «МУЖКГ» Мизу С.В.

 

            3. Запропонувати директорам «Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету» Міністерства освіти і науки та «Чорноморського професійного судноремонтного ліцею» направити  учнів до КП «МУЖКГ» та
КП «Зеленгосп» для прийняття участі у проведенні суботників.

 

            4. Чорноморському ВП Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області прийняти заходи по забезпеченню безпечного руху автотранспортної техніки на прибудинкових територіях і внутрішньоквартальних проїздах для вивозу листя.

 

5. Керівникам підприємств, зазначених в пункті 2 даного розпорядження, з метою забезпечення ефективних та узгоджених дій автотранспортної техніки під час проведення загальноміського суботника направити повноважних представників для прийняття участі у координаційній нараді, яка відбудеться  22 листопада  2018 року о 10:00 в приміщенні Чорноморської міської ради за адресою: м. Чорноморськ, проспект Миру, 33, 3-й поверх, малий зал.

 

6. Оприлюднити дане розпорядження  в мережі Інтернет на офіційній сторінці оприлюднення суспільно-важливих рішень Чорноморської міської ради та виконавчих органів (http://cmr.gov.ua), в міській газеті "Чорноморський маяк" та  на  ТОВ ТРК «ІТ-3». 

 

7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського     голови Пічахчі Л.В.

 

 

 

Міський голова                                                                                                      В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань