КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про затвердження змін до річних обсягів міжбюджетних трансфертів, передбачених бюджету міста Чорноморська на 2018 рік з державного бюджету

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

CCAE7CF4-139A-4971-A2C3-243E56451AA1

Номер рішення

340

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx, xlsx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління капітального будівництва

Відповідальна особа

Амбарніков М.П.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Фінанси .

Перше оприлюднення

26.11.2018

13:51

Останні зміни

26.11.2018

13:53

Дата прийняття

23.11.2018

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 07.11.2018р. № 867-р "Деякі питання розподілу у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально - економічного розвитку окремих територій", враховуючи рекомендації постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності, керуючись пунктом 15 рішення Чорноморської міської  ради  від 22 грудня 2017 року № 272 – VІІ "Про бюджет міста Чорноморська на 2018 рік" (зі змінами та доповненнями) та статтями 42, 64 Закону України "Про  місцеве  самоврядування в Україні",

1. Затвердити:

1.1. Зміни до річних обсягів міжбюджетних трансфертів, передбачених  бюджету міста Чорноморська на 2018 рік  з державного  бюджету (додаток № 1, додається).

1.2. Розподіл змін до річних обсягів міжбюджетних трансфертів, передбачених  бюджету міста Чорноморська на 2018 рік з державного бюджету, в межах головних розпорядників бюджетних  коштів (додаток № 2, додається).

1.3. Зміни до переліку об'єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку (додаток № 3, додається).

1.4. Зміни до переліку об'єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитись за рахунок коштів Територіального дорожнього фонду у складі бюджету міста Чорноморська (додаток № 4, додається).

2. Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеської області (Яковенко О. М.) внести зміни до доходної та видаткової частини розпису міського бюджету на 2018 рік.

3. Контроль  за  виконанням  цього розпорядження  покласти  на  заступника міського  голови  Чумель Н.І.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань