КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про скликання двадцять сьомої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання (втратив чинність)

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

6A5DD2E6-6AB4-4249-AF0E-037E0F9A580B

Номер рішення

341

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

28.11.2018

09:40

Останні зміни

30.11.2018

09:38

Дата прийняття

27.11.2018

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Керуючись статтями 26, 42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”:

 

I. Скликати двадцять сьому сесію Чорноморської міської ради Одеської області                                          VII скликання   30.11.2018 року  о 10.00  годині  в  приміщенні  міської  ради.

 

II.Рекомендувати для  розгляду пленарного засідання двадцять сьомої сесії Чорноморської  міської  ради  Одеської області  VII скликання  такі  питання:

 

 1. Інформація про роботу Іллічівської місцевої прокуратури Одеської області  за 6 місяців 2018 року.                                                                                               
 2. Про виконання бюджету міста Чорноморська за 9 місяців 2018 року.
 3. Про  внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 22 грудня  2017 року № 272 – VII ″Про бюджет  міста  Чорноморська   на  2018 рік″.                                                                                                       
 4. Про  бюджет  міста  Чорноморська   на  2019 рік.                                                                                                       
 5. Про прийняття у 2019 році окремих видатків у вигляді міжбюджетного трансферту із сільського бюджету Дальницької сільської ради Овідіопольського району  Одеської області  до бюджету міста Чорноморська.                                             
 6. Про Міську програму зміцнення законності, безпеки та порядку на території міста Чорноморська Одеської області "Безпечне місто Чорноморськ" на 2018-2019 роки.                                                                                                                   
 7. Про    внесення   змін   та   доповнень  до   рішення   Чорноморської міської ради Одеської області від 16.02.2018 року  № 289 - VII "Про Міську  програму  підтримки   і розвитку навчально-матеріальної бази та соціального захисту студентів Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету на 2018 рік".                                                                                                                   
 8. Про внесення змін та доповнень до  рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 16.02.2018 року  № 290-VII "Про  Міську  програму  підтримки і розвитку навчально-матеріальної бази Державного навчального закладу "Іллічівський професійний судноремонтний ліцей"  на 2018 рік".                                                                                                                 
 9. Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради  Одеської області                   від 06.01.2016 року  № 28-VII "Про Міську цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту на 2016 – 2020 роки". 
 10. Про внесення доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 16.02.2018 року № 307 –VII «Про Міську комплексну цільову програму підтримки учасників  бойових дій та членів їх сімей – жителів м. Чорноморська на 2018 - 2020 роки».                                                                                                      
 11. Про внесення доповнень в додаток до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 08.06.2018 р. № 343-VII «Про затвердження списку жителів м. Чорноморська Одеської області, що постраждали внаслідок надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, пов’язаної із зсувом ґрунту, та надання їм матеріальної допомоги».                                                                                                                 
 12. Про створення комунального підприємства «Спортивний комплекс «Юність»» Чорноморської  міської  ради Одеської області та затвердження  Статуту комунального підприємства «Спортивний комплекс «Юність» Чорноморської  міської ради   Одеської  області.                                                                                                             
 13. Про припинення комунального підприємства «Муніципальна охорона» Чорноморської міської ради Одеської області шляхом перетворення у комунальну установу «Муніципальна варта» Чорноморської міської ради Одеської області та про затвердження її статуту.              
 14. Про   затвердження   плану  діяльності  Чорноморської міської ради Одеської області з підготовки проектів регуляторних актів на  2019 рік.     
 15. Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території Чорноморської міської ради Одеської області.                                                                
 16. Про внесення змін та доповнень до  рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 21.08.2015 року № 664-VI “Про затвердження Програми енергозбереження та енергоефективності  м. Чорноморська на 2015-2018 роки ”.              
 17. Про  внесення доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області                  від 12.04.2018 року № 327-VII «Про затвердження Інвестиційної програми комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області на 2018 рік».                                                                                                  
 18. Про  внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області                       від 07.04.2017 року № 210-VII ″Про надання дозволу на отримання у 2017-2018  роках комунальним підприємством ″Чорноморськтеплоенерго″ Чорноморської міської ради Одеської області кредитів (овердрафтів)  в банківських установах″.  
 19. Про надання дозволу комунальному підприємству "Чорноморськводоканал" Чорноморської міської ради Одеської області (код ЄДРПОУ 32927653) на отримання банківського кредиту.                                                                             
 20. Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області                     від 07.04.2017 року № 218–VII «Про затвердження списку присяжних Іллічівського міського суду Одеської області».                                                            
 21. Про земельні правовідносини.                                                           

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань